Maar waarom iedereen WEL positief is over de PSP en niet over dit
Geeeen idee
De concept art van de PSP sucked big time... TIP TOETSEN
quote:Nintendo probeert ook niet met dit ding de Handheld markt te veroveren hoor. Dat laat nintendo over aan de Nieuwe gameboy. Dit word weer een heel andere ervaring die je niet kunt vergelijken en daarom ook goed naast de andere spel machines kan bestaan. Er is namelijk geen regel dat je maar 1 handheld mag kopen.
Op woensdag 21 januari 2004 14:36 schreef C2000 het volgende:
Ik ben bang dat het een flop wordt. Serieus.Er zijn op het ogenblik teveel Playstation gebruikers die ALS ze een portable willen naar de PSP gaan. Dan zijn er de GBA gebruikers. Het lijkt er NIET op dat de GBA/GBC en GB spellen gespeeld kunnen worden. De gebuikers van de Gameboy zijn het na de pocker, twee jaar colour en alweer twee versie van de GBA wel zat om te investeren in nieuwe portable hardware van Nintendo.
Vergelijk het ns met de N-gage. Een nieuwe console, nieuwe manier van games, lack of 3rd party support = Draait voor geen meter.
Trouwens dat Nintendo altijd alles eerst goed uitdenkt voordat ze iets releasen; no way. Het is flauw maar begin maar ns met de Virtual boy.
Toen kwam het cartridge debakel van de N64. De Gameboy colour met ZEER matige games, de Gameboy advance die na eertje jaartje of anderhalf alweer werd vervangen door de SP omdat iedereen klaagde over het scherm en de Gamecube die gewoon een lack aan originele Nintendo Titels heeft. (kijk ns naar die lijstjes, de helf is 3rd party;Goede spellen: Super monkeyball (SEGA), Resident evil serie (Capcom), XIII (Argonaut geloof ik) F-Zero (door SEGA gedeveloped) etc.
De Nintendo titels die uitkomen zijn goed maar er zijn zooooooooooveel
oude ideeen. Weer een Mario kart (je hoort me niet klagen hoor) weer
een Mario party, weer een Mario Golf titel, weer een Mario tennis. MARIO MARIO MARIO bedenkt ns wat anders als dan steeds te blijven hangen aan die ene franchise.Sorry maar dit riekt echt naar een Virtual boy 2. Success wise.
Het heeft zin om een portable met twee schermen uit te geven als; (imo)
Je het LAAT dit jaar of volgend jaar pas doet, backwards compatible
met alle GB catridges (wordt wat saai nu maar ja je houd een hoop vaste klanten op die manier) en met een hele bundel ECHT goede games. Niet 80% 'zeer-middelmatige' games.Ik wens ze wel succes maar ik zie het zo nog niet gebeuren..
BTW Wat ik me net bedenk, meestal zijn de SCHERMEN van de portables het duurst om te maken. Betekent dus dat met 2 schermen dit wel ns een erg pittige prijs zou kunnen worden. Lijkt me ook niet aantrekkelijk voor de gemiddelde consument.
Er zijn veel toepassing voor te bedenken, zo zou een rts ook prima kunnen werken, als je de complete hud op het ene scherm doet en het speelveld op het andere. Of een rpg waarbij je niet constant hoeft te switchen van beeld om iets anders te selecteren. Voor sport sims is het ook uitstekend, simpel en alleen al omdat je bijvoorbeeld meerder camera standpunten kan hebben en dus een beter overzicht hebt voor vrijlopende spelers.
Bij veel spellen kan je het switchen tussen schermen gewoon weg laten.
Natuurlijk zul je dus wel wat meer knopjes nodig hebben. En dat moet goed uitgedacht zijn.
Daarbij denk ik dat het voetbal voorbeeld gewoon een simpel voorbeeldje is om te laten zien wat mogelijk is en dat de echte inovatieve ideeën pas in mei naar boven komen.
maarja, we zullen zien, misschien ben ik wel te sceptisch.
quote:Daar heb je een punt... De GBA SP was 130 eurie nieuw toch? Dan zal die mss 200 eurie gaan kosten denk ik.
Op woensdag 21 januari 2004 14:44 schreef C2000 het volgende:BTW Wat ik me net bedenk, meestal zijn de SCHERMEN van de portables het duurst om te maken. Betekent dus dat met 2 schermen dit wel ns een erg pittige prijs zou kunnen worden. Lijkt me ook niet aantrekkelijk voor de gemiddelde consument.
quote:Hier sluit ik me volledig bij aan
Op woensdag 21 januari 2004 14:40 schreef BMH het volgende:[..]
Nintendo probeert ook niet met dit ding de Handheld markt te veroveren hoor. Dat laat nintendo over aan de Nieuwe gameboy. Dit word weer een heel andere ervaring die je niet kunt vergelijken en daarom ook goed naast de andere spel machines kan bestaan. Er is namelijk geen regel dat je maar 1 handheld mag kopen.
quote:Tuurlijk proberen ze dat wel. Ze proberen met deze straks sony de kop in te drukken op deze makrt.
Op woensdag 21 januari 2004 14:40 schreef BMH het volgende:[..]
Nintendo probeert ook niet met dit ding de Handheld markt te veroveren hoor.
quote:eeumm nee. Sony's PSP word concurent van de Gameboy next. niet de Nintendo DS
Op woensdag 21 januari 2004 16:12 schreef Fathom het volgende:[..]
Tuurlijk proberen ze dat wel. Ze proberen met deze straks sony de kop in te drukken op deze makrt.
quote:Dat weet je niet. De PSP specs zijn nog neit officieel. Als het straks blijkt dat de sony specs beter zijn dan de Nintendo DS. Is hij dus een concurent voor beide.
Op woensdag 21 januari 2004 16:15 schreef BMH het volgende:[..]
eeumm nee. Sony's PSP word concurent van de Gameboy next. niet de Nintendo DS
quote:Dan kun je ook zeggen dat de Xbox een concurrent is voor de Gameboy.
Op woensdag 21 januari 2004 16:18 schreef Fathom het volgende:
Als het straks blijkt dat de sony specs beter zijn dan de Nintendo DS. Is hij dus een concurent voor beide.
quote:
Op woensdag 21 januari 2004 16:20 schreef chibibo het volgende:[..]
Dan kun je ook zeggen dat de Xbox een concurrent is voor de Gameboy.
Ik heb nog nooit iemand in de tram hier met een xbox zitten zien gamen.
[Dit bericht is gewijzigd door Fathom op 21-01-2004 17:05]
quote:PSP" Specifications
Op woensdag 21 januari 2004 16:18 schreef Fathom het volgende:[..]
Dat weet je niet. De PSP specs zijn nog neit officieel. Als het straks blijkt dat de sony specs beter zijn dan de Nintendo DS. Is hij dus een concurent voor beide.
dit is wel wat beter dan de Nintendo DS zal zijn
quote:ooh please zeg! alsof je voor Eyetoy een hoog IQ nodig hebt. jees lul niet zo dom uit je nek plz
Op woensdag 21 januari 2004 16:50 schreef peristilius het volgende:
Beetje ingewikkeld voor de gemiddelde nintendo gamer
quote:Dan snap ik Nintendo echt niet. Maargoed we moeten maar effe geduld hebben tot mei
Op woensdag 21 januari 2004 17:04 schreef BMH het volgende:[..]
PSP" Specifications
Platform name: PSPTM
Display: Wide screen (16:9) TFT LCD with backlight
(480 x 272 dots)
Disc medium: "UMD" 60mm optical secured ROM disc with cartridge (1.8GB)
Video CODEC: MPEG4
Graphics: 3D Polygon/NURBS
Sound: PCM (built-in stereo speakers, stereo headphone output)
I/O: USB 2.0, Memory StickTM slot
Battery: Rechargeable (lithium-ion)dit is wel wat beter dan de Nintendo DS zal zijn
Twee schermen! Dat is toch wel even een partij revolutionairiteit van heb-ik-jou-daar!
.
Typisch Nintendo weer, zucht.
.
quote:Toch zeker een IQ van +5
Op woensdag 21 januari 2004 17:06 schreef BMH het volgende:[..]
ooh please zeg! alsof je voor Eyetoy een hoog IQ nodig hebt. jees lul niet zo dom uit je nek plz
quote:Oordeel maar weer voordat je het product hebt gezien.
Op woensdag 21 januari 2004 17:06 schreef TC03 het volgende:
Toppie apparaat hoor.
Twee schermen! Dat is toch wel even een partij revolutionairiteit van heb-ik-jou-daar!
.
Typisch Nintendo weer, zucht.
.
quote:Dit word NIET de concurent van de PSP. de Gameboy next word de concurent van de PSP niet de Nintendo DS
Op woensdag 21 januari 2004 17:06 schreef Fathom het volgende:[..]
Dan snap ik Nintendo echt niet. Maargoed we moeten maar effe geduld hebben tot mei
quote:En waarom?
Op woensdag 21 januari 2004 17:08 schreef BMH het volgende:
Oordeel maar weer voordat je het product hebt gezien.
quote:Je bent het toch met me eens dat Nintendo niet meer in staat is om dit sorot dure grapjes uit te gaan halen. Het is een Handheld met grappige specs. En consumenten gaan het wel als het zelfde zien hoor. Als nintendo dit neit zo ziet dan zullen ze ook wel hele lage verkoop cijfers verwachten. Begrijp me neit fout hoor ik wacht ook met spanning af wat er komt en zal hem ook gewoon halen denk ik. Maar niet iedereen is in staat om meerdere dingen te kopen.
Op woensdag 21 januari 2004 17:08 schreef BMH het volgende:[..]
Oordeel maar weer voordat je het product hebt gezien.
[..]Dit word NIET de concurent van de PSP. de Gameboy next word de concurent van de PSP niet de Nintendo DS
quote:
Op woensdag 21 januari 2004 17:03 schreef Fathom het volgende:
quote:Wat ik bedoel, en wat anderen ook al hebben gezegd, is dat het product niet zal worden ingezet als concurrent van de PSP. De doelgroep zal daarom waarschijnlijk verschillen.
Ik heb nog nooit iemand in de tram hier met een xbox zitten zien gamen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |