Check NBA.com en bekijk ze nog maar eens... Dit maakt een speler tot een grote speler! Bryant laat zien dat ie een clutch performer is zoals Jordan en Bird dat bijvoorbeeld ook waren! Je kunt het geluk noemen maar je kunt het ook klasse noemen...quote:Op donderdag 15 april 2004 17:58 schreef S0n1cS_H34T het volgende:
en die kut lakers hebben ook nog gewonnen, 2 keer een mazzel three van bryant, PATTERSON MISTE 2 FT'S..die dombo..had de game op slot kunnen gooien. En dan verlizen de Kings ook nog bij hun buren! Lucky Lakers..
Klopt... Maar waar gaat het om? Wie aan het eind de meeste punten heeft. En Kobe maakt de belangrijkste punten van de wedstrijd. Dus klasse...quote:Op donderdag 15 april 2004 22:07 schreef Robertje het volgende:
Kobe schoot die wedstrijd 31 keer. Laatst tegen de Kings heeft hij volgens mij in een helft geen bal geschoten.
Hij doet het nietquote:Op vrijdag 16 april 2004 00:27 schreef Magicfrankie het volgende:
tjek dit dan: ftp://ftp.streetball.spb.ru/vidz/NBN/Kobe_Bryant.ram
Ongelovelijk wat een schoten... dat valt amper te verdedigen...
Wat zal dit te betekenen hebben? Barkley getekend?quote:Suns to Make Major Announcement
The Phoenix Suns have scheduled a press conference for Noon on Friday, in which Suns Chairman, Managing General Partner and CEO Jerry Colangelo will make a major annoucement.
Suns' Colangelo to Sell Team for $401Mquote:Op vrijdag 16 april 2004 21:07 schreef LuieSurinamer het volgende:
of verkopen de suns :p
Dan Gadzuric made Slam Dunkquote:Op zondag 18 april 2004 19:44 schreef Zwansen het volgende:
Gadzuric nog niet gespeeld...
Nee... Ik volg het via NBA Courtside live ...quote:Op zondag 18 april 2004 19:58 schreef S0n1cS_H34T het volgende:
Heb je Inside Ticket Zwansen? K zit live te luisteren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |