wauw cool!quote:Op zaterdag 27 maart 2004 21:35 schreef bonootje het volgende:
hoi,hoi,
ik kwam vandaag (zaterdag) dus terug rijden van mijn werk en zag op een dijkje vlakbij St. Philipsland (het Rammegors om precies te zijn) een grote vogel op zag vliegen met iets in zijn snavel.
dus ik snel de parallelweg opgeschoten en de auto uit gerend,het trapje op en zag hem nog vliegen. Het was een bruine kiekendief (vrouwelijke) dat zag ik wel snel. maar het mooie was dat er dus ook nog een mannetje aan kwam zetten. heb er zeker 15 minuten (in mijn blousje best fris nog dus :-) ) naar staan kijken. Ze waren echt met een (beginnend) baltsritueel bezig. het naar elkaar toe vliegen, op de kop vliegen om vliegend prooi-overdracht te doen e.d . dit was een super mooie geweldig gezicht. Ik ga hier zeker nog meer kijken of ze tot broeden komen en of er jongen uit voort komen .
greeeetzz ro
Ik heb wel bij een boekenzaak voor tweedehands boeken (De Slegte in Arnhem) een vogelencyclopedie voor ongeveer 18 euro gekocht. Staan ontzettend veel vogels in en is erg mooi.quote:Op zaterdag 17 april 2004 18:47 schreef Pearly het volgende:
Hallo !
ik heb een vraag!
Weet iemand mij de titel ( of ISBN nummer ) van een goedkoop en handig vogel spot boekje voor een beginner?
Ik wil het graag via bol.com kunnen bestellen ....
Dank u!
als ik me niet vergis is dat een meerkoet!quote:Op vrijdag 30 april 2004 10:29 schreef Pearly het volgende:
*sjopt*
aahhhh mooie foto is dit zeg!!!!
Is dit nou een meerkoet ?
quote:Op zondag 27 februari 2005 14:15 schreef daniman het volgende:
Nou ben ik nog steeds nooit eens een dag weg geweest voor het vogels kijken... vaak komt het er niet van en in mijn eentje vind ik het ook niet leuk.
Als we hier een meeting zouden gaan houden voor het bezichtigen van vogels, dan zou ik me meteen inschrijven
Overigens is iemand die vaak bij me in de bus zit, ook een vervent vogelliefhebber en die stelde me laatst voor om in mei eens mee te gaan. Dat zou ik fantastisch vindenIk wil ook veel kennis van vogels hebben, maar het komt er maar steeds niet van en met alleen een boek schiet het weinig op, vaak leer je de vogels pas kennen als je ze in het echt heb gezien.
ik heb het gewoon vaak druk... en als ik een keer tijd heb denk ik er niet aan. Ik zou het echt moeten plannen. En zelfs dan weet ik niet eens waar ik het beste naar toe kan gaan. Maar goed, dat zoek ik dan nog wel uit, want ik ik wil toch eens een keer vogels gaan spotten!quote:Op zondag 27 februari 2005 18:12 schreef bonootje het volgende:
hoi,hoi, lang geleden dat ik hier eens gekeken heb.
maar hoe komt het dan dat je helemaal nog niet aan het spotten geweest bent ?? je woont in een hele mooie omgeving ( de veluwe) en alleen kan als je beginnend bent minder leuk zijn....maar juist door veel te spotten ( alleen of met andere) kun je jezelf steeds meer (praktijk) ervaring op doen. het is dan ook wel jammer dat je wat ver weg woont anders konden we best eens "het veld " in trekken. en jaargetijde doet er eigenlijk niet toe....de weersomstadigheden tot op zekere hoogte wel natuurlijk maar zelfs op een wat zombere dag kun je spontaan het leukste tegen komen
greetzzzzz ro
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |