quote:'t Is ook niet alleen je grote teen (met gezichtje), E.T. ...
Op donderdag 12 februari 2004 19:31 schreef E.T. het volgende:
Eerder tijd voor een goede opticien zou ik zeggen
quote:Sja, IK had 't over m'n grote teen die in 't icoontje zit...
Op donderdag 12 februari 2004 20:30 schreef poemojn het volgende:[..]
't Is ook niet alleen je grote teen (met gezichtje), E.T. ...
gelukkig is alles goed gegaan, en nu genieten ervan..

ps: ik reken niet op een foto als ik de echo ga doen, maar ik hoop het wel,als ik niks meekrijg ga ik gewoon naar een speciale pretechopraktijk
Poemojn heb jij al je kleine gevoelt zat in het lijssie te kijken en zag dat we beiden op dezelfde dag waren uitgerekend (hoezo ff nieuwsgierig). antwoord stond in een andere topic kwam ik achter
![]()
En dat van die echo's kweet het dat het niet zo werkt daarom de knipoog erachter. ![]()
[Dit bericht is gewijzigd door Rottdog op 12-02-2004 21:57]
Gefeliciteerd Qweetnix
Ik zie van alles staan over echo's en ik moet zeggen dat wij zowel bij de vk als bij de nekplooimeting 3 bloedmooie fotootjes meekregen. Heel duidelijk.
degene die zaterdag onze pretecho doet is stom toevallig ook degene die de nekplooimeting doet. Dat was echt een leuk en betrouwbaar mens. Ben echt blij dat zij het doet.
vanillevla kan ik me nog herrinneren..
Mag Rennie eigenlijk als je zwanger bent?
Over foto's van de echo's: krijgen jullie dan die zomaar mee (diegenen die ze meekregen)? Aan ons werd gevraagd of we een afdruk wilden en tegen betaling kregen wij die mee. Zowel in het ziekenhuis, als bij de verloskundige.
quote:Regla Ph, tot het je neus uitkomt mag je gebruiken.
Op donderdag 12 februari 2004 22:50 schreef E.T. het volgende:
Vraagje..
Wat waren de tips ook alweer bij maagzuur?vanillevla kan ik me nog herrinneren..
Mag Rennie eigenlijk als je zwanger bent?
Qweetnix en mevrouw van harte met dit mooie mannetje!
Wat een plaatje!
quote:Zo, dat is weer een heeeel ander verhaal
Op donderdag 12 februari 2004 22:56 schreef Grijs het volgende:
Over foto's van de echo's: krijgen jullie dan die zomaar mee (diegenen die ze meekregen)? Aan ons werd gevraagd of we een afdruk wilden en tegen betaling kregen wij die mee. Zowel in het ziekenhuis, als bij de verloskundige.
Nee, ik heb niet hoeven te betalen, ik kreeg er eentje in mijn handen gedrukt, toen bleek dat die over was. Ook mijn videoband werd er zonder morren even ingeduwd. Mijn VK maakt zelf geen echo's, dus ik heb alleen ervaring met die ene semi-spoedecho (ben er 1 dag van te voren "tussengepropt"). Als er niks meer misgaat krijg ik verder geen echo's meer, vandaar dat we dus richting echopraktijk trekken volgend weekend. 75 euro ofzo, dus ik ga wel even eisen dat ze Humpie er een beetje leuk op zet
quote:Ik doelde op dat andere... euh... lichaamsdeel natuurlijk
Op donderdag 12 februari 2004 19:31 schreef E.T. het volgende:[..]
Eerder tijd voor een goede opticien zou ik zeggen
Maar goed.... ![]()
quote:Je hebt een speciaal middeltje voor zwangeren, ik kreeg er van de week nog een folder over.
Op donderdag 12 februari 2004 22:50 schreef E.T. het volgende:
Vraagje..
Wat waren de tips ook alweer bij maagzuur?vanillevla kan ik me nog herrinneren..
Mag Rennie eigenlijk als je zwanger bent?
(heb het even opgezocht, het is dat spul wat Rewimo al noemde, Gaviscon)
Ik zag nog een mooi jongetje voorbij komen met de naam Robin.
Gefeliciteerd!!!
Wat betreft de echo's...
Ik heb nu 2 echo's gehad , de 1e keer is er 1 afdruk gemaakt en die heb ik mee gekregen , meer omdat ik vroeg wat ze er mee ging doen en zij vergeten was om de echo 2 keer af te drukken.
De 2e keer kreeg ik ook meteen een foto mee.
Videobanden maakte men eerst ook in dit ziekenhuis maar er schijnen in andere ziekenhuizen problemen mee gekomen te zijn dat mensen later aan de hand van een echo op video het ziekenhuis aanklaagde omdat hun kind niet in orde was en dat zou te zijn op de video.
Daardoor zijn ze in navolging van het academische ziekenhuis er mee gestopt.
Jammer dus....
Hier gaat het nu even echt wat minder: ben weer vaak misselijk en vannacht voor het eerst maagzuur (geeeeeetts!) ...en zo godsgruwelijk moe! Ben benieuwd naar mijn bloedsuikerspiegel, volgens mij is die weer laag. Zou betekenen dat dieten alleen niet meer genoeg is..hmmm. volgende week controle, ben benieuwd.
quote:Waar merk je dat aan dan?
Op vrijdag 13 februari 2004 10:23 schreef Catootje het volgende:
Ben benieuwd naar mijn bloedsuikerspiegel, volgens mij is die weer laag.
quote:Klopt, gaviscon mag, heb j in kauwtabltten of in een drankje, is volkomen veilig. Moet je wel op doktersrecept krijgen.
Op donderdag 12 februari 2004 22:52 schreef Rewimo het volgende:
Gaviscon mag geloof ik, E.T. Anders even naar de apotheek morgen, dan weet je zeker of het mag.
En idd, bevallen is uiteindelijk het enige wat helpt...ben voor mijn zwangerchap altijd al maagpatient geweest, maar ben in de zwangerchap zo drastisc geminderd met medicijnen dat ik het nu zonder redt! Ik hoop dat dat zo blijft. Dus tja ET...gewoon ff gaan bevallen
quote:Voortdurend honger, misselijk (voor het eten, of juist erna), en heel moe...
Op vrijdag 13 februari 2004 11:01 schreef Tan het volgende:[..]
Waar merk je dat aan dan?
we hebben twee foto's mee van de echo maar zijn niet erg duidelijk dus heb ff wat lijntje "oneerbiedig" erover heen getrokken, wat nu wat is (let niet op de extreem grote neus in mijn tekening
)



| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |