abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_15974836

Altijd als op een Porsche de aanduiding RS verschijnt, gaat het hart van racesportliefhebbers sneller kloppen. En niet zomaar. Want modellen zoals de Carrera RS 2.7 van 1972 en de 911 SC RS van 1984 hebben geschiedenis geschreven, niet alleen voor Porsche maar ook in de autosport.

Beide modellen verkregen de homologatie voor racewagens die succes op succes hebben geboekt. De nieuwe 911 GT3 RS zet deze traditie voort: het ontwerp als homologatiemodel voor de volgende trap in de evolutie van de 911 GT3 racewagen voldoet aan het FIA-N/GT en ACO reglement, dat wil zeggen dat deze rasechte racewagen tevens goedgekeurd is voor het gewone wegverkeer.

Hier is pure, onvervalste sportiviteit tot tastbare werkelijkheid geworden. Deze indruk wordt ook bij nadere beschouwing in alle opzichten bevestigd.

Aandrijving, carrosserie en onderstel zijn voor het circuit geoptimaliseerd.

Zoals elke rechtgeaarde topatleet heeft ook hij geen grammetje te veel. In vergelijking met de 911 GT3 heeft hij nog eens een flinke vermageringskuur ondergaan. De 911 GT3 RS is 50 kg lichter dan de clubsportversie van de 911 GT3.

Op het vermogen daarentegen hebben wij niet bezuinigd: 280 kW (381 pk). En dat in een auto die slechts 1.360 kg weegt. Resultaat: optrekken van 0 tot 100 km/h in 4,4 seconden. Topsnelheid: 306 km/h. De nieuwe 911 GT3 RS is niet alleen thuis op het circuit maar is - zoals dat een Porsche betaamt - geschikt voor gewoon dagelijks gebruik en heeft een typegoedkeuring voor de weg.


Het design van de nieuwe 911 GT3 is sterk bepaald door argumenten op het vlak van rijgedrag en aërodynamica. Altijd volgt de vorm de functie, nooit omgekeerd. De eerste indruk is dan ook: pure Porsche performance.

Voor een optimale aërodynamica heeft de 911 GT3 RS een frontbekleding met een grote, naar beneden doorgetrokken spoilerrand en koelluchtinlaten in het front vóór de voorklep. Hierdoor wordt de asliftcoëfficiënt van de vooras verminderd. Dat betekent: vastere wegligging, grotere koersvastheid en meer rijveiligheid.

Bovendien heeft hij eenzelfde achtervleugel als de 911 GT3 Cup. De zichtbaar van carbon gemaakte achtervleugel kan met de apart leverbare stelspieën voor circuitgebruik onder 4° resp. 8° worden versteld. Al deze maatregelen zijn het resultaat van diepgaand werk aan details met één doel: een grote rijstabiliteit bij alle snelheden.

De voorklep is gemaakt van koolvezelversterkte kunststof (CfK). Dat bespaart gewicht. Hetzelfde geldt voor de kunststof achterruit.

De achterklep is bovendien uitgerust met een geforceerde koelluchtinlaat. Hierdoor wordt de over het dak stromende lucht opgevangen en naar de motor toegevoerd. Bij dit systeem krijgt niet alleen de motor extra koellucht toegediend maar krijgt ook het inlaattraject met name bij hogere snelheden enige overdruk. Dit leidt tot een betere luchttoevoer en als gevolg daarvan tot meer motorvermogen. Voor reserves waar men maar al te graag op rekent.


Het interieur van 911 GT3 RS: een en al racesport. Deze hightech rijmachine heeft alle uitrustingskenmerken van de clubsportversie van de 911 GT3.

Ook de 911 GT3 RS is uitgerust met een aan de carrosserie geschroefde veiligheidsbeugel die voor het circuit in een handomdraai tot veiligheidskooi kan worden uitgebreid – alle benodigde onderdelen hiervoor worden meegeleverd. De kuipstoelen zijn met moeilijk ontvlambare stof bekleed.

Andere voorzieningen: inbouwvoorbereiding voor de bij autosport vereiste accu-hoofdschakelaar. Als extra zijn een 6-puntsgordel voor de bestuurderszijde en een brandblusser met houder aan boord. De kleur van de 3-puntsgordels en de meegeleverde 6-puntsgordel is hierbij afhankelijk van de door u gekozen carrosseriekleurencombinatie.

Heeft de auto rode logo's dan zijn ook de gordels rood. Bij blauwe logos zijn ook de gordels blauw uitgevoerd.

De interieurkleur is zwart: hemelbekleding met alcantara, moeilijk ontvlambare textielbekleding van de kuipstoelen, kunststof delen matglanzend gespoten.

Het handmatig verstelbare 3-spaaks lederen airbagstuur biedt extra grip door de alcantara-bekleding van het stuurwiel. Eveneens met alcantara bekleed: de versnellingshendel en de handremhendel.

Het ontbreken van het dashboardkastje zorgt bij de 911 GT3 RS voor extra gewichtsbesparing.

Van belang voor het circuit maar ook daarbuiten is dat alle essentiële onderdelen direct binnen het zicht en binnen handbereik zitten en dat de vormgeving tot in de kleinste details op ergonomische argumenten berust – de voorwaarde bij uitstek voor snelle reacties en niet vermoeiend autorijden.


Bij Porsche wordt, zeker in de racesport, niet bezuinigd op de bescherming van de inzittenden, dat spreekt vanzelf. Ook in de carrosserie van de 911 GT3 RS wordt voorin een door Porsche gepatenteerde langs- en dwarsdragerconstructie toegepast- een vaste dragerconstructie die in geval van een botsing de vervormingsenergie opneemt en de krachten verdeelt. Hierdoor wordt het risico voor de inzittenden bij een aanrijding gereduceerd.

Maar ook verder is de 911 GT3 RS op het gebied van de passieve veiligheid actief: fullsize airbags voor bestuurder en bijrijder, een veiligheidsstuurkolom en kuipstoelen inclusief 3-puntsgordels met hoogteverstelling, gordelspanners en gordeldrukbegrenzing.


Kloppend hart van de 911 GT3 RS is de verder ontwikkelde racekrachtbron van Le-Mans-winnaar GT1: een vloeistofgekoelde 6-cilinder boxermotor met 4-kleps techniek en VarioCam - een systeem waardoor de inlaatnokkenassen afhankelijk van toerental en belasting worden versteld. De turboloze motor heeft oliekoeling door een olie-waterkoeler en dry-sump-smering met externe olietank. De achterin geplaatste krachtbron haalt uit een cilinderinhoud van 3.600 cm3 het indrukwekkende vermogen van 280 kW (381 pk) bij 7.300 t/min. Dit komt overeen met het zeer hoge specifieke vermogen van 77,8 kW/l (105,8 pk/l). Het maximum koppel bedraagt 380 Nm bij 5.000 t/min. Maximum toerental: afhankelijk van de versnelling tot 8.200 t/min.

Karakteristiek voor de 911 GT3 RS motor zijn niet alleen de optimale gaswisseling, de uitmuntende balans van de massa en het verfijnde draaigedrag, maar ook zijn ongekende felheid en excellente reactiesnelheid.


De nieuwe 911 GT3 RS heeft in vergelijking met de 911 GT3 een verder geoptimaliseerde onderstelgeometrie met fusees van de 911 GT3 racewagen, gelede dwarsdraagarmen aan voor- en achterwielen en een speciale afstelling van vering en schokdempers. De veren aan het onderstel zijn rood gespoten. Dit voor het circuit geoptimaliseerde onderstel biedt een overtuigend vlot rijgedrag, superieure hanteerbaarheid en veel rijveiligheid. De wagenhoogte, wielvlucht, sporing en stabilisatie zijn voor circuitgebruik apart afstelbaar. De nieuwe 911 GT3 RS staat op lichtgewicht 18 inch GT3 velgen die met sportbanden zijn uitgerust. Deze banden hebben het voordeel dat ze een aanzienlijk betere tractie en dwarsversnelling mogelijk maken. Dit leidt tot een verbeterd acceleratie- en remvermogen, exacter rij- en stuurgedrag en hogere snelheden in bochten. En niet te vergeten nog meer rijplezier.

Het standaard ingebouwde achtersperdifferentieel biedt meer tractie en daardoor een groter acceleratievermogen en een betere beheersbaarheid in bochten. Dat leidt uiteindelijk ook tot betere rondetijden op het circuit.


De ware kracht van de 911 GT3 RS schuilt in het specifieke gewicht van slechts 4,86 kg/kW - een verbetering van ongeveer 4% ten opzichte van de clubsportversie van de 911 GT3 - als gevolg van veel gewichtsbesparende maatregelen. Het gewicht van de kale carrosserie is geoptimaliseerd. De voorklep en achtervleugel zijn van carbon, de achterruit is van kunststof. Isolatiematerialen zijn compleet achterwege gelaten. Het dashboard en de portierpanelen hebben een gereduceerd gewicht.


Deze motorkracht wordt via een sportief getrapte 6-versnellings schakelbak op de wielen overgedragen. De verbinding tussen motor en versnellingsbak wordt gemaakt via een eenmassavliegwiel met lagere roterende massa dan een tweemassavliegwiel; desondanks is het geluid uit de bak maar weinig toegenomen. Dit racesportcomponent heeft de volgende voordelen: dynamischer draaigedrag en kortere reactietijden.

De stalen synchromeshringen op de 3e t/m 5e versnelling van de 6-versnellings schakelbak garanderen ook bij zeer hoge belasting exacte schakelbewegingen. Belangrijk voor de autosport is dat de overbrenging van de 2e t/m 6e versnelling verwisselbaar is voor aanpassing aan de kenmerken van de te rijden parcoursen.

Vorige delen

http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 10:03:24 #2
26631 Boink
Ik ben er klaar voor!
pi_15974860
We alles lezen he
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 10:04:25 #4
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15974877
Yeah! Jammer dat .tk weer eens down is
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 10:04:27 #5
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15974878
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:03 schreef -Eddow- het volgende:
We alles lezen he

ok
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 10:06:16 #6
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15974918
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:04 schreef Sjoewe het volgende:
Yeah! Jammer dat .tk weer eens down is

ik heb nergens last van...

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 10:07:46 #7
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_15974948
Effe klein vraagje.

Kan iemand het email adres vinden voor vragen bij Academisch Historisch Museum in leiden. Ik moet effe wat info vragen over iets. Maar ik kan geen email adres vinden van het leids history,s museum

Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_15974949
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:06 schreef Xtreem het volgende:

[..]

ik heb nergens last van...


ik ook niet
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 10:07:50 #9
26631 Boink
Ik ben er klaar voor!
pi_15974950
Tot 14:00 uur, ben naar school
pi_15974957
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:07 schreef Boink het volgende:
Tot 14:00 uur, ben naar school
Laterz!
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 10:08:44 #11
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15974976
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:08 schreef -Eddow- het volgende:

[..]

Laterz!


The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 10:09:20 #12
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15974995
ghehe en toen was'ie wer up.

Zucht ik wil douchen, kut riool

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_15975010
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
pi_15975021
Eddow

Wat een auto, geweldig, er is maar een betere Porsche en dat is de orginele RS de 2.7 RS uit '73

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 10:11:55 #15
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15975050
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:10 schreef PeuRac het volgende:
Eddow

Wat een auto, geweldig, er is maar een betere Porsche en dat is de orginele RS de 2.7 RS uit '73


en de 959

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15975077
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:07 schreef ook_gek het volgende:
Effe klein vraagje.

Kan iemand het email adres vinden voor vragen bij Academisch Historisch Museum in leiden. Ik moet effe wat info vragen over iets. Maar ik kan geen email adres vinden van het leids history,s museum


Ga je, je interieur verkopen

hou je me op de hoogte?

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 10:13:12 #17
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15975089
Hij heeft géén turbo's

Turbo's zijn lief

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_15975174
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:13 schreef Sjoewe het volgende:
Hij heeft geen turbo's

Turbo's zijn lief


turbo's zijn voor mietjes.
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
  maandag 5 januari 2004 @ 10:16:43 #19
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15975175
quote:
Op maandag 5 januari 2004 09:55 schreef Sjoewe het volgende:

[..]

Wie denk je


Jezus man!
Debatteren, drummen en roeien.
Heb je ook polo shirts thuis?

frotten met computers

[Dit bericht is gewijzigd door Tjabbo op 05-01-2004 10:18]

  maandag 5 januari 2004 @ 10:17:17 #20
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15975194
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:16 schreef slashme het volgende:

[..]

turbo's zijn voor mietjes.


Hey! der bester wunschen eh!

En volkswagens voor sjonnies!

pi_15975207
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:16 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

Jezus man!
Debatteren, drummen en roeien.
Heb je ook polo shirts thuis?


je vergeet frotten met computers
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
pi_15975214
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:13 schreef Sjoewe het volgende:
Hij heeft géén turbo's

Turbo's zijn lief


Pure auto's zijn lief
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15975217
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:07 schreef ook_gek het volgende:
Effe klein vraagje.

Kan iemand het email adres vinden voor vragen bij Academisch Historisch Museum in leiden. Ik moet effe wat info vragen over iets. Maar ik kan geen email adres vinden van het leids history,s museum


mailto:M.Zoeteman@BvdU.LeidenUniv.NL
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 10:18:54 #24
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15975230
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:17 schreef slashme het volgende:

[..]

je vergeet frotten met computers


nu dan...
  maandag 5 januari 2004 @ 10:22:11 #25
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15975313
Ghehe niks over mijn hobby's.

Ik heb géén polo's brrt. Ik ben geen kakker
Ik ben een mislukte alto

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 10:25:10 #26
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15975380
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:22 schreef Sjoewe het volgende:
Ghehe niks over mijn hobby's.

Ik heb géén polo's brrt. Ik ben geen kakker
Ik ben een mislukte alto


net als de meesten hier
pi_15975401
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:22 schreef Sjoewe het volgende:
Ik ben een mislukte alto
kun je lukken dan als alto?
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
  maandag 5 januari 2004 @ 10:26:04 #28
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15975404
Ghehe, heel therapeuthisch dit

Ik verwerk al mn wrok en ongenoegen in één ochtend

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 10:26:07 #29
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15975406
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:22 schreef Sjoewe het volgende:
Ghehe niks over mijn hobby's.

Ik heb géén polo's brrt. Ik ben geen kakker
Ik ben een mislukte alto


He! Ik heb wel polo's / blouses.... niks mis mee

toch?

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15975417
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:22 schreef Sjoewe het volgende:
Ghehe niks over mijn hobby's.

Ik heb géén polo's brrt. Ik ben geen kakker
Ik ben een mislukte alto


Zo een

http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
pi_15975421
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:26 schreef Xtreem het volgende:

[..]

He! Ik heb wel polo's / blouses.... niks mis mee

toch?


nee
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
pi_15975439
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:26 schreef Xtreem het volgende:

[..]

He! Ik heb wel polo's / blouses.... niks mis mee

toch?


Zolang je kraag niet omhoog staat
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 10:28:44 #33
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15975468
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:27 schreef -Eddow- het volgende:

[..]

Zolang je kraag niet omhoog staat


Hallo, wat denk je... ik kom uut de achterhooek....
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15975470
Dit topic Hebben Patries86 en Neusaap nou affaire gehad wordt beter en beter
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 10:29:31 #35
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15975484
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:26 schreef slashme het volgende:

[..]

kun je lukken dan als alto?


Als bandlid van een (middel) grote metalband, of als eigenaar van een macrobiotische supermarktketen
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_15975516
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:28 schreef PeuRac het volgende:
Dit topic Hebben Patries86 en Neusaap nou affaire gehad wordt beter en beter
Shit vol hier De relatie tussen Sunchaser en Patries86 #2 verder

edit - typo

[Dit bericht is gewijzigd door PeuRac op 05-01-2004 10:32]

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 10:31:28 #37
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_15975533
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:12 schreef PeuRac het volgende:

[..]

Ga je, je interieur verkopen

hou je me op de hoogte?


Nee ik ga niet m,n meubels verkopen
Ik wil info hebben over iets speciaals. Teminste
wat voor mij speciaal is. Ben ik al maanden mee bezich.
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:18 schreef -Eddow- het volgende:

[..]

mailto:M.Zoeteman@BvdU.LeidenUniv.NL


Die mail adres had ik al. Ze reageren er niet op
Ik hoop op een email adres van een 1 of andere professor dude
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_15975655
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:31 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Nee ik ga niet m,n meubels verkopen
Ik wil info hebben over iets speciaals. Teminste
wat voor mij speciaal is. Ben ik al maanden mee bezich.
[..]

Die mail adres had ik al. Ze reageren er niet op
Ik hoop op een email adres van een 1 of andere professor dude


Bel je ff!
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 10:36:14 #39
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15975661
Whehehe dat topic
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 10:37:12 #40
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15975690
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:30 schreef PeuRac het volgende:

[..]

Shit vol hier De relatie tussen Sunchaser en Patries86 #2 verder

edit - typo


nee...

Neusaap vs. MikeyMo
hier verder.... die van jou is over SunChaser...

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15975709
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:36 schreef Sjoewe het volgende:
Whehehe dat topic
Stoer he, heb je deel 1 ook gelezen, die si nog beter als deel 2

en ook_gek, die link die je gistr avond voor me had, heb je die nog ben te lui om te zoeken

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 10:39:40 #42
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_15975746
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:35 schreef -Eddow- het volgende:

[..]

Bel je ff!


Die slet wil me niet door verbinden.
Als ze daar aan beginnen zijn ze de hele dag bezich zegt ze
Met de vraag hoe ze zo arrogant kon zijn om voor een ander te beslissen of die mij wel of niet wil spreken. Kon ze geen antwoord op geven. Zelfs een simpel Email adres of naam wil ze niet geven.
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_15975793
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:39 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Die slet wil me niet door verbinden.
Als ze daar aan beginnen zijn ze de hele dag bezich zegt ze
Met de vraag hoe ze zo arrogant kon zijn om voor een ander te beslissen of die mij wel of niet wil spreken. Kon ze geen antwoord op geven. Zelfs een simpel Email adres of naam wil ze niet geven.


Dan langs gaan
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 10:44:22 #44
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15975837
Dat mp3'tje dat erbij hoort
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 10:44:57 #45
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15975852
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:44 schreef Sjoewe het volgende:
Dat mp3'tje dat erbij hoort
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15975920
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:44 schreef Sjoewe het volgende:
Dat mp3'tje dat erbij hoort
Link?
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 10:47:44 #47
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15975922
Ik houd 't niet meer

WHAHAHAHAHA

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 10:48:56 #48
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15975942
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 10:48:57 #49
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15975943
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:47 schreef PeuRac het volgende:

[..]

Link?


Deel 1, valreep.mp3
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15975992
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:48 schreef Sjoewe het volgende:
http://members.lycos.nl/laptosoom/valreep.mp3
waarom moet ik nu tot vanavond wachten voor ik t kan luisteren

echt geweldig topic, ik verveel me nu ineens niet meer

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 10:52:25 #51
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15976038
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:50 schreef PeuRac het volgende:

[..]

waarom moet ik nu tot vanavond wachten voor ik t kan luisteren

echt geweldig topic, ik verveel me nu ineens niet meer


Jammer dat MickeyMo zich niet meer laat zien/horen....
Maar als dit serieus is...
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15976039
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:50 schreef PeuRac het volgende:

[..]

waarom moet ik nu tot vanavond wachten voor ik t kan luisteren

echt geweldig topic, ik verveel me nu ineens niet meer


ben aan het luisteren
mp3 kan ook met WMP
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 10:52:52 #53
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15976052
Oeh, m'n pa komt binnen. Die vind dat ik wat moet gaan doen

"Blablabla Eindexamen, blablabla, computerverslaafd"

En ik ben er trots op. Ok ik ga ff wat werk verzetten.

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_15976133
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:52 schreef -Eddow- het volgende:

[..]

ben aan het luisteren
mp3 kan ook met WMP


Hier op m'n stage hebben we 2 net iets te slimme systeem/netwerk beheerders
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15976142
GVD die gast is irri
Ja uhm Ja uhmmm uhhm uhm uhm
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 10:57:25 #56
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_15976157
Goeiemorgen!

Wat zijn jullie al allemaal actief op de vroege morgen, ben net pas een uurtje op...
* Metalfreak moet voor z'n tentamens gaan leren...

Don't let my username fool you...
pi_15976161
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:56 schreef PeuRac het volgende:

[..]

Hier op m'n stage hebben we 2 net iets te slimme systeem/netwerk beheerders


Hmm beetje jammer !
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
pi_15976197
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:57 schreef -Eddow- het volgende:

[..]

Hmm beetje jammer !


Eeen beetje man ik baal als een stekker, ik mis nu een boel voor info
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 10:59:38 #59
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15976206
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:57 schreef Metalfreak het volgende:
Goeiemorgen!

Wat zijn jullie al allemaal actief op de vroege morgen, ben net pas een uurtje op...
* Metalfreak moet voor z'n tentamens gaan leren...


ik ook... maar die rel is verslavend
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 11:00:33 #60
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15976228
quote:
Op maandag 5 januari 2004 10:59 schreef PeuRac het volgende:

[..]

Eeen beetje man ik baal als een stekker, ik mis nu een boel voor info


Radio 538, op de valreep, NA nogal nerveus, heel schattig, komt tot een goed, romantisch einde
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15976261
Ik ga er ook maar weer eens ff vandoor
[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
pi_15976300
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:00 schreef Xtreem het volgende:

[..]

Radio 538, op de valreep, NA nogal nerveus, heel schattig, komt tot een goed, romantisch einde


heb geen radio op m'n werk, en kan hier ook gen 538 ontvangen schijt achterhoek
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 11:03:37 #63
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15976305
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:01 schreef MutZ het volgende:
Ik ga er ook maar weer eens ff vandoor


Dat yvonne ZOVEEL olie op het vuur gooit

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 11:04:59 #64
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15976344
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:03 schreef PeuRac het volgende:

[..]

heb geen radio op m'n werk, en kan hier ook gen 538 ontvangen schijt achterhoek


Kut
maar da's meer ter illustratie... weinig nieuwe info....
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15976351
Deel 2 begint ook al aardig vol te raken
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 11:19:27 #66
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_15976724
Deel 2 is ook alweer vol....
Don't let my username fool you...
  maandag 5 januari 2004 @ 11:20:59 #67
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15976769
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:19 schreef Metalfreak het volgende:
Deel 2 is ook alweer vol....
was jij niet (ook) met je tentamens bezig?!
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 11:22:00 #68
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15976791
Kan iemand even kort samen vatten wat de rel nu precies is?

Eén van de twee was al gebonden ofzo?

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 11:22:02 #69
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_15976792
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:20 schreef Xtreem het volgende:

[..]

was jij niet (ook) met je tentamens bezig?!


Ow ja, goed dat je me eraan herinnert, moet eigenlijk echt eens beginnen...
Don't let my username fool you...
  maandag 5 januari 2004 @ 11:24:35 #70
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15976849
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:22 schreef Sjoewe het volgende:
Kan iemand even kort samen vatten wat de rel nu precies is?

Eén van de twee was al gebonden ofzo?


MickeyMo (MM), 26, 29 zoiets, heeft al 2 jaar met Patries86 (net 17), P8 heeft net een 'affaire' met Neusaap (NA) gehad... da's de achtergrond info.... de restheb je gelezen....
maar MM is terug, dushet word weer leuk
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 11:25:58 #71
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15976894
Whahahaha, die gast is dus goed genaaid
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 11:26:09 #72
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15976898
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:22 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

Ow ja, goed dat je me eraan herinnert, moet eigenlijk echt eens beginnen...


dat zeg ik al vanaf 8.30
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15976918
Ik moet eigenlijk beginnen met t werk waar ik mee bezig was af te schuiven en ronden. Maar die rel is veel te leuk
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 11:29:14 #74
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15976980
Juj ons riool wordt ontstopt

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 11:29:55 #75
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_15976995
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:29 schreef Sjoewe het volgende:
Juj ons riool wordt ontstopt

[afbeelding]


dus eindelijk weer douchen?
Don't let my username fool you...
pi_15977035
Van werken komt het niet vandaag
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 11:32:30 #77
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_15977069
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:31 schreef -Eddow- het volgende:
Van werken komt het niet vandaag
Ik heb m'n boek er tpch al bijgepakt, moet toch iets gaan doen, anders kan ik dadelijk deze week niet eens meer met m'n vriendin afspreken....
Don't let my username fool you...
  maandag 5 januari 2004 @ 11:36:38 #78
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15977163
Zelfs ik zit te werken voor school, maar toen kwam m'n vdinnetje weer online
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_15977194
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:31 schreef -Eddow- het volgende:
Van werken komt het niet vandaag
idd, de ochtend is nog nooit zo snel gegaan

heb niet eens zin in pauze, terwijl ik me daar normaal al 2u vantevoren op verheug

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15977204
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:36 schreef Sjoewe het volgende:
Zelfs ik zit te werken voor school, maar toen kwam m'n vdinnetje weer online
Lijkt me leuker dat je vriendinnetje in bed komt, of op de keukentafel.
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
  maandag 5 januari 2004 @ 11:38:34 #81
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15977227
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:38 schreef slashme het volgende:

[..]

Lijkt me leuker dat je vriendinnetje in bed komt, of op de keukentafel.


The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 11:39:29 #82
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15977255
ghehe

Heerlijk helder PTA

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_15977407
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:39 schreef Sjoewe het volgende:
ghehe

Heerlijk helder PTA


ik weet een topic waar t allemaal niet zo helder is, veel pedo's enzo
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15977500
ook_gek er is een giga rel gaande en jij bent er niet flikker dat dat werk nou eens weg, daar heb je een collega voor
edit - en tpoic 3 loopt ook al aardig door
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 11:51:31 #85
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15977607
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:45 schreef PeuRac het volgende:

[..]

ik weet een topic waar t allemaal niet zo helder is, veel pedo's enzo


[i]Edit: link verwijderd, spam...[i]

[Dit bericht is gewijzigd door MutZ op 05-01-2004 17:19]

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 11:56:47 #86
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15977774
quote:
Op maandag 5 januari 2004 11:51 schreef Sjoewe het volgende:

[..]

http://pedopas.kinderlokker.nl/


The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15977895
LUCHTALARM!!!!!!!!!!!!!
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 12:02:48 #88
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15977958
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:00 schreef -Eddow- het volgende:
LUCHTALARM!!!!!!!!!!!!!
Da's wel kansloos.... ik hoor nl. niks
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15977959
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:00 schreef -Eddow- het volgende:
LUCHTALARM!!!!!!!!!!!!!
wie loopt er hier te bouten
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 12:03:56 #90
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_15977992
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:02 schreef Xtreem het volgende:

[..]

Da's wel kansloos.... ik hoor nl. niks


Ik hoor in de verte wel iets, maar dat het nu duidelijk is......
Don't let my username fool you...
pi_15977995
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:02 schreef Xtreem het volgende:

[..]

Da's wel kansloos.... ik hoor nl. niks


Ding staat practisch naast m'n buro, ik hoorde niks meer
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15978051
Er gaat hier 1159 eerst een intern alarm af
En als je de geconcentreerd aaan het fokken bent schriok je je de pleuris
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 12:06:55 #93
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15978055
Goed, mijn humeur is verpest...
d'r is ingebroken bij 'mijn' studievereniging... Alle pc's weg. da's kut, maar erger nog, de dag voor kerst is alles van de centrale server naar de lokale hd gezet.... en ALLES is nu dus weg
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 12:07:25 #94
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15978074
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:06 schreef -Eddow- het volgende:
Er gaat hier 1159 eerst een intern alarm af
En als je de geconcentreerd aaan het fokken bent schriok je je de pleuris
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 12:12:03 #95
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15978231
Dat is kut en het is zeker weten geen grap?
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 12:13:30 #96
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15978283
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:12 schreef Sjoewe het volgende:
Dat is kut en het is zeker weten geen grap?

Ik doe de layout van de flyers etc, dus ben zwaaaar afhankelijk van die pc's

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15978291
Jongens het is eigenlijk wat
men moet weer aan het werk/stage en de SC schiet gelijk weer op
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 12:15:41 #98
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15978351
ff pure interesse hoor, Welke studie doe je en welke studentenvereniging hebben we het over?
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_15978389
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:13 schreef -Eddow- het volgende:
Jongens het is eigenlijk wat
men moet weer aan het werk/stage en de SC schiet gelijk weer op
Idd en als dat rel topic er niet was, dan was t nog sneller gegaan

k ga zo pauze houden

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 12:17:49 #100
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15978408
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:15 schreef Sjoewe het volgende:
ff pure interesse hoor, Welke studie doe je en welke studentenvereniging hebben we het over?
ik doe bedrijfwetenschappen, studievereniging is www.efact.nl
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15978452
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:17 schreef PeuRac het volgende:

[..]

Idd en als dat rel topic er niet was, dan was t nog sneller gegaan

k ga zo pauze houden


Ik ga ook ff naar de kantine tot LATERZ
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 12:51:12 #102
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_15979280
PeuRac je hebt mail
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_15979393
I am back
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 12:55:57 #104
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15979437
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:54 schreef -Eddow- het volgende:
I am back
I am gone

over 5 a 10 minuten.....

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 13:07:56 #105
43311 jozef444
complete and total insanity
pi_15979729
hoi ik was der ook weer
[16:08] <portier> Manvanmariadienooitsexheeftgehad :W
pi_15980018
dag piepels!
2825cc Single Turbo Beast
pi_15980025
HHaloo
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 13:23:15 #108
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15980175
* Tjabbo zwaait ook
pi_15980195
quote:
Op maandag 5 januari 2004 13:23 schreef Tjabbo het volgende:
* Tjabbo zwaait ook
Tjobbo wat ben je afwezig...

je bent toch niet aan het werk he !

http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 13:24:22 #110
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15980210
Hoi

Ook ik ga kapot van het Lachen, die topics over Patriesgate
HAHAHA Forum-rel!

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_15980290
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:51 schreef ook_gek het volgende:
PeuRac je hebt mail
En alweer terug
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15980457
quote:
Op maandag 5 januari 2004 13:24 schreef Sjoewe het volgende:
Hoi

Ook ik ga kapot van het Lachen, die topics over Patriesgate
HAHAHA Forum-rel!


Ik lich helemaal dubbel man, tis niet leuk meer zo leuk
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 13:32:56 #113
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15980483
quote:
Op maandag 5 januari 2004 13:23 schreef -Eddow- het volgende:

[..]

Tjobbo wat ben je afwezig...

je bent toch niet aan het werk he !


nee hoor. ff badmintonnen he. maar dat kon vandaag niet want de zaal zat vol. Toch maar ff naar het krachthonk de gekweekte bierbuik bedwingen

pi_15980531
quote:
Op maandag 5 januari 2004 13:32 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

nee hoor. ff badmintonnen he. maar dat kon vandaag niet want de zaal zat vol. Toch maar ff naar het krachthonk de gekweekte bierbuik bedwingen


oke dan is het goed
ik dacht namelijk dat je aan de arbeid was!!

En arbeid is niet okay

http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 13:37:39 #115
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15980626
quote:
Op maandag 5 januari 2004 13:34 schreef -Eddow- het volgende:

[..]

oke dan is het goed
ik dacht namelijk dat je aan de arbeid was!!

En arbeid is niet okay


Een soort van rage ontkentenen is wel okay
pi_15980635
quote:
Op maandag 5 januari 2004 13:34 schreef -Eddow- het volgende:

[..]

oke dan is het goed
ik dacht namelijk dat je aan de arbeid was!!

En arbeid is niet okay


idd arbeid is niet okay

daar weten wij alles van he Eddow

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 13:38:01 #117
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15980644
quote:
Op maandag 5 januari 2004 12:51 schreef ook_gek het volgende:
PeuRac je hebt mail
en ik nog geen dvd
  maandag 5 januari 2004 @ 13:38:31 #118
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15980669
quote:
Op maandag 5 januari 2004 13:37 schreef PeuRac het volgende:

[..]

idd arbeid is niet okay

daar weten wij alles van he Eddow


Zijn jullie vriendjes?
pi_15980751
Ja we zijn echt stage-matties
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 13:41:01 #120
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15980771
quote:
Op maandag 5 januari 2004 13:40 schreef -Eddow- het volgende:
Ja we zijn echt stage-matties
*rilt*
pi_15980784
quote:
Op maandag 5 januari 2004 13:38 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

Zijn jullie vriendjes?


Eddow is okay
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15980873
quote:
Op maandag 5 januari 2004 13:41 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

*rilt*


* -Eddow- zet de verwarming wat hoger voor Tjobbo
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
pi_15980954
Ik ga ff pleitte, moet naar buiten de voorraad lijst opnemen, die sukkels hier houden dat nooit goed bij dus mag een stage loper dat weer goed gaan maken
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15980998
quote:
Op maandag 5 januari 2004 13:49 schreef PeuRac het volgende:
Ik ga ff pleitte, moet naar buiten de voorraad lijst opnemen, die sukkels hier houden dat nooit goed bij dus mag een stage loper dat weer goed gaan maken
hahaha Peurac moet aan het werk!!!
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 13:58:13 #125
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
  maandag 5 januari 2004 @ 14:06:15 #126
26631 Boink
Ik ben er klaar voor!
  maandag 5 januari 2004 @ 14:33:14 #127
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15982134
quote:
Op maandag 5 januari 2004 14:06 schreef Boink het volgende:

Ik ben er ook weer!


ja en?
  maandag 5 januari 2004 @ 14:37:30 #128
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15982244
ik ben er ook weer ff


JA en? Daar zijn jullie blij mee

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15982258
Ik ben er nog steeds!
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 14:39:37 #130
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15982309
waar is thafreak nou?
pi_15982374
quote:
Op maandag 5 januari 2004 14:39 schreef Tjabbo het volgende:
waar is thafreak nou?
Chillen
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 14:43:53 #132
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15982413
quote:
Op maandag 5 januari 2004 14:39 schreef Tjabbo het volgende:
waar is thafreak nou?
wie
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 14:45:30 #133
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_15982454
quote:
Op maandag 5 januari 2004 14:39 schreef Tjabbo het volgende:
waar is thafreak nou?
Wat dacht je van Ballenbek. Die is al langer weg
Heb hem net een SMSJE gestuurd
Effe kijken of er iets terug komt.
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
  maandag 5 januari 2004 @ 14:50:37 #134
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15982593
quote:
Op maandag 5 januari 2004 14:45 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Wat dacht je van Ballenbek. Die is al langer weg
Heb hem net een SMSJE gestuurd
Effe kijken of er iets terug komt.


jij woont bij hem in de buurt. Ga hem maar uit zijn nest trommelen.
Hup! daar ga je.
pi_15983297
Nog 40 min dan is het wel weer leuk geweeest!
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  maandag 5 januari 2004 @ 15:42:10 #136
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15983792
ik ben dr ook nog
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_15983962
quote:
Op maandag 5 januari 2004 15:42 schreef Sjoewe het volgende:
ik ben dr ook nog
Ja En?
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
  maandag 5 januari 2004 @ 15:53:16 #138
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15984061
quote:
Op maandag 5 januari 2004 15:49 schreef slashme het volgende:

[..]

Ja En?


dat neigt naar breEzAh
The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 15:53:42 #139
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15984076
Ik wou het ff zeggen voor ik het vergat
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_15984094
quote:
Op maandag 5 januari 2004 15:53 schreef Xtreem het volgende:

[..]

dat neigt naar breEzAh


[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
  maandag 5 januari 2004 @ 15:58:44 #141
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15984159
quote:
Op maandag 5 januari 2004 15:54 schreef slashme het volgende:

[..]


Ja En


Dat gekut met hoofdletters

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  maandag 5 januari 2004 @ 16:14:55 #142
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15984414
quote:
Op maandag 5 januari 2004 15:58 schreef Xtreem het volgende:

[..]

Ja En


Dat gekut met hoofdletters


SlAsHmE
pi_15984419
quote:
Op maandag 5 januari 2004 15:58 schreef Xtreem het volgende:

[..]

Ja En


Dat gekut met hoofdletters


Door dit topic:
Eerlijk of oplichter? APKDirekt
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
  maandag 5 januari 2004 @ 17:04:56 #144
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15985120
tot morgen menseh
pi_15985250
quote:
Op maandag 5 januari 2004 17:04 schreef Tjabbo het volgende:
tot morgen menseh
en vanavond dan
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15985391
quote:
Op maandag 5 januari 2004 17:04 schreef Tjabbo het volgende:
tot morgen menseh
Dan pas weer??
[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
  maandag 5 januari 2004 @ 17:24:52 #147
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_15985440
quote:
Op maandag 5 januari 2004 14:50 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

jij woont bij hem in de buurt. Ga hem maar uit zijn nest trommelen.
Hup! daar ga je.


Nee dat is z,n 2de huis vlak bij mij
En heb nog niks gehoord van hem
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_15986438
* Ballebek leeft nog maar zal de komende tijd vrijwel niet online zijn.
Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
  maandag 5 januari 2004 @ 18:01:12 #149
26631 Boink
Ik ben er klaar voor!
pi_15986510
quote:
Op maandag 5 januari 2004 17:58 schreef Ballebek het volgende:
* Ballebek leeft nog maar zal de komende tijd vrijwel niet online zijn.
Geen handen meer dan?
pi_15986815
quote:
Op maandag 5 januari 2004 17:58 schreef Ballebek het volgende:
* Ballebek leeft nog maar zal de komende tijd vrijwel niet online zijn.
Ballebek, je leeft nog... We begonnen ons al zorgen te maken...
[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
pi_15987019
quote:
Op maandag 5 januari 2004 18:12 schreef MutZ het volgende:

[..]

Ballebek, je leeft nog... We begonnen ons al zorgen te maken...


Ook voor het eerst in me leven dat ik dat meemaak...
Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
pi_15987164
Hey ben weer thuis

@ Ballebek, waarom ben je weining aanwezig dan

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15987269
Hoi Deze avond
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
pi_15987407
quote:
Op maandag 5 januari 2004 18:29 schreef -Eddow- het volgende:
Hoi Deze avond
Hoi Eddow

gaan we weer net als elke ochtend zwaaien?

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15987464
Morgen weer zwaaien
om 8 uur als ik het haal
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
pi_15987530
quote:
Op maandag 5 januari 2004 18:37 schreef -Eddow- het volgende:
Morgen weer zwaaien
om 8 uur als ik het haal
Ik ga morgen om 8.30u - 9.00u
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15987715
quote:
Op maandag 5 januari 2004 18:40 schreef PeuRac het volgende:

[..]

Ik ga morgen om 8.30u - 9.00u


Laatste week stage is niet okay
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
pi_15987760
Die staat sinds kort achter mijn huis, niet mijn huis , maar goed, kan hem wel elke keer bezichtigen
[ aan bovenstaande tekst kunnen geen rechten worden ontleend, spelfouten onder voorbehoud ]
pi_15987801
quote:
Op maandag 5 januari 2004 18:49 schreef YoGi_Berra het volgende:
Die staat sinds kort achter mijn huis, niet mijn huis , maar goed, kan hem wel elke keer bezichtigen
Maak is een keer een foto dan
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
pi_15987892
quote:
Op maandag 5 januari 2004 18:47 schreef -Eddow- het volgende:

[..]

Laatste week stage is niet okay


Laatste week is zeker niet okay
quote:
Op maandag 5 januari 2004 18:49 schreef YoGi_Berra het volgende:
Die staat sinds kort achter mijn huis, niet mijn huis , maar goed, kan hem wel elke keer bezichtigen
Ben jij vaag aan t lullen, of heb ik iets gemist?
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15987941
quote:
Op maandag 5 januari 2004 18:53 schreef PeuRac het volgende:

[..]

Laatste week is zeker niet okay
[..]

Ben jij vaag aan t lullen, of heb ik iets gemist?


Hij heeft alleen de topic titel gelezen en toen gereageerd
Zoals wel vaker gebeurd
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
pi_15988022
quote:
Op maandag 5 januari 2004 18:55 schreef -Eddow- het volgende:

[..]

Hij heeft alleen de topic titel gelezen en toen gereageerd
Zoals wel vaker gebeurd


Ik heb iets gemist dus en hij ook
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15988327
van 7 tot 7 balansen is zeer zeker niet okay
Uit de gouden korenaren schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten de mensen uit het Westen
  maandag 5 januari 2004 @ 19:16:40 #164
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15988363
Hoi

G'navond, beste PTA-vriendjes en vriendinnetjes.

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 19:17:25 #165
26631 Boink
Ik ben er klaar voor!
pi_15988384
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:15 schreef ThaFreak het volgende:
van 7 tot 7 balansen is zeer zeker niet okay
Moest je in 1x werken knul
pi_15988525
Oh ik zie dat we weer aan ons dagelijkse zwaaiuurtje zijn begonnen...
Ik doe ook wel ff mee...
[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
  maandag 5 januari 2004 @ 19:22:51 #167
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15988570
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:15 schreef ThaFreak het volgende:
van 7 tot 7 balansen is zeer zeker niet okay
Da's kut...

* Xtreem overweegt om 'ns een aantal euro's te planten....

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15988577
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:17 schreef Boink het volgende:

[..]

Moest je in 1x werken knul


als ik even wou helpen,,,,,
Uit de gouden korenaren schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten de mensen uit het Westen
pi_15988835
Ook_Gek met z'n TV; Das toch geen TV man, dat ding is even groot als het schermpje in me digicam

Dat hangt hier aan de muur in de slaapkamer met bluetooth TB en Muis + ontbijttafeltje = leuk
(Prijsvraag: waar zijn de kabeltjes toch?)

[Dit bericht is gewijzigd door Ballebek op 05-01-2004 19:36]

Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
pi_15988860
dag mensen
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
pi_15988903
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:30 schreef Ballebek het volgende:
Ook_Gek met z'n TV; Das toch geen TV man, dat ding is even groot als het schermpje in me digicam

[afbeelding]

Dat hangt hier aan de muur in de slaapkamer met bluetooth TB en Muis + ontbijttafeltje = leuk


quanta die costa? LCD tv?
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
  maandag 5 januari 2004 @ 19:36:06 #172
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_15989015
Kabels zijn weg gevreest
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
  maandag 5 januari 2004 @ 19:36:45 #173
43311 jozef444
complete and total insanity
pi_15989040
navond ik doe mee met t zwaaiuurtje

he mutz nog ff over je topic van de ask-21 een kerel uit venlo heeft een site met bijna alle zweefvliegtuigen van nl derop volgens mij (vraag me niet welke site)

[16:08] <portier> Manvanmariadienooitsexheeftgehad :W
pi_15989073
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:36 schreef ook_gek het volgende:
Kabels zijn weg gevreest
Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
pi_15989348
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:37 schreef Ballebek het volgende:

[..]


wat is het typenummer
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
pi_15989379
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:36 schreef jozef444 het volgende:
navond ik doe mee met t zwaaiuurtje

he mutz nog ff over je topic van de ask-21 een kerel uit venlo heeft een site met bijna alle zweefvliegtuigen van nl derop volgens mij (vraag me niet welke site)


Zoek dat dan nog ff uit... Je bent lekker snel trouwens...
[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
pi_15989511
Geen idee eigenlijk...

* Ballebek trekt scherm van de muur...

[Dit bericht is gewijzigd door Ballebek op 05-01-2004 19:57]

Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
pi_15989542
Hey Mutz, ik kom terug op wat ik gisteren zei, ik ga die Merc wel missen met dat klote weer zoals vandaag. En t is toch eigenlijk wel relax, want je krijgt ook respect.
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15989644
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:52 schreef PeuRac het volgende:
Hey Mutz, ik kom terug op wat ik gisteren zei, ik ga die Merc wel missen met dat klote weer zoals vandaag. En t is toch eigenlijk wel relax, want je krijgt ook respect.
Lui met net hun rijbewijs en een dikke Mercedes hou ik sowieso niet van.
Wees blij!
Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
  maandag 5 januari 2004 @ 19:56:34 #180
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15989666
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:52 schreef PeuRac het volgende:
Hey Mutz, ik kom terug op wat ik gisteren zei, ik ga die Merc wel missen met dat klote weer zoals vandaag. En t is toch eigenlijk wel relax, want je krijgt ook respect.

Jij weet ook niet wat je wil hea?

Maar jij hebt nu nog een c klasse thuis voor de deur staan!? damn, doe mij zo'n stage...

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15989767
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:51 schreef Ballebek het volgende:
Geen idee eigenlijk...

* slashme trekt scherm van de muur...


goed bezig !
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
pi_15989827
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:55 schreef Ballebek het volgende:

[..]

Lui met net hun rijbewijs en een dikke Mercedes hou ik sowieso niet van.
Wees blij!


Ik op die lui, maar vergeet niet, ik heb geen keuze he, ik kreeg die auto, of ik wou of niet.
quote:
Op Monday 5 January 2004 19:56 schreef Xtreem het volgende:

[..]

Jij weet ook niet wat je wil hea?

Maar jij hebt nu nog een c klasse thuis voor de deur staan!? damn, doe mij zo'n stage...


Niet echt nee

Tis een C220 CDI Avantgarde automaat, ik geloof dat er geen opties meer bij kunnen hij was van de hoofd-verkoop personenauto welke net weg was gegaan toen ik kwam en de auto had nog ff te gaan.

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15989861
quote:
Op Monday 5 January 2004 20:00 schreef slashme het volgende:

[..]

goed bezig !


Om de een of andere manier is het stikkertje met het model- en serienummer verdwenen... Vreemd

[Dit bericht is gewijzigd door Ballebek op 05-01-2004 20:09]

Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
  maandag 5 januari 2004 @ 20:04:22 #184
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_15989903
quote:
Op Monday 5 January 2004 20:03 schreef Ballebek het volgende:

[..]

Om de een of andere manier is het stikkertje met het model- en serienummer verdwenen... Vreemd


The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
pi_15990007
quote:
Op Monday 5 January 2004 20:03 schreef Ballebek het volgende:

[..]

Om de een of andere manier is het stikkertje met het model- en serienummer verdwenen... Vreemd [afbeelding]


"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_15990098
quote:
Op Monday 5 January 2004 20:03 schreef Ballebek het volgende:

[..]

Om de een of andere manier is het stikkertje met het model- en serienummer verdwenen... Vreemd [afbeelding]


[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
pi_15990343
Nee joh, kan hem niet zo 1-2-3 van de muur halen.
Moet hem wel voor vrijdag opsturen naar Pioneer;
scherm is niet zo goed de laatste tijd en moet dus gerepareerd worden...
Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
  maandag 5 januari 2004 @ 21:02:44 #188
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15991529
quote:
Op maandag 5 januari 2004 19:23 schreef ThaFreak het volgende:

[..]

als ik even wou helpen,,,,,


Hoi!

en slash, niet zo kwijlen op die lcd, daar krijg je kortsluiting van.

pi_15991796
quote:
Op maandag 5 januari 2004 21:02 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

Hoi!

en slash, niet zo kwijlen op die lcd, daar krijg je kortsluiting van.


hoi tjabbo....
Uit de gouden korenaren schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten de mensen uit het Westen
  maandag 5 januari 2004 @ 21:15:59 #190
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15992027
quote:
Op maandag 5 januari 2004 21:09 schreef ThaFreak het volgende:

[..]

hoi tjabbo....


hoe gaatie?

werken kut?

pi_15992191
quote:
Op maandag 5 januari 2004 21:15 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

hoe gaatie?

werken kut?


alles goed.....
werk kut eventjes werken ja van 7 tot 7 is eventjes
mijn hele weekschema in de war geschopt

met tjabbo ook alles goed....?

Uit de gouden korenaren schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten de mensen uit het Westen
  maandag 5 januari 2004 @ 21:24:20 #192
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15992363
ghehe 7 tot 7 is niet okay inderdaad.
Weet je ok weer es wat werken is of niet dan.

Hier ook alles flex. wel wat druk, m'n vriendin ligt hier te maffen en kan ik lekker rustig achter de pc.
beetje OpenGL resources aan het napluizen.

* Tjabbo loves pc compo demo's.

pi_15992669
quote:
Op maandag 5 januari 2004 21:24 schreef Tjabbo het volgende:
ghehe 7 tot 7 is niet okay inderdaad.
Weet je ok weer es wat werken is of niet dan.
zei de ambtenaar

Hier ook alles flex. wel wat druk, m'n vriendin ligt hier te maffen en kan ik lekker rustig achter de pc.
beetje OpenGL resources aan het napluizen.

* Tjabbo loves pc compo demo's.


wtf is openGL resources??
Uit de gouden korenaren schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten de mensen uit het Westen
pi_15992770
quote:
Op maandag 5 januari 2004 21:32 schreef ThaFreak het volgende:

[..]

wtf is openGL resources??


stuff for nerds
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
pi_15992904
quote:
Op maandag 5 januari 2004 21:35 schreef slashme het volgende:

[..]

stuff for nerds


tjabbo
wat doe je nu
Uit de gouden korenaren schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten de mensen uit het Westen
  maandag 5 januari 2004 @ 21:39:52 #196
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15992957
quote:
Op maandag 5 januari 2004 21:32 schreef ThaFreak het volgende:

[..]

wtf is openGL resources??


opengl is een standaard voor het aansturen van je videokaart.
een aantal afspraken i.c.m. standaardfuncties om dingen van je videokaart gedaan te krijgen.

en de plaatsen op internet waar je demo's voorbeelden en code kunt krijgen, of tutorials lezen, dat noemen wij nerds resources.

pi_15993137
quote:
Op maandag 5 januari 2004 21:39 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

opengl is een standaard voor het aansturen van je videokaart.
een aantal afspraken i.c.m. standaardfuncties om dingen van je videokaart gedaan te krijgen.

en de plaatsen op internet waar je demo's voorbeelden en code kunt krijgen, of tutorials lezen, dat noemen wij nerds resources.


hmmz dus voor het anders aansturen van je videokaart enzo.....
Uit de gouden korenaren schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten de mensen uit het Westen
pi_15993155
quote:
Op maandag 5 januari 2004 21:39 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

opengl is een standaard voor het aansturen van je videokaart.
een aantal afspraken i.c.m. standaardfuncties om dingen van je videokaart gedaan te krijgen.

en de plaatsen op internet waar je demo's voorbeelden en code kunt krijgen, of tutorials lezen, dat noemen wij nerds resources.


Zeg ook nog even wat je van directX vind !
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
  maandag 5 januari 2004 @ 22:10:44 #199
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15994141
quote:
Op maandag 5 januari 2004 21:44 schreef ThaFreak het volgende:

[..]

hmmz dus voor het anders aansturen van je videokaart enzo.....


Niet "anders". "standaard".
dit was er al voor dat direct X ooit om de hoek kwam
stiekem is het veel beter en sneller dan directx, en het werkt op elke computer met elk OS, zolang er maar een C compiler is.

met andere woorden, als je opengl gebruikt kun je je programma zo op een windows of een linux platform draaien zonder de hele code hoeven aanpassen

zo goed Slash?

pi_15994294
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:10 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

Niet "anders". "standaard".
dit was er al voor dat direct X ooit om de hoek kwam
stiekem is het veel beter en sneller dan directx, en het werkt op elke computer met elk OS, zolang er maar een C compiler is.

met andere woorden, als je opengl gebruikt kun je je programma zo op een windows of een linux platform draaien zonder de hele code hoeven aanpassen

zo goed Slash?


[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
pi_15994623
ned 2 fans van jos
[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
pi_15994820
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:14 schreef slashme het volgende:

[..]


Slash ook nerd is
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 22:28:18 #203
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15994837
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:14 schreef slashme het volgende:

[..]


  maandag 5 januari 2004 @ 22:28:43 #204
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15994857
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:27 schreef PeuRac het volgende:

[..]

Slash ook nerd is


  maandag 5 januari 2004 @ 22:30:57 #205
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15994923
Morgen begint t harde leven weer

Slaap lekker PTA

** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_15994954
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:28 schreef Tjabbo het volgende:

[..]


[ Bericht 99% gewijzigd door Tjabbo op 1-1-2005 0:01 ]
pi_15994956
WTF is PTA traag vanavond!
* Ballebek gaat ook slapen...
Mzzl nerds
Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
  maandag 5 januari 2004 @ 22:39:15 #208
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_15995233
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  maandag 5 januari 2004 @ 22:48:23 #209
30331 Wiseone
What sense does your life have
pi_15995579
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:39 schreef Sjoewe het volgende:
[TK]Golf 2 VR6 BJ1988 voor 2500 euro.


Hallo iedereen en ook de nerds...
What sense does your life have...??
  maandag 5 januari 2004 @ 22:48:59 #210
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15995597
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:30 schreef Sjoewe het volgende:
Morgen begint t harde leven weer

Slaap lekker PTA


truste meneer Sjoewe
  maandag 5 januari 2004 @ 22:51:00 #211
30331 Wiseone
What sense does your life have
pi_15995676
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:48 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

truste meneer Sjoewe


Niet echt een nachtleven op PTA....
Meer mensen die op werk posten...
What sense does your life have...??
  maandag 5 januari 2004 @ 22:56:07 #212
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15995856
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:51 schreef Wiseone het volgende:

[..]

Niet echt een nachtleven op PTA....
Meer mensen die op werk posten...


geeft het soort mensen aan he

studenten en luie ambtenaren

  maandag 5 januari 2004 @ 22:58:48 #213
30331 Wiseone
What sense does your life have
pi_15995956
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:56 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

geeft het soort mensen aan he

studenten en luie ambtenaren


Jij kent ze, beter als ik, mischien ben je er wel een...?
What sense does your life have...??
  maandag 5 januari 2004 @ 23:05:09 #214
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15996194
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:58 schreef Wiseone het volgende:

[..]

Jij kent ze, beter als ik, mischien ben je er wel een...?


jij postte nog niet zolang hier he?

[Dit bericht is gewijzigd door Tjabbo op 05-01-2004 23:11]

pi_15996556
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:51 schreef Wiseone het volgende:

[..]

Niet echt een nachtleven op PTA....
Meer mensen die op werk posten...


Ik ben er ook nog!!!
[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
  maandag 5 januari 2004 @ 23:18:31 #216
30331 Wiseone
What sense does your life have
pi_15996629
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:05 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

jij postte nog niet zolang hier he?


Klopt...
What sense does your life have...??
  maandag 5 januari 2004 @ 23:19:01 #217
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15996643
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:18 schreef Wiseone het volgende:

[..]

Klopt...


ik ben 1 van bovengenoemde 2.

hint: ik ben géén student

  maandag 5 januari 2004 @ 23:19:19 #218
30331 Wiseone
What sense does your life have
pi_15996651
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:15 schreef MutZ het volgende:

[..]

Ik ben er ook nog!!!


yoehoe...
What sense does your life have...??
  maandag 5 januari 2004 @ 23:20:24 #219
30331 Wiseone
What sense does your life have
pi_15996677
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:19 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

ik ben 1 van bovengenoemde 2.

hint: ik ben géén student


Gokte ik al, een student rijdt geen (vliegtuig) celica
What sense does your life have...??
  maandag 5 januari 2004 @ 23:22:35 #220
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15996741
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:20 schreef Wiseone het volgende:

[..]

Gokte ik al, een student rijdt geen (vliegtuig) celica


én corolla gtsi

[Dit bericht is gewijzigd door Tjabbo op 05-01-2004 23:27]

  maandag 5 januari 2004 @ 23:23:57 #221
30331 Wiseone
What sense does your life have
pi_15996769
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:22 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

én corolla gtsi


Ja dat wist ik ook, en een vriendin... (tjabbo ontleden)
What sense does your life have...??
pi_15996774
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:19 schreef Wiseone het volgende:

[..]

yoehoe...


Hoi
[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
pi_15996905
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:22 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

én corolla gtsi


dus weg met die celica
Uit de gouden korenaren schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten de mensen uit het Westen
pi_15996976
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:23 schreef Wiseone het volgende:

[..]

Ja dat wist ik ook, en een vriendin... (tjabbo ontleden)


Cool...
[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
  maandag 5 januari 2004 @ 23:31:58 #225
30331 Wiseone
What sense does your life have
pi_15997013
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:30 schreef MutZ het volgende:

[..]

Cool...


Moet je er wel wat aan toevoegen....
What sense does your life have...??
  maandag 5 januari 2004 @ 23:33:35 #226
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15997071
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:28 schreef ThaFreak het volgende:

[..]

dus weg met die celica


  maandag 5 januari 2004 @ 23:33:57 #227
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15997087
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:30 schreef MutZ het volgende:

[..]

Cool...


pi_15997130
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:33 schreef Tjabbo het volgende:

[..]


die corolla is veel geiler.....
Uit de gouden korenaren schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten de mensen uit het Westen
  maandag 5 januari 2004 @ 23:37:23 #229
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15997191
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:35 schreef ThaFreak het volgende:

[..]

die corolla is veel geiler.....


klopt!
pi_15997204
Doe die Celica maar hier dan, staat mooi in de garage naast de GT3 RS en 2.7 RS
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 23:38:24 #231
30331 Wiseone
What sense does your life have
pi_15997233
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:37 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

klopt!


Welk jaar is de corolla dan sommige hebben echt geen lijn...

[Dit bericht is gewijzigd door Wiseone op 05-01-2004 23:43]

What sense does your life have...??
  maandag 5 januari 2004 @ 23:41:27 #232
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15997341
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:38 schreef Wiseone het volgende:

[..]

Welk jaar is de corolla dan sommige hebben echt geen lijn...


  maandag 5 januari 2004 @ 23:42:01 #233
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15997358
dat is dus de mijne
pi_15997389

hmmz was te laat maar laat hem toch staan

[Dit bericht is gewijzigd door ThaFreak op 05-01-2004 23:48]

Uit de gouden korenaren schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten de mensen uit het Westen
pi_15997394
Wie maakt eigenlijk het volgende deel??
[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
pi_15997397
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:42 schreef Tjabbo het volgende:
dat is dus de mijne
Die van je vriendin dus waar jij nadat je 2 dgn gesmeekt heb ook even in mag rijden
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 23:45:46 #237
30331 Wiseone
What sense does your life have
pi_15997453
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:41 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

[afbeelding]


Deze is wel cool, ik heb er eentje als leenauto gehad dei was echt lelijk. ik zou niet weten uit welk jaar...
What sense does your life have...??
pi_15997613
Ik ga maffen

tot morgen (en dan weer lekker rellen )

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  maandag 5 januari 2004 @ 23:56:43 #239
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_15997748
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:45 schreef Wiseone het volgende:

[..]

Deze is wel cool, ik heb er eentje als leenauto gehad dei was echt lelijk. ik zou niet weten uit welk jaar...


deze is uit 93

heet o.a.
-remus einddemper
-aez racing velgen
-alles in kleur
-green airfilter
- 4 cm verlaagd

pi_15998353
quote:
Op maandag 5 januari 2004 23:52 schreef PeuRac het volgende:
Ik ga maffen

tot morgen (en dan weer lekker rellen )


Dat dacht ik dus van niet... Behalve als het buiten PTA is...
[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
pi_15998687
quote:
Op dinsdag 6 januari 2004 00:21 schreef MutZ het volgende:

[..]

Dat dacht ik dus van niet... Behalve als het buiten PTA is...


Iemand zin om een partijtje in Real Life te rellen?
Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
pi_15999111
quote:
Op dinsdag 6 januari 2004 00:37 schreef Ballebek het volgende:

[..]

Iemand zin om een partijtje in Real Life te rellen?


Nee, ik ga slapen...
en dit keer ben ik wel direct weg!!!
[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
  dinsdag 6 januari 2004 @ 01:50:35 #243
30331 Wiseone
What sense does your life have
pi_16000245
quote:
Op dinsdag 6 januari 2004 00:55 schreef MutZ het volgende:

[..]

Nee, ik ga slapen...
en dit keer ben ik wel direct weg!!!


Slaap lekker...
What sense does your life have...??
pi_16001772
Mogguh!!!
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
  dinsdag 6 januari 2004 @ 08:46:25 #245
48840 Xtreem
Minimalist in training
pi_16001904
quote:
Op dinsdag 6 januari 2004 08:29 schreef -Eddow- het volgende:
Mogguh!!!

morguh....

helaas kunnen jullie vandaag niet te vee lvan mijn aanwezigheid genieten...

The secret to happiness is freedom...
And the secret to freedom is courage.
Thucydides
  dinsdag 6 januari 2004 @ 08:47:27 #246
26458 Tjabbo
2.5 TwinTurbo
pi_16001911
quote:
Op dinsdag 6 januari 2004 08:29 schreef -Eddow- het volgende:
Mogguh!!!
Hei Oddow!

  dinsdag 6 januari 2004 @ 08:49:15 #247
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_16001929
Goede morgen
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_16001957
Moguh

@ Mutz we rellen alleen maar buiten PTA

Ik had trouwems wel verwacht dat deze al vol zou zijn

"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  dinsdag 6 januari 2004 @ 08:52:42 #249
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_16001971
quote:
Op dinsdag 6 januari 2004 08:51 schreef PeuRac het volgende:
Moguh

@ Mutz we rellen alleen maar buiten PTA

Ik had trouwems wel verwacht dat deze al vol zou zijn


Ik rel nooit. En zal er nooit 1 beginnen
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_16001974
quote:
Op dinsdag 6 januari 2004 08:49 schreef ook_gek het volgende:
Goede morgen
GVD ben ik toch nog later als jij
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_16001984
Dan maken we hem nu vol
Alleen moet iemand een nieuwe maken


( Is er nog een topic over MM en NA )

http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
pi_16001994
quote:
Op dinsdag 6 januari 2004 08:47 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

Hei Oddow!


He Tjobbo!
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
pi_16001997
quote:
Op dinsdag 6 januari 2004 08:52 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Ik rel nooit. En zal er nooit 1 beginnen


"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_16002004
quote:
Op dinsdag 6 januari 2004 08:51 schreef PeuRac het volgende:
Moguh

@ Mutz we rellen alleen maar buiten PTA

Ik had trouwems wel verwacht dat deze al vol zou zijn


Hoi

@PeuRac... Ja, en dat moet ik geloven...

Ik had dat ook wel gedacht, maar ja, dat wordt dan vandaag...

[18:02:51] <Lynx666> Jij bent erg op je eigen speciale manier, MutZ :')
<gr8w8>bitch
pi_16002012
Vol!!!
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
pi_16002013
Denk ik
http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
http://www.klassiekergespot.nl
©1983-2007 -Eddow-
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')