[Dit bericht is gewijzigd door Devano op 29-01-2004 21:04]
MAAR denk toch dat AC Milaan kampioen gaat worden, die gasten weten gewoon elke keer weer te winnen..Ook al spelen ze slecht, ze hebben een goede winnersmentaliteit..Verder hebben ze van Roma dit seizoen alle 3 gespeelde wedstrijden gewonnen
Totti
quote:Heb er ook 1
Op donderdag 29 januari 2004 20:45 schreef Devano het volgende:
In tegenstelling tot het Real Madrid topic, weten we allemaal uiteraard dat niet Madrid maar AS Roma het mooiste shirt ter wereld heeft.
Forza Roma
en ja Totti is zeker een goeie speler netzoals Cassano en Montella en de rest wat er nog speelt
Zullen dit jaar wel niet kampioen worden, volgend jaar hebben ze een goede kans!
Het wapen van AS Rome is gelijk aan dat van de stad Rome. Afgebeeld staat de vrouwtjeswolf die de tweelingbroers, die zijn verstoten door een afgunstige oom, voedt. Romulus en Remus werden door Amerlius in de Tiber gegooid. Bang als hij was dat zij de macht zouden overnemen. Het was de bedoeling dat de twee zouden verdrinken maar ze spoelden aan en op de plaats waar de wolf hen voedde stichtten ze een stad. Ze kregen echter ruzie over de hoogte van de stadsmuren, waarna Romulus zijn broer doodde. Romulus noemde de stad naar zichzelf en heerste alleen.
En de shirts worden elk seizoen mooier
(Als het Nederlands elftal hierin zou lopen zou ik het kopen. Het bewijs dat mooi strak en oranje wel degelijk samen gaan.)
Die dus met lange mouwen
quote:
Op vrijdag 30 januari 2004 14:41 schreef Devano het volgende:
Jaaa die hadden ze vorig seizoen ook tegen AjaxWas echt mooi ook samen met die mooie lelijke Ajax shirts.
ik vind het persoonlijk echt dood en doodzonde dat kappa niet meer sponsort, die maken echt wereldshirts, die van bijvoorbeeld Blackburn Rovers zijn ook schitterend
[Dit bericht is gewijzigd door Fabio_Aldo op 30-01-2004 14:47]
quote:
Op vrijdag 30 januari 2004 14:29 schreef Devano het volgende:
Ze kregen echter ruzie over de hoogte van de stadsmuren,
Romulus was een beetje over de zeik omdat zijn broer de stadsmuren belachelijk maakte, door erover heen te springen.
quote:Die Remus toch, het boefje...
Op vrijdag 30 januari 2004 16:41 schreef zjroentje het volgende:[..]
Romulus was een beetje over de zeik omdat zijn broer de stadsmuren belachelijk maakte, door erover heen te springen.
quote:Zo komen die Latijn lessen toch nog ergens van pas.
Op vrijdag 30 januari 2004 16:44 schreef Dylan Dog het volgende:[..]
Die Remus toch, het boefje...
quote:Aardige gast
Op vrijdag 30 januari 2004 16:56 schreef Devano het volgende:
En Capello is de man!
quote:De kwaliteit van het shirt is anders altijd goed kut bij Feyenoord. Ik weet wel dat de kwaliteit van zon roma shirtje beter is dan van feyenoord, beetje jammer.
Op vrijdag 30 januari 2004 14:46 schreef Fabio_Aldo het volgende:
[afbeelding]
deze met lange mouwen is ook meesterlijkik vind het persoonlijk echt dood en doodzonde dat kappa niet meer sponsort, die maken echt wereldshirts, die van bijvoorbeeld Blackburn Rovers zijn ook schitterend
quote:Ik heb het kappa shirt van Italie en over de kwaliteit heb ik niets te klagen.
Op vrijdag 30 januari 2004 17:48 schreef Elmotje het volgende:[..]
De kwaliteit van het shirt is anders altijd goed kut bij Feyenoord. Ik weet wel dat de kwaliteit van zon roma shirtje beter is dan van feyenoord, beetje jammer.
Dit soort clubs weten gewoon wat mode en mooi is. Daar kunnen anderen nog veel van leren.
quote:Bayern München
Op zaterdag 31 januari 2004 08:05 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Dit soort clubs weten gewoon wat mode en mooi is. Daar kunnen anderen nog veel van leren.
Dit weekend moet Roma trouwens uit tegen Brescia.
quote:Mja maar dat Italië logo moet ook ergens staan, want dat vind ik ook erg mooi.
Op zaterdag 31 januari 2004 15:53 schreef RednaZ het volgende:
De shirts zijn inderdaad verdomd mooi. Ik vind trouwens wel mooier als het logo van de club niet rechts op het shirt staat, maar in het midden.Dit weekend moet Roma trouwens uit tegen Brescia.
quote:Alleen in internationaal verband zou ik het kunnen begrijpen. Jammer dat Nederlandse clubs dat niet doen.
Op zaterdag 31 januari 2004 16:38 schreef Sloggi het volgende:[..]
Mja maar dat Italië logo moet ook ergens staan, want dat vind ik ook erg mooi.
quote:Feyenoord heeft zoiets dergelijks met het Rotterdam embleem.
Op zaterdag 31 januari 2004 16:56 schreef Quasar_de_Duif het volgende:[..]
Alleen in internationaal verband zou ik het kunnen begrijpen. Jammer dat Nederlandse clubs dat niet doen.
quote:1 woord,gebrek aan TRADITIE hier in NL helaas
Op zaterdag 31 januari 2004 16:56 schreef Quasar_de_Duif het volgende:[..]
. Jammer dat Nederlandse clubs dat niet doen.
Ja, het is idd een erg mooie mythe wat Devano heeft geschreven over de oorsprong van Rome. Heb er vorig jaar nog een lange presentatie over gehouden.
Nog een stukje geschiedenisles
Roma werd de club van de immigranten die Rome binnenkwamen, voornamelijk uit het zuiden van Italië. Deze mensen voelden zich, in tegenstelling tot de rijkere families binnen Rome, niet verbonden met het traditonele Lazio. Lazio behoort van oudsher dus ook tot de rijkere families binnen Rome en AS Roma behoorde tot de industriele/armere mensen.
As Roma is de club van de stad en speelt ook immers in de kleuren van de stad en heeft het logo van Rome verwerkt in het clublogo.
En eigenlijk is de adelaar (Aquila) het originele symbool van de stad, gepresenteerd door Caesar.
Lazio heeft trouwens de kleuren van de Grieken (biancoceleste) overgenomen, beïnvloed door de Olimpische spelen.
Iemand die binnen Rome woont (Romanisti) is bijna gelijk fan van AS Roma en wordt dan ook zo opgevoed. Het meerendeel in de stad is daarom ook voor Roma. Lazio supporters (Laziali) komen daarintegen bijna allemaal uit de voorsteden van Rome aangezien de roots van de clubdaar liggen. Lazio is ook vernoemd naar de provincie die rond Rome ligt. Hierdoor zien fans van As Roma de tifosi van Lazio dan ook meer als boeren dan als echte Romeinen. De Lazio fans hebben juist weer een superieur gevoel omdat zij afkomstig zijn uit de beter gestelde voorsteden van Rome in tegenstelling tot veel fans van AS Roma dat altijd al een club is geweest van de arme arbeiders. De vraag is dan ook vaak in Rome: is een kampioenschap meer waard dan twee derby's verliezen?
Er zijn soms zoveel dilemma's die die keus beïnvloeden En er waren zovaak discussies en tegen/voorstanders om de tegenpartij van Lazio laten winnen (zoals wedstrijd tegen Inter tijdje terug) als dit het beinvloeden van een eventueel kampioenschap van AS Roma kon saboteren.
Nou, dat was het dan wel weer even van mij
alhoewel....de volgende foto kan schadelijke gevolgen hebben voor uw ogen.
Je bent gewaarschuwd:
Ok, maar zeg niet dat ik je niet gewaarschuwd hebt!!!
misselijkmakend ventje
Rioma Merda e pizzo di Merda!!
Onthou wie de ouderen zijn in Rome
Ja ja, je zal wel denken van waarom in hemelsnaam stukjes van Lazio in dit topic, maar ja...ik ben dus Laziale
Ik was in 2001 in Rome en het is erg moeilijk om een Laziale te zijn, zowel in Rome zelf als in heel Italië. Ik werd bekogeld toen ik met mijn Lazio shirtje rondliep en de media (niet alleen de Italiaanse) probeert Lazio zo zwart mogelijk te maken. Deels te danken aan een kleine groep stomme malloten die zich bij ons op de Curva Nord thuis voelen.
Roma zit duidelijk even in een dipje, de ploeg is wisselvalliger gaan spelen
Enne, AS Roma wordt gewoon kampioen, als je daaraan twijfelt ben je vast een Laziale ....
ROMA
TOTTI
quote:dat zijn wel 7 woorden hoor
Op zaterdag 31 januari 2004 22:40 schreef DutchGooner het volgende:[..]
1 woord,gebrek aan TRADITIE hier in NL helaas
En het shirt is het prachtig inderdaad ik heb alleen een kopietje van Batistuta, tijdens uitwisseling in Italië gehaald
ik kan me nog een uefa cup finale herrineren waarin inter van roma won
:p
Inter kampioen
Expect some fireworks at the Stadio Olimpico on Sunday night as Roma entertain Juventus in one of the fiercest rivalries in Italian football. Yet this time there is not just pride at stake as both clubs are fighting for Lo Scudetto.
The pair are currently level on 43 points in the League five behind leaders Milan. And with the Rossoneri favourites to beat Perugia in Week 20, a loss for either Roma or Juve could severely hinder their championship ambitions.
Neither club are in great form at the moment even if Juventus results have not been too bad. Roma on the other hand are in the midst of a mini crisis. The month of January saw them held at home by Udinese, as well as losing to Milan and Brescia.
Romas dip in form may see boss Fabio Capello opt for a change of system. Their trident strike force was one of the key elements behind their blistering start to the season but theyve struggled over the past few weeks.
Antonio Cassano in particular is suffering so he may de dropped in favour of a five-man midfield. Yet Capello may keep the youngster in the side alongside Totti given Juventus defensive problems this term. The class of Totti and Cassano could prove to be a massive headache for the Bianconeri.
Olivier Dacourt is set to be recalled to the side after his one match suspension, while Christian Panucci should just edge out Jonathan Zebina for a place in defence alongside Walter Samuel and Cristian Chivu. Montella is still out with injury.
Juve boss Marcello Lippi also has plenty to think about in the week prior to the game. Juve managed to keep a clean sheet last week against Chievo but the minnows did have their chances. Nevertheless, the much criticised Nicola Legrottaglie is set to retain his place.
He was at the centre of a summer transfer battle between the two clubs. He had looked destined to move to the Olimpico before Juve swept in. But hes had his problems, while Chivu who Roma signed instead has been superb.
The only other notable selection problem is whether to keep faith with Alex Del Piero. He still hasnt hit his best form since his return from injury. Could he be dropped in favour of either Marco Di Vaio or Fabrizio Miccoli?
Roma (probable): Pelizzoli; Panucci, Samuel, Chivu; Mancini, Emerson, Dacourt, Lima; Totti, Cassano, Carew
Juventus (probable): Buffon; Thuram, Legrottaglie, Montero, Zambrotta; Camoranesi, Tacchinardi, Appiah, Nedved; Del Piero, Trezeguet
De verliezer zal iig voorlopig afhaken voor de titel want Milan zal naar verwachting geen problemen kennen tegen Perugia thuis.
als jullie mijn team vanavond aanmoedigen
dan mag Roma van mij kampioen worden dit seizoen
quote:Wordt nu waarschijnlijk een 4-4-2, dus Carew of de bank en Zebina er voor in de plek.
Op woensdag 4 februari 2004 13:24 schreef DIGGER het volgende:
Roma (probable): Pelizzoli; Panucci, Samuel, Chivu; Mancini, Emerson, Dacourt, Lima; Totti, Cassano, Carew
quote:Ik hoef Zlatan niet eens in een Roma shirt te zien
Op vrijdag 6 februari 2004 13:58 schreef Devano het volgende:
Ik denk trouwens dat de komst van Zlatan naar Roma er niet meer in zit aangezien Carew er nu speelt
ik denk hij naar topclub maar hij maakt het niet waar
Capello zegt dat Totti niet vertrekt: "Francisco Totti blijft bij AS Roma, hij komt hier vandaan en hij is het symbool van Roma. Hij is de beste speler van de Italiaanse competitie. We hebben een gigantisch bod ontvangen voor Totti, maar de naam van de club noem ik niet."
quote:Wordt zijn voornaam 2 x genoemd en dan ook nog eens 2 x fout...
Op zaterdag 7 februari 2004 13:59 schreef Devano het volgende:
Fabio Capello, trainer bij AS Roma, heeft verklaard dat er een gigantisch bod is uitgebracht op zijn spits en aanvoerder Fransesco Totti. Capello wil geen namen noemen, maar hoogstwaarschijnlijk is het bod afkomstig van Chelsea of Real Madrid. Beide clubs zijn geïnteresseerd in de Italiaans international.Capello zegt dat Totti niet vertrekt: "Francisco Totti blijft bij AS Roma, hij komt hier vandaan en hij is het symbool van Roma. Hij is de beste speler van de Italiaanse competitie. We hebben een gigantisch bod ontvangen voor Totti, maar de naam van de club noem ik niet."
quote:Alsof Totti het zelf kan spellen.....
Op zaterdag 7 februari 2004 16:14 schreef methodmich het volgende:[..]
Wordt zijn voornaam 2 x genoemd en dan ook nog eens 2 x fout...
De financiele situatie bij Roma is een rotzooi. zoals het er naar uitziet zal Sensi opstappen volgend seizoen. Roma 2000, de eigenaar van de club, schijnt een schuld van zo'n 600 miljoen euro te hebben, en AS Roma zelf schijnt ook geen positief saldo te hebben. Het ziet er naar uit dat zowel Totti als Emerson in de verkoop wordt gedaan.
Of als we de geruchten mogen geloven, is het dat Inter (wie anders ) Emerson wil en bereid is om Vieri en C. Zanetti daarbij in de deal te betrekken.
Totti --> Real, Ronaldo --> Inter, Vieri --> Roma?
[Dit bericht is gewijzigd door Smeich op 07-02-2004 18:27]
quote:Doet me denken aan een boekje dat dit jaar absurd veel verkocht is in Italia, Le barzelette su Totti (de grapjes over Totti). Totti wordt altijd beschouwd als een domme voetballer die nauwelijks fatsoenlijk Italiaans kan, en er is een boek vol grappen over hem gemaakt. Gelukkig was Totti sportief genoeg om de lol ervan in te zien en heeft hij zelf het boek voorgelezen en zijn handtekening en portretrecht gegeven voor de kaft van het boek!
Op zaterdag 7 februari 2004 18:23 schreef Smeich het volgende:[..]
Alsof Totti het zelf kan spellen.....
![]()
hahaha
Voorbeelden:
Totti chiama Illary:
-Amo so propri nfenomeno!
-E perche Cecco mio?
-Ho comprato un puzzle e sopra ce scritto: da 4 a sei anni, amo io cio messo na settimana!
(Totti belt Hillary:
-Schat, ik ben geniaal!
-En waarom,Francescotje?
- Heb een puzzel gekocht, en er was op geschreven: van 4 tot 6 jaar, en schat, ik heb er maar een maand over gedaan!)
La fidanzata di Totti gli regala un libro.Lui lo apre e legge: " SOMMARIO "
-Piacere so'Totti!
(De verloofde van Totti geeft hem een boek. Hij opent het en leest: Sommario (inhoud, in Romeins dialect: Sono Mario = ik ben Mario).
- Aangenaam, so' Totti!)
Totti chiama Ilary e dice: " Amò! sto n difficoltà! "
" Perché? "
" Sto a fà n puzzle ma i pezzi so tutti uguali! "
" Ma ce lhai la foto? "
" E sì, sulla scatola ce sta n gallo enorme! "
" Vabbeh, mo arribo! "
Ilary arriva a casa e guarda i pezzi sparsi sul tavolo, poi guarda Francesco e poi torna a guardare i pezzi...
" Amò intanto rimettiamo i cornflakes a posto che poi ti compro un puzzle vero! "
(Totti belt Hillary en zegt: Schat, ik zit in de problemen!
-Waarom?
-Ben een puzzel aan het maken maar alle stukken zijn hetzelfde!
-Maar, heb je de foto nog?
-Jaja, staat op de doos, het is een enorme haan.
- Ok, ok, ik kom eraan..
Hillary komt huis, kijkt naar de stukken, dan naar Francesco en weer naar de stukken,
-Schat, zullen we de cornflakes terug in de doos doen, dan koop ik in plaats een echte puzzel!)
Ilary fa a Francesco
Ilary: amò me ami? amò me ami? amò me
me ami? ! ?
Francesco: aooooo! na domanna pe vorta!
(Hillary tegen Francesco:
-Schat, hou je van me? Hou je van me? Hou je van me?
-oooh! Een vraag tegelijk alsjeblieft!)
quote:
Op zaterdag 7 februari 2004 18:50 schreef ZIOPPA het volgende:
(Totti belt Hillary en zegt: Schat, ik zit in de problemen!
-Waarom?
-Ben een puzzel aan het maken maar alle stukken zijn hetzelfde!
-Maar, heb je de foto nog?
-Jaja, staat op de doos, het is een enorme haan.
- Ok, ok, ik kom eraan..
Hillary komt huis, kijkt naar de stukken, dan naar Francesco en weer naar de stukken,
-Schat, zullen we de cornflakes terug in de doos doen, dan koop ik in plaats een echte puzzel!)
quote:OMG
Op zaterdag 7 februari 2004 19:15 schreef methodmich het volgende:
Totti schijnt ooit ook tegen een journalist, die hem de term Carpe Diem voorlegde, gezegd te hebben geen Engels te spreken...
Maar goed
Een Italiaan zei tegen me dat 'ie niet fatsoenlijk Italiaans spreekt, alleen Romeins dialect
quote:Ze zullen toch een vervanger moeten hebben
Op zaterdag 7 februari 2004 20:32 schreef hoi_mensen het volgende:
ik denk niet dat emerson wordt geruild
roma heeft geld nodig en niet meer spelers die geld kosten in loon
maar geld om de schulden te betalen
quote:Totti is echter geen spits dit seizoen hoor. Ze hebben zo'n leuke tridente.
Op zaterdag 7 februari 2004 20:36 schreef hoi_mensen het volgende:
de jeugd maar ik denk niet dat ze 2 spelers willen
en als een speler gaat dan is het denk ik vieri
omdat ze nieuwe spits moeten hebben als totti mocht vertrekken
en vieri leeft in onmin met de club
quote:
Op zondag 8 februari 2004 20:54 schreef Devano het volgende:
Inmiddels al 1-0 door Dacourt. Juve
quote:Totti en Cassano zijn
Op zondag 8 februari 2004 23:52 schreef F1Bas het volgende:
Totti en Cassano
Elke ploeg zou willen zulke geniale spelers te hebben, die ook de scheids dusdanig kunnen bespelen dat ze simpelweg meer vrije trappen meekrijgen dan anderen.
Kieft en van Hanegem haten ze erom, heel Lazio haat ze erom, maar voor Roma is het natuurlijk prima.
Net zo als een gatuso, vreselijk speler om tegen te spelen lijkt me, maar elke ploeg zou 1 Gatuso moeten hebben om te stofzuigeren op het middenveld.
Maar geweldige avond gisteren natuurlijk, de regerend kampioen met 4-0 op de broek gegeven
En zo te zien na de penalty hadden de AS-spelers ook een 'creatief met bidons'-cursus gekregen .
quote:Eigenlijk 2, want Gattuso is de helft van de wedstrijden geschorst
Op maandag 9 februari 2004 07:37 schreef DIGGER het volgende:[..]
Net zo als een gatuso, vreselijk speler om tegen te spelen lijkt me, maar elke ploeg zou 1 Gatuso moeten hebben om te stofzuigeren op het middenveld.
quote:
Op maandag 9 februari 2004 14:34 schreef Smeich het volgende:
Nu we t toch over Gennaro hebben...De eerste is Materazzi trouwens
quote:de eerste ben jij
Op maandag 9 februari 2004 14:34 schreef Smeich het volgende:
Nu we t toch over Gennaro hebben...De eerste is Materazzi trouwens
Materazzi is
quote:Materazzi heeft z'n positie in 't elftal alleen maar te danken aan z'n papa.
Op maandag 9 februari 2004 18:45 schreef hoi_mensen het volgende:[..]
de eerste ben jij
Materazzi is
quote:Gelukkig kan hij nu zelf ook om de grapjes lachen
Op zaterdag 7 februari 2004 18:23 schreef Smeich het volgende:[..]
Alsof Totti het zelf kan spellen.....
![]()
hahaha
De enige domme voetballer waarvan ik met trots zijn shirt met naam wil dragen. Die gast is The Doed!
hoeveel zou dat eigenlijk moeten kosten zo'n shirt
quote:60 euro shirts + 30 euro opdruk
Op maandag 9 februari 2004 21:10 schreef sqlsmurft het volgende:[..]
Gelukkig kan hij nu zelf ook om de grapjes lachen
De enige domme voetballer waarvan ik met trots zijn shirt met naam wil dragen. Die gast is The Doed!
hoeveel zou dat eigenlijk moeten kosten zo'n shirt
Keizer van Rome
ik wil die tattoe nog es zien
quote:idd een net resultaat tegen een ploeg die tot voor dit weekend wel 5 punten had
Op zondag 15 februari 2004 23:47 schreef Devano het volgende:
0-0 tegen AnconaJuve wel gewonnen.
quote:Rot op.
Op donderdag 19 februari 2004 12:01 schreef BramK het volgende:
Forza Milan !
quote:Ik hoop dat die zondag verliezen van Inter (hoewel gezien de resultaten van de laatste jaren die kans klein is), kan Roma weer binnen bereik komen.
Op donderdag 19 februari 2004 12:01 schreef BramK het volgende:
Forza Milan !
Meer info? Zou wel dope zijn!quote:Op woensdag 25 februari 2004 12:07 schreef Dylan Dog het volgende:
Volgens TuttoSport heeft ABN AMRO (!!!) een groot bod uitgebracht op AS Roma...
Volgens mij is heel Italië katholiek. Wel is AS Roma "links" en Lazio "rechts"quote:Op vrijdag 27 februari 2004 14:31 schreef kev32 het volgende:
vraagje
ik heb gelezen dat er ook verschil was in het geloof
zoals in Madrid en Glasgow
Wie is in Rome de protestant en de Katholiek ( mocht het waar zijn )
Die Mancini blijft geniaal.. die goal tegen Lazioquote:Op donderdag 4 maart 2004 01:47 schreef Devano het volgende:
UEFA Cup, 3e ronde tegen Gazientepspor
Video 1-0 Emerson
Legendarisch inderdaad! Videoquote:Op donderdag 4 maart 2004 08:57 schreef ZIOPPA het volgende:
[..]
Die Mancini blijft geniaal.. die goal tegen Lazio![]()
Heb overigens t idee dat in Rotterdam meer Lazio fans zijn en dat onze AS vrienden vooral in Amsterdam support vinden. Of praat ik onzin ??quote:Op donderdag 4 maart 2004 10:48 schreef Sloggi het volgende:
Ow yeah
Feyenoord eruit, dan moet AS Roma de UEFA Cup maar winnen
Stel dat tegenover Totti, Carew, Cassano, Montella en Delvecchio als aanvallende krachten bij Roma en trek je conclusiesquote:Op donderdag 4 maart 2004 19:56 schreef methodmich het volgende:
Villarreal kan zomaar van Roma winnen, vergeet dat niet. Gewoon Anderson, Víctor en José Mari om uit te kiezen voor de spitsposities.
Roma heeft de best presterende verdediging van heel Europa momenteel (10 tegengoals in 23 wedstrijden Serie A).quote:Op donderdag 4 maart 2004 19:56 schreef methodmich het volgende:
Villarreal kan zomaar van Roma winnen, vergeet dat niet. Gewoon Anderson, Víctor en José Mari om uit te kiezen voor de spitsposities.
Ik = Feyenoord & AS Roma fan...quote:Op donderdag 4 maart 2004 19:49 schreef manny het volgende:
[..]
Heb overigens t idee dat in Rotterdam meer Lazio fans zijn en dat onze AS vrienden vooral in Amsterdam support vinden. Of praat ik onzin ??
Uiteraard, maar dan nog. Ik zal niet verbaasd zijn als de Spanjaarden toch gewoon winnen.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 03:06 schreef Devano het volgende:
[..]
Stel dat tegenover Totti, Carew, Cassano, Montella en Delvecchio als aanvallende krachten bij Roma en trek je conclusies
Cassano, Mancini, Totti, Manciniquote:Op maandag 8 maart 2004 14:16 schreef Sloggi het volgende:
Wie hebben er gescoord tegen inter?
Eigenlijk:quote:Op maandag 8 maart 2004 14:21 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
Cassano, Mancini, Totti, Mancini
Dank Tony en Diggerquote:Op maandag 8 maart 2004 15:15 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Eigenlijk:
Emerson (Onterecht afgekeurd)
Mancini (terecht afgekeurd)
Samual (Onterecht afgekeurd)
Cassano
Mancini
Totti
Mancini
Geen Schotel tot je beschikking (of op z'n minst Rai Uno op de kabel)?quote:Op woensdag 10 maart 2004 12:38 schreef Jasperaldo het volgende:
Had ik maar canal+Moet nu elke keer genoegen nemen met 5 minuutjes roma op rtl 5 op maandag avond..
FORZA ROMA
En inderdaad, als de wedstrijd vanavond doorgaat (je weet het nooit met dequote:Op donderdag 4 maart 2004 16:15 schreef DIGGER het volgende:
De loting is gunstig, hoewel ik vermoed dat Roma met een half B-elftal zal spelen. A.s. weekend voor de 1e westrijd staat de wedstrijd tegen Inter op de planning en voor de return zit net de derby tegen Lazio in de benen.
hij is waarzeggerquote:Op donderdag 11 maart 2004 16:15 schreef RedGuy het volgende:
Roma gaat gewoon de UEFA Cup winnen..
Aldus geschieddequote:Op vrijdag 5 maart 2004 13:14 schreef DIGGER het volgende:
Roma heeft de best presterende verdediging van heel Europa momenteel (10 tegengoals in 23 wedstrijden Serie A).
Enige kans die Villareal heeft is als Roma veel spelers laat rusten ivm de wedstrijden tegen Inter en Lazio en ze de boel dus gaan onderschatten.
Slechts 2 dozijn corners en 75% balbezit of zo, maar amper uitgespeelde kansenquote:Op zondag 14 maart 2004 17:51 schreef Sloggi het volgende:
gelijk
Haha Cassano kan niet zo goed tegen kritiekquote:Op maandag 15 maart 2004 13:25 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Slechts 2 dozijn corners en 75% balbezit of zo, maar amper uitgespeelde kansen
Cassano speelde slecht gisteren. Vlak voor de rust zag je Capello commentaar geven op Cassano en al liplezend kon je Cassano z'n reactie goed zien "Vaffanculo"
![]()
Weg met die wankers, zondag zal de Curva Sud feest vieren!quote:
eigen schuldquote:Op zaterdag 3 april 2004 12:40 schreef Sloggi het volgende:
Roma kan elke eurocent gebruiken op het moment...
Was te verwachten, er was al dagen gezeik over (heb dat alleen volgens mij gepost in het Serie A en het Serie B topic (omdat Napoli kwaad was daar ze een regelementaire nederlaag plus 5 wedstrijden verbanning kregen)quote:Op donderdag 8 april 2004 10:40 schreef zjroentje het volgende:
En het inhaalduel tegen Lazio volgende week, mag niet doorgaan van de autoriteiten.
Laziale, non molarlo mai!quote:Op donderdag 22 april 2004 00:23 schreef Praag het volgende:
bah, 1-1... na ja, volgende keer moet Roma er dan maar aan.
!!!!!!! Forza Lazio !!!!!!!
http://www.asromastore.it/english/content.htmquote:Op maandag 31 mei 2004 22:14 schreef Devano het volgende:
Ik heb eindelijk het shirt kunnen kopen. Hij wordt volgend seizoen ook gedragen toch?
Vergeet de blootfoto's niet achter de link (wou die maar niet hier zo neerkwakken)quote:Op woensdag 9 juni 2004 17:12 schreef Smeich het volgende:
![]()
Kun je weer een wedje leggen voor hoe lang nogquote:Op woensdag 9 juni 2004 17:27 schreef methodmich het volgende:
Nee, de site zelf niet, maar die links die je onderin kreeg...
Ilary heeft wel wat kleine borstjes.
booooooooo'ringquote:Op donderdag 10 juni 2004 10:36 schreef DIGGER het volgende:
Even voetbalnieuws:
Jij ziet liever nieuws met als inhoud een Lazio squad members counter van 28 naar 0 tellen? Of Lazio in zwart-blauw spelen met Giuseppe Meazza als thuishaven?quote:Op donderdag 10 juni 2004 10:47 schreef Smeich het volgende:
[..]
booooooooo'ring![]()
![]()
Als Totti naar Madrid gaat, heel erg snel.quote:Op donderdag 10 juni 2004 09:02 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Kun je weer een wedje leggen voor hoe lang nog
Camacho moet hem niet zegt ie. Stomme lul met vieze zweetplekken onder zijn armen!quote:Op donderdag 10 juni 2004 17:48 schreef methodmich het volgende:
[..]
Als Totti naar Madrid gaat, heel erg snel.
Damnquote:Op woensdag 9 juni 2004 16:59 schreef Smeich het volgende:
Zij is echt mooi hoor! Vooral in dit shirtje
[afbeelding]
En wat te denken van zijn ex dan:
[afbeelding]
Maria Mazza, niet voor niets 3e plaats tijdens de Miss Italia in 1996.. Ik ben reuzebenieuwd naar de nummers 1 en 2 toen.
Ze zouden beide niet misstaan in het B&H forum!![]()
En deze griet heeft Totti ook gehad. Maar ja, ze heeft ook Montella en de helft van het team gehad. Sabrina Ferelli
[afbeelding]
[afbeelding]
En nu we t over vriendinnen van voetballers hebben, deze (op geld beluste lekker ding) van Ronaldo dan:
[afbeelding]
[afbeelding]
En van Coco is Manuela Arcuri![]()
![]()
![]()
Zo, nooit gedacht dat een AS Roma topic toch prachtig kon zijn
Dat Totti meer kwaliteiten heeft dan Beckham daar twijfel ik natuurlijk niet over, maar ze zullen Beckham of Figo nooit op de bank zetten. Al heeft Figo wel aangegeven eventueel te willen vertrekken naar Engeland. Voor hem zou Totti wel een ideale vervanger zijn.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 10:20 schreef mr_anonimous het volgende:
Totti is echt niet overbodig hoor. Hij is veel veelzijdiger dan Beckham. Real wil Nistelrooij halen, die vind ik pas overbodig en alleen marketingtechnisch een goede zet. Ruud is alleen spits. Totti kan als spelmaker, tweede spits en als aanvallende middenvelder opereren. Plus dat Totti er dit seizoen even veel als Ruud in heeft geschopt, in een veel moeilijkere competitie.
Figo zie ik liever vertrekken. Hij is een fantastische speler maar word al wel een dagje ouder. Totti is dan inderdaad de ideale man om hem op te volgen. Dat Beckham blijft is nog lang niet zeker. Volgens vele tabloids word hij geplaagd door heimwee.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 11:43 schreef Devano het volgende:
[..]
Dat Totti meer kwaliteiten heeft dan Beckham daar twijfel ik natuurlijk niet over, maar ze zullen Beckham of Figo nooit op de bank zetten. Al heeft Figo wel aangegeven eventueel te willen vertrekken naar Engeland. Voor hem zou Totti wel een ideale vervanger zijn.
Totti gaat niet naar Real, Totti gaat nergens heen.quote:Op donderdag 10 juni 2004 17:48 schreef methodmich het volgende:
[..]
Als Totti naar Madrid gaat, heel erg snel.
Lees net dat ie interesse heeft in Portoquote:Op vrijdag 11 juni 2004 12:58 schreef Peter83 het volgende:
Perrotta
Volgend seizoen Pirlo, Gattuso en Dhorasoo voor zich. Ik denk dat hij bij Roma een mooi middenveld kan vormen met Perrotta of Dacourt.quote:Op zondag 13 juni 2004 12:08 schreef Peter83 het volgende:
Ik dacht dat Ambrosini te kennen had gegeven te willen blijven. Maar ik ben daar ook niet geheel zeker van.
Dhorasoo krijgt echt de voorkeur niet op Ambro hoorquote:Op zondag 13 juni 2004 17:25 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Volgend seizoen Pirlo, Gattuso en Dhorasoo voor zich. Ik denk dat hij bij Roma een mooi middenveld kan vormen met Perrotta of Dacourt.
Ik hoop toch echt dat Perrotta komt als Emerson vertrekt. Daar ben ik echt van gecharmeerd. En aangezien er ook geruchten zijn dat Dacourt vertrekt.quote:Op vrijdag 18 juni 2004 13:29 schreef DIGGER het volgende:
Real had +/- 18 miljoen over voor Emerson, die alleen naar Juve wil, Juve biedt 9 miljoen, maar Franco Baldini heeft aangegeven dat Emerson alleen naar Juve mag als Juve net zo veel neerlegd als Real aangaf bereid te zijn, of voor 15 miljoen en Manuele Blasi.
Goeie zaak natuurlijkquote:Roma win Ferrari race
Matteo Ferrari is on his way to Roma after the capital club practically agreed a fee with Parma.
The two sides are understood to have held talks yesterday where a deal was virtually ironed out.
Reports in Italy suggest that the Olimpico outfit will hand over £2m plus two promising youngsters.
One of those players is likely to be Under-21 international goalkeeper Carlo Zotti. The other may be defender Cesare Bovo who spent last season at Lecce.
Ferrari is known to be keen on a switch to the Giallorossi so that he can work with boss Cesare Prandelli again.
The latter, Parma Coach last term, has helped the 24-year-old develop into one of the country’s most promising central defenders.
Ferrari could also be joined in the Italian capital by his Euro 2004 teammate Simone Perrotta.
The Chievo star, also of interest to Inter, is wanted by the Giallorossi as a replacement for the Juve bound Emerson.
Roma are ready to offer £3.5m plus a player to the Bentegodi outfit in return for the services of the midfielder.
quote:Gilardino: What Roma deal?
Parma striker Alberto Gilardino has not agreed terms with Roma over a move to the Stadio Olimpico.
Latest rumours suggested that the capital outfit had convinced the player to opt for them.
However, Gilardino’s agent has denied that a deal has been done with Roma or any other club.
"I have not met with Roma sporting director Franco Baldini," said Francesco Romano. "The same applies for Luciano Moggi of Juventus.
"No agreement is in place with Roma. I was surprised to read stories that claimed an understanding had been reached.
"The fact is that those reports do not correspond with the truth."
The Under-21 international, scorer of 23 goals in Serie A last season, is one of the hottest properties on the transfer market.
Parma, notwithstanding their financial problems, want to keep hold of the former Piacenza starlet despite interest from Roma, Juventus and Real Madrid.
However, Romano also made it clear that the Spanish giants had yet to confirm their interest in his man.
"Real haven’t made an official move for Gilardino," he added. "As for the player himself, he doesn’t have a preference in his destination."
quote:
Ferrari will join Roma
Matteo Ferrari’s agent has confirmed that the Parma stopper will be playing for Roma next season.
"It’s almost a done deal," Mauro Gasperini stated. "There are just a few details that are still being discussed."
The central defender has been linked with the Giallorossi for some time and the arrival of Cesare Prandelli as Coach proved decisive.
"Matteo is very committed to Prandelli and he believes in Roma’s project of integrating youngsters alongside champions."
Prandelli Coached Ferrari for two seasons at Parma where he helped develop him into one of Italy’s most promising defenders.
The Italian international, a squad member at Euro 2004, had caught the attention of numerous clubs.
He was linked with a January move to Juventus before the likes of Manchester United took an interest.
"There were a variety of sides that were keen but we decided to start the most serious discussions with Roma," concluded Gasperini.
It is believed that Parma will net around £2m plus the services of a promising youngster for the player.
ik hoorde het, iets met een gebroken middenvoetsbeentje of zo, toch ?quote:Op vrijdag 30 juli 2004 17:53 schreef methodmich het volgende:
Chivu 2,5 maand uitgeschakeld.
quote:Op woensdag 21 juli 2004 21:53 schreef DIGGER het volgende:
Capello kan beter Inter niet als serieuze scudetto kandidaat zien.
jah iets met linkervoet.quote:Op vrijdag 30 juli 2004 18:10 schreef manny het volgende:
[..]
ik hoorde het, iets met een gebroken middenvoetsbeentje of zo, toch ?
quote:Op vrijdag 30 juli 2004 17:52 schreef manny het volgende:
net even in de uitverkoop zo'n kappa AS ROMA sweater gekocht:
[afbeelding]
joepie !
Hij komt dus uit de jeugd van Roma, wat vinden de Roma fans van deze speler?quote:01-08-2004: 'Cesare Bovo dé nieuwe verdediger'
[Bron: FR-Fans.nl]
Zekerheid is er nog niet, maar Cesare Bovo wordt zeer waarschijnlijk de linksbenige centrale verdediger waar Feyenoord al zo lang naar zoekt.
De Italiaan Cesare Bovo is 21 jaar en afkomstig van Lecce.
Lijkt me erg onwaarschijnlijk, maar dat heb ik al eerder gezegd in het Feijenoord-topic.quote:Op maandag 2 augustus 2004 10:30 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Hij komt dus uit de jeugd van Roma, wat vinden de Roma fans van deze speler?
Ja, dat dacht ik eerst ook maar volgens FR-fans komt hij dus wel zeer waarschijnlijk.quote:Op maandag 2 augustus 2004 10:31 schreef gras het volgende:
[..]
Lijkt me erg onwaarschijnlijk, maar dat heb ik al eerder gezegd in het Feijenoord-topic.
FR-fans zit een beetje mis. Als onderdeel van de Ferrari-transfer gaat Bovo op huurbasis een jaar naar Parma.quote:Op maandag 2 augustus 2004 10:33 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Ja, dat dacht ik eerst ook maar volgens FR-fans komt hij dus wel zeer waarschijnlijk.
Dan is dat zeer jammer. Bovo is te goed voor Parma.quote:Op maandag 2 augustus 2004 10:42 schreef gras het volgende:
[..]
FR-fans zit een beetje mis. Als onderdeel van de Ferrari-transfer gaat Bovo op huurbasis een jaar naar Parma.
Kutzooiquote:Totti blow for Roma
Roma have suffered a major blow with the news that Francesco Totti will miss the start of the new season through injury.
The Giallorossi skipper sustained a knee injury during a training session as the club prepared for their latest match on their USA tour against Liverpool.
Totti immediately underwent scans on the injury which revealed a knee ligament problem that could require surgery.
The Italian international has flown back to Rome for further tests to find out the full extent of the problem and decide whether or not he needs to go under the knife.
Should Totti require surgery he is expected to be out of action for up to a month, ruling him out of the start of Serie A in September.
Totti remains hopeful that the injury is not too serious and that he will be back in action soon.
"I'm upset. Anyway it seems it is not a serious thing and even if I need surgery I'll have an absence of about a month," said Totti.
Totti's problem is the second major injury blow for Roma this pre-season, as Damiano Tommasi faces up to a year on the sidelines after picking up a cruciate knee ligament injury during his side's friendly with Stoke City.
Ik vind dat Roma goed zaken doet zo, ze verkopen spelers voor veel geld (Samual, Emerson) en halen zeker geen slechte vervangers terug, voor slechts een fractie van dat geld, dus gezien de financiele mogelijkheden halen ze goeie spelers.quote:Perrotta completes Roma move
Chievo and Italy midfielder Simone Perrotta has completed his move to Roma and could soon be joined by an enthusiastic Alberto Gilardino.
The two clubs had been in talks for some considerable time and a deal had been in the offing over the last few days.
On Tuesday afternoon the switch was finally completed at a cost of approximately £3m for the 26-year-old who was born in Ashton.
Perrotta had been specifically requested by new Coach Cesare Prandelli and replaces Juve’s new signing Emerson in their midfield.
This is not the end of the Giallorossi’s transfer campaign, as Alberto Gilardino has publicly confirmed his desire to join the Stadio Olimpico squad.
“To play alongside Francesco Totti and Antonio Cassano in front of 70,000 spectators would be a dream come true,” commented the Parma hitman.
Under-21 international Gilardino is also a main target for Juventus and Real Madrid, while the Gialloblu have not ruled out keeping him in their ranks.
“The only concrete offer that Parma have received has come from Roma. As of now, I’d say I’m about 60 per cent sure that I will join the Giallorossi, but anything can happen until the market closes on August 31.”
In case this deal does not go through, Roma are also keeping their options open with a bid for Brazilian hitman Luis Fabiano. Sao Paolo would reportedly be willing to release him for £7m.
Hmmm dat nieuws mbt Totti baart me zorgen (van Liverpool verleizen niet, Liverpool lijkt wel een soort angstgegner voor Roma)quote:Unlucky Roma see Red
The Giallorossi’s US tour ended with an unlucky defeat to Liverpool as concern grows over Francesco Totti’s knee injury.
Cesare Prandelli’s men had already been beaten 3-0 by Chelsea and saw off Celtic 1-0 last week, but in the closing stages Michael Owen took full advantage of a defensive error to ensure the Premiership outfit emerged with a 2-1 victory.
It had started well for Roma, as after Gaetano D’Agostino’s corner kick rattled the crossbar, Christian Panucci continued the move to set up Marco Delvecchio’s goal.
Olivier Dacourt gave the ball away in midfield soon after and Djibril Cisse drew level from close range.
The Serie A side had some great chances and was unlucky to thump the woodwork with Philippe Mexes and Panucci’s free kick, but a costly late error proved decisive as Owen pounced.
However, the headlines continue to be dominated by the fate of captain Francesco Totti, who only played in that Celtic victory during this tour of the United States.
Totti picked up a left knee injury during training and has been diagnosed with a lesion to the meniscus ligament. He will be ruled out of action for at least a month, but if further tests show the need for surgery it will be a bitter blow for the Giallorossi.
It is a particularly worrying setback, as the Italian international already went under the knife for a similar injury to the left knee in 1993.
“It is very painful,” he revealed as he boarded the plane back to Rome. “It’s a shame as I was forced to miss the game with Liverpool, but hopefully not too many more.”
de onderkant van de mouwen zijn ook dezelfde kleur zwart als de kraag, maar ik vind het ook niet echt supershirts, andere seizoenen vond ik ze mooier.quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 13:23 schreef Sloggi het volgende:
Die kraag
Hele andere kleur zwart dan de rest van het zwarte shirt en bij het witte shirt staat het niet...
Geen operatie nodig dus, gelukkigquote:No surgery for Totti
Francesco Totti will not need to go under the knife for a meniscus problem, while Simone Perrotta reveals why he chose Roma.
The Giallorossi captain suffered the injury during a training session in America and flew back to the Capital for further tests this morning. Professor Mariani examined the player and diagnosed a slight straight of the left knee ligament with an inflammation of the meniscus.
This means that surgery will not be necessary and Totti will be back in action within the next two to three weeks.
Roma fans were also smiling this afternoon with the official presentation of new star signing Simone Perrotta.
“I am here because I firmly believe in the project in place here at Roma,” explained the former Chievo midfielder. “President Franco Sensi has created a new, youthful squad that will be competitive thanks to the emerging Italian talent available.”
Ex-Parma defender Matteo Ferrari also made his first statements as a Roma player after his long-awaited transfer was completed.
“To be at Roma is the aim of any football player,” said the Italian international, “but if I am here it is above all thanks to Director General Franco Baldini. He really put the pressure on to convince me of this move and the club wanted me at all costs.”
Ferrari was tracked by all the big clubs, above all Juventus and Inter, but opted to join the Giallorossi after they hired ex-Parma Coach Cesare Prandelli. Both could yet be joined by another Stadio Tardini star, as Alberto Gilardino has made it clear he wants the Capital.
“Gilardino has said that he already feels like a Roma player,” added Ferrari, “so that means he’s on the right path.”
Bij de Kappa-winkel in Den Haag, 75 euri !quote:Op zaterdag 31 juli 2004 20:27 schreef Devano het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Waar??
één voordeel je hebt nu geen last meer dat er aan je shirt wordt getrokkenquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 13:14 schreef DIGGER het volgende:
Overigens heeft Roma een paar dagen geleden wel een goeie deal gesloten met de Mediaset groep, dus weer wat extra cash in de lade.
En de nieuwe Roma shirtjes voor de CL 2004-2005:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Vorig jaar kon je via Internet bij Kappa voor véél en véél minder dergelijke AS Roma artikelen kopen...quote:Op woensdag 4 augustus 2004 18:33 schreef manny het volgende:
[..]
Bij de Kappa-winkel in Den Haag, 75 euri !
quote:Totti calls in Gilardino
Roma are increasing their pressure on Parma to hand over Alberto Gilardino, while Francesco Totti comments on his injury.
“I will be ready for the start of Serie A,” assured the Italian international after suffering a knee injury during their US tour.
Tests in America had suggested there was a lesion to the meniscus ligament, a problem that would have required surgery, but a more in-depth examination in the Italian Capital ruled out this scenario.
“There is no need for an operation,” explained Professor Pierpaolo Mariani, “as there is only an inflammation of the ligaments. Totti should be fully recovered within two to three weeks.”
There was more good news for the Giallorossi, as Alberto Gilardino and the club are now sending each other open love letters in the press.
“Now all we’re missing is Gilardino,” smiled Totti as he walked away from the clinic in Rome. “I am very happy because the club is building an excellent side based on young players. The last step forward would be to get the Parma man.”
He would be reunited with former Gialloblu colleagues Matteo Ferrari and Cesare Prandelli, as well as Italian international midfielder Simone Perrotta, who completed his switch from Chievo on Tuesday.
Gilardino himself has also made it clear he has chosen Roma and stated, “I feel 60 per cent Giallorosso already and hope the move can be completed before the Olympics.”
Roma have made an official bid for the Under-21 international striker, but there are reports their hesitation to hand over the player is caused by Juventus ‘booking’ Gilardino for next summer.
prima, had je moeten doen !quote:Op woensdag 4 augustus 2004 18:37 schreef gras het volgende:
[..]
Vorig jaar kon je via Internet bij Kappa voor véél en véél minder dergelijke AS Roma artikelen kopen...
Kut Baraldiquote:Parma stop Gilardino sale
Alberto Gilardino has publicly stated his desire to join Roma, but Parma directors insist he is not for sale.
“I will only repeat what I said several weeks ago,” stated director Luca Baraldi. “The player is not for sale and there is no chance of re-evaluating this position. Gilardino is staying at Parma and we won’t open new negotiations, not even if someone offers us £30m.”
These are brave words for a club that is battling against bankruptcy, although the Gialloblu’s situation has calmed slightly after the sale of Hidetoshi Nakata, Junior, Emiliano Moretti and others.
However, Gilardino’s clear intent to join Roma could put his future at the Stadio Tardini in jeopardy.
“I already feel as if I am 60 per cent a Roma player,” he stated as he prepared for the Athens Olympics with the Under-21 squad. “They are the only club to have made a concrete bid for me and I hope the move can be completed as soon as possible.”
The Giallorossi have also publicly confirmed their desire to sign the striker, although his £8m price-tag may prove too much for their coffers to cope with.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |