abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 15 januari 2004 @ 15:49:19 #1
44902 R_B
OEHWEE, you are good looking!
pi_16286010
33e International Film Festival Rotterdam
21 januari - 1 februari 2004

Programma is hier te lezen:
http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/schedule/01-21.html

Kaarten reserveren:
http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/service/article/339109.html

Iemand nog tips?

Ik wil er dit jaar wel een keer heen....

  donderdag 15 januari 2004 @ 16:03:06 #2
6901 JooB
Out of the frying pan
pi_16286468
Oh, God, kan ik weer een week de stad niet in... je ken je kont nie keren met da k** festival!
Nou doe je het weer!
pi_16306044
Zoals elk jaar bevat het aanbod Aziatische films weer alle verrassingen.

Tips:

-Bright Future* & Doppelganger* (beide van horrormeester Kurosawa Kiyoshi)
-Zebraman & Gozu (beide van de zieke geest van Takashi Miike)
-Ong bak* (Thaise actie)
-Last Life in the Universe* (Thais, met Takashi Miike als yakuza)
-The Resurrection of the Little Match Girl* (Zuid-Koreaans fantasy)
-Battle Royale II*
-Spring, Summer, Fall, Winter.. and Spring (Zuid-Korea, de nieuwe van Di-Duk)
-Memories of Murder (Zuid-Koreaanse thriller blockbuster)
-Zatoichi* (de nieuwe van Kitano)

Veel neuken:
-Anatomie de l'enfer*
-The Brown Bunny
-Sexual Dependency
-Twentynine Palms
-Vibrator

*regisseur aanwezig..

  vrijdag 16 januari 2004 @ 11:53:20 #4
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_16309783
Zo uit m'n hoofd kom ik op deze films, waar ik erg benieuwd naar ben:

21 Grams
Lost in Translation
Elephant
School of Rock
Vozvrashcheniye (The Return)
Invasion barbares, Les
Zatôichi

Ik heb me niet zo heel erg verdiept in het aanbod, gezien ik er tog niet heen kan .

  vrijdag 16 januari 2004 @ 12:35:45 #6
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_16334767
Enkele screenshots (source: iffrotterdam.nl)

Battle Royale 2


Bright Future


Fremder Freund


Ong-bak (Thaise actiefilm)


Resurrection of the Little Matchgirl (Zuid-Korea, fantasy)


Room to Let (Maleysie)


Save the Green Planet (Zuid-Korea, horror-fantasy)


Zebraman (Japan, van maker Ichi the Killer)


---

Coolste regisseurs in Rotterdam:

Catherine Breillat (Fat Girl, Sex is Comedy,... nieuwe film Anatomie de l'enfer)

Kitano Takeshi (Sonatine, Hana-Bi, Kikujiro, Brother, Dolls,... nieuwe film Zatoichi)

Kurosawa Kiyoshi (Pulse, Ko-Rei,... nieuwe films Bright Future EN Doppelganger)

Pen-ek Ratanaruang (Monrak Transistor, 6ixtynin9,... nieuwe film Last Life in the Universe)

Michael Winterbottom (24 Hour Party People, Wonderland, Jude, In This World,... nieuwe film Code 46)

pi_16334881
Shit.. Moet ik toch nog naar dat rotfestival:


The Brown Bunny

Gallo

:{
  zaterdag 17 januari 2004 @ 10:29:38 #9
16049 BJB
cluods in the haed
pi_16336377
Pfff.. ben nu al bijna anderhalf uur bezig met het proberen te reserveren. Het online reserveringssysteem lag er echter al na nog geen 5 minuten uit en met de telefoon is er geen doorkomen aan. Wat een gezeik toch weer!

Vorig jaar ging het online reserveren extreem langzaam, maar het werkte tenminste wel. Dit is echt dikke kut, belachelijk dat ze hier geen rekening mee houden..

pi_16337255
Ik heb AL m'n 42 kaarten al sinds 9:10. Het was dit jaar de bedoeling je kaarten gewoon op te halen bij de kassa.

Dat internetsysteem heeft nog nooit de eerste dag goed gewerkt en ik vond de telefonische reserveringskosten (75 eurocent per kaartje) een beetje hoog.

  zaterdag 17 januari 2004 @ 15:38:49 #11
16049 BJB
cluods in the haed
pi_16342213
Het is mij uiteindelijk ook gelukt. Na 2,5 uur.. maar goed . De reserveringskosten op internet zijn ook 75 cent trouwens. Belachelijk, maar je moet wat als je geen alternatieven hebt.
pi_16342544
Er is een probleem met het online ticketverkoop en -reserveringssysteem.

De festivalorganisatie werkt met man en macht om de problemen met het online ticketverkoop en -reserveringssysteem zo snel mogelijk te verhelpen. Zaterdag 17 januari werkt het online-systeem in ieder geval niet.

Door enorme drukte worden op zaterdag 17 januari voor ticketverkoop aan de Centrale Kassa in De Doelen GEEN volgnummers meer uitgegeven.

Festivalbezoekers die op zaterdag 17 zaterdag een volgnummer hebben getrokken dienen uiterlijk om 20.45 uur in De Doelen aanwezig zijn.

Indien u nog geen volgnummer heeft, heeft het geen zin op zaterdag 17 januari naar de Centrale Kassa in De Doelen te komen.

Zondag 18 januari worden vanaf 9.00 uur weer volgnummers uitgegeven.

Telefonisch reserveren 010-8909000 is mogelijk, ook al kan de wachttijd oplopen.

Het IFFR biedt excuses aan voor het ontstane ongemak.

pi_16344079
Ik wil naar een paar coole films..

Het lieft zo ziek mogelijk. Horror, thriller, sex.. niets is me te gek.. Vond Battle Royal tegenvallen.. deel 2 trekt me niet echt.

Ben ook naar The Night of Terror geweest in R'dam, 4 horrorfilms achter elkaar.. top!

Welke films kunnen jullie me aanraden? En kan ik er nog heen, doordeweeks? En hoe duur is het? En hoe kom ik aan de kaarten?

pi_16344265
En Irreversible heb ik al gezien..
pi_16356471
quote:
Op zaterdag 17 januari 2004 16:59 schreef Oksel het volgende:
Ik wil naar een paar coole films..

Het lieft zo ziek mogelijk. Horror, thriller, sex.. niets is me te gek.. Vond Battle Royal tegenvallen.. deel 2 trekt me niet echt.

Welke films kunnen jullie me aanraden? En kan ik er nog heen, doordeweeks? En hoe duur is het? En hoe kom ik aan de kaarten?


Dan moet je gaan naar Zatoichi, The Resurrection of the Little Matchgirl, GOZU, Anatomie de l'enfer, The Brown Bunny, Doppelganger, Memories of Murder en, Zebraman.

Zie website http://www.iffrotterdam.nl voor meer info. (alles draait ook doordeweeks) Het kost je 6 euro per kaartje (als student / CJP). 8 euro voor non-student.

Beste om aan kaarten te komen: -1 snel BELLEN en reserveren. -2 erop gokken dat het ON-LINE systeem zondag of maandag werkt en dan online reserveren. (of direct kopen met creditcard)

pi_16357028
Ik ben wel benieuwd naar de nieuwe film van Catherine Breillat.
pi_16357248
quote:
Op zondag 18 januari 2004 01:15 schreef Patvs het volgende:

[..]

Dan moet je gaan naar Zatoichi, The Resurrection of the Little Matchgirl, GOZU, Anatomie de l'enfer, The Brown Bunny, Doppelganger, Memories of Murder en, Zebraman.

Zie website http://www.iffrotterdam.nl voor meer info. (alles draait ook doordeweeks) Het kost je 6 euro per kaartje (als student / CJP). 8 euro voor non-student.

Beste om aan kaarten te komen: -1 snel BELLEN en reserveren. -2 erop gokken dat het ON-LINE systeem zondag of maandag werkt en dan online reserveren. (of direct kopen met creditcard)


Bedankt voor de tips! Fat Girl was btw ook bizar. Irreversible, Bais Moi, House of 1000 corpes..

Films!

pi_16357326

Rocco, DE Rocco speelt in Anatomie de l'enfer..

Rocco konteneuker Rocco. Rocco goes Anal 1 t/m 77.

Must see movie.

pi_16357400
quote:
Op zondag 18 januari 2004 01:15 schreef Patvs het volgende:

[..]

Dan moet je gaan naar Zatoichi, The Resurrection of the Little Matchgirl, GOZU, Anatomie de l'enfer, The Brown Bunny, Doppelganger, Memories of Murder en, Zebraman.


Zit er ook splatter horror bij?

Ach, ik zoek wel ff. Komt goed.

pi_16360283
Het telefoonsysteem overbelast, internet zoals verwacht helemaal plat, en geen uitgave van volgnummers meer bij De Doelen. :-)

Grote winnaar in deze chaos: de 14 mensen die 9:00 vooraan in de rij stonden en allemaal meteen een kassa hadden. (om 9:30 was de nummer 15 pas aan de beurt want iedereen wilde wel 40-50 kaarten) Dat hele volgnummer systeem is dus leuk bedacht, maar met 300 die-hards in de rij geen oplossing. Nummertje trekken-->Volgende dag aan de beurt! Zelfs degene met volgnummer #50 (die zeker al om 8:00 buiten in de rij is gaan staan) moet in totaal veel langer wachten dan die top 14.

Ook leuk dat er vandaag (zondag) weer volgnummers om 9:00 worden uitgegeven. Wordt het weer een strijd wie om 9:00 vooraan in de rij staat.

Over de top 10 mensen in de rij. (allemaal geschikt voor de Nederlandse versie van Cinemania?)
#1 was de moderator van Moviemeter.nl uit R'dam (die om 5:50 in de rij stond), #2 & #3 waren vrouwen van in de 50 die TIJDENS het drie uur wachten hun programma gingen opstellen de de overige leden van de top 10 als adviseurs (slim!), #4 & #5 waren mannen van 30 en 40 jaar oud met van die rugtassen die kunnen uitklappen tot krukjes (!), #6 &#7 waren twee meisjes van midden twintig uit Delft. (een studeert informatiekunde, de ander opleiding tot 'juf') beide gewapend met strandstoelen en thermoskannen (!)....

en ik was #8 in de rij. (ik was 6:40 in Rotterdam) Erg gezellig gehad tot 9:00. Al die mensen veel beter leren kennen dan geplanned. En veel bekenden zien langskomen (tussen 8:00 - 8:30). Dit was pas de echte festivalsfeer.

  zondag 18 januari 2004 @ 10:59:41 #21
9568 Witchfynder
/dev/bassguitar
pi_16361311
quote:
Op zondag 18 januari 2004 01:15 schreef Patvs het volgende:

Beste om aan kaarten te komen: -1 snel BELLEN en reserveren. -2 erop gokken dat het ON-LINE systeem zondag of maandag werkt en dan online reserveren. (of direct kopen met creditcard)


Ik doe mijn best, maar tot nu toe...

Na het lezen van deze bladzijde maar weer twee films aan mijn lijstje toevoegen: Zebraman en Gozu.

Krijg je aan de telefoon een overwerkte medewerker (vorig jaar trof ik aan de balie een half jankende mevrouw aan) of krijg je een kille computer? Tot nu toe heb ik nog enkel "tuuut tuuut tuuut tuuut" gehad.

[Dit bericht is gewijzigd door Witchfynder op 18-01-2004 11:10]

Mijn band: Conorach || MySpace || Twitter || Lastfm
"The band makes it rock. The crew makes it roll" - Dave Mustaine
There are two kinds of people in the world: those who like Heavy Metal and those who hate music.
pi_16364473
quote:
Op zondag 18 januari 2004 01:55 schreef Oksel het volgende:

Rocco, DE Rocco speelt in Anatomie de l'enfer..

Rocco konteneuker Rocco. Rocco goes Anal 1 t/m 77.


Rocco komt ook naar Rotterdam om samen met de regisseuse de film te presenteren. Dus.... als je Rocco nog een diepzinnige vraag wilt stellen over Rocco Goes Anal 10.....
pi_16367632
quote:
Op zondag 18 januari 2004 13:29 schreef Patvs het volgende:

[..]

Rocco komt ook naar Rotterdam om samen met de regisseuse de film te presenteren. Dus.... als je Rocco nog een diepzinnige vraag wilt stellen over Rocco Goes Anal 10.....


Maargoed, is het voor elke film onmogelijk om kaarten te krijgen?

pi_16375906
Ik ben werkzaam bij de technische dienst van de Doelen en ik heb me laten vertelen dat het een KWARTIER duurt voordat je je kaartje hebt bij de kassa??? is dit werkelijk zo?

PS. ik heb godzijdank nix met 't festival te maken dus gaarne geen klachten op mijn brood dank u

lekker faxen heel de dag echt genot
  maandag 19 januari 2004 @ 09:10:12 #25
9568 Witchfynder
/dev/bassguitar
pi_16387415
Ongelooflijk! 1 over 9 bel ik op en al in gesprek.
Mijn band: Conorach || MySpace || Twitter || Lastfm
"The band makes it rock. The crew makes it roll" - Dave Mustaine
There are two kinds of people in the world: those who like Heavy Metal and those who hate music.
pi_16397041
quote:
Op zondag 18 januari 2004 01:55 schreef Oksel het volgende:

Rocco, DE Rocco speelt in Anatomie de l'enfer..

Rocco konteneuker Rocco. Rocco goes Anal 1 t/m 77.

[afbeelding]

Must see movie.


Don't get too excited - er is niet zoveel appetijtelijks te zien, of je moet een stijve krijgen van tuingereedschap en menstruatiebloed.
pi_16397800
menstruatiebloed??!?!?!
lekker faxen heel de dag echt genot
  dinsdag 20 januari 2004 @ 00:51:56 #28
9568 Witchfynder
/dev/bassguitar
pi_16415560
Woohoo! Vanochtend is het me eindelijk gelukt! Wat een lief meisje aan de telefoon.
We zijn erbij bij Battle Royale II, Resurrestion en Zebraman.
Zatoichi kon helaas niet. 3 Voorstellingen waren vol en de rest geblokkeerd zij ze. Ze wist zelf niet waarom.
Mijn band: Conorach || MySpace || Twitter || Lastfm
"The band makes it rock. The crew makes it roll" - Dave Mustaine
There are two kinds of people in the world: those who like Heavy Metal and those who hate music.
pi_16416634
die geblokkeerde voorstelling van Zatoichi is alleen voor genodigden....
maar ja, je kan de film ook vanaf 5 feb. gewoon in de bioscoop zien.
  dinsdag 20 januari 2004 @ 01:57:53 #30
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_16416791
Ik neem aan dat de festivalbezoekers hier hun ervaringen zullen spijen. Ben erg benieuwd naar wat er allemaal te zien is, ik kan zelf namelijk niet helaas (klote tentamens ). Dan weet ik een beetje wat de moeite is om achteraan te gaan/in de gaten te houden .
pi_16425457
Wat raden jullie aan? Ik heb pas donderdag tijd om in Rotterdam kaarten te halen voor volgende week. Ik koop ze liever aan de kassa dan dat ik zo'n 30 keer 75ct reserveringskosten moet betalen. Gaat het snel met de kaarten? Anders moet ik toch maar reserveren.
"I'm a reasonable man, get off my case"
  dinsdag 20 januari 2004 @ 14:17:21 #32
9568 Witchfynder
/dev/bassguitar
pi_16427198
quote:
Op dinsdag 20 januari 2004 01:48 schreef Patvs het volgende:
die geblokkeerde voorstelling van Zatoichi is alleen voor genodigden....
maar ja, je kan de film ook vanaf 5 feb. gewoon in de bioscoop zien.
Volgens dat meisje waren het 4 voorstellingen. Dat zijn een hoop genodigden.

Vanaf 5 februari in de bios. Hmm, niet mis.

Zijn er nog weleens Chinese films op het festival trouwens? Ik zie veel Japans, Koreaans, Thais, maar Chinees... Is dat al te "mainstream"? "Hero" bijv zou niet misstaan op dit festival. Gelukkig komt hij gewoon in de bioscoop over een tijdje.

Mijn band: Conorach || MySpace || Twitter || Lastfm
"The band makes it rock. The crew makes it roll" - Dave Mustaine
There are two kinds of people in the world: those who like Heavy Metal and those who hate music.
  dinsdag 20 januari 2004 @ 15:07:25 #33
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_16428888
quote:
Op dinsdag 20 januari 2004 13:20 schreef ELPablo het volgende:
Wat raden jullie aan? Ik heb pas donderdag tijd om in Rotterdam kaarten te halen voor volgende week. Ik koop ze liever aan de kassa dan dat ik zo'n 30 keer 75ct reserveringskosten moet betalen. Gaat het snel met de kaarten? Anders moet ik toch maar reserveren.
Ik sprak gisteren iemand die naar het festival toeging en die zei dat er al veel voorstelling uitverkocht waren.
pi_16436574
Ok, ik zat dus in een oud topic. Opnieuw:

We gaan met een groepje op dinsdag 27 januari. Ik had nog wel meer willen zien, maar mijn budget is beperkt en Roterdam niet om de hoek. Films die ik heb gereserveerd:
-Young Soul Rebels
-The Python
-Falling Grace (Die lijkt me erg leuk; gaat over een Engel die een fout heeft gemaakt, waardoor Bush in het Witte Huis is belandt, maar die fout nu weer wil rechtzetten.)

pi_16440802
quote:
Op dinsdag 20 januari 2004 14:17 schreef Witchfynder het volgende:

[..]

Volgens dat meisje waren het 4 voorstellingen. Dat zijn een hoop genodigden.

Vanaf 5 februari in de bios. Hmm, niet mis.

Zijn er nog weleens Chinese films op het festival trouwens? Ik zie veel Japans, Koreaans, Thais, maar Chinees... Is dat al te "mainstream"? "Hero" bijv zou niet misstaan op dit festival. Gelukkig komt hij gewoon in de bioscoop over een tijdje.


Zatoichi heeft inderdaad 4 voorstellingen. 1 voor genodigden en 3 reeds uitverkocht.

Hero gaat 29 jan. al in premiere. (draait mogelijk 24 jan. nog op het festival als surprise film)

Andere Chinese films die draaien zijn o.a.:
All Tomorrow's Parties (Chinese Sci-Fi film)
Green Tea (van maker East Palace, West Palace)
On the Mountain (boerendrama)
The Only Sons

Hero is juist een uitzondering als 'mainstream Chinese cinema'. Meestal zijn het kleine kritiekloze boerendrama's die geen last hebben ondervonden van censuur.

pi_16441896
Gaat er hier nog iemand de volledige Cremaster-serie van Matthew Barney bekijken zondagochtend?

:{
pi_16467141
* k_man is wel benieuwd naar de nieuwe Takeshi Kitano.

Kga wel weer een of twee dagen naar het Rotterdamse.

  zaterdag 24 januari 2004 @ 21:09:07 #38
16049 BJB
cluods in the haed
pi_16553629
Iemand ondertussen al wat films gezien?

Heb gisteren m'n 1e dag gehad en dé verrassing van dit festival is voor mij nu al Resurrection of the Little Match Girl, een visueel orgasme van spectaculaire scènes, muziek, bloed, geweld, filmverwijzingen, schijnwerelden en computergames. Gaat dat zien!

pi_16560969
Ik zou graag 21 grams zien, aangezien Amores Perros toch wel zo ongeveer mijn favoriete film is. Ook de nieuwe Kitano inderdaad, zijn naam is groot, zou ik graag zien. Geweldig acteur.
Jammer dat ik net niet in Groningen ben voor het satelliet-festival volgende week, maar ja ik heb al gehoord dat ze in het filmhuis-circuit komen dus...

En Rocco speelde trouwens ook in Romance (ook van Breillat), voor de Rocco lovers.

  zondag 25 januari 2004 @ 11:18:46 #40
9568 Witchfynder
/dev/bassguitar
pi_16563281
quote:
Op zaterdag 24 januari 2004 21:09 schreef BJB het volgende:
Iemand ondertussen al wat films gezien?

Heb gisteren m'n 1e dag gehad en dé verrassing van dit festival is voor mij nu al Resurrection of the Little Match Girl, een visueel orgasme van spectaculaire scènes, muziek, bloed, geweld, filmverwijzingen, schijnwerelden en computergames. Gaat dat zien!


Da's mooi, want ik ga daar maandag heen.
Welke snack raad je aan bij die film?

Gister was het lekker niet druk bij de kassa trouwens. We gingen van 72 tot 181 in 25 minuten ofzo.

Mijn band: Conorach || MySpace || Twitter || Lastfm
"The band makes it rock. The crew makes it roll" - Dave Mustaine
There are two kinds of people in the world: those who like Heavy Metal and those who hate music.
  zondag 25 januari 2004 @ 14:05:47 #41
2625 menjo
lo-fi till I die
pi_16566538
quote:
Op zaterdag 24 januari 2004 21:09 schreef BJB het volgende:
Iemand ondertussen al wat films gezien?

Heb gisteren m'n 1e dag gehad en dé verrassing van dit festival is voor mij nu al Resurrection of the Little Match Girl, een visueel orgasme van spectaculaire scènes, muziek, bloed, geweld, filmverwijzingen, schijnwerelden en computergames. Gaat dat zien!


Ja die heb ik gisteren gezien, sommige zaken waren een beetje vaag maar een koele film idd. Alleen jammer dat de regisseur zou komen maar vertraagd was op het vliegveld.
pi_16567852
quote:
Op zaterdag 24 januari 2004 21:09 schreef BJB het volgende:
Iemand ondertussen al wat films gezien?
Al 15 films inmiddels gezien

Zeer Goed:
HERO

Goed:
Zatoichi
Sexual Dependency
The Fog of War

Redelijk:
The Saddest Music in the World
Les Invasions barbares
Gozu
ballo a tre passi

(zeer) SLECHT / SAAI:
Room to Let
Green Tea
Vibrator
Las Horas del Dia
battle Royale 2
Anatomie de l'enfer
The Resurrection of the Little Matchgirl

  zondag 25 januari 2004 @ 17:08:55 #43
16049 BJB
cluods in the haed
pi_16571149
Green Tea vond ik anders best aardig. Prachtig gefilmd, lekker rustig tempo, veel sfeer...
pi_16576402
OK ik heb een vraag: Ik ga a.s zaterdag hoop ik naar de film van het festival, nu is mijn vraag, welke film die a.s zaterdag draait is een goede film om te zien, liefst beginnend tussen 20:00 en 22:00, en kwa genre maakt het niet echt uit, niet te geweldadig is wel fijn Ik ben een echte newbie tot het IFFR, dus enige tips zijn welkom..

Alvast Bedankt

  zondag 25 januari 2004 @ 21:14:20 #45
16049 BJB
cluods in the haed
pi_16577782
Lost in Translation en 21 Grams zijn wel twee 'zekerheidjes' die rond die tijd draaien, maar reken er maar op dat die voorstellingen uitverkocht zijn.

Kijk anders gewoon even hier voor het schema.

pi_16578717
quote:
Op zondag 25 januari 2004 21:14 schreef BJB het volgende:
Lost in Translation en 21 Grams zijn wel twee 'zekerheidjes' die rond die tijd draaien, maar reken er maar op dat die voorstellingen uitverkocht zijn.

Kijk anders gewoon even hier voor het schema.


Die zijn uitverkocht inderdaad.
pi_16580912

Zatoichi

Wie kan hier wat zinnigs over zeggen. Zonder veel te verklappen natuurlijk.

"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
pi_16592454
Update:

Zeer goed:
Last Life in the Universe
Save the Green Planet

Matig:
Schulze Gets the Blues

ZEER, ZEER, ZEER SLECHT:
The Brown Bunny

--

Green Tea zag er inderdaad fantastisch uit. (camerawerk Christopher Doyle) Ook was het eerste half uur erg sterk, en de wijze waarop de gehele film een "modern" China werd getoond. Ik vond echter de film volledig ontsporen als het enkel nog de vraag wordt of Lang nou wel hetzelfde meisje is als Fang. Dit mysterie maakt het laatste uur van de film volkomen oninteressant. (om over het anti-climax open einde nog maar te zwijgen) Teveel VORM, te weinig INHOUD. Niet per definitie een "slechte" film, maar wel volkomen mislukt.

pi_16600110
Ik ga morgen, heb er erg veel zin in!
Wel belachelijk vroeg eruit trouwens. Maar dat zal het wel waard zijn.
pi_16630180
quote:
Op zondag 25 januari 2004 21:45 schreef Joppe het volgende:
Die zijn uitverkocht inderdaad.
Dat nieuwe verkoopsysteem vind ik nogal een verslechtering. voorgaande jaren ging de laatste 30% van de kaarten pas op de dag zelf in de verkoop en kon je nog eens spontaan besluiten een dagje IFFR te doen. Nu moet je ver van tevoren reserveren, als je een film wilt zien die een beetje populair is en als je zonder reserveringen naar de stad komt heb je grote kans met de B-keus opgescheept te zitten.

Hoe dan ook, ik heb gereserveerd voor drie Japanse films en ga morgen.

  dinsdag 27 januari 2004 @ 16:40:52 #51
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_16630286
quote:
Op dinsdag 27 januari 2004 16:37 schreef k_man het volgende:

[..]

Dat nieuwe verkoopsysteem vind ik nogal een verslechtering.


Het nadeel van vorige systeem was dat er flink wat zalen niet helemaal vol zaten, ook van populaire film, omdat er teveel kaartjes achtergehouden werden en er altijd reserveringen afgezegd worden. Vandaar heeft men dat systeem veranderd.
pi_16630694
quote:
Op dinsdag 27 januari 2004 16:40 schreef Gorro het volgende:
Het nadeel van vorige systeem was dat er flink wat zalen niet helemaal vol zaten, ook van populaire film, omdat er teveel kaartjes achtergehouden werden en er altijd reserveringen afgezegd worden. Vandaar heeft men dat systeem veranderd.
Mja, maar of dit nou zo goed werkt?

Met het oude systeem was ik twee dagen gegaan en had dan vroeg op de dag zelf m'n kaartjes gekocht. Voor een paar populaire films, maar ook voor wat andere die je dan zo meepikt.

die tweede dag laat ik nu maar schieten. de populaire films zitten al vol en voor de B-keus kom ik niet helemaal naar rotterdam.

  dinsdag 27 januari 2004 @ 22:15:26 #53
32567 Kamphuys
Domo Di Campo
pi_16640795
Godverdomme, ik was gisterenavond in Off_Corso en nu hoor ik dat Rocco op het festival heeft rondgelopen. En die heb ik niet gezien!
Now, how old are you, where is your harbour, Have many things to do, open the door.
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
pi_16654570
quote:
Op dinsdag 27 januari 2004 16:40 schreef Gorro het volgende:

[..]

Het nadeel van vorige systeem was dat er flink wat zalen niet helemaal vol zaten, ook van populaire film, omdat er teveel kaartjes achtergehouden werden en er altijd reserveringen afgezegd worden. Vandaar heeft men dat systeem veranderd.


Maar de voorstelling van Ong-Bak: Muay Thai Warrior van afgelopen zaterdag was ook 'uitverkocht' en die zaal zat ook bij lange na niet vol... blijft dus problematisch.
pi_16671298
Ik ben gisteren geweest en behalve dat het enorm gezellig was, vielen de films wat tegen.

Eerst heb ik Young Soul Rebels gezien; meteen de beste film van die dag. Het ging over blank/ zwart gecombineerd met homoseksualiteit. Erg prettige film om naar te kijken. En hoe puberaal het ook moge klinken; een van de acteurs was om op te eten!

De tweede film die ik heb gezien was The Python. Het was een enorm trage film waar nauwelijks schot in zat. Het verhaal was erg zwak. Het ging over een python en een slang die waren ontsnapt in een school. Er waren een paar graqppige beelden, maar daar hield het echt mee op. En de weinige beenruimte (het was in Lantaren 1) nam op een gegeven moment meer de aandacht in beslag dan de film.

tot slot heb ik Falling Grace en Greendale gekeken, die hoorden bijelkaar. Falling Grace was maar heel kort, maar wel erg leuk om te zien. Vrij eenvoudig inelkaar gezet, maar het idee was leuk; een engel die Bush terecht wees. Daarna kwam Greendale, een film van Neil Young. Ik wist van tevoren niet dat deze film er ook bij hoorde. Het was in principe een aaneenschakeling van nummers met beelden van wat er gezongen werd. Ik heb het uitgehouden tot nummer 12, en toen had ik er echt genoeg van. Ik ben geen fan van Young, en het verhaal boeide me voor geen meter. Toen er op een gegeven moment veel mensen vertrokken, zijn wij ook maar gegaan.

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')