Gaat prima hier.quote:Op woensdag 3 maart 2004 20:06 schreef The-Chosen1 het volgende:
ja idd hier stopt het beeld ook
Met andere woorden, i.v.m de vele bezoekers moet ik helaas het filmpje van de server halen. Ik kan het filmpje echter wel versturen via mail of MSN.quote:Beste Tripod member,
We zien een toename van gebruik van je website
http://members.lycos.nl/funmaster001/ gedurende de afgelopen dagen. Om
te voorkomen dat de kwaliteit van de Tripod service wordt aangetast,
hebbben we besloten de toegang tot je website voor de komende 24 uur te
sluiten. In deze tijd kun je wel met WebFTP of andere FTP software, je
site wijzigen.
Om alle Tripod members een goede service en kwaliteit te kunnen beiden,
gelden er bepaalde regels: :
- Gebruik je tripod account niet als opslagruimte.
- Verspreid geen illegale software via je website.(illegale software,
pornografie...)
- Verder niet aan derden je FTP wachtwoord of gebruikersnaam.
Het Lycos Tripod team.
kun je het mij effe passen, heb gister niet kunne kijkenquote:Op donderdag 4 maart 2004 07:28 schreef funmaster het volgende:
Dit mailtje kreeg ik net van Lycos:
[..]
Met andere woorden, i.v.m de vele bezoekers moet ik helaas het filmpje van de server halen. Ik kan het filmpje echter wel versturen via mail of MSN.
Oke is goedquote:Op donderdag 4 maart 2004 13:40 schreef AirRaid het volgende:
[..]
kun je het mij effe passen, heb gister niet kunne kijken
als je toch bezig bent wil je hem dan ook naar mij sturenquote:Op donderdag 4 maart 2004 16:18 schreef funmaster het volgende:
[..]
Oke is goed
quote:Zojuist dus gezien en gehoord in RTL Boulevard.
Jerney heeft geklaagd over die gefotosoepte foto's van gisteren
AV wou geen excuses aanbieden, "nee, ik bied geen excuses aan, het waren haar borsten toch niet?", maar Beau deed het wel
Pfff, moe wordt je ervan. Zelfs AV noemde Jerney "Klaagman"
Gisteren 192 bezoekers op mijn sitequote:Op donderdag 4 maart 2004 19:32 schreef Georges het volgende:
Ik vraag me af of dit soort publiciteit ook voor meer users zorgt of pageviews.
Zijn daar cijfers over?
Die twee, Kalff en Katz heb ik nog lesgegeven....die zien helemaal niets!! Die zijn te dom voor woorden en moeten het echt hebben van dit soort trieste acties voor uitgerangeerde artiesten. Ik zeg...zucht!!quote:Op woensdag 3 maart 2004 19:23 schreef Cheiron het volgende:
Hehe, wat Isabeau zegt, echt het domste dat ze had kunnen doen. Dat het advocatenkantoor dat ook niet heeft aan zien komen?!
Je kunt toch wel raden dat wanneer je een forum als dit gaat aanklagen je publiciteit (iig op internet) krijgt! Dat het nu ook nog nationale TV trekt is mooi meegenomen
Dat is toch dat programma waar Isabelle Brinkman bij zit? heb wel een stukje gekeken maar dan ben ik dus weer te snel weg gezapt.quote:Op donderdag 4 maart 2004 19:36 schreef tong80 het volgende:
Het was gisteren trouwens ook een item bij SBS-shownieuws.
Dank u!quote:Op donderdag 4 maart 2004 23:00 schreef -Hans- het volgende:
http://www.hansjannink.mine.nu/pics/RTL%20Boulevard_Jerney.avi
=> rechtermuisknop => opslaan als.
Het filmpje is 17 MB en het downloaden zal niet altijd even snel gaan want mijn upstream is beperkt, mocht het nou heel traag gaan probeer het dan even op een later tijdstip.
Funmaster tnx voor het uploaden van het filmpje![]()
Ja die griet die tegenwoordig alleen nog maar stom mag hinniken.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 00:24 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Dat is toch dat programma waar Isabelle Brinkman bij zit? heb wel een stukje gekeken maar dan ben ik dus weer te snel weg gezapt.![]()
Goed dat je dat er bij zegt.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 00:38 schreef tong80 het volgende:
Het duurde trouwens maar 10 seconden.
Niet het hinniken maar het item.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |