Lezen, studeren en werken gaat met dit soort muziek stukken effectiever, productiever en vooral sneller. Barok-muziek schijnt (door hetzelfde aantal bpm) hetzelfde te bereiken...
Nog meer liefhebbers?
quote:
Op donderdag 22 januari 2004 19:34 schreef Ablaze het volgende:
Geen ervaring mee. Welke muziek luister je?
Trouwens een aanrader.
heb jaren terug op de megafestatie zo een show van hem meegemaakt
en dat was mijn eerste en laatste keer de alfa toestand te hebben bereikt.
of het kon ook gewoon slaapverwekkend geweest zijn
adje die zijn hersengolven het publiek instuurde
quote:Ik weet zo net nog niet of het Ad Visser-muziek is...
Op donderdag 22 januari 2004 19:37 schreef marcek het volgende:
oeh Ad Visser muziekheb jaren terug op de megafestatie zo een show van hem meegemaakt
en dat was mijn eerste en laatste keer de alfa toestand te hebben bereikt.
Het is ook niet iets voor op de Megafestatie
quote:Ik word er zowel alert als ontspannen van. Je moet er ook niet bij op een bed of een bank gaan liggen... dan schiet je je doel namelijk voorbij.
of het kon ook gewoon slaapverwekkend geweest zijn
1994 : Hij introduceert in de Jaarbeurs te Utrecht op de Megafestatie voor een publiek van duizenden jongeren zijn nieuwe project Ad Visser's Brainsessions. Het is muziek die rechtstreeks de hersenactiviteit beïnvloedt en de bewustzijnsstaat van de luisteraar verandert in de zogenaamde Alpha-staat. Hierdoor ontstaat diepe ontspanning en geestelijke helderheid. Op het Prins Clausplein geeft hij een muziekperformance met een ballet van Bulldozers.
1995 : De cd Ad Visser's Brainsessions verschijnt met de muziek en de methode. In de TV-Show van Ivo Niehe speelt Ad live in de uitzending 25 willekeurig door Niehe uit het publiek gekozen personen in de Alpha-staat, die daarna door Niehe worden ondervraagd. Het album wordt een succes (goud en de tweede plaats in de hitlijst). Hij gaat met de Brainsessions op tournee en reist de halve wereld af. De cd The Cry Of Blue verschijnt exclusief voor de theaterperformance-serie Professor's, Guru's, Genieën & Clowns! Dit is een meerjarenproject waarbij Visser in de Nederlandse theaters samenwerkt met hiervoor door hem uitgenodigde vooraanstaande wetenschappers. In Hannover geeft hij onder de naam The Sensitive Personality een virtual-reality live performance-serie.
1996 : Met Brainsessions treedt hij op tijdens de Midem in Cannes. In de Rai speelt hij Xeroclassique: het muzikale leven van Digital Engineering Copiers.
de alpha muziek die jij bedoeld zal wel dieper gaan , maar zag de naam staan en moest eigenlijk meteen aan dat optreden van ad denken op de megafestatie
quote:Ik ben niet bekend met Ad's werk. (Ik ken eik alleen Top of the Pops.) Maar het zal idd wel een beetje in dezelfde lijn liggen.
Op donderdag 22 januari 2004 19:45 schreef marcek het volgende:
heb ff rondgezocht en dit vond ik in adjes biografie :[...]
de alpha muziek die jij bedoeld zal wel dieper gaan , maar zag de naam staan en moest eigenlijk meteen aan dat optreden van ad denken op de megafestatie
quote:Ik heb die cd gebruikt als hulpmiddel bij het slapen.. Werkt voor mij perfect.
Op donderdag 22 januari 2004 19:39 schreef teknomist het volgende:Ik word er zowel alert als ontspannen van. Je moet er ook niet bij op een bed of een bank gaan liggen... dan schiet je je doel namelijk voorbij.
Jaartje of anderhalf geleden reed ik 's nachts laat over de A2 vanuit Amsterdam richting Venlo, en toen had een van de 3FM DJ's (Ja jij van Inkel) het immens goede idee om BrainSessions te gaan draaien..
Ik viel bijna meteen in slaap.. Vond ik niet echt prettig, zo op de snelweg
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |