quote:Op maandag 29 augustus 2005 23:42 schreef BliksemSchigt het volgende:
Brooke, Morgan en Brianna
Laat ze maar snel beginnen!
stelletje onbeholpen klunsen zijn het. Gooi ze in de Australian Outback en ze overleven het allemaal nietquote:Op dinsdag 6 september 2005 00:37 schreef Stranger het volgende:
Ja, heel raar dat iemand met een gebroken voet er 'vrijwillig' uit gaat.
Ik zeg toch niet vrijwillig? Maar ik doel eigenlijk meer met name op Johnny. Trouwens, je ziet de nederlandse/belgen om de meest idiote redenen moeten opgeven. Toopunt was toen die zwangerschap 2 jaar geleden. Dat was toen echt een blunder van de makers.quote:Op dinsdag 6 september 2005 00:37 schreef Stranger het volgende:
Ja, heel raar dat iemand met een gebroken voet er 'vrijwillig' uit gaat.
Ja, en zelfs in Afrika gaf niemand vrijwillig op en dat waren nou ook niet bepaald fijne omstandigheden.quote:Op dinsdag 6 september 2005 01:44 schreef merino het volgende:
[..]
stelletje onbeholpen klunsen zijn het. Gooi ze in de Australian Outback en ze overleven het allemaal niet
Jeff is er vorig jaar ook zo goed als vrijwillig uitgegaan door een verzwikte enkel.quote:Op dinsdag 6 september 2005 01:44 schreef merino het volgende:
[..]
stelletje onbeholpen klunsen zijn het. Gooi ze in de Australian Outback en ze overleven het allemaal niet
In dit topic worden Bobby Jon en Stephenie gesuggereerd.quote:Op dinsdag 6 september 2005 07:31 schreef Mike het volgende:
Ik zag gisteren een voorstukje voor de nieuwe Survivor-reeks. Er doen 2 oud-kandidaten mee schijnbaar...ben benieuwd wie het zijn.
Ah, weer niet ver genoeg teruggelezen he?quote:Op dinsdag 6 september 2005 07:32 schreef Stranger het volgende:
[..]
In dit topic worden Bobby Jon en Stephenie gesuggereerd.
Is het eigenlijk al echt officieel bekend gemaakt dat zij het zijn? Ik hoorde die namen tot nu toe alleen maar op allerlei amerikaansen survivor fora.quote:Op dinsdag 6 september 2005 23:37 schreef Owno het volgende:
Het is niet zeker dat of gewoon als contestants mee gaan spelen... misschien krijgen ze een of andere vage speciale rol als Het is niet zeker dat of gewoon als contestants mee gaan spelen... misschien krijgen ze een of andere vage speciale rol als "Twin Hero Gods". Ik weet niet. Toen ik het net hoorde vond ik het wel cool, maar zie toch niet helemaal in hoe ze het tot een bevredigend resultaat kunnen brengen. Maarja het is Mark Burnett dus het zal wel goed komen.
Expeditie Robinson is sesamstraat vergeleken met Survivor :love
Zo zonde hoe het format hier abused wordt door zowel de producers als de kandidaten.
Vreselijk idd. Dat zie je nu weer in aflevering 2 van ER. Nog een weekje wachten en dan begint het echte survivalprogramma weerquote:Op woensdag 7 september 2005 15:11 schreef Maerycke het volgende:
Tijdens het gelijktijdig volgen van Survivor en ER2004 vorig jaar viel het me alleen maar op hoe vreselijk kleinzerig de Belgen en Nederlanders waren. Dat viel echt enorm tegen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |