Wat is het favoriete speelgoed van jouw kind?
Bram is op het moment helemaal in de ban van zijn stapelbekers. Het is dat mijn schoonouders dat ook voor hem gekocht hadden, ik wist helemaal niet van het bestaan van die dingen.
En duplo is op het moment ook favoriet. Samen torentjes maken en dan vooral omgooien
Owja Rewimo zo kwam ik eigenlijk op dit topic bij een speelgoedwinkel bij mij om de hoek hebben ze opheffingsuitverkoop. 25% korting op Wader auto's. Ze hadden ook nog een aantal garage's staan maar die heeft Christan al, toch?
De oudste (5 jaar en 6 maanden) is dol op knutselen en tekenen. Ze kan het ook echt goed, maakt hele mooie dingen en heeft er ook heel veel geduld mee. Verder houdt ze van boeken en kan ze al een beetje schrijven en ze is een echte poppenmoeder.
De tweede, haar zusje (2 jaar en 9 maanden) geeft helemaal niet om tekenen en ook niet echt om poppen, zij is weer gek op dingen waar ze muziek mee kan maken. Ze heeft een hele mooie grote piano van Winnie de Poeh, een microfoon met recorder, een microfoon met standaard. Ze geeft graag optredens met zingen en dansen en kunstjes doen. Verder speelt ze graag met speelgoed huishoudelijke artikelen.
De kleinste, hun nichtje (13 maanden) speelt vooral veel met van die wagentjes waar je in kan zitten en achter kan lopen. Wij hebben er eentje voor haar verjaardag gegeven waar ook een soor activity board op zit en dat is echt in de smaak gevallen. Verder is ze dol op lepeltjes en kopjes, niet echt speelgoed, maar toch...
Ik vind het echt grappig hoe verschillend ze zijn daarin...
quote:Die heeft mijn nichtje (3.5 jaar) ook. Geweldig ding
Op vrijdag 16 januari 2004 20:21 schreef Angeles het volgende:
Ze heeft een hele mooie grote piano van Winnie de Poeh
Hij wordt in het voorjaar toch 1 jaar..ff spieken...aha in maart (goeie maand ) misschien is het wel leuk om zo'n soort klimhuisje neer te zetten buiten. Schijnen ze erg leuk te vinden op die leeftijd, een beetje klauteren, door gaten klimmen en met misschien een glijbaan .
Christan heeft een garage ja, maar niet van Wader. Weet je toevallig hoe duur ze zijn? Ojee ik word hebberig
Een absolute topper hier is de Waderbaan. Christan is er elke dag mee aan het spelen. Een voordeel is dat de stukken als puzzelstukken in elkaar grijpen, een kind kan ze al snel zelf aan elkaar passen.
Dit is de officiële versie, maar zo heeft ie er alleen de eerste dag uitgezien
Verder inderdaad de Waderauto's. Prachtig spul, oerdegelijk We nemen ze zelfs mee naar het zwembad.
quote:Nee heb ik eigenlijk niet naar gekeken. Maar kan ik wel even doen natuurlijk. Weet niet of ik er morgen langskom (ivm het rotweer zullen we vast niet gaan wandelen) maar anders kijk ik maandag even.
Op vrijdag 16 januari 2004 21:35 schreef Rewimo het volgende:
Christan heeft een garage ja, maar niet van Wader. Weet je toevallig hoe duur ze zijn? Ojee ik word hebberig
quote:Ik heb 'm, tnx!
Op vrijdag 16 januari 2004 21:47 schreef Karin het volgende:
Tuurlijk, zal het even opzoeken.
Jessie, dat speelgoed van Fisher Price vind ik ook zo leuk voor die kleintjes, het is best prijzig, maar je kunt dan ook wel zien dat het kwaliteitsspul is. Voor haar verjaardag had ze de boerderij van Fisher Price gehad en die is ook nog steeds één van haar favorieten. Die aqua doodle heeft ze ook, maar ze dacht de hond een plezier te doen door het pennetje te geven en nu zitten daar dus allemaal gaten in
Voor Pascalle wil ik straks wat meer houten speelgoed kopen, zoals van het merk Haba.
Momenteel is haar nieuwe mobile van Tiny love het helemaal. Het is ook een erg handig ding, hij werkt namelijk op batterijen en tingelt dus vrolijk een end heen.
Het ziet er trouwens naar uit dat ik hier een geheel nieuwe babyspeelgoedcollectie moet gaan aanleggen, want Jillian is niet van plan ook maar iets te delen met haar zusje
En Karin, ik vind een blokkenkar nou echt een geschikt kado zo voor de eerste verjaardag. Jillian heeft er echt mee leren lopen en nu nog steeds kart ze er het huis mee rond, volgepropt met poppen en knuffels
[Dit bericht is gewijzigd door Meaghan op 16-01-2004 22:43]
En verder alles wat geluid maakt!
Dat laatste had ik ook op haar uitnodiging van zowel haar 1e als haar 2e verjaardag gezet en dat heb ik geweten ook! Als ik alleen maar door de kamer loop begint er wel ergens iets te spelen. Andere ouders verklaarden me voor gek, maar ze vindt het nou eenmaal erg leuk.
In die categorie is trouwens een dashboard leuk waar allemaal knopjes met autogeluidjes op zit. Ik heb er zelfs twee, maar vaak liggen ze ook allebei op tafel.
Ik werk zelf bij Bart Smit maar kan geen antwoord geven op m'n eigen vraag Maar ik bedoel ook niet echt speelgoed, of toch wel een beetje, wat is zeg maar leuk om te hebben voor de eerste drie maanden ofzo, de rest volgt van zelf allemaal wel.
Ik heb nu een paar knuffeltjes, stoffen stapelringen en een activity rammelaar geval (van Lion King, eerste aankopen toen ik erachter kwam, een beetje zinloos, maar wel leuk qua decoratie..)
Maar voor de rest?
Oja, en Sven sliep helemaal niet veel in het begin, was gewoon zowat de hele dag wakker
En een polsrammelaartje is ook leuk, omdat ze daarmee geluid kunnen maken.
quote:mijn zoon tycho is helemaal verzot op z'n teigetje.. die heeft ie al vanaf zijn geboorte en heeft hem nooit meer losgelaten.. overdags kan hij hem wel met rust laten, want dan ligt teigetje boven op zijn bed, maar snachts.. pak hem maar niet af hoor haha.
Op vrijdag 16 januari 2004 20:16 schreef Karin het volgende:
om alvast wat inspiratie op te doen voor een verjaardagWat is het favoriete speelgoed van jouw kind?
Duncan heeft een ballenbaan van fisherprice deze
Die is sinds ie kan staan helemaal favoriet.
en damey vind em ook erg leuk maar dan om de ballen in de subwoofer te doen, piest pesas.
Eickhorn heeft sowieso leuk speelgoed (ben houtenspeelgoedfreak o.a. omdat het over het algemeen minder snel kapot gaat en het staat wat minder storend in de woonkamer)
[Dit bericht is gewijzigd door Tan op 19-01-2004 09:59]
Ik snap sowieso niet waarom bijna al die Tiamo knuffels helemaal wit zijn of beige of grijs. Lijkt me niks aan als je bijna niks ziet.
Het is van het merk Lamaze en volgens mij kun je het niet zomaar in elke speelgoedwinkel kopen. Op i-net is het wel vrij veel verkrijgbaar als ik zoek op Google. Nu vind ik zowiezo al dat ze voor de allerkleinsten erg weinig écht leuk speelgoed hebben bij de doorsnee speelgoed winkel, dus misschien is dit een tip.
quote:Ziet er leuk uit
Op maandag 19 januari 2004 12:10 schreef Meaghan het volgende:
Hier hebben ze erg leuk speelgoed voor babies!! Het is lekker fel gekleurd, ziet er ontzettend leuk uit en er is nog goed over nagedacht ook(tis ontwikkeld ism Yale university), dus je kindje kan er ook nog wat van leren.Het is van het merk Lamaze en volgens mij kun je het niet zomaar in elke speelgoedwinkel kopen. Op i-net is het wel vrij veel verkrijgbaar als ik zoek op Google. Nu vind ik zowiezo al dat ze voor de allerkleinsten erg weinig écht leuk speelgoed hebben bij de doorsnee speelgoed winkel, dus misschien is dit een tip.
Ik heb zelf wel veel speelgoed wat er uiterlijk (zelfde stofjes en kleurtjes) op lijkt, maar weet niet of het van hetzelfde merk is.
Dat is overigens gewoon te koop bij de Prenatal.
De trein is dan ook wel zijn favoriet, maar verder kan hij eigenlijk ook wel goed met ander speelgoed spelen.. zoals bijv. bob-de-bouwer spullen etc.
quote:Tja, het is niet goedkoop, maar als er goed over is nagedacht en het ziet er ook nog eens leuk uit, dan mag het van mij best wat kosten. Het is ook weer eens wat anders dan die Disney dingen waarmee de speelgoedwinkels vol staan. Tiny love is ook erg mooi speelgoed, maar ook niet overal verkrijgbaar en erg duur.
Op maandag 19 januari 2004 12:36 schreef Tan het volgende:[..]
Ziet er leuk uit
Wel prijzig
Ik heb zelf wel veel speelgoed wat er uiterlijk (zelfde stofjes en kleurtjes) op lijkt, maar weet niet of het van hetzelfde merk is.
Dat is overigens gewoon te koop bij de Prenatal.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |