En nu zit ik dus alleen ja, ff kijken of ergens nog wat te doen is en of ik nog geld over heb
quote:Nee. Ik heb tot en met de dag voor kerst gewerkt. Kerstavond bij mijn ouders gezeten, gisteren bij mijn broer, en vanavond de kroeg in.
Op vrijdag 26 december 2003 13:19 schreef Quitter het volgende:En jij Sunchaser, was jij eenzaam?
quote:heje geen vriendin op het moment?
Op vrijdag 26 december 2003 13:23 schreef SunChaser het volgende:[..]
Nee. Ik heb tot en met de dag voor kerst gewerkt. Kerstavond bij mijn ouders gezeten, gisteren bij mijn broer, en vanavond de kroeg in.
maar eenzaamheid komt toch meestal omdat er dan niemand bij je is !
quote:Dat heb ik eik maar 5 minuten per jaar, om 00:00 op 31 december, ookal staan al mn vrienden dan bij me in de buurt, als ik op dat moment geen vriendin heb dan voel ik me 5 minuutjes eenzaam, daarna niet meer
Op vrijdag 26 december 2003 13:25 schreef iddis_eye het volgende:
Niet zozeer met kerst zélf (gisteren dus),
omdat ik toen kerst gevierd heb met familieleden die ik bijna nooit zie.
Maar tijdens de dagen rond kerst voelde ik me erg eenzaam, ja. Maar dat gevoel heb ik eigenlijk niet alleen met kerst.
quote:Niet altijd. Ken je het liedje van Klein Orkest niet?
Op vrijdag 26 december 2003 13:25 schreef nXn het volgende:
ik was eenzaammaar eenzaamheid komt toch meestal omdat er dan niemand bij je is
!
quote:Oh dit schreef ik, maar mn broer was nog ingelogd....
Op vrijdag 26 december 2003 13:29 schreef Martijn23 het volgende:
Tja, tis toch wel eenzaampjes he, komt je broer langs, met vriendin, en dan zit jij er zo alleen bij
quote:Bij mij is het niet eens het gebrek aan een vriendin,
Op vrijdag 26 december 2003 13:27 schreef vosss het volgende:[..]
Dat heb ik eik maar 5 minuten per jaar, om 00:00 op 31 december, ookal staan al mn vrienden dan bij me in de buurt, als ik op dat moment geen vriendin heb dan voel ik me 5 minuutjes eenzaam, daarna niet meer
Eerste kerstdag: zijn we bij mijn tante geweest wezen fondueen en zo. Mijn moeder heeft maar 1 zusje dus kleine familie. Was wel supergezellig ik kan onwijs met hun lachen en ik voel me daar zo thuis. Maar toch mis ik dan mijn leuke opa die had er gewoon bij moeten zijn. En mijn oma is gestorven toen ik 2 of 3 jaar was of zo.
Tweede kerstdag:(vandaag dus): We doen thuis gewoon met zun viertjes gourmetten. Maar ik zit nu wel achter de computer. Met spap zun familie hebben we eigenlijk geen contact meer mee. ook geen opa's of oma's meer. Zijn familie is niet geweldig echt niet hoor.
Maar toch lijkt me supergezellig om met zun alle zo rond de tafel te zitten met kerst. Als ik dat soms hoor van vrienden of zo dat ze de ene dag bij de ene fam. zijn geweest en andere dag bij de andere fam. Dan denk ik wel ff dat wil ik ook.
Maar morgen kan ik toch zeggen dat ik een super leuke en geweldige kerst heb gehad
wel gezellig, kerstdiner zo, alleen qua muziek was ik de enige met het idee outlaw 141 op te zetten
maar toch gewoon, weet niet wat het is...
gelukkig zijn er fokkers die gezellig ouwehoeren op IcQ..
[Dit bericht is gewijzigd door ElisaB op 26-12-2003 16:34]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |