In welke restaurants of eetcafés in Den Haag ben je wel 's geweest (of kom je regelmatig) en wat vind je ervan?
Ik zal aftrappen... gisteravond gegeten bij
La Lanterna in de Javastraat. Gewoon een goedkoop Italiaans restaurant (vrijwel alles onder de ¤15, pizza's onder de ¤10), maar goed te eten en een zeer vriendelijke bediening. Dat viel me echt op.
De Boterwaag (Grote Markt)]... lekker, maar iets te prijzig voor wat je krijgt vind ik. Bovendien vind ik eten in een café niet heel erg geslaagd.
Y Mucho Mas (Kettingstraat). Tapas-restaurant, erg lekker (vooral de inktvisringen in dit sausje
![]()
) en leuk ingericht... niet heengaan als je daarna nog uitgaat want je meurt ontzettend naar knoflook.
Harvest (Sint Jacobsstraat). Chinees restaurant. Voor het decor hoef je het niet te doen en de bediening - hoewel zeer vriendelijk - spreekt nauwelijks Nederlands, maar over het eten ben ik best enthousiast. Niet duur en bovendien krijg je grote porties en wordt als je niet alles hebt opgegeten standaard gevraagd of je het wil meenemen. Altijd lekker als lunch de volgende dag ofzo
![]()
Het zit er ook vol met Chinezen altijd, dat lijkt me ook wel een goed teken.
Naast de Paap (Papenstraat). "Gewoon" een goedkoop restaurant. Zeker niet slecht, maar erg dertien in een dozijn.
El Basha (Laan). Zoals op de link ook wordt gezegd meer een veredelde shoarmatent, maar vanwege de inrichting en de bediening zal ik 'm d'r toch maar bijzetten. Ik kom er 's nachts wel eens en ben eigenlijk altijd tevreden. Lekkere shoarma, lekkere Turkse pizza... meer van de kaart heb ik eigenlijk niet gegeten ')
La Primavera (Beeklaan). Eén keer gegeten en ik was er niet tevreden over. Ik vond de pizza gewoon vies
![]()
Maar m'n vrienden vonden het wel lekker, dus misschien lag het aan mij...
Ik heb alleen ervaring met goedkope restaurants, maar dure mogen ook
![]()
Die links zijn overigens niet al spam bedoeld, ik vind het gewoon een erg handige site hiervoor.
BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!