Vroeger.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 02:44 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Succes daarmee! Speel je op niveau?
En 4 november beginnen bij juliie de clubkampioenschappen.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 07:29 schreef DrukVout het volgende:
onze club in Hillegom heeft nu al 18 teams die in de Nederlandse Squash competitie spelen.
Ik speel dit jaar mee in de Kleine Kompetitie met mijn studentensquashvereniging.quote:Op donderdag 22 september 2005 16:05 schreef DrukVout het volgende:
Wie spelen er allemaal competetie??
We zitten bij een team van Hillegom in de poule en zij wilden de speeldatum verzetten omdat het niet goed uitkwam vanwege de clubkampioenschappen.quote:Op donderdag 22 september 2005 16:05 schreef DrukVout het volgende:
Nou Hillegom kennende zullen ze wel wat partijtjes op de vrijdag middag doen voor mensen die dan kunnen. Want savonds is de competitie en zijn alle banen bezet. De clubkampioenschappen zijn gewoon zat en zondag. Je kan het ook aangeven dat je niet op vrijdag kan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |