quote:ik niet
Op donderdag 8 januari 2004 01:16 schreef Famas het volgende:
ik heb liever in m'n hele leven maar 2 vriendinnen gehad waar het echt goed mee ging dan dat ik er 20 had gehad waar het helemaal voor geen meter liep.....dusja
[Dit bericht is gewijzigd door LoveHenk op 08-01-2004 18:42]
quote:* Pheno troost zich met het feit dat ie bij de 0,1% hoort
Op donderdag 8 januari 2004 18:15 schreef nozem het volgende:
Uiteindelijk is er maar een heel klein percentage mannen dat nooit aan de vrouw komt (0,1% ofzo) dus troost je daar mee
quote:Dat zijn er zo'n 8.000 in heel Nederland. En minstens de helft daarvan zit volgens mij op Fok
Op donderdag 8 januari 2004 18:15 schreef nozem het volgende:
Uiteindelijk is er maar een heel klein percentage mannen dat nooit aan de vrouw komt (0,1% ofzo) dus troost je daar mee
Ik zit heel erg te twijfelen of ik nou op Invoeren moet drukken... Weet dat er best veel vrienden ook op fok zitten... achja... what the hell ook
quote:Man er zijn zoveel jongens van 18 die nog geen relatie hebben gehad of verliefd zijn geweest... Ik zou je niet zo druk maken. Komt vanzelf wel. D'r loopt vast wel een ander verlegen iemand rond zonder al te veel ervaring
Op dinsdag 6 januari 2004 23:12 schreef Rietvaerder het volgende:
Ten eerste, vrees ik dat jullie me ontzettend nerderig/wanhopig zullen vinden. Maar toch wil een jullie tips/mening horen.Zal ff in kort uitleggen wie/wat ik ben. Ik ben een jongen van 18 jaar, nooit een vriendin gehad en dus ook niets daar omheen (zoenen enz enz). Tot voor kort misde ik dit alles niet, maar nu begin ik het toch wel te missen: ik wil ook een vriendin. Vooral krijg ik het gevoel sterk als ik stelletjes bijv. zoals vandaag een trein zie zitten of bij een film.
Maar het "probleem" is dat ik nogal verlegen ben, of nou ja, nog ingewikkelder, soms totaal niet en soms wel (ligt er ook aan wie er bij is). Ik durf dus eigenlijk niet op een meisje af te stappen zelf, en als een (knap) meisje mij aanspreek, klap ik 9 van de 10 keer dicht, wat dus een erg domme indruk achter laat.
Van het volgende punt weet ik niet of het een probleem kan zijn, maar zelf schaam ik me er voor: ik stotter. Soms erg, soms minder erg.. maar hierdoor ook weer onzekerder.
O ja, nog iets. Op mijn school zitten vrijwel geen meisjes, dus dat word ook lastig. Op mijn werk zijn er wel genoeg
Maar ik moet zeggen, ik ga ook nooit stappen naar een disco bijv. Ik ga wel soms met vrienden naar de bios. Dit om een beetje een situatie te schetsen voor jullie.
Wat kan ik nou doen om gewoon wat opener te worden en een betere indruk achterlaten en dus kans op een meisje.
quote:Eenieder is speciaal op zijn eigen manier..
Op donderdag 8 januari 2004 19:41 schreef Pheno het volgende:[..]
* Pheno troost zich met het feit dat ie bij de 0,1% hoort
Maarja zoals ik altijd zeg:
Als je kansloos bent moet je je geen zorgen maken, want dat heeft toch geen zin.
Als je wel kansen hebt dan moet je je geen zorgen maken, want dat heeft toch geen zin.
En ik zie wel wat er van mij terechtkom. Zolang ik maar gelukkig ben vind ik het prima.
quote:goh, des te meer kans dat ik daarbij hoor...
Op donderdag 8 januari 2004 19:45 schreef Kaensterle het volgende:[..]
Dat zijn er zo'n 8.000 in heel Nederland. En minstens de helft daarvan zit volgens mij op Fok
quote:Ja en? Wat wil je er aan gaan doen? Jezelf veranderen? Je blijft immers jezelf! Bovendien ga je jezelf in allerlei bochten wringen, want je gaat jezelf veranderen. Dat MOET namelijk. Ik heb hetzelfde geprobeerd (dat zal ik eerlijkheidshalve erbij zeggen), maar ik werd daar niet echt gelukkig van.
Jezelf zijn helpt in ieder geval bij mij niet hoor. Dus dat is ook niet het middel om een vriendin te krijgen. Hopelijk voor de ts wel, maar ik word zo moe van dat er gezegd wordt dat dat hét middel is.
Op een gegeven moment, na veel praten ook met mijn oudere broer (die echt het tegenovergestelde van mij is), ben ik tot de conclusie gekomen dat ik helemaal niet ontevreden ben over mezelf. Oké, ik ben geen prater, maar desalniettemin heb ik zo mijn goede kanten. Zolang je daar tevreden mee bent, word je ook wel 'gespot' door het vrouwelijke geslacht.
Dan komt er een ander probleem: hoe pik je die signalen op...het is ook nooit goed hè? ;-)
Succes! Ga bij jezelf ook na of je al je geluk en zaligheid moet ophangen aan iemand anders...het is mooi dat je een vriendin opsnort, maar je moet het ook alleen (of met vrienden) gezellig kunnen maken.
quote:Misschien is het je karakter?
Op dinsdag 6 januari 2004 23:23 schreef Rietvaerder het volgende:
Waarom hebben alle 18 jarige jongens dan al meerdere meiden gehad
quote:Dat zijn dan ook net de vrouwen die je dus moet ontlopen.
Op woensdag 7 januari 2004 10:04 schreef Pheno het volgende:
Je leest het wel op dit forum dat je je goed moet verzorgen, maar als je dan vrouwen ziet lopen naast die 'sjonnie' types, denk ik maar niets meer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |