Jaja, way to go pennelikkersquote:KASSEL - Een Duitser is aangeklaagd omdat hij voor 0,2 cent stroom uit een stopcontact heeft gestolen. De 23-jarige jongeman sloot zijn laptop enkele minuten aan op een stopcontact in een treinstation van het West-Duitse Kassel. Daarna rende hij richting tram.
Agenten zagen het voorval en vermoedden dat de computer was gestolen. Toen dat niet het geval bleek, begonnen zij een onderzoek naar het "wegnemen van elektrische energie". Volgens de Duitse televisie donderdag sluit het Openbaar Ministerie niet uit dat de zaak wordt geseponeerd.
De jongeman maakte gebruik van het stopcontact, omdat de accu van zijn notebook leeg was. Hij wilde nog snel even een adres controleren.
als er stond dat het in nederland gebeurd was had ik 't ook geloofdquote:Op vrijdag 27 februari 2004 01:14 schreef PietF het volgende:
ja, de mankracht en uren worden weer nuttig en met inzicht besteed! Een voorbeeld hoe Nederland het zou moeten doen!
Ik denk eigenlijk niet dat ze de man in de cel hebben gegooid.quote:Op donderdag 26 februari 2004 23:50 schreef DEAVELOFHEAVEN het volgende:
Ziehier de oorzaak van cellentekort
Ja jezus, kan ik het helpen? Ik copy-paste alleen maar van Nu.nlquote:Op vrijdag 27 februari 2004 01:49 schreef Manweth het volgende:
waarom moet dat woord DUITSER nou weer in de titel
duitser?quote:Op vrijdag 27 februari 2004 01:49 schreef Manweth het volgende:
waarom moet dat woord DUITSER nou weer in de titel
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |