Misschien wil Anne Soldaat een gelijksoortige carrièrre starten als JB Meijers, die zich ook niet producer, maar bandcoach noemt. Hij begeleidt de bands die hij producet bij het schrijven en het opnemen en speelt eventueel ook nog wat mee. Hij ziet zichzelf dan ook als extra bandlid.quote:Op zaterdag 25 juni 2005 21:25 schreef the_opposite het volgende:
Ach ik vind Gem wel grappig hoor, alleen het feit dat je een bandcoach nodig hebt zegt wel wat over de band imho (niet positief). Misschien dat Anne nog even moet zoeken hoe die verder wil en met wie, want hoelang is daryll-ann nou eigenlijk uit elkaar?
En zoals Rick de Leeuw zegt:quote:Zijn grote voorbeeld is producer Mitchell Froom, vooral bekend van zijn werk voor Los Lobos en Crowded House, en net als Meijers een 'spelende' producer. JB kan namelijk op zeer veel instrumenten uit de voeten.
quote:Als wij op een gegeven moment een liedje klaar dachten te hebben, kwam JB gapend binnen en zei: 'ik vind 't helemaal niks. Ik ken die platen van jullie niet, maar volgens mij heb je dit lied al dertig keer geschreven. Ga maar terug.' Dan denk je: kut! En je begint opnieuw. Op een gegeven moment kom je op een punt dat hij zegt: die ene zin vind ik wel mooi. En van daaruit ga je verder. Uiteindelijk maak je het allemaal zelf. Maar het moet door zijn filter
Zie hier de reden waarom het doen van commercials meestal niet zo slim is, het blijft je achtervolgenquote:Op zaterdag 5 november 2005 17:08 schreef DaisyDuke het volgende:
Anne coacht de uitzendkrachten van GEM
Mee eens.quote:Op zaterdag 5 november 2005 18:53 schreef methodmich het volgende:
In dit geval niet onlogisch. Bij Coparck zou ik het zonde vinden.
Coparck is natuurlijk een heel ander geval dan GEM. The World Of Tomorrow was al een albumtrack.quote:Op zaterdag 5 november 2005 18:53 schreef methodmich het volgende:
In dit geval niet onlogisch. Bij Coparck zou ik het zonde vinden.
Maar waarom weet niemand voorlopig.quote:nope, weet wel dat ie raar rancuneus lijkt tegenover excelsior
Volgens een nieuwsbericht op de site van het NPI:quote:Op donderdag 5 januari 2006 16:54 schreef DaisyDuke het volgende:
Wel opvallend dat Jelle niet meer bij Excelsior zit. Weet jij daar de reden van, MM?
quote:Verschenen de Daryll-Ann albums bij Excelsior Recordings, Here We Are wordt gereleased door Munich. “Die keuze heeft te maken met het feit dat ik meer controle wilde over mijn muzikale carrière”, laat de zanger weten. “Daarnaast vond ik het ook tijd worden voor iets nieuws.” Vorig jaar ging Daryll-Ann na vijftien jaar uit elkaar.
We kregen van de Excelsior Club een cd met de eerste singles van Excelsior, daarbij stond dat er boxen van Daryll-Ann en Serenes nog dit jaar (mei?) komen.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 09:15 schreef WeezerButler het volgende:
Hoop dat die Daryll - Ann box, die al hoeweetnietlang in de pijpleiding zit, er nog komt.
Misschien gek, maar ik vind de cd van Do-the-Undo één van de beste Nederlandse popplaten. Het is echt een perfecte popplaat, fijne liedjes, zit geen mindere tussen. Snap niet dat deze destijds niet meer bekendheid heeft gekregen en jammer dat ze er maar één gemaakt hebben. Maar die van Anne Soldaat zijn ook goed te pruimen.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 19:14 schreef methodmich het volgende:
Mee eens Belsen, ik vind Do-The-Undo ook leuker dan de andere soloplaat van Anne.
En de laatste Paulusma, ja, die heb ik vorig jaar wel al eens ergens genoemd. Vond ik een goede plaat.
Mooi dat je hem nu (her)ontdekt!
Ik weet het. Vandaar ook maar even bovenstaande post. Die blijft wel gewoon staan dus wellicht dat er ooit iemand mee komt.quote:Op donderdag 25 juli 2013 17:18 schreef methodmich het volgende:
Denk dat die kans heeeeeeel klein is. Zou toevallig iemand moeten zijn die hem heeft, maar dat zal doorgaans een fan / verzamelaar zijn en die verkopen hem vaak niet. Origineel is hij al jaren niet meer verkrijgbaar. Misschien in de beloofde boxset later dit jaar?
Ik heb 'em en wil er misschien wel vanaf. Wat heb je er voor over?quote:Op donderdag 25 juli 2013 19:35 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Ik weet het. Vandaar ook maar even bovenstaande post. Die blijft wel gewoon staan dus wellicht dat er ooit iemand mee komt.
Ik weet nog dat ik hem zo'n 10+ jaar geleden nog eens bij de Plato heb laten liggen omdat ik al een stapeltje andere CD's in m'n klauwen had met de gedachte "die komt nog wel een keer."![]()
Ik heb hem overigens wel gewoon op MP3, dus het is echt een kwestie van de collectie compleet willen maken.
Interessant.quote:Op donderdag 25 juli 2013 18:02 schreef belsen het volgende:
Anne en Jelle hebben samen een nummer opgenomen voor de komende Serenes-tribute.
Tsja, wat wil je er voor hebben? Ik heb geen idee of ik hem moet beschouwen als een duur collectors item. Ik ben niet echt bereid om er hele hoge bedragen voor te betalen, voor geen enkele CD trouwens, dus je gaat niet rijk van me worden.quote:Op donderdag 25 juli 2013 19:38 schreef NvM het volgende:
[..]
Ik heb 'em en wil er misschien wel vanaf. Wat heb je er voor over?
Ik zat zelf eerder te denken aan minimaal het dubbele. Op Discogs staat namelijk een versie voor ¤60 en het album is verder nergens meer te krijgen.quote:Op donderdag 25 juli 2013 19:45 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Tsja, wat wil je er voor hebben? Ik heb geen idee of ik hem moet beschouwen als een duur collectors item. Ik ben niet echt bereid om er hele hoge bedragen voor te betalen, voor geen enkele CD trouwens, dus je gaat niet rijk van me worden.![]()
15 Euro?
30 Euro voor een CD vind ik echt veel te veel, zeker als 'ie tweedehands is.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 10:47 schreef NvM het volgende:
[..]
Ik zat zelf eerder te denken aan minimaal het dubbele. Op Discogs staat namelijk een versie voor ¤60 en het album is verder nergens meer te krijgen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |