hahahhaha is dat zo ????quote:Op zondag 22 mei 2005 15:12 schreef Pearly het volgende:
hoi hoi Daniman .....
Dan moet je toch weer bij ons Ro zijn !! Die kent toch weer wat meer eendjes.
Bonootje adviseerde me idd om ook eens een zakformaat vogelboekje te kopen. Is toch wat makkelijker dan zo'n groot dik boek waar ik elke keer weer vogels misquote:Op zondag 22 mei 2005 15:12 schreef Pearly het volgende:
hoi hoi Daniman .....
Dan moet je toch weer bij ons Ro zijn !! Die kent toch weer wat meer eendjes.
Maar goed : de eend met die licht bruine kring om het oog is de Nijlgans.
Die met die jonkies is volgens mij een Carolina eend.
De kuif eenden van jou worden in mijn boekje omschreven als de Eclips(kuif)eend. En het is zelfs een koppeltje.
En die mandarijn is idd PRACHTIG. Mooi Daniman!
Tip : Peter Hayman nieuwe zakgids VOGELS
ISBN : 90-5210-571-5
hm ik had toch wel verwacht eigenlijk dat jij je visie op de foto's even hiet had neergeplantquote:
Yep ... ik weet het!quote:Op maandag 23 mei 2005 00:30 schreef daniman het volgende:
[..]
Bonootje adviseerde me idd om ook eens een zakformaat vogelboekje te kopen. Is toch wat makkelijker dan zo'n groot dik boek waar ik elke keer weer vogels mis
Ja, ik las net nog op een site dat het een stern-soort is (Sterna hirundo). Dat 'hirundo' herinnerde mij meteen aan het Franse woord voor zwaluw, 'hirondelle', dus daar zie je ook meteen die overeenkomst met de gevorkte staart van de zwaluw in. Best interessant... Ik had ze dus nog nooit eerder gezien, en dacht eerst nog aan een scholekster, maar die heeft veel meer zwart en langere poten.quote:Op maandag 6 juni 2005 18:07 schreef ikke_ook het volgende:
Leuk! Visdiefjes zijn zeker mooie beestjesGrote kans dat het een visdiefje was idd.
Interessante info op die site, ikke_ook, bedankt!quote:Op maandag 6 juni 2005 18:27 schreef ikke_ook het volgende:
Visdiefjes(sterns) zien er ook veel slanker uit in hun vlucht
Meer info over het visdiefje
Wij wachten op de ontknopingquote:De échte vogelfreaks – ‘twichters’ in het jargon – communiceren met elkaar via een netwerk van beepers. Rond deze periode verkeren zij dan ook in een semi-autistische toestand, als waanzinnigen vastklampend aan hun apparaatje dat om de haverklap een cijfercode uitbraakt, die zij dan decoderen met een speciaal codeboekje. Vergeet het klassieke beeld van het in kakigroen geklede boswachtertype – pluim op de hoed – dat zich een weg door het struikgewas baant. De moderne vogelaar is uiterst mobiel, uitgerust met peperduur optisch materiaal en beschikt ten alle tijde over verschillende referentiewerken, zowel op papier als op cdrom, cd of internet.
hij is superrrr geweldiggg hahahhahahquote:Op dinsdag 7 juni 2005 00:17 schreef milagro het volgende:
www.koreus.com/files/200502/smart-bird.html
ik vind hem zo liefen grappig
ik weet, niet uniek, maar blijft leuk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |