quote:Ik hoop allemaal
Op zondag 1 februari 2004 00:24 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Het gaat hier in R'dam behoorlijk tekeer. Op 2 hoog kraakt het raam in de sponningen, en het horizontale daklicht op het dak (3-hoog) wordt regelmatig gewoon een stukje opgetild.Morgen maar eens kijken hoeveel bomen er bij de singel plat liggen.
quote:Kunnen ze het nu meteen volop uittesten!
Vanaf 31 januari gaat het KNMI naast de reguliere windmetingen met ballonnen, op weerstations en satellieten ook windgegevens afleiden uit de weerradar. Het Instituut beschikt over twee Doppler radarsystemen, die na grondig wetenschappelijk onderzoek nu ook operationeel worden voor het meten van wind. Dat betekent dat behalve de meteorologen van het KNMI, overheid en weerbedrijven ook afnemers in de luchtvaart, recreatie en bouw, gebruik kunnen maken van de windprofielen uit de radarsystemen. De weerradar wordt al vele jaren gebruikt om neerslag te volgen. Door middel van kleuren wordt aangegeven hoe groot de intensiteit is en bovendien laat de radar zien in welke richting en met welke snelheid de buien over het land trekken.
quote:hoe krijgen ze dat voor elkaar?
Op zondag 1 februari 2004 02:22 schreef drelletje het volgende:
woooooow 191 km/h staat er nu :S dammmnnnn
quote:De valsspelers.
Op zondag 1 februari 2004 02:57 schreef Oom_Agent het volgende:
http://www.wetteronline.de/cgi-bin/detail?TIME=std&WB=false&ART=wind&LANG=de&WMO=10453
quote:* drelletje dansje doet YES
Op zondag 1 februari 2004 11:50 schreef Steijn het volgende:
Vanavond weer storm 8 of 9 bft. Er zijn weer zware windstoten mogelijk.
maarja ik moet dan ook fietsen met een bas op me rug... die steekt best een stukie uit en met windkracht 6 werd ik al haast achteruit geblazen.... zal lekker worden vanavond
quote:hadden ze zien aankomen, maar niet zo sterk als later bleek. Daarom was et weer alarm wat laat.
Op zondag 1 februari 2004 13:34 schreef Sonja27 het volgende:
Hadden ze deze storm zien aankomen? Ik zat namelijk niets vermoedend met drie vriendinnen die gisteravond nog een heel eind moesten rijden lekker in Amsterdam te eten en toen we daarna buiten kwamen vloog er vanalles voorbij! We waren even verbaasd van de harde wind en toen werden we gebeld door moeders (altijd bezorgd) dat we rekening moesten houden met zware storm (goh)....
quote:2-2-02 had nog als voordeel dat het erg zonnig was. Het was hier vandaag dan wel warm, maar veel zon heb ik niet gezien!
Op dinsdag 3 februari 2004 16:34 schreef Steijn het volgende:
Het is nog nooit zo vroeg zo warm geweest. Dus we hebben weer een record. Vandaag werd er in De Bilt 15,9 graden bereikt. Dat is 0,4 graad Celsius hoger dan op 2 februari 2002. In Arcen werd toen zelfs 17,4 graden Celsius gehaald maar dat is vandaag niet gehaald.
quote:[late offtopic reactie]
Op woensdag 28 januari 2004 16:16 schreef logisnack het volgende:[..]
Ik kijk in je profiel en ik zie:
Webdevelloper
website. mylaptop.nl
Ik surf naar die site, kijk naar de contact gegevens en zie dat het bedrijf zo ongeveer bij mij in de straat zit en ik het nieteens ken
Mooie prijzen op die site(toch maar effe in faforieten pleuren dan
)
het is indd wel fuckking warm vandaag een gister, misschien krijgen we binnenkort wel dikke onweer door de warme lucht. Das ook altijd leuk.
[Dit bericht is gewijzigd door DemonRage op 04-02-2004 17:03]
quote:Zondag kan het erg hard gaan waaien. Er kan een behoorlijk gevaarlijke situatie ontstaan want sommige modellen verwachten een dikke windkracht 9 (bijna 10) uit het noordwesten. Ik denk dat de Oosterschelde in ieder geval wordt afgesloten.
Op woensdag 4 februari 2004 21:10 schreef SpeedyGJ het volgende:
Hier waait het alweer kracht 8 lijkt het wel.
In de dagen er na ziet het er trouwens winters uit met sneeuw en kou. Tenminste volgens de laatste modellen, maar die zullen nog vaak veranderen tot het moment daar is. Misschien wel in de goede richting.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |