quote:Het is nooit in die context gezegd, maar dat kun je begrijpelijk niet
Op zondag 28 december 2003 20:42 schreef RichardQuest het volgende:[..]
Wat hebben witte negers met achterstandswijken te maken?
Ik en m'n pa houden van jazz, zijn wij witte negers die de samenleving verloederen?
Het punt is dat iets vrij succesvol door de media uit z'n context is
gerukt. Jammer maar dat is het risico van het vak.
quote:Democratie....prachtig toch
Op zondag 28 december 2003 20:44 schreef sanniejj het volgende:[..]
Dit is nog niks van wat SP en hun aanhangers hebben geflikt. Ze overtreden regelmatig wetten en ondermijnen vaak het gezag van dienders. Begrijp eigenlijk niet dat dat in de tweede kamer zit.
quote:Met dat laatste kan ik het alleen maar eens zijn.
Op zondag 28 december 2003 20:07 schreef SKMbeat het volgende:[..]
Precies en laat het nou net die Michiel Smit zijn die dingen zegt als:
Er is maar een ding erger dan een neger, een blanke neger.
Over fatsoen gesproken. Zulke volksvertegenwoordigers moeten niet geattendeerd worden op hun misbruik van die fatsoensnormen?
Dus niet op de manier zoals de AFA's het doen,maar via staatsrechtelijke weg (boete opleggen, etc..)
Blijft dat artikel 1 van de grondwet behoorlijk dubbelzinnig en ruim intepeteerbaar is. Wat mij persoonlijk betreft mag iedereen in dit land alles zeggen, want dan pas steven je af op een inhoudelijke discussie, dan pas vallen mensen als Michiel Smit en andere radicale figuren echt door de mand.
Mensen het zwijgen opleggen vind ik persoonlijk een misdaad die net zo erg is.
quote:In zijn uitspraak vertelt hij dat negers slecht zijn, er is namelijk maar één ding slechter.....
Op zondag 28 december 2003 20:46 schreef WieWatWaarom het volgende:[..]
Het is nooit in die context gezegd, maar dat kun je begrijpelijk niet
weten als je je er niet in hebt verdiept.
Waar het om ging wat de ophemeling van de ghetto's, iets waar
negroide mensen ook tegen zijn. Zoals jij het stelt kun je barry white
nog zwart makenHet punt is dat iets vrij succesvol door de media uit z'n context is
gerukt. Jammer maar dat is het risico van het vak.
quote:met negers bedoelt hij dus de ghetto rappers, daar ging die discussie om. sorry dat ik je uit de droom moet helpen
Op zondag 28 december 2003 20:47 schreef RichardQuest het volgende:In zijn uitspraak vertelt hij dat negers slecht zijn, er is namelijk maar één ding slechter.....
quote:
Op zondag 28 december 2003 20:47 schreef RichardQuest het volgende:[..]
In zijn uitspraak vertelt hij dat negers slecht zijn, er is namelijk maar één ding slechter.....
quote:Ja en die meerderheid is er dus (nog) niet en heeft Michel Smit dus dit soort verwerpelijke uitspraken niet te doen. We hadden het toch over fatsoensnormen in een democratisch land, behoort Smit zich daar niet aan te houden? Of is hij daar tegen? Vindt hij dus dat vrijheid van meningsuiting dus inhoudt dat je bevolkingsgroepen die je tegenstaan voor rotte vis (of erger) mag uitmaken? Zijn dat ook jouw gedachtes over vrijheid van meningsuiting?
Op zondag 28 december 2003 20:39 schreef WieWatWaarom het volgende:[..]
Nee dat zeg je verkeerd, JIJ wilt dat niet. Maar als er in een land
een meerderheid is die dit niet wilt en niet kiest voor achterstandswijken
met geweld en status metingen op het niveau van auto's en andere
bezittingen dan mag deze meerderheid het beleid gaan bepalen.
Dat is democratie.
[Dit bericht is gewijzigd door SKMbeat op 28-12-2003 20:52]
quote:Ah....jij weet wel wat meneer Smit bedoelt, dus als hij het woord neger gebruikt bedoelt hij ghetto rappers.
Op zondag 28 december 2003 20:48 schreef Hayek het volgende:[..]
met negers bedoelt hij dus de ghetto rappers, daar ging die discussie om. sorry dat ik je uit de droom moet helpen
Die uitspraak was overigens op het stormfront....is het niet typisch dat hij daar bezoekjes brengt en serieus reageert?
quote:Je zou het ook als vrijheid van meningsuiting kunnen zien. De welbekende botsing tussen de 2 grondwetsartikelen.
Op zondag 28 december 2003 20:49 schreef SKMbeat het volgende:[..]
Ja en die meerderheid is er dus (nog) niet en heeft Michel Smit dus soort verwerpelijke uitspraken niet te doen.
quote:Nee, Miles Davis is beter dan Eminem, maar de rest van de blanke samenleving is beter dan Miles Davis....
Op zondag 28 december 2003 20:50 schreef Hayek het volgende:
smit zegt eigenlijk dat negers superieur zijn aan blanken, blanken zijn namelijk erger, dus eigenlijk is smit erg politiek correct
quote:In die discussie wel, die ging namelijk over getto rap
Op zondag 28 december 2003 20:51 schreef RichardQuest het volgende:Ah....jij weet wel wat meneer Smit bedoelt, dus als hij het woord neger gebruikt bedoelt hij ghetto rappers.
quote:ik kom er ook wel eens, gewoon om te kijken wat die lui bezielt, zo kom ik ook wel eens op indymedia en antifa. maar inderdaad niet correct dat ie daar heeft gereageerd, ik geloof ook dat hij daarvoor z'n excuses heeft aangeboden
Die uitspraak was overigens op het stormfront....is het niet typisch dat hij daar bezoekjes brengt en serieus reageert?
quote:Ja d0h
Op zondag 28 december 2003 20:46 schreef RichardQuest het volgende:[..]
Democratie....prachtig toch
quote:De beste manier om je vijand te verslaan is door ze beter te leren kennen. Ik voel mezelf helemaal niet verbonden met dit soort groepen. Sterker nog ik voel me helemaal niet beter als iemand anders.
ik kom er ook wel eens, gewoon om te kijken wat die lui bezielt, zo kom ik ook wel eens op indymedia en antifa. maar inderdaad niet correct dat ie daar heeft gereageerd, ik geloof ook dat hij daarvoor z'n excuses heeft aangeboden
[Dit bericht is gewijzigd door sanniejj op 28-12-2003 20:55]
quote:Is dat altijd je reactie als je ergens geen antwoord op weet?
Op zondag 28 december 2003 20:49 schreef Goodluck het volgende:[..]
Komop man!
quote:Het volk krijgt de vertegenwoordiging die ze verdient....
Op zondag 28 december 2003 20:53 schreef sanniejj het volgende:[..]
Ja d0h
.. maar de achterliggende gedachte: veel stemmers stemmen op populistische praatjes in dit soort tijden.. en beseffen niet dat ze op leugenaars en criminelen stemmen.
quote:* SKMbeat besloot toch maar niet te reageren
Op zondag 28 december 2003 20:50 schreef Hayek het volgende:
smit zegt eigenlijk dat negers superieur zijn aan blanken, blanken zijn namelijk erger, dus eigenlijk is smit erg politiek correct
quote:Ik vind het ook een trieste, nietszeggende uitspraak. Maar om daar nou zo lang over door te blijven zeiken. Pffffffff
Op zondag 28 december 2003 20:54 schreef RichardQuest het volgende:[..]
Is dat altijd je reactie als je ergens geen antwoord op weet?
quote:Ja vast.. hardwerkende mensen die dalijk worden geregeerd door het toedoen van idealisten,uitkeringstrekkers en oproeikraaiers
Op zondag 28 december 2003 20:54 schreef RichardQuest het volgende:[..]
Het volk krijgt de vertegenwoordiging die ze verdient....
[Dit bericht is gewijzigd door sanniejj op 28-12-2003 20:57]
quote:jammer, ik hou ervan als mensen happen
Op zondag 28 december 2003 20:55 schreef SKMbeat het volgende:[..]
* SKMbeat besloot toch maar niet te reageren
quote:Inderdaad, zoals Krista van Velzen.
Op zondag 28 december 2003 20:44 schreef sanniejj het volgende:[..]
Dit is nog niks van wat SP en hun aanhangers hebben geflikt. Ze overtreden regelmatig wetten en ondermijnen vaak het gezag van dienders. Begrijp eigenlijk niet dat dat in de tweede kamer zit.
Krista van Velzen, notoire wetsovertreder
Stelt de politie een samenscholingsverbod in bij een militair terrein zodat daar niet gedemonstreerd mag worden kondigt Krista van Velzen vrolijk aan dat zij de volgende dag daar toch gaat demonstreren. Dat is dus een Tweederkamerlid die een dag van te voren al aankondigt dat ze de volgende dag de wet gaat overtreden die zij als Tweedekamerlid juist als geen ander hoort te respecteren.
En zoiets is een volksvertegenwoordiger van de SP. Wat zeg je dan vervolgens tegen iemand die netzo als Krista van Velzen ook de wet overtreedt en iets uit een winkel steelt. Als iemand uit de Tweede Kamer dat ongestraft mag doen, waarom een burger dan niet?
quote:Er zal alleen gehapt worden als er veel grip op te krijgen is
Op zondag 28 december 2003 20:57 schreef Hayek het volgende:[..]
jammer, ik hou ervan als mensen happen
quote:Jij je zin, weg met de democratie...
Op zondag 28 december 2003 20:57 schreef sanniejj het volgende:[..]
Ja vast.. hardwerkende mensen die dalijk worden geregeerd door het toedoen van idealisten,uitkeringstrekkers en oproeikraaiers
quote:daar heb je een punt, kan me voorstellen dat je als gematigde, rationele, linksdenkende persoon niet blij bent met figuren die de boel kort en klein slaan uit naam van het socialisme
Op zondag 28 december 2003 20:57 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Michiel Smit mag die clowns van AFA wel dankbaar zijn. Zo heeft ie weer een aanleiding om zich gedemoniseerd te noemen. Bovendien denken de mensen met een IQ beneden de 20 dat hij misschien wel de nieuwe Pim Fortuyn kan worden, gezien de overeenkomsten.
quote:En dus zal Antifa doormiddel van geweld en intimidatie wel even bepalen hoe het wel moet....
Op zondag 28 december 2003 20:53 schreef sanniejj het volgende:Ja d0h
.. maar de achterliggende gedachte: veel stemmers stemmen op populistische praatjes in dit soort tijden.. en beseffen niet dat ze op leugenaars en criminelen stemmen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |