abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 2 februari 2004 @ 01:29:55 #1
83287 ViezeKUT
Blondines blijven het lekkerst
pi_16805085


NA-J ziet het licht!


Ik ben blij de NA-Jongeren te mogen verwelkomen als verleng stuk van de N.A.. Jongeren vragen een andere aanpak dan ouderen m.b.t politiek, acties en scholing, daarom willen wij ook graag aan de vraag voldoen om een jongeren organisatie op te richten. Wij hopen met de NA-J hier de eerste aanzet mee gemaakt te hebben.

Scholing

De NA-Jongeren zal zich bezig gaan houden met scholing, toegespitst op de verschillende stromingen en denkwijzen die de N.A. rijk is. Wij geloven ook dat met fysiek geweld niets te bereiken valt, tenminste niet in ónze samenleving. Verder dan een strafblad en mogelijk gevangenisstraf zal het niet komen. Daarom kiest de N.A. en de NA-J ook voor de weg die wij liever verbaal duidelijk noemen. Dit wil zoveel zeggen als, weten waar je voor staat, duidelijk kunnen maken hoe je over dingen denkt en een goede discussie partner kunnen zijn indien nodig.

Te vaak zien we jongeren in de bladen, kranten, op tv of op de radio vertellen over het vreemdelingen probleem. Veel van deze jongeren slaan de spijker op de kop, maar de verwoording die ze kiezen om hun standpunten in de media te staven zijn veelal verkeerd gekozen.
De media maakt hier dankbaar gebruik van waardoor deze jongeren gemakshalve extreem-rechts genoemd worden.

De NA-Jongeren hoopt door middel van scholing, deze jongeren iets bij te brengen waardoor zijn op een goede manier duidelijk kunnen maken waar ze voor staan. Fysiek geweld is nergens voor nodig, ook al doet schelden geen pijn, met verbaal geweld kan meestal veel meer bereikt worden!

Acties

In ons land zijn op veel plaatsen problemen.
Problemen die zowel met ouderen, als met jongeren van doen hebben. Soms spelen beide een rol, soms slechts één van de boven genoemde groepen. De NA-Jongeren wil voor beide opkomen, maar zal toch proberen de nadruk op de jongeren te leggen. Als jongeren kunnen we de problemen die zich bij jongeren voordoen vele malen beter begrijpen dan ouderen. Juist daarom kunnen we dan als NA-J op actie om die jongeren te helpen en aandacht te vragen voor de problemen die zich in het desbetreffende gebied voordoen.

Ouderen die niet over straat durven. Mensen die in wijken worden geterroriseerd. Het zijn slechts twee voorbeelden uit het hedendaags Nederland. Natuurlijk maakt de NA-J zich ook sterks voor deze groepen mensen.

Politiek

Politiek is natuurlijk voor de NA-Jongeren ook van groot belang. Als jongeren organisatie sympathiserend met de Nationale Alliantie geeft juist dit onderdeel het raakvlak met de N.A. aan. Politiek is voor jongeren veelal een oninteressant onderdeel van onze samenleving. De NA-J hoopt dit echter te kunnen veranderen. Politiek is, als je er voor open staat een zeer leerzaam en machtig middel om in een strijd te gebruiken. Echter ook dit onderdeel kan op verschillende manieren worden geïnterpreteerd, juist daarom is het van belang dat onze jongeren weten hoe het in de politiek werkt en hoe zij het kunnen gebruiken.

Maar natuurlijk is scholing en actie niet alles wat gedaan gaat worden! Zo zal er in het begin ook minsten 4 keer jaar een bijeenkomst zijn (uitgangspunt). We willen als organisatie uitjes regelen. Toekomstig hopen we ook afdelingen te gaan maken. En wij vinden dat als er leden goede ideeën hebben we daar ook zeker naar moeten gaan kijken, wat die ook moge zijn.

Bijeenkomsten

Natuurlijk is het ook bij de NA-J van belang om een band te hebben met de andere leden. Die band kan tijdens een bijeenkomst goed aangehaald worden zodat een ieder weet wat hij of zij aan hun kameraden heeft.
Tevens zal hier gesproken worden door verschillende mensen en zal er de mogelijkheid zijn om vragen te stellen. Deze avonden/dagen zullen ook deels gebruikt worden voor scholing, maar moeten vooral gezellig zijn.

Nieuwsbrief

De NA-Jongeren krijgt een eigen ruimte in de nieuwsbrief van de Nationale Alliantie. Hierin kan door de NA-J een stuk geschreven worden, ingezonden brieven worden behandeld of bepaalde zaken aan de orde gesteld worden.
De nieuwsbrief verschijnt wekelijks.

Uitstapjes

Natuurlijk kan je niet ieder weekend op pad zijn, althans we hopen dat we in het huidige Nederland nog de kans krijgen om ook een dag in het weekend te kunnen gaan gebruiken om plaatsen, gebouwen, musea of andere bijzondere bezienswaardigheden te kunnen bezoeken.

Doel is natuurlijk om een gezellige dag te hebben tegen minimale kosten, de NA-Jongeren zal dan ook altijd zijn best doen dit goed te plannen. We doen deze uitstapjes ook omdat wij het van belang vinden dat, dat wat voor Nederland of onze geschiedenis van belang is of was, zeker een bezoekje waard is en van toegevoegde waarde is. Kortom een gezellig dagje kennis op doen dus.

Afdelingen

Als NA-Jongeren hopen we ook om op langere termijn afdelingen te kunnen gaan vormen. Deze afdelingen moeten er dan voor zorgen dat lokaal en regionaal aan nog meer zaken gewerkt kan worden. De voorwarden voor een afdeling zullen dan ook t.z.t op de site terug te vinden zijn.

Initiatief

Net als de N.A. hecht ook de NA-Jongeren veel waarde aan eigen initiatief. Een niet uitgesproken idee zien wij als een mogelijk verlies. De NA-J heeft daarom ook zeker aandacht voor jullie vragen, opmerkingen en ideeën.
Heb je een goed idee voor een actie? Laat het ons dan weten. Wil je iets leuks doen op een bijeenkomst, of juist eens iets anders? Maak het kenbaar en we kijken naar de mogelijkheden

Ook de NA-J zegt wat jij denkt, maar mocht dat onverhoopt een keer niet zo zijn, dan horen we dat graag! Ik hoop dat jullie net zo bij zijn als wij met deze aanwinst en dat we samen met jullie de NA-J tot een jongeren organisatie uit kunnen bouwen die iedereen gaat kennen.

Samen sterk.

Bron: http://www.na-jongeren.com - http://www.nationalealliantie.com

  maandag 2 februari 2004 @ 01:33:44 #2
38758 SwOoSh
Bert en Bin laden
pi_16805152
ja en nu nog een puntmuts en een brandend kruis en je bent klaar

je kan wel merken dat we hier weer te maken hebben met niet al te snuggere mensen....

♠ ▪ ♣ ▪ ♥ ▪ ♦ ™
  maandag 2 februari 2004 @ 01:34:35 #3
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_16805165
Zeggen jullie alleen maar wat een aantal jongeren denken of presenteren jullie ook manieren om bepaalde problemen op te lossen?
pi_16805196
wat een moeite voor een slotje....
123
  maandag 2 februari 2004 @ 01:38:02 #5
44649 beelz
Maar dat is het punt niet
pi_16805212
*zucht* kaalgeschoren 16 jarigen met bomberjacks

vroegah.....


kneuzenclub dus... zie het als een soort jostiband voor mensen die het net niet haalden

Besef Regulier!
Trouble spelling diarrhoea? There's always the Ronseal standby of 'dire-rear'.
  maandag 2 februari 2004 @ 01:38:22 #6
83287 ViezeKUT
Blondines blijven het lekkerst
pi_16805222
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:33 schreef SwOoSh het volgende:
ja en nu nog een puntmuts en een brandend kruis en je bent klaar

je kan wel merken dat we hier weer te maken hebben met niet al te snuggere mensen....


Wat een achterlijke opmerking. Brandend kruis..puntmuts? Aub zoek een leven en heel snel.
  maandag 2 februari 2004 @ 01:39:35 #7
83287 ViezeKUT
Blondines blijven het lekkerst
pi_16805240
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:38 schreef beelz het volgende:
*zucht* kaalgeschoren 16 jarigen met bomberjacks

vroegah.....


kneuzenclub dus... zie het als een soort jostiband voor mensen die het net niet haalden


Dan spreken we NU af dat we elkaar ontmoeten bij de volgende meeting ok? Ben eerder kakker namelijk. Wat een vooroordelen, zeker ingegoten door de linkse ouders die al jaren trouw op de pvda stemmen? Ach, had ik ook last van. Gelukkig weet ik nu wel beter.
  maandag 2 februari 2004 @ 01:39:58 #8
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_16805246
Het is, als je uberhaupt enigszins serieus genomen wil worden, niet zo handig om in te loggen met de nickname ViezeKUT en als onderschrift "Blondines blijven het lekkerst" en dan ook nog een nationalistisch standpunt verkondigen.

Edit: en ook jammer dat je niet op mijn vraag reageerde.

[Dit bericht is gewijzigd door ExtraWaskracht op 02-02-2004 01:40]

  maandag 2 februari 2004 @ 01:40:18 #9
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_16805252
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:38 schreef ViezeKUT het volgende:

[..]

Wat een achterlijke opmerking. Brandend kruis..puntmuts? Aub zoek een leven en heel snel.


Hij zegt anders wel wat ik denk, daar kan je toch geen aanstoot aan nemen?
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  maandag 2 februari 2004 @ 01:42:15 #10
83287 ViezeKUT
Blondines blijven het lekkerst
pi_16805288
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:40 schreef Dagonet het volgende:

[..]

Hij zegt anders wel wat ik denk, daar kan je toch geen aanstoot aan nemen?


Waar zie jij een brandend kruis? Vertel me dat eens dan. Blijkbaar vinden sommige mensen hier het abnormaal om Nederlands te spreken in Nederland.
pi_16805309
wie mag zich aansluiten bij deze club?

ook zij die in tot de groep "vreemdelingen" gerekend worden?

[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 2 februari 2004 @ 01:43:44 #12
83287 ViezeKUT
Blondines blijven het lekkerst
pi_16805310
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:39 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Het is, als je uberhaupt enigszins serieus genomen wil worden, niet zo handig om in te loggen met de nickname ViezeKUT en als onderschrift "Blondines blijven het lekkerst" en dan ook nog een nationalistisch standpunt verkondigen.

Edit: en ook jammer dat je niet op mijn vraag reageerde.


Ik ben niet van de NA slimmerd. Ik heb het alleen hier gepost. Zo zie je maar weer hoe snel sommige hier hun zinnetje al klaar hebben liggen.
  maandag 2 februari 2004 @ 01:45:22 #13
83287 ViezeKUT
Blondines blijven het lekkerst
pi_16805335
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:43 schreef milagro het volgende:
wie mag zich aansluiten bij deze club?

ook zij die in tot de groep "vreemdelingen" gerekend worden?


Natuurlijk. Iedereen is vrij om lid te worden.

7. Wat verstaan jullie onder een Nederlander?

Een Nederlander is voor ons een man of vrouw die geboren is in Nederland, de Nederlandse taal spreekt, zich lotsverbonden voelt met de Nederlanders, leeft volgens de Nederlandse normen en waarden en de Nederlandse wetten respecteert.

pi_16805354
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:45 schreef ViezeKUT het volgende:

[..]

Natuurlijk. Iedereen is vrij om lid te worden.

7. Wat verstaan jullie onder een Nederlander?

Een Nederlander is voor ons een man of vrouw die geboren is in Nederland, de Nederlandse taal spreekt, zich lotsverbonden voelt met de Nederlanders, leeft volgens de Nederlandse normen en waarden en de Nederlandse wetten respecteert.


dus iemand met de Nederlandse nationaliteit is niet persé een Nederlander?
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 2 februari 2004 @ 01:47:13 #15
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_16805360
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:43 schreef ViezeKUT het volgende:
Ik ben niet van de NA slimmerd. Ik heb het alleen hier gepost. Zo zie je maar weer hoe snel sommige hier hun zinnetje al klaar hebben liggen.
Ah, ok, steun je deze organisatie? En zo ja, willen ze niet alleen verwoorden wat jongeren denken maar ook oplossingen aandragen?
  maandag 2 februari 2004 @ 01:47:44 #16
44649 beelz
Maar dat is het punt niet
pi_16805368
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:39 schreef ViezeKUT het volgende:

[..]

Dan spreken we NU af dat we elkaar ontmoeten bij de volgende meeting ok? Ben eerder kakker namelijk. Wat een vooroordelen, zeker ingegoten door de linkse ouders die al jaren trouw op de pvda stemmen? Ach, had ik ook last van. Gelukkig weet ik nu wel beter.


nope niet ingegoten mijn ouders stemmen cda dus das niet links

maar als ik lees over vreemdelingen en ik zie een white power teken in de banner dan weet ik genoeg.
maar ontmoeten vinnik best.... ik ben namelijk tolerant

Besef Regulier!
Trouble spelling diarrhoea? There's always the Ronseal standby of 'dire-rear'.
  maandag 2 februari 2004 @ 01:50:01 #17
83287 ViezeKUT
Blondines blijven het lekkerst
pi_16805396
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:47 schreef beelz het volgende:

[..]

nope niet ingegoten mijn ouders stemmen cda dus das niet links

maar als ik lees over vreemdelingen en ik zie een white power teken in de banner dan weet ik genoeg.
maar ontmoeten vinnik best.... ik ben namelijk tolerant


Oke mooi, dan stel ik voor om de site en het forum in de gaten te houden aangezien daar vermeld word wanneer er een bijeenkomst zal worden gehouden.

Enneuhm.. White Power teken?

17. Waar staat het logo van de N.A. voor?

Het rode, ronde logo van de Nationale Alliantie is een Vikingschild. Deze staat als symbool voor bescherming. Bescherming tegen de dominante religies, tegen de vervaging van de normen en waarden. Het schild staat present voor het beschermen tegen de invloed van het materialisme en individualisme, een schild uit een tijd dat normen en waarden nog een grote rol speelde en het de gewoonste zaak van de wereld was dat het gezin de hoeksteen van de samenleving was. Het moreel restaureren van een land dat zonder het ingrijpen van een echte volksvertegenwoordigende partij, gedoemd is ten onder te gaan. Het is voorts een symbool dat de strijdlustigheid van de partij belichaamt, een partij die zal trachten ons land weer in glorie te herstellen. Ons Nederland. Nieuw Nederland

pi_16805400
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:43 schreef ViezeKUT het volgende:

[..]

Ik ben niet van de NA slimmerd. Ik heb het alleen hier gepost. Zo zie je maar weer hoe snel sommige hier hun zinnetje al klaar hebben liggen.


waar zegt ExtraWaskracht dat dan in die opmerking die jij quote? Ik ben het nl. wel met hem eens qua stelling.
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
pi_16805415
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:47 schreef beelz het volgende:

[..]

nope niet ingegoten mijn ouders stemmen cda dus das niet links

maar als ik lees over vreemdelingen en ik zie een white power teken in de banner dan weet ik genoeg.
maar ontmoeten vinnik best.... ik ben namelijk tolerant


Malcolm X types zie je dus ook liever gaan dan komen, begrijp ik
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 2 februari 2004 @ 01:52:05 #20
83287 ViezeKUT
Blondines blijven het lekkerst
pi_16805429
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:34 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Zeggen jullie alleen maar wat een aantal jongeren denken of presenteren jullie ook manieren om bepaalde problemen op te lossen?
Natuurlijk presenteren ze manieren om deze bestaande problemen op te lossen, zie de site. Ze vertegenwoordigen het gedachtegoed wat jongeren denken en proberen dat op te lossen. Zoals ik al zei ik ben zelf niet van de NA maar het spreekt voor zich dat elke jongeren organisatie van een partij dat als doel heeft.
pi_16805477
quote:
De Nationale Alliantie. De enige serieuze nationalistische partij die waakt over onze taal, onze normen en waarden, cultuur en tradities. De partij die het voortbestaan van het Nederlandse volk wil garanderen en de toekomst van onze (klein)kinderen wil veiligstellen.
1. Als jullie de enige serieuze nationalistische partij zijn, waarom heb ik dan nooit van jullie gehoord?
2.1 Waarom is er een partij nodig om over de taal, normen en waarden, cultuur en tradities te waken?
2.2 Hoe willen jullie die bewaken?
2.3 Over welke normen en waarden, cultuur en tradities hebben we het?
3. Is het voortbestaan van het Nederlandse volk dusdanig in gevaar dat we een stootploeg in deze vorm nodig hebben?
4. Jullie zullen waarschijnlijk (vooroordeel, ik weet het) Nederland wel vol of druk vinden, dus als je consequent ben, neem je zelf geen kinderen.

pi_16805488
quote:
Godsdiensten, die geen scheiding kennen tussen kerk en staat, in strijd met de wet of tegen mensenrechten zijn, dienen verboden te worden in Nederland
.
quote:
Ritueel slachten wordt verboden.
Triest, .

Maar dit slaat echt alles.

quote:
pauzes behoort dus Nederlands gesproken te worden. Ook op straat en in openbare gebouwen moet men Nederlands spreken. Hierop zal streng worden toegezien door een nog op te richten taalpolitie. Deze methode wordt in het buitenland reeds met succes toegepast.
Taalpolitie. .
Als ik Grieks op straat wil praten, dan is er geen hond die mij dat gaat verbieden. .
Triest zooitje. .
-
  maandag 2 februari 2004 @ 01:56:21 #23
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_16805490
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:52 schreef ViezeKUT het volgende:
Natuurlijk presenteren ze manieren om deze bestaande problemen op te lossen, zie de site. Ze vertegenwoordigen het gedachtegoed wat jongeren denken en proberen dat op te lossen. Zoals ik al zei ik ben zelf niet van de NA maar het spreekt voor zich dat elke jongeren organisatie van een partij dat als doel heeft.
Ik kan me onmogelijk voorstellen dat alle meningen van alle jongeren gepresenteerd worden als zijnde één eenduidige mening. Daarvoor zijn mensen nu eenmaal te divers.
Het is lovenswaardig dat de alliantie jongeren ook oplossingen wil aandragen, al sta ik zelf totaal niet achter een conservatief-nationalistische ideologie.
pi_16805495
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:50 schreef ViezeKUT het volgende:

[..]

Oke mooi, dan stel ik voor om de site en het forum in de gaten te houden aangezien daar vermeld word wanneer er een bijeenkomst zal worden gehouden.

Enneuhm.. White Power teken?

17. Waar staat het logo van de N.A. voor?

Het rode, ronde logo van de Nationale Alliantie is een Vikingschild. Deze staat als symbool voor bescherming. Bescherming tegen de dominante religies, tegen de vervaging van de normen en waarden. Het schild staat present voor het beschermen tegen de invloed van het materialisme en individualisme, een schild uit een tijd dat normen en waarden nog een grote rol speelde en het de gewoonste zaak van de wereld was dat het gezin de hoeksteen van de samenleving was. Het moreel restaureren van een land dat zonder het ingrijpen van een echte volksvertegenwoordigende partij, gedoemd is ten onder te gaan. Het is voorts een symbool dat de strijdlustigheid van de partij belichaamt, een partij die zal trachten ons land weer in glorie te herstellen. Ons Nederland. Nieuw Nederland


dat van dat schild dat kan wel wezen, maar als je gaat zoeken naar vikingschilden (op Google ofzo), dan vind je niet degene die in dit logo staat... Ja, ze waren rond, en ja, ze hadden soms een design wat hier wel wat weg van heeft, maar niet dit design wat idd. ernstig veel aan een W.P.-symbool doet denken...dat trouwens niets anders is dan een Keltisch kruis, misbruikt zoals wel meer viking~ en keltische symbolen misbruikt zijn door nazi's.

En trouwens alles, wat hier door de TS al neergezet is, doet imo sterk rieken naar dat soort gedachtengoed, de woordkeuze e.d.

- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
  maandag 2 februari 2004 @ 01:58:45 #25
44649 beelz
Maar dat is het punt niet
pi_16805515
quote:
Op maandag 2 februari 2004 01:51 schreef milagro het volgende:

[..]

Malcolm X types zie je dus ook liever gaan dan komen, begrijp ik


hoe bedoel je dat? (nee ik ben niet beledigd )
Besef Regulier!
Trouble spelling diarrhoea? There's always the Ronseal standby of 'dire-rear'.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')