Mijn vriendin woont samen met haar vriend op de 2e verdieping in een soort studentenhuis.
Op de verdieping boven hun wonen swami's waar ze verder geen contact mee hebben, op de verdieping onder hun wonen 2 mensen.
1 van hun is een vriend van hem.
Laten we hem maar X noemen.
X kwam laatst naar mn vriendin toe, terwijl haar vriend aan het werk was.
Hij vertelde dat hij er opgewonden van werd als zij bezig was in het huis. Met deuren gooien, lopen, of ruzie maken met haar vriend ( t is een fel typetje)
En alsof dat al niet raar genoeg was, vertelde hij dus ook dat hij zich dan ging aftrekken,op de hal..., 'op haar' .
Okee dan..
Gisteren liep ze door de hal, wat ziet ze onderaan de trap? Juist, meneer X, die aan zijn piemel stond te sjorren, terwijl hij naar boven keek
Ze zei er niks van, is maar weggelopen.
Hij vertelde later dus ook dat hij het ubergeil zou vinden als zij naar hem kijkt als hij zich af gaat trekken. Mijn vriendin heeft gemeld daar niet van gediend te zien.
Hij doet tegenwoordig vaker rare dingen. Vragen aan mijn vriendin (meestal is dat toch wel een mannen-onder-elkaar-ding) of hij wat pornoboekjes mag lezen
Overigens benadert hij haar vaak als haar vriend weg naar werk is. tegenwoordig houdt ze hem zoveel het kan buiten de deur, maar niet alles valt te vermijden.
Zij vind dit begrijpelijk allemaal maar niks.
En tja, wat valt er te doen? bestaat de kans dat zij een keer door hem gegrepen zal worden als de vriend uit huis is?
Wat kan je ertegendoen.. zodat hj stopt ofzo?
Hebben jullie goede ideeen/meningen? kalk ze neer!
Alvast bedankt!
meest simpele oplossing: je vriendin gaat op zijn verzoekjes in...
Afhankelijk van zijn begrip, houding, gedrag tijdens en na dit gesprek kan ze kijken wat ze verder moet doen.
Oh en als ik haar vriend was geweest dan had ik die gozer alle hoeken van het huis laten zien, de huisbazin gebeld en zo'n konstante intimidatie op hem losgelaten dat hij van ellende niet zou weten hoe snel hij het huis moest verlaten.
[Dit bericht is gewijzigd door BloodRayne op 28-01-2004 13:22]
dit is niet normaal, 1x waarschuwen dan naar verhuurder en politie
quote:jazeker
Op woensdag 28 januari 2004 13:20 schreef Angeles het volgende:
Heeft ze het al met haar vriend besproken? Ik zou zoiets toch niet achterhouden als ik haar was...
quote:Wat een engerd, zeg. Kan ze inderdaad niet een klacht bij de verhuurder indienen of zo?
Op woensdag 28 januari 2004 13:22 schreef MissyMirjaM het volgende:jazeker
hij zei hou het voor je
het eerste wat zei heeft gedaan is naar dr vriend toegan.
maar waar ze dus bang voor is, is dat als hij naar m. X toegaat, hij misschien denkt van tievuswijf, ik krijg je wel, mete rgere dingen tot gevolg
Ik weet wel als die kneus haar met 1 vinger aanraakt timmert hij hem helemaal in elkaar
quote:hmm, zou kunnen ja.
Op woensdag 28 januari 2004 13:22 schreef mabit het volgende:
ik zou hem heel duidelijk maken dat ie moet stoppen en dat ie anders andere woonruimte kan gaan zoeken, hij een contactverbod krijgt en voorlopig niet bij haar in de straat mag komen.dit is niet normaal, 1x waarschuwen dan naar verhuurder en politie
quote:Ik denk dat haar onderbuurman ook op dit forum zit
Op woensdag 28 januari 2004 13:20 schreef MikeyMo het volgende:
ach, hij heeft vrije opvoeding genoten...meest simpele oplossing: je vriendin gaat op zijn verzoekjes in...
De desbetreffende man ervan doen overtuigen dat hij hiermee moet stoppen is de andere optie.
Lijkt me zeker geen gezonde situatie, en ik acht de kans dat dit escaleert zeer zeker aanwezig.
quote:Swami_Twelvinchalami
Op woensdag 28 januari 2004 13:18 schreef MissyMirjaM het volgende:
Oke.
Ikz al jullie het probleem voorleggen van een vriendin van mij.
Het is een heel verhaal, ik zal proberen alleen de relevante dingen neer te typen.Mijn vriendin woont samen met haar vriend op de 2e verdieping in een soort studentenhuis.
Op de verdieping boven hun wonen swami's waar ze verder geen contact mee hebben, op de verdieping onder hun wonen 2 mensen.
1 van hun is een vriend van hem.
Laten we hem maar X noemen.X kwam laatst naar mn vriendin toe, terwijl haar vriend aan het werk was.
Hij vertelde dat hij er opgewonden van werd als zij bezig was in het huis. Met deuren gooien, lopen, of ruzie maken met haar vriend ( t is een fel typetje)
En alsof dat al niet raar genoeg was, vertelde hij dus ook dat hij zich dan ging aftrekken,op de hal..., 'op haar' .
Okee dan..
Gisteren liep ze door de hal, wat ziet ze onderaan de trap? Juist, meneer X, die aan zijn piemel stond te sjorren, terwijl hij naar boven keek
Ze zei er niks van, is maar weggelopen.
Hij vertelde later dus ook dat hij het ubergeil zou vinden als zij naar hem kijkt als hij zich af gaat trekken. Mijn vriendin heeft gemeld daar niet van gediend te zien.Hij doet tegenwoordig vaker rare dingen. Vragen aan mijn vriendin (meestal is dat toch wel een mannen-onder-elkaar-ding) of hij wat pornoboekjes mag lezen
Overigens benadert hij haar vaak als haar vriend weg naar werk is. tegenwoordig houdt ze hem zoveel het kan buiten de deur, maar niet alles valt te vermijden.Zij vind dit begrijpelijk allemaal maar niks.
En tja, wat valt er te doen? bestaat de kans dat zij een keer door hem gegrepen zal worden als de vriend uit huis is?
Wat kan je ertegendoen.. zodat hj stopt ofzo?
Hebben jullie goede ideeen/meningen? kalk ze neer!Alvast bedankt!
quote:nee hij niet
Op woensdag 28 januari 2004 13:24 schreef vosss het volgende:[..]
En anders ook aan haar vriend vertellen en advies bij de politie in winnen welke mogelijkheden er zijn voor een aangifte of andere maatregelen.
Als iemand normaal tehoren krijgt dat het niet op prijs word gesteld en hij blijft zich op een agresieve manier opdringen moet je hard zijn.
Koekje van eigen deeg ;-)
1 Digitale Camera
Men maakt:
1 "Caught-in-the-act" foto
Men verspreidt de foto:
1.000.000 Kopieen op lantaarnpalen
minimaal 10 websites
1.000 huis aan huis verspreiding (vergeet niet een kopie te sturen naar mama&papa)
etcetera.
Wedden dat dat gaat ophouden dan?
quote:
Op woensdag 28 januari 2004 13:21 schreef BloodRayne het volgende:Oh en als ik haar vriend was geweest dan had ik die gozer alle hoeken van het huis laten zien, de huisbazin gebeld en zo'n konstante intimidatie op hem losgelaten dat hij van ellende niet zou weten hoe snel hij het huis moest verlaten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |