abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 2 maart 2004 @ 15:18:52 #76
77417 Fool
Rielekst!
pi_17462719
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 15:14 schreef GewoonPim het volgende:

[..]

[afbeelding]
Uhm...
  dinsdag 2 maart 2004 @ 15:21:39 #77
22976 realist_ik
FC Den Bosch
pi_17462784
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 14:44 schreef mvt het volgende:

[..]

Heel hartelijk dank hiervoor. Je hebt helemaal gelijk dat je genialiteit pas kan bevatten als je op hetzelfde niveau zit.. Maar laat nu Realist_K maar weer even zelf typen, hij heeft namelijk niets aan zijn handen. Als er al wat scheelt met hem dan is het tussen de oren.
[..]
Ah! Dit wordt leuk.
Door het opdelen van de quote heb je duidelijk gemaakt dat je niet capabel bent om grotere hoeveelheden data ineens te verwerken. In functie van de overzichtelijkheid besloot je dus om het stukje bij beetje te doen.
Helaas voor jou zal de hoeveelheid tekst op deze manier exponentieel toenemen waardoor je het na mijn post totaal niet meer ziet zitten om er nog tegen in te gaan.
Als het enkel om de hoeveelheid tekst ging, zou het je misschien nog lukken, maar hier heb je toch een ding over het hoofd gezien.
Zoals overal, geldt ook hier "kwaliteit boven kwantiteit"... en dat zal je de das omdoen.
De uitbreiding van de posts is recht evenredig aan de kans dat jij door de mand zal vallen, want hoe meer je moet schrijven, hoe groter de steken die je laat vallen bij het vorm geven van je gedachtengang.
quote:
Genialiteit komt nou eenmaal met gebreken.
Nee.
quote:
Waar een mens op het ene vlak geniaal is en elk detail van zijn/haar (jaja, ze bestaan, maar het is een uitstervend ras, de geniale vrouw) vakgebied kent weten ze/zijn minder vaardig in minder andere vakgebieden. Dat mijn taalkundigheid minder is bewijst maar weer mijn genialiteit. Besides, daar heb je secretaresses voor.
[..]
Kan je me even wijzen op de "flame" in dit stukje?
Ik kan écht niks ontdekken wat pretendeert een aanval op mij te zijn.
Het is hooguit een sneer naar onze vrouwelijke medemens waarmee je weinig schade aanricht, vermoed ik.
Het accentueert echter wél je eigen onzekerheid over je hele persoontje. Succes hiermee.
quote:
Het is natuurlijk eenvoudiger om over details te zeuren ipv inhoudelijk te reageren. Het is een teken dat men niet genoeg in de materie zit, anders had je weldegelijk een opmerking gemaakt die wel hout slaat.
Kijk, hier geef je me een mooie pass en ik zal het zeker niet laten deze op de volley te nemen.
Je beweert hier dat ik over details zou zeuren en niet inhoudelijk zou reageren, maar zou je me dan ook even kunnen vertellen op welk stuk van je twee regels tellende post ik niet inhoudelijk heb gereageerd?
Ah, bedoel je misschien het gedeelte waar je het presteert om foutloos twee woorden met 3 lettergrepen na elkaar te typen?
Nee, sorry... inhoud heeft je post niet dus er inhoudelijk op reageren, is helaas niet mogelijk.
quote:
Daarnaast mMierenneuken is natuurlijk een vak opzich, verwar dit echter niet met echte genialiteit, het is hooguit een dwangneurose.
Ik vind het jammer dat je niet meer je best hebt gedaan...
Zelfs voor een minder begaafde als jou lag er meer in het vergiet.
Mag ik je nog een tip geven?
Als je probeert creatief te zijn met je woordkeuze, neem dan altijd de context in beschouwing want het 'random' gebruik van mooie woorden werkt alleen als je ook daadwerkelijk wéét wat je zegt.
Bij jou is dat blijkbaar niet het geval en je maakt jezelf er bijgevolg een beetje belachelijk mee.
  dinsdag 2 maart 2004 @ 15:25:56 #78
22976 realist_ik
FC Den Bosch
pi_17462863
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 14:57 schreef Fool het volgende:

[..]

Laten we gewoon zeggen dat ik geen behoefte heb indruk te maken op een semi-intelligente, zichzelf toch wel redelijk geniaal prijzende, maar vooral gefrustreerd overkomende "realist" die de bagger op de bodem van mijn put nog niet eens waard is!
Ik neem aan dat je "pseudo-intelligente" bedoelt.
Zo ja, verwijs ik je even door naar de laatste twee zinnen van mijn vorige post (t.a.v. mtv (oid)).
Zo nee, nee.
  dinsdag 2 maart 2004 @ 15:27:03 #79
77417 Fool
Rielekst!
pi_17462885
-edit- wel reactie...

Komt goed!

Uhm...
  dinsdag 2 maart 2004 @ 15:33:55 #80
77417 Fool
Rielekst!
pi_17463047
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 15:25 schreef realist_ik het volgende:

[..]

Ik neem aan dat je "pseudo-intelligente" bedoelt.
Zo ja, verwijs ik je even door naar de laatste twee zinnen van mijn vorige post (t.a.v. mtv (oid)).
Zo nee, nee.
Die twee vorige zinnen!
quote:
Als je probeert creatief te zijn met je woordkeuze, neem dan altijd de context in beschouwing want het 'random' gebruik van mooie woorden werkt alleen als je ook daadwerkelijk wéét wat je zegt.
Bij jou is dat blijkbaar niet het geval en je maakt jezelf er bijgevolg een beetje belachelijk mee.
En...
quote:
Zo nee, nee!

Een waarlijke eruptie van creativiteit in woordkeuze!
Uhm...
  dinsdag 2 maart 2004 @ 15:36:49 #81
22976 realist_ik
FC Den Bosch
pi_17463093
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 15:33 schreef Fool het volgende:

[..]

Die twee vorige zinnen!
[..]

En...
[..]


Een waarlijke eruptie van creativiteit in woordkeuze!
Lees het nog eens, want je snapt het niet.
  dinsdag 2 maart 2004 @ 15:39:32 #82
77417 Fool
Rielekst!
pi_17463144
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 15:36 schreef realist_ik het volgende:

[..]

Lees het nog eens, want je snapt het niet.
Nee ik snap er niks van

Omdat half Fok! het IQ van een pak youghurt heeft ben jij nog niet superieur, op welk gebied dan ook, aan je medebadsloef!
Uhm...
  dinsdag 2 maart 2004 @ 15:47:11 #83
22976 realist_ik
FC Den Bosch
pi_17463296
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 15:39 schreef Fool het volgende:

[..]
Omdat half Fok! het IQ van een pak youghurt heeft

mass-flaming.
  dinsdag 2 maart 2004 @ 15:48:55 #84
77417 Fool
Rielekst!
pi_17463326
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 15:47 schreef realist_ik het volgende:

[..]

[afbeelding]
mass-flaming.
Subtiliteit roelt...

Had eigenlijk al wel eerder en meerdere reacties verwacht!
Uhm...
  dinsdag 2 maart 2004 @ 20:53:11 #85
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_17469256
Dus.

Na meer dan 24 uur is dit alles wat Fok kan opbrengen aan flames? Een paar pubertjes die denken dat flamen het posten van afgezaagde, snel gegooglede plaatjes inhoudt. Een paar users die eigenlijk veel liever in hun 'poging tot kliekje' topic zouden posten maar er niet teveel aandacht op willen vestigen, bagger dat ze schijten voor eender welke moderator.

Een newbie-mod die na drie zinnen iemands spelling af te zeiken alweer terug moet grijpen op de eeuwige standby "Je stinkt" gevolgd door "je hebt een klein en lelijk pikkie". Ze stond trouwens bekend om haar bitcherige optreden, om haar 'scherpe en harde bewoordingen'. Dat zegt eigenlijk alweer genoeg over het niveau dat je had mogen verwachten in dit topic, maar goed.

Één user doet een poging om de TS af te zeiken maar weet dan niet hoe hard hij naar het FB topic moet rennen om daar te zeggen dat hij het allemaal niet zo meent en dat het maar een grapje was zodra hij een beetje tegengas van de mod in kwestie krijgt. De TS, trouwens, die dit topic maar opende omdat hij de users niet vertrouwde en ze niet genoeg credit gaf om dit soort topics zelf te openen en goed te laten verlopen, alsof het hier allemaal randdebielen zijn wiens handje je nog zou moeten vasthouden bij het oversteken van een drempel.
Ergens heeft hij wel gelijk, maar om als mod nou zo'n totale minachting voor je users zo openlijk naar voren te brengen is op z'n zachtst gezegd niet handig.

Het gemiddelde niveau van de flames in dit topic doet meer denken aan een zielig waxinelichtje, er straalt werkelijk geen enkele geestdrift vanuit en de enige reden dat men in dit topic post is om zichzelf een beetje te kunnen profileren bij de crew en waarom? Om de volgende keer dat ze een baggertopic openen hopen dat de crew het topic niet zo snel zal sluiten, om in te spelen op het hypocriete nepotistische gedrag van de crew. Die daar dan net zo keihard weer intrappen, tenslotte zijn de users van vandaag de mods van morgen en de incrowd posters van overmorgen (soms zelfs letterlijk).

En dan nog is het één van de leukere topics, het blijft immers het toppunt van humor in dit subforum om topics te openen als "hoi, ik moet poepen" waarna je er gif op in kan nemen (en ik heb op dat punt gestaan) dat er iemand een topic zal openen over poepresten in je konthaar en een openhartige discussie over poepgewoontes.

Wat niet zo erg is als er dan niet een horde users zich zo geroepen zou voelen om dat soort topics dan op te sieren met hun afschrikwekkende ziekte- en doodsverwensingen, users die nog te dom zijn om in te zien dat met het eeuwigdurende herhalen van dat soort termen je op den duur alleen maar jezelf verachtelijk maakt, meelijwekkend zelfs. Users die er trouwens groot genoegen in scheppen om een eigen topic te wijden aan één woord en dat topic daar ook graag mee vol zouden posten.

Wederom een voorbeeld van het hypocriete beleid hier trouwens; waar nachtelijke users een leuk, gezellig slowchattopic gesloten zien worden met de verwijzing naar één van de reeksen (alsof iemand zich zou willen wagen in een kliekje users dat zich zo afzondert dat een dag zonder hun reeks genoeg is om ze te doen verhuizen naar andere sites, de gedachte dat Fok! meer is dan een Gijsjes, Nachtbar of HOMO topic is teveel voor sommige van die arme zielen) kunnen de 'sfee:rbepalende' users gerust dag na dag na dag na dag hun biertopics blijven openen. Want dat is leuk. Want daar posten leuke users in. Users met meer posts dan een gezond mens in zijn hoofd zou halen om ooit bij elkaar te sprokkelen. Posts die trouwens voor 99% in dit subforum zijn gemaakt. Users die stuk voor stuk verantwoordelijk zijn voor een redelijk percentage van het aantal topics en posts en dan toch gaan klagen dat er teveel bagger is.

Deze post wordt natuurlijk weer gevolgd door een paar users die alle posts van meer dan drie woorden en een smilie niet meer kunnen volgen. Voor jullie volgt alvast een samenvatting:

In dit topic vindt je geen flames, slechts oeverloos gestumper.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  dinsdag 2 maart 2004 @ 21:00:13 #86
40365 Lamer_Deluxe
mostly harmless
pi_17469373
Dit topic is echt de druppel.

Na het fiasco van het zogenaamde 'geheel vernieuwde FOK!' wat in werkelijkheid een enorme amateuristische kneuzen actie was, resulterend in een traag forum met bakken vol fouten erin, waar de helft van de functionaliteit, tegelijk met de kleuren zijn verdwenen, zijn er nu alleen nog maar van dit soort sneue fantasieloze kleutertopics.

Ik heb het echt helemaal gehad met die kansloze prutserforum

* dons asbestos suit
The effect of a Pan Galactic Gargle Blaster is like having your brains smashed out by a slice of lemon wrapped around a large gold brick.
Damn it feels good to be a hamster.
  dinsdag 2 maart 2004 @ 21:16:54 #87
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_17469704
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 21:00 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
* dons asbestos suit
Mooi, aanhouden, ermee over de grond rollen zodat die vezels zich diep je huid inwerken.

Je nick zegt eigenlijk al genoeg, het zien daarvan is al voldoende reden voor veel mensen om te wachten tot er nog een reply is, het niveau daarvan is minstens gelijkwaardig aan die van jou.
Je loopt te zeiken over een compleet nieuw softwarepakket voor dit forum en dat daar fouten in zitten, een pakket dat geschreven wordt in een taal totaal ongerelateerd aan het Nederlands. Jij daarentegen zet een Engelstalige tekst in je signature, daarbij voorbijgaand aan alle regels van de interpunctie, zonder die te controleren op grammaticale fouten. Als er net zoveel fouten in de forumsoftware zou zitten als het aantal dat jij al tijden plompverloren in je sig hebt dan zou je deze post niet kunnen laten voorlezen.


Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_17469869
Ik wacht nog even .
I was an atheist until I realized I was God
  dinsdag 2 maart 2004 @ 21:30:43 #89
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_17469974
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 21:25 schreef kastanova het volgende:
Ik wacht nog even .
Getuige je poststijl in R&P hou je wel van het schoppen tegen aangeschoten wild, dit topic zou dus geknipt voor je moeten zijn.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  dinsdag 2 maart 2004 @ 22:46:22 #90
40365 Lamer_Deluxe
mostly harmless
pi_17471397
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 21:16 schreef Dagonet het volgende:
Mooi, aanhouden, ermee over de grond rollen zodat die vezels zich diep je huid inwerken.
Het is nu al pijnlijk duidelijk dat je totaal geen idee hebt waar je over praat.
quote:
Je nick zegt eigenlijk al genoeg, het zien daarvan is al voldoende reden voor veel mensen om te wachten tot er nog een reply is, het niveau daarvan is minstens gelijkwaardig aan die van jou.
Het feit dat je nu mijn nickname aan begint te vallen geeft al meteen aan met wat voor een ondermaats niveau we dagelijks op dit treurige tienerforum te maken hebben.
quote:
Je loopt te zeiken over een compleet nieuw softwarepakket voor dit forum en dat daar fouten in zitten, een pakket dat geschreven wordt in een taal totaal ongerelateerd aan het Nederlands. Jij daarentegen zet een Engelstalige tekst in je signature, daarbij voorbijgaand aan alle regels van de interpunctie, zonder die te controleren op grammaticale fouten. Als er net zoveel fouten in de forumsoftware zou zitten als het aantal dat jij al tijden plompverloren in je sig hebt dan zou je deze post niet kunnen laten voorlezen.
De enige fouten in mijn signature zijn diegenen die veroorzaakt worden door de eindeloze aaneenschakeling van hopeloos misplaatste instructies die dit forum overeind moeten zien te houden.

Deze fantasieloze aanvallen op mijn nickname en signature dienen geen enkel ander doel dan het nogmaals onderbouwen van mijn overduidelijk gefundeerde kritiek op deze hopeloze verzameling van puisterige sociale schipbreukelingen gecombineerd met onoplosbare programmeerfiascos, veroorzaakt door mensen die van het VMBO zijn afgetrapt, dat zich FOK! Forum waagt te noemen.
The effect of a Pan Galactic Gargle Blaster is like having your brains smashed out by a slice of lemon wrapped around a large gold brick.
Damn it feels good to be a hamster.
pi_17471474
Aggut. Überinlikker en crew-stalker Dagonet is van zijn ivoren toren neergedaald om even aan het gepeupel te laten zien hoe je moet flamen. Echter is de arme schat vergeten dat de gemiddelde FOK!ker niet meer dan 10 woorden tegelijk kan verwerken.
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 20:53 schreef Dagonet het volgende:

Een newbie-mod die na drie zinnen iemands spelling af te zeiken alweer terug moet grijpen op de eeuwige standby "Je stinkt" gevolgd door "je hebt een klein en lelijk pikkie". Ze stond trouwens bekend om haar bitcherige optreden, om haar 'scherpe en harde bewoordingen'. Dat zegt eigenlijk alweer genoeg over het niveau dat je had mogen verwachten in dit topic, maar goed.
Tsk. Zeiken over mijn originaliteit terwijl jij niet verder komt dan 'newbie-mod' en mijn niveau. Ik begrijp dat het zuur voor je is dat je na al die jaren likken nog steeds niet blauw bent en dat het mij is gelukt om me binnen twee maanden te profileren als intelligente onzinner met veel potentie. Daarnaast was het niet nodig om hard te gaan flamen, want de sneue user die tegen me begon was een makkelijk prooi en zodoende waren een aantal dooddoeners afdoende.
quote:
Het gemiddelde niveau van de flames in dit topic doet meer denken aan een zielig waxinelichtje, er straalt werkelijk geen enkele geestdrift vanuit en de enige reden dat men in dit topic post is om zichzelf een beetje te kunnen profileren bij de crew en waarom? Om de volgende keer dat ze een baggertopic openen hopen dat de crew het topic niet zo snel zal sluiten, om in te spelen op het hypocriete nepotistische gedrag van de crew. Die daar dan net zo keihard weer intrappen, tenslotte zijn de users van vandaag de mods van morgen en de incrowd posters van overmorgen (soms zelfs letterlijk).
Met uw zelfkennis is niets mis mijn beste. .
quote:
Deze post wordt natuurlijk weer gevolgd door een paar users die alle posts van meer dan drie woorden en een smilie niet meer kunnen volgen. Voor jullie volgt alvast een samenvatting:

In dit topic vindt je geen flames, slechts oeverloos gestumper.
En jouw bijdrage heeft zeker iets toegevoegd. Ik lees een hoop gehuil over de reeksen en gebagger. Denk je nu echt dat het iemand op deze aardkloot iets kan schelen wat jouw mening daarover is?

Maar toch wil ik je bedanken Dagonet. Terwijl ik je schrijfseltje las, zag ik helemaal voor me hoe je met samengeperste billen, zweethandjes en je tong uit je mond dit stukje zat te typen om iedereen even goed de waarheid te vertellen.

Terwijl je op het 'invoeren-knopje' drukte stroomde de adrenaline door je lijf en elke 5 minuten keek je even op het topic om te zien of er al iemand gereageerd had. Maar helaas. De meeste users schrokken al van de vele lettertjes en de users die zich wél door de letterbrij heen hebben weten te worstelen, zagen al in dat het de moeite niet was om op te reageren.

Daarom mijn vraag aan jou Dagonet, hoe voelt het nu? Om nu al een zielige verzuurde betweterige stumperd te zijn? Om teleurstelling op teleurstelling te moeten verwerken? Of ben je in jouw wereldje wel een leuke spontane persoon?

Misschien is het ook maar beter als je in je eigen fantasiewereldje blijft leven, de echte grote mensen wereld is duidelijk nog een paar tandjes te hoog gegrepen voor jou.

Toch bedankt voor je inzet. .
Echte liefde!
En ik zag dat het goed was.
  dinsdag 2 maart 2004 @ 23:26:35 #92
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_17472230
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 22:50 schreef Insomaniac het volgende:
Aggut. Überinlikker en crew-stalker Dagonet is van zijn ivoren toren neergedaald om even aan het gepeupel te laten zien hoe je moet flamen. Echter is de arme schat vergeten dat de gemiddelde FOK!ker niet meer dan 10 woorden tegelijk kan verwerken.
Lieverd, je vergeet dat er buiten ONZ nóg 27 andere subfora zijn, waarvan er vele nooit in ONZ komen en ook niet terugdeinzen voor een luttele hoeveelheid woorden. FOK! =! ONZ.

Hoewel je de meeste mensen dat nog niet met een honkbalknuppel wijs zou kunnen maken.
quote:
Tsk. Zeiken over mijn originaliteit terwijl jij niet verder komt dan 'newbie-mod' en mijn niveau. Ik begrijp dat het zuur voor je is dat je na al die jaren likken nog steeds niet blauw bent en dat het mij is gelukt om me binnen twee maanden te profileren als intelligente onzinner met veel potentie.
En hier blijk wel weer uit dat je niet weet waar je het over hebt, ik gebruik dit account pas sinds Oktober. En maak je niet teveel illusies over je 'rappe promotie', ze zoeken gewoon kanonnenvlees, als de nood echt hoog is kunnen ze desnoods een maandje lang een botje inschakelen.
quote:
Daarnaast was het niet nodig om hard te gaan flamen, want de sneue user die tegen me begon was een makkelijk prooi en zodoende waren een aantal dooddoeners afdoende.
Ah, je voelt je te goed voor de reguliere user, het is slechts een select gezelschap gegeven om jouw volle aandacht te mogen genieten, de rest moet het doen met teksten waar een 5-jarige kleuter zich nog voor zou schamen?
quote:
Met uw zelfkennis is niets mis mijn beste. .
Met jouw begrijpend lezen des te meer.
quote:
En jouw bijdrage heeft zeker iets toegevoegd. Ik lees een hoop gehuil over de reeksen en gebagger. Denk je nu echt dat het iemand op deze aardkloot iets kan schelen wat jouw mening daarover is?
Ik denk dat je afgeleid werd door een Maanvis post want dit valt op geen enkel andere manier te verklaren. Je bazelt en je ijlt.
quote:
Maar toch wil ik je bedanken Dagonet. Terwijl ik je schrijfseltje las, zag ik helemaal voor me hoe je met samengeperste billen, zweethandjes en je tong uit je mond dit stukje zat te typen om iedereen even goed de waarheid te vertellen.
Niet iedereen is zoals jij Insomaniac, terwijl ik dat stukje postte keek ik TV, volgde ik een discussie in NWS en deed ik wat research voor een volgend topic in C&H. Het heet 'aandacht verdelen' en je bewijst maar weer eens dat dat voor vrouwen een relatief onbekend begrip is.
quote:
Terwijl je op het 'invoeren-knopje' drukte stroomde de adrenaline door je lijf en elke 5 minuten keek je even op het topic om te zien of er al iemand gereageerd had. Maar helaas. De meeste users schrokken al van de vele lettertjes en de users die zich wél door de letterbrij heen hebben weten te worstelen, zagen al in dat het de moeite niet was om op te reageren.
De meeste users zijn ook niet voor wie ik het heb geschreven. En alt-S, niet klik.
quote:
Daarom mijn vraag aan jou Dagonet, hoe voelt het nu? Om nu al een zielige verzuurde betweterige stumperd te zijn? Om teleurstelling op teleurstelling te moeten verwerken? Of ben je in jouw wereldje wel een leuke spontane persoon?
Vrees mij, ik ben jouw voorland, ik heb enkel het stadium mod overgeslagen. Leuk en spontaan zijn overrated, maar da's in jouw voordeel, anders was je nooit mod geworden.
quote:
Misschien is het ook maar beter als je in je eigen fantasiewereldje blijft leven, de echte grote mensen wereld is duidelijk nog een paar tandjes te hoog gegrepen voor jou.
Zegt iemand wiens dagtaak het is om haar vrije tijd in dit subforum te stoppen, zelfs EIL was realistischer dan dit
quote:
Toch bedankt voor je inzet. .
Ik wou dat ik hetzelfde kon zeggen.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  woensdag 3 maart 2004 @ 14:44:53 #93
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_17481383
Staart. Benen. Slag. Stomheid.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  woensdag 3 maart 2004 @ 14:50:59 #94
32597 ShaoliN
*BLiNg bLiNG*
pi_17481488
Luister stelletje pisvlekken, als een flame na de 2e van 130 regels al niet meer boeiend is, is het dus geen mooie of hoogstaande flame.
  † In Memoriam † dinsdag 12 juli 2005 @ 22:03:27 #95
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_28751009
quote:
Op dinsdag 2 maart 2004 20:53 schreef Dagonet het volgende:
Dus.

Na meer dan 24 uur is dit alles wat Fok kan opbrengen aan flames? Een paar pubertjes die denken dat flamen het posten van afgezaagde, snel gegooglede plaatjes inhoudt. Een paar users die eigenlijk veel liever in hun 'poging tot kliekje' topic zouden posten maar er niet teveel aandacht op willen vestigen, bagger dat ze schijten voor eender welke moderator.

Een newbie-mod die na drie zinnen iemands spelling af te zeiken alweer terug moet grijpen op de eeuwige standby "Je stinkt" gevolgd door "je hebt een klein en lelijk pikkie". Ze stond trouwens bekend om haar bitcherige optreden, om haar 'scherpe en harde bewoordingen'. Dat zegt eigenlijk alweer genoeg over het niveau dat je had mogen verwachten in dit topic, maar goed.

Één user doet een poging om de TS af te zeiken maar weet dan niet hoe hard hij naar het FB topic moet rennen om daar te zeggen dat hij het allemaal niet zo meent en dat het maar een grapje was zodra hij een beetje tegengas van de mod in kwestie krijgt. De TS, trouwens, die dit topic maar opende omdat hij de users niet vertrouwde en ze niet genoeg credit gaf om dit soort topics zelf te openen en goed te laten verlopen, alsof het hier allemaal randdebielen zijn wiens handje je nog zou moeten vasthouden bij het oversteken van een drempel.
Ergens heeft hij wel gelijk, maar om als mod nou zo'n totale minachting voor je users zo openlijk naar voren te brengen is op z'n zachtst gezegd niet handig.

Het gemiddelde niveau van de flames in dit topic doet meer denken aan een zielig waxinelichtje, er straalt werkelijk geen enkele geestdrift vanuit en de enige reden dat men in dit topic post is om zichzelf een beetje te kunnen profileren bij de crew en waarom? Om de volgende keer dat ze een baggertopic openen hopen dat de crew het topic niet zo snel zal sluiten, om in te spelen op het hypocriete nepotistische gedrag van de crew. Die daar dan net zo keihard weer intrappen, tenslotte zijn de users van vandaag de mods van morgen en de incrowd posters van overmorgen (soms zelfs letterlijk).

En dan nog is het één van de leukere topics, het blijft immers het toppunt van humor in dit subforum om topics te openen als "hoi, ik moet poepen" waarna je er gif op in kan nemen (en ik heb op dat punt gestaan) dat er iemand een topic zal openen over poepresten in je konthaar en een openhartige discussie over poepgewoontes.

Wat niet zo erg is als er dan niet een horde users zich zo geroepen zou voelen om dat soort topics dan op te sieren met hun afschrikwekkende ziekte- en doodsverwensingen, users die nog te dom zijn om in te zien dat met het eeuwigdurende herhalen van dat soort termen je op den duur alleen maar jezelf verachtelijk maakt, meelijwekkend zelfs. Users die er trouwens groot genoegen in scheppen om een eigen topic te wijden aan één woord en dat topic daar ook graag mee vol zouden posten.

Wederom een voorbeeld van het hypocriete beleid hier trouwens; waar nachtelijke users een leuk, gezellig slowchattopic gesloten zien worden met de verwijzing naar één van de reeksen (alsof iemand zich zou willen wagen in een kliekje users dat zich zo afzondert dat een dag zonder hun reeks genoeg is om ze te doen verhuizen naar andere sites, de gedachte dat Fok! meer is dan een Gijsjes, Nachtbar of HOMO topic is teveel voor sommige van die arme zielen) kunnen de 'sfee:rbepalende' users gerust dag na dag na dag na dag hun biertopics blijven openen. Want dat is leuk. Want daar posten leuke users in. Users met meer posts dan een gezond mens in zijn hoofd zou halen om ooit bij elkaar te sprokkelen. Posts die trouwens voor 99% in dit subforum zijn gemaakt. Users die stuk voor stuk verantwoordelijk zijn voor een redelijk percentage van het aantal topics en posts en dan toch gaan klagen dat er teveel bagger is.

Deze post wordt natuurlijk weer gevolgd door een paar users die alle posts van meer dan drie woorden en een smilie niet meer kunnen volgen. Voor jullie volgt alvast een samenvatting:

In dit topic vindt je geen flames, slechts oeverloos gestumper.
Lieve Dagonet, nu je FA bent heb je een beetje inspraak m.b.t het inhoudelijke gedeelte van FOK!.
Gezien je bovenstaande posting wilde ik je naar aanleiding van de inhoud én de aanleiding daarvan, vragen of dit stuk proza kan worden opgenomen in de policy/faq.

En mogelijk als reden van bans in mails aan gebanden verzenden.
Voor je verschrikkelijk kleuter-flame krijg je 1 week ontzegging.

* Loedertje vlucht weer naar usenet..
  dinsdag 12 juli 2005 @ 23:38:04 #96
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_28754816
En gelijk heb je Loedertje, vlucht naar usenet alwaar geen moderatie is en je dus nagenoeg straffeloos alles kan zeggen onder eender welke naam met een proxy naar keuze. Waar nicks, e-mail- en ipadressen zo verwisselbaar zijn als het standpunt van D'66 en waar grif gebruik van wordt gemaakt zodra de tegenstand te fel is.

Want je zou je standpunt eens moeten verdedigen en beargumenteren in plaats van het smijten met one-liners.

Al heb je dan natuurlijk wel het probleem dat je niemand hebt om te bekritiseren als je niets over het onderwerp zelf te zeggen hebt, er is daar immers geen crew.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  dinsdag 12 juli 2005 @ 23:39:46 #97
56387 Bob-B
In Bob we trust
pi_28754876
Mijn scheten ruiken nog beter dan dit topic.
  dinsdag 12 juli 2005 @ 23:42:58 #98
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_28754995
quote:
Op dinsdag 12 juli 2005 23:39 schreef Bob-B het volgende:
Mijn scheten ruiken nog beter dan dit topic.
Lees de titel nog eens goed?
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  † In Memoriam † woensdag 13 juli 2005 @ 00:20:21 #99
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_28756208
quote:
Op dinsdag 12 juli 2005 23:38 schreef Dagonet het volgende:
En gelijk heb je Loedertje, vlucht naar usenet alwaar geen moderatie is en je dus nagenoeg straffeloos alles kan zeggen onder eender welke naam met een proxy naar keuze. Waar nicks, e-mail- en ipadressen zo verwisselbaar zijn als het standpunt van D'66 en waar grif gebruik van wordt gemaakt zodra de tegenstand te fel is.

Want je zou je standpunt eens moeten verdedigen en beargumenteren in plaats van het smijten met one-liners.

Al heb je dan natuurlijk wel het probleem dat je niemand hebt om te bekritiseren als je niets over het onderwerp zelf te zeggen hebt, er is daar immers geen crew.
Idd, alwaar geen moderatie is van omhooggevallen keurige mannetjes die dagelijks in correct gestreken overhemd op commando van de baas keer op keer tegen hun zin overuren draaien.
Idd, anders dan hier want hier zitten juist dat soort mensen te genieten van een paar extra knopjes zodat zij ook een uurtje per dag kunnen doen alsof ze macht hebben.

Onderdanige , meekruipende mensen die IRL met slechts 1 schouderklopje al van hun R&P achtige probleem af zouden kunnen zijn zitten nu op kosten van ene Danny hun trauma's te verwerken.
  woensdag 13 juli 2005 @ 01:37:31 #100
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_28757836
En toch is die van zodiakk nog steeds het beste.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')