Geel (urine) is toch 'te weinig vocht'?quote:Op woensdag 10 maart 2004 09:51 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
Je moet zoveel drinken als je nodig hebt, niet veel meer, anders is het een aanslag op je spijsverteringssysteem, dat zijn eigen sappen aanmaakt.
Als je urine een normale gele kleur heeft drink je genoeg, als het lichtgeel of lichter wordt drink je teveel, als het donkerder wordt richting oranje drink je te weinig.
Ik drink zelf 1 á 1,3 liter water op een dag, plus 0,6 á 0,9 liter thee. Niet iedereen heeft dezelfde hoeveelheid vocht nodig natuurlijk, dus dat iedereen twee liter vocht per dag binnen zou moeten krijgen is onzin.
ik drink dagelijks makkelijk 2 liter water en mijn urine is meestal lichter dan lichtgeel tot kleurloos. is dat dan ongezond of zo? ik dacht net dat het op goede reiniging duidde.quote:Op woensdag 10 maart 2004 09:51 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
Als je urine een normale gele kleur heeft drink je genoeg, als het lichtgeel of lichter wordt drink je teveel, als het donkerder wordt richting oranje drink je te weinig.
Nee, gewoon puur geel is goed, donkergeel wijst erop dat je te weinig drinkt.quote:Op woensdag 10 maart 2004 09:52 schreef bloempjuh het volgende:
Geel (urine) is toch 'te weinig vocht'?
Voor zover ik weet ook?quote:Op woensdag 10 maart 2004 09:58 schreef dopa het volgende:
[..]
ik drink dagelijks makkelijk 2 liter water en mijn urine is meestal lichter dan lichtgeel tot kleurloos. is dat dan ongezond of zo? ik dacht net dat het op goede reiniging duidde.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |