vind ik toch aanzienlijk meer dan die 50 euro voor chello. Enige nadeel wat ik ondervind van chello is de upload...maar die moet als het goed is na de 25ste tot een acceptabele hoogte komenquote:Op dinsdag 16 maart 2004 02:36 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
59.95 per maand het eerste jaar, daarna 75 per maand.
Naja, het eerste jaar betaal je een tientje per maand meer..quote:Op dinsdag 16 maart 2004 12:45 schreef BoJo het volgende:
[..]
vind ik toch aanzienlijk meer dan die 50 euro voor chello. Enige nadeel wat ik ondervind van chello is de upload...maar die moet als het goed is na de 25ste tot een acceptabele hoogte komen
Heb je helemaal gelijk inquote:Op dinsdag 16 maart 2004 12:48 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Naja, het eerste jaar betaal je een tientje per maand meer..
Maar dan heb je wel een downlaod van 8mbit en een upload van 1 mbit. Dat staat in schril contrast met de karige 368kbps upload van Chello..
je haalt de woorden uit mn mond.....quote:Op dinsdag 16 maart 2004 16:16 schreef Hertog_Martin het volgende:
Verdomme
Moet dus WEL een nieuw modem?
ben weer lekker geinformeerd dan.
flat_erik ik heb je paar keer gevraagd tijdje geleden en toen zei je dat com21 gewoon geschikt is
maar zo te lezen moet modem dus wel omgewisselt worden en we hebben gvd nog geeneens een brief gehad.
en dan ben je al sinds 99 lid en dan kom je pas weer als laatste aan de beurt.
En krijgen we ooit nog geld terug van die eerste 12 maanden waar we 90% offline waren en 10% online?
schiet nou maar op stelletje prutsers anders stappen we alsnog wel over op adsl.
mn zus heeft pas ookal chello opgezegd puut vanwege het feit dat ze jullie geen 50 euro gunt
IDD.quote:Op dinsdag 23 maart 2004 18:52 schreef Duiveltja het volgende:
het duurt en het duurt
vind Chello ook niet geweldig, maar ik heb wel gevoel dat Chello bij mij sneller is gewordenquote:Op woensdag 24 maart 2004 16:39 schreef SimtekF1 het volgende:
Het is dat we nog steeds het bedrag van de oude provider betalen anders hadden we allang iets anders genomen.
Het wordt er hier alleen maar langzamer op en het ligt er altijd uit op momenten wanneer je het niet kan gebruiken.
Heb ook nog nooit bericht gehad van eventuele verhogingen.
Sorry maar ik vind het echt een kut bedrijf.
Chello
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |