Mijn maten zeggen vaak dat ik te harde muziek draai (daar denk ik zelf anders over!).
Daarom ben ik op zoek naar relaxte sfeervolle housenummers zoals bijv. Rob D. - Clubbed to death
Succes
quote:Wat zie ik daar te staan, eindelijk iemand die het mij eens is dat dit een geweldig nummer is! Ik heb dit nummer al zo vaak opgenoemd, maar nooit iemand die daar een reactie op plaatste.
Op vrijdag 29 juni 2001 00:03 schreef Arjeninho
Humate - Love stimulation (Paul van Dyk)
Vette aanrader!
YES. Hier was ik al een tijdje naar op zoek. Ik had hem eens een keer gehoord op Veronica maar het is me toen niet meer gelukt te achterhalen wat het is. Super. Dat vrouwengezang klinkt erg mooi en goed.quote:Jakatta - American dream
Dit ken ik niet. Dat DJ in de titel belooft weinig goeds. Wat is het?quote:Aztec Mystic AKA DJ Rolando - Jaguar
Ik nam zo ongeveer om 't jaar een nieuwe nicknaam.quote:Op dinsdag 31 augustus 2004 23:55 schreef accelerator het volgende:
[..]
je ben teen kloon?
JAquote:Op dinsdag 31 augustus 2004 23:57 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Ik nam zo ongeveer om 't jaar een nieuwe nicknaam.
Maar moet je relaxete (house) muziek hebben? Ik ben er nog steeds in gespecialiseerd.![]()
Ik verzamel echt al sinds jaar- en dag.quote:Op woensdag 1 september 2004 00:22 schreef accelerator het volgende:
[..]
JA
Dat jakatta vind ik bijvoorbeeld echt geniaal. Nog meer tips!!
Volgens onderstaande bronnen bestaat hij niet:quote:Op woensdag 1 september 2004 00:30 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Het eerste wat je nu moet doen, is ministry of sound chillout session 2001, disc 2 neerladen. Die cd begint met Jakatta - American Dream. Heb je gelijk een hele cd vol met soortgelijke muziek.
thanks. Ik nam 2001 mee in de titel, dat moest dus niet.quote:Op woensdag 1 september 2004 01:24 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
http://www.discogs.com/release/105920
Dit is 'm dus.
CD 2.
quote:Op woensdag 1 september 2004 01:28 schreef Posdnous het volgende:
Future Sound of London?
Ga je dan alleen voor de chill?quote:Op woensdag 1 september 2004 01:29 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Van Future Sound of London alleen Papua New Guinea.
Nee, dan ga ik voor 't meest commerciele geluid.quote:Op woensdag 1 september 2004 01:33 schreef accelerator het volgende:
[..]
Ga je dan alleen voor de chill?
Ken je Lifeforms en Dead Cities?
Een nummer als Yage zal jouw toch wel aanspreken denk ik. Het minst FSOL klinkende nummer, gewoon pure ibiza chillquote:Op woensdag 1 september 2004 01:34 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Nee, dan ga ik voor 't meest commerciele geluid.
Ik denk dat de rest puur voor de liefhebber is.
eh . . . ik draai al wat langer mee dan vandaagquote:Op woensdag 1 september 2004 01:37 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Leftfield lijkt me meer iets voor je. Probeer "Storm 3000" eens, "Swords" of "Shallow Grave".
Bevalt 't, probeer dan Snakeblood, Song of life en Afrika Shox (denk erom, dit is meer big beat).
Note; Mijn signature komt uit 't nummer Shallow Grave van Leftfield, wat dus de songtrack is van de gelijknamige film.
Och de 1 kent 't wel, de ander (nog) niet.quote:Op woensdag 1 september 2004 01:41 schreef accelerator het volgende:
[..]
eh . . . ik draai al wat langer mee dan vandaag![]()
alhoewel ik snakeblood en shallow grave dan niet ken. Maar morgen misschien wel.
is goedquote:Op woensdag 1 september 2004 01:55 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Orbital - Beached.
Vergeet die vooral niet.
Ik ben nu moe en heb geen zin meer om actief te zoeken, tzt zal ik verder gaan bij de "g" en alles tot "z" posten.
Ik zou 't wel kunnen wat betreft gevoel voor muziek, fantasie, creativiteit enz. Alleen stoei ik met de discipline me de software eigen te maken. Moet ook nog steeds een synth aanschaffen. Ooit gaat 't me lukken.quote:Op woensdag 1 september 2004 01:57 schreef accelerator het volgende:
Johnny_Footballhero: maak je trouwens zelf muziek?
Graag gedaan. Ik heb echt superveel van dat spul, ik post alleen het commercielere spul maar.quote:bij voorbaat bedankt voor de lijst. DJ Shadow is idd goed. Changeling (#4 op zijn album) is erg goed. Zit oa Tangerine Dream in.
Van Primal Scream geleend?quote:Op woensdag 1 september 2004 01:42 schreef accelerator het volgende:
Hoe denk je trouwens dat ik aan mijn user naam kom?
"thing in a book" is een verbogen Underworld juweel. Duurt wel 20 min.quote:Op woensdag 1 september 2004 02:07 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Van Underworld bijvoorbeeld, wat Nozem noemt;
Probeer "Dark and Long (dark train mix)" eens en "Cherry Pie".
Nee. Eerste album van FSOLquote:Op woensdag 1 september 2004 02:08 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Van Primal Scream geleend?
Als je ooit nog eens tijd hebt moet je maar eens een nieuwe topic openen met daarin het non-commerciele spul want ook daar ben ik in geintereseerd. Dankzij een 100MBit verbinding en een discotheek pas voor Rotterdam heb ik een zeer goeie toegang tot muziek. Niets is onbereikbaar.quote:Graag gedaan. Ik heb echt superveel van dat spul, ik post alleen het commercielere spul maar.
Zeker naar zoeken die plaat. Knights of the Jaguar is een geniaal klassiekertje.quote:Op dinsdag 31 augustus 2004 23:42 schreef accelerator het volgende:
Dit ken ik niet. Dat DJ in de titel belooft weinig goeds. Wat is het?
quote:Op vrijdag 3 september 2004 21:56 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zeker naar zoeken die plaat. Knights of the Jaguar is een geniaal klassiekertje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |