abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 16 maart 2004 @ 22:00:05 #26
34721 BrauN
U HAV EIGHTS LOLZ!!!11!!
pi_17763783
Dit is mijn held, maar die is inmiddels overleden

pi_17764050
quote:
Op dinsdag 16 maart 2004 22:00 schreef BrauN het volgende:
Dit is mijn held, maar die is inmiddels overleden

[afbeelding]
Dan hadden jullie hem maar in het water moeten laten. Duh!
Clowns to the left of me, jokers to the right, here I am, stuck in the middle with you.
What a day for a daydream.
  dinsdag 16 maart 2004 @ 22:11:57 #28
34721 BrauN
U HAV EIGHTS LOLZ!!!11!!
pi_17764186
quote:
Op dinsdag 16 maart 2004 22:08 schreef julekes het volgende:

[..]

Dan hadden jullie hem maar in het water moeten laten. Duh!
*zucht*

Die daarachter staande held... daar heb ik het over. Duuhuuu
pi_17764369
quote:
Op woensdag 28 januari 2004 18:39 schreef JeRa het volgende:
<img src="http://www.dur.ac.uk/speleological.association/photos/drunk.jpg"><p>Thijs van der Polderschrak en Wim Mesthuizen uit Schraapgat; sinds 1982 houden deze twee helden zich bezig met het behoud van gloeilampen op veren. Deze specifieke groep gloeilampen werd op 16 juni 1981 verbannen door de regering, maar een fanatieke groep aanhangers richtte in januari 1982 een vereniging op ter behoud van de zogenaamde "sproeilamp".<blockquote><font size="1" face="verdana, arial, helvetica">quote:</font><hr>"Toen we begonnen waren we nog maar met z'n 20'en, vijf jaar later bestond onze vereniging uit vele honderden aanhangers. Onze penningmeester wist telkens nieuwe subsidies los te krijgen van de regering via legale doeleinden, maar toen we wettelijk verplicht werden de veren van hun isolatoren te ontdoen slonk onze vereniging schrikbarend snel en daarmee ook ons budget."<hr></blockquote>Tegenwoordig is Wim het laatste lid van deze nobele instelling; Thijs verhing zichzelf tijdens het vervangen van een sproeilamp. Op 3 februari zal de vereniging nationaal worden herdacht.<p><span class="edit"><!-- c309cdc8cec030918a4a8cda3b9e1fe3 -->[Dit bericht is gewijzigd door JeRa op 28-01-2004 18:44]</span>
Zou je mijn foto willen verwijderen?

alvast bedankt
  woensdag 17 maart 2004 @ 00:26:07 #30
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_17767389
Deze dappere Fries:

Henk van Dieperen genaamd is overdag eigenaar van een botenverhuurbedrijf in Sneek, maar in de late uurtjes houd hi zich bezig met het bestrijden van fictieve schurken. Ja want naast fictieve helden bestaan er ook fictieve schurken.
Zoals zijn aartsrivaal Dr.Klotslitspat:

Die laatst bijvoorbeeld door het stelen van alle zonnebrand in de wereld, zodat iedereen verbrand en hij de enige is met zonnebrand, de macht in Friesland probeerde te grijpen. En na Friesland heel Nederland en daarna de wereld. Maar ook bijvoorbeeld door het gebruik maken van gemuteerde killer-vogelbekdieren. Of door het verstoppen en vernietigen van alle kievitseieren zodat het nooit lente zou worden. Gelukkig houd dappere Henk van Dieperen hem keer op keer tegen.
pi_36877724
Hup meer!
JOHNNY HEITINGA
pi_36878114
quote:
Op woensdag 12 april 2006 07:33 schreef Camplo het volgende:
Hup meer!
Wat een kutkick
pi_36878422


Jan.

Deze dappere man strijd iedere dag tegen de invasie van bier.Jan ziet bier als volksvijand nummer een en ziet geen andere uitweg dan al het bier op te drinken voor het in handen van anderen komt.
Hij zelf zegt:'"Ik zie het als mijn levenswerk dit land te beschermen, ik doe het graag en met plezier " aldus Jan tijdens een van zijn heldaftige daden. Wat een held
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')