abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_15428938
Omdat er vele topics zijn over:

Ik vind hem/haar/het leuk, maar ik heb geen idee wat te doen?

Leek het ons leuk een appart topic hier over te openen. Leg hier je dilemma, pleinvrees en verlegenheid voor en vraag tips!

oh ja, er wordt natuurlijk gemodereerd op enigzins normale reacties.

Succes!

burgerweeshuis
"de mens heeft geen smaak, tenzij hij opgegeten wordt."
woensdag 26 mei 2010 12:26 schreef Kluts het volgende: Een vicieuze cirkel heeft idd geen invalshoeken.
  maandag 15 december 2003 @ 15:10:39 #2
69446 woessie
Rond een doos dansen
pi_15429132
Tja, ik wacht altijd maar af eigenlijk, na wat alcohol lukt het vanzelf wel. Ja, ik heb daar wel alcohol voor nodig, want eigenlijk ben ik maar een watje wat vrouwen betreft.

maar toch wat persoonlijke 'tips' die ik geef en misschien nergens op slaan:

- ga naar een uitgaansgelegenheid waar je je op je gemak voelt. Waar je bijvoorbeeld vaker komt. Als je je op je gemak voelt, dan straal je zekerheid uit. Dat is aantrekkelijk voor het andere geslacht.

- Kijk eerst even de kat uit de boom, ben niet te inhalig op je prooi. Let wel op dat je niet als een aap gaat staren naar de betreffende persoon.

-Wanneer je de moed bij elkaar hebt gesprokkeld om toch actie te ondernemen, doe dat dan zonder aarzelen en begin niet met een duffe openingszin.

- klinkt vreemd, maar het staat beter om een mix te drinken dan een biertje.

- voor kerels: Vertel in het begin ff niks tegen je vrienden als je een leuke meid ziet, dan beginnen ze zich weer allemaal macho te gedragen. Dat is gevaarlijk omdat jij daar misschien ook snel in meegaat (vooral na wat drank)

- voor vrouwen: Eh.... moeilijk. Ja, ben niet laplazarus en niet te luidruchtig. Verder vinden jongens het ook leuk om benaderd te worden door jullie, don't wait for the first move.

Dit zijn er maar een paar die mij zo in het hoofd schieten eigenlijk. Let wel: Alle tips die je in dit topic tegen gaat komen gaan allen mislukken wanneer je niet op je houding en uiterlijke verzorging let.

edit: Shit, gezien de reacties hieronder ben ik hier bezig in het kiddie-forum.
Regel: Wanneer je ballen nog niet zijn ingedaald, post dan niet.

[Dit bericht is gewijzigd door woessie op 15-12-2003 15:21]

Rond een doos dansen
In Mekka
Dat is pas leuk
  maandag 15 december 2003 @ 15:14:50 #3
76173 bramos-elvis
FC Eindhoven 1909-2009
pi_15429231
Edit dus

[Dit bericht is gewijzigd door zwaaibaai op 15-12-2003 15:16]

Accept you're dead and start living
  Redactie Games maandag 15 december 2003 @ 15:17:31 #4
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_15429300
Nah, komt u maar, wie wil er versiert worden
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_15429839
Je moet degene die je probeert te versieren zien als een hond, ren jij er achteraan dan rent de hond weg.. Ren jij weg, dan rent de hond achter jou aan.
Beter één keer om vergeving vragen, dan tien keer om toestemming.
pi_15429972
de kunst van het versieren is aan de ander laten zien wat er nu zo leuk is aan jou, dit kan natuurlijk zijn dat je heel beroemd bent of barst van het geld, maar aangezien de meesten van ons dit niet zijn/hebben moet je andere dingen doen.... afhankelijk van de vrouw/man kun je gewoon je lieve kant laten zien, aardig, vriendelijk en beleefd blijven, dat is wat ik dan ook meestal doe. sommige vrouwen vallen echter op het keihard to the point gebeuren en vallen op een kerel die ze totaal overrompelt met zelfvertrouwen. Niet mijn pakkie aan, maar ik zie soms (bij anderen) dat het erg effectief werkt. en 2 dingen: oogcontact en lachen!
Lachen is gezond :D!
pi_15430028
Wees niet zo dronken, dat je moeite hebt normale zinnen te formuleren.
Uit ervaring weet ik dat je in ddie staat bar weinig versiert, nou misschien de WC.
Al die mooie plekken op aarde, en ik zit hier :N
pi_15430827
quote:
Op maandag 15 december 2003 15:41 schreef Harmonius het volgende:
sommige vrouwen vallen echter op het keihard to the point gebeuren en vallen op een kerel die ze totaal overrompelt met zelfvertrouwen. Niet mijn pakkie aan, maar ik zie soms (bij anderen) dat het erg effectief werkt. en 2 dingen: oogcontact en lachen!
Beter één keer om vergeving vragen, dan tien keer om toestemming.
pi_15430942
quote:
Op maandag 15 december 2003 15:37 schreef Kogando het volgende:
Je moet degene die je probeert te versieren zien als een hond, ren jij er achteraan dan rent de hond weg.. Ren jij weg, dan rent de hond achter jou aan.
Dat is een hele leuke vergelijking
Beter een baas onder je duim, dan tien bovenop
Trekt bij warm weer een poncho aan
  maandag 15 december 2003 @ 16:40:36 #10
34400 PietF
Captain Obvious
pi_15431503
quote:
Op maandag 15 december 2003 15:43 schreef Aardwetenschapper het volgende:
Wees niet zo dronken, dat je moeite hebt normale zinnen te formuleren.
Uit ervaring weet ik dat je in ddie staat bar weinig versiert, nou misschien de WC.
[offtopic]
Nouja, een innige omhelzing met een wcpot kan in sommige gevallen aangenaam zijn, maar, neem ik aan niet de bedoeling
[/offtopic]

ik ben niet zo'n versier-held, maar "wees jezelf" heb ik nog niet gezien hier

Vaak heb ik, als ik uitga naar een normale discotheek of bar, spontaan geen 'zin'(?) meer om op iemand af te stappen, zeker niet na een biertje of 2-3. Is dat een onzekerheid-iets ofzo? Ik dacht dat ik daar nu wel zo'n beetje overheen was

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -A. Einstein
"once again, you save the day captain obvious! without your obviousness the world would suck." (bash.org)
  dinsdag 16 december 2003 @ 09:20:53 #11
14827 Kogando
Modelprutser
pi_15448137
quote:
Op maandag 15 december 2003 16:20 schreef Lucille het volgende:
Dat is een hele leuke vergelijking
En als je de hond eenmaal te pakken hebt geef j'm een paar aaien over zijn kop en blijftie gezellig zitten. Dus ja, de vergelijking is best aardig.
Beter één keer om vergeving vragen, dan tien keer om toestemming.
  dinsdag 16 december 2003 @ 09:29:38 #12
67253 Lekkertjuh
Be Straight...So am I
pi_15448289
Maar wanneer de hond dat spelletje steeds "verliest"en jij niet achter hem aangaat, vindt de hond dat ook niet meer zo'n succes hoor.

Met andere woorden, het mag een beetje wisselen.

Persoonlijk ben ik iemand die oogcontact zoekt, iemand opbserveert en dan heb je vast al iets gevonden waar je een gesprek over kunt beginnen.

(Overigens lukt mij dat altijd het beste als ik niet op zoek ben, maar gewoon spontaan om een praatje te hebben, ontspannen indruk waarschijnlijk?)

If your heart's not in it for real, please don't try to fake what you don't feel...
  dinsdag 16 december 2003 @ 09:30:57 #13
407 Hik
La vida es un carnaval
pi_15448312
quote:
Op maandag 15 december 2003 15:10 schreef woessie het volgende:
- klinkt vreemd, maar het staat beter om een mix te drinken dan een biertje.
*proest*

.... als je 16 bent, ja!

Anyway: Niet zo stressen en overspannen doen allemaal! Al die "tips en trucks" zijn vaak zo opgelegd en fake, daar prikt iedereen toch zo doorheen?!
Bij het zien van een leuk persoon: kijk hem of haar eens in de ogen, lach eens uitnodigend en wordt er op een gelijke manier teruggekeken dan vraag je vriendelijk doch beleefd of die persoon wat drinken wil... Moeilijker hoeft het écht niet te zijn. En daar hoef je al helemaal niet voor met zo'n smerige breezer te gaan rondlopen!

Tot zover mijn quick-course "Versieren voor pubers"

Travel is fatal to prejudice,bigotry and narrow-mindedness and many of our people need it solely on these accounts. Broad, wholesome, charitable views of men and things cannot be acquired by vegetating in one corner of the earth all one's lifetime.
pi_15452722
Ik denk dat voor de meeste personen die niet zo succesvol zijn met versieren, het probleem voornamelijk ligt bij de onzekerheid. Ik denk dat het voor die personen goed is om, vooral als het topic wat voller is, alles gewoon goed door te lezen en weten wat een beetje normale methoden zijn en zo niet meer onzeker zijn over de manier van versieren. Dus niet meer bang om op iemand af te stappen omdat je denkt van ik kan niet versieren.

Het enige is eigenlijk contact leggen en beetje door laten schemeren dat je die gene wel ziet zitten. Dan een beetje kijken hoe de ander daarop reageert, de rest verloopt vanzelf wel. Het belangrijkste is om geen haast te willen maken en niet te gefixeert zijn op het versieren zelf en het moeten zoenen.

De tips die reeds in het topic zijn gemeld zijn erg goed, dus niets aan toe te voegen.

"Happiness is not getting more, but wanting less"
  dinsdag 16 december 2003 @ 12:57:18 #15
51804 Roa
Pizza Taco!
pi_15453155
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 09:30 schreef Hik het volgende:

[..]

*proest*

.... als je 16 bent, ja!

En daar hoef je al helemaal niet voor met zo'n smerige breezer te gaan rondlopen! :Psub]


Ik denk dat hij eerder een mix bedoeld als in: bacardi-cola, blue fucking, weet ik veel wat nog meer (m'n kennis kwa drank is niet uitermate groot, maar ik ben bereid te leren )
Nee, zeker als gast moet je niet met een breezertje rond gaan lopen, naast het feit dat het zonde van je geld is, en niet echt lekker is, ziet dat er natuurlijk niet uit

Mijn 'tips'. Tja... Niet teveel moeite doen, niet teveel verwachten, oogcontact, zelfvertrouwen en wat je ook doet, als er oncomfortabele stiltes vallen, ga gewoon even naar je vrienden ofzo, want dan kan je het eigenlijk al schudden
Verder natuurlijk houding (weer dat zelfvertrouwen) en uitstraling/uiterlijk. Als hier onzekere mensen zijn die dit lezen en denken: kut, ik heb geen goed (genoeg) uiterlijk; dat bedoel ik dus niet. Als je er maar wel verzorgd uitziet.

Volgens mij is dit voor mannen en vrouwen

Ik lul hier slap uit m'n nek omdat m'n telefoonrekening anders zo hoog wordt.
pi_15457612
Volgens mij is onzekerheid de ''Dooddoener' bij het versieren! Ik denk dat, als je gewoon jezelf bent het alemaal van zelf komt. Alleen de truc is: Hoe kom je van die onzekerheid af!!! . Dus................als iemand daar tips voor heeft? Graag melden

ps. Leuke topic

"A little dirty doodoo, To see trough you"
pi_15457734
Ik vind het wel een verwarrende topictitel in deze tijd van het jaar

Wat betreft het versieren. Wees open! Het beste advies dat ik kan geven. Toon een beetje lef en knoop een praatje aan. Wees niet te happig, maar blijf gewoon jezelf.

Three two one I'm the bomb
And I'm ready to go off on your ship
pi_15457803
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 15:54 schreef heropscyho het volgende:
Alleen de truc is: Hoe kom je van die onzekerheid af!!! . Dus................als iemand daar tips voor heeft? Graag melden
Idd, dat onzekerheid niet echt helpt bij het versieren is wel bekend lijkt mij, dat is zo'n beetje het eerste wat iedereen zegt. Maar er van af komen.... Dat is een heel ander verhaal.....

Zijn er hier uberhaupt mensen die eerst enorm onzeker waren en dat hebben overwonnen? Zo ja: hoe dan? Ik ben zelf ook niet de zekerste en heb vaak de indruk dat je daar wel aan kan werken, maar meer dan "de scherpe kantjes er af halen" lijkt mij niet mogelijk.

"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_15457914
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 12:57 schreef Roa het volgende:

[..]

Ik denk dat hij eerder een mix bedoeld als in: bacardi-cola, blue fucking, weet ik veel wat nog meer (m'n kennis kwa drank is niet uitermate groot, maar ik ben bereid te leren )
Nee, zeker als gast moet je niet met een breezertje rond gaan lopen, naast het feit dat het zonde van je geld is, en niet echt lekker is, ziet dat er natuurlijk niet uit

Mijn 'tips'. Tja... Niet teveel moeite doen, niet teveel verwachten, oogcontact, zelfvertrouwen en wat je ook doet, als er oncomfortabele stiltes vallen, ga gewoon even naar je vrienden ofzo, want dan kan je het eigenlijk al schudden
Verder natuurlijk houding (weer dat zelfvertrouwen) en uitstraling/uiterlijk. Als hier onzekere mensen zijn die dit lezen en denken: kut, ik heb geen goed (genoeg) uiterlijk; dat bedoel ik dus niet. Als je er maar wel verzorgd uitziet.

Volgens mij is dit voor mannen en vrouwen


Sneeuwwitjes
Al die mooie plekken op aarde, en ik zit hier :N
pi_15458094
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 09:30 schreef Hik het volgende:

Bij het zien van een leuk persoon: kijk hem of haar eens in de ogen, lach eens uitnodigend en wordt er op een gelijke manier teruggekeken dan vraag je vriendelijk doch beleefd of die persoon wat drinken wil...


dat is dus een grote fout imo, vraag nooit gelijk of iemand wat te drinken wil, pas als je met hem/haar gezoend hebt ofzo of als je zelf tyfus dorst hebt en zij/hij het jou duidelijk niet gaat aanbieden....
Lachen is gezond :D!
pi_15459826
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:11 schreef Harmonius het volgende:

[..]

dat is dus een grote fout imo, vraag nooit gelijk of iemand wat te drinken wil, pas als je met hem/haar gezoend hebt ofzo of als je zelf tyfus dorst hebt en zij/hij het jou duidelijk niet gaat aanbieden....


Precies. Zo lijkt 't d'rop alsof je d'r "koopt" met drank ofzo... kan je net zo goed naar de hoeren gaan.

En verder: ik betwijfel of al die tips & trucs nou wel zo nuttig zijn.
Het belangrijkste (voor mij dan) lijkt te zijn: er gewoon níet bewust mee bezig zijn, dat werkt het beste. Gewoon lol maken en drinken met vrienden, dan melden de dames zich vanzelf wel.

BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15460313
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:01 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Idd, dat onzekerheid niet echt helpt bij het versieren is wel bekend lijkt mij, dat is zo'n beetje het eerste wat iedereen zegt. Maar er van af komen.... Dat is een heel ander verhaal.....

Zijn er hier uberhaupt mensen die eerst enorm onzeker waren en dat hebben overwonnen? Zo ja: hoe dan? Ik ben zelf ook niet de zekerste en heb vaak de indruk dat je daar wel aan kan werken, maar meer dan "de scherpe kantjes er af halen" lijkt mij niet mogelijk.


Onzekerheid, verlegenheid...

Toen ik voor het eerst zoende, toen ik 17 was, ging ik nog nauwelijks uit en was ik tamelijk verlegen t/o meisjes, al heb ik altijd wel meisjes gekend met wie ik 't goed kon vinden.Maar ik kon me gewoon niet voorstellen dat een meisje verliefd op me zou worden, of me leuk zou vinden. Waarom niet, dat weet ik achteraf niet meer. Kan me niet herinneren dat ik nou een lage eigendunk had ofzo... maar ja.

Toen kreeg ik dus op m'n 17e - na veel gesteggel - een vriendinnetje. Dat ging na een maand ofzo weer uit maar het bleek toch een soort keerpunt. Net toen het uit was voor 't eerst op een feestje met meisje gezoend. Daarna was het weer een paar maanden stil op vrouwengebied, maar ik ging wel steeds meer uit. Toen kreeg ik weer een korte affaire. Ging ook weer uit, maar toen ging het balletje echt rollen en begon ik echt regelmatig gewoon een meisje voor een avondje, of een paar avondjes, te hebben (meestal alleen zoenen, maar nadat ik ging studeren toch ook regelmatig méér).

Nu ben ik 20 en heb de afgelopen 3 jaar met - ik gok - een stuk of 40-45 meisjes en 4 jongens gezoend (waarvan het merendeel in de afgelopen twee jaar).

Zoals het spreekwoord zegt: "het kan verkeren".

Maar de vraag hóe deze verandering tot stand kwam kan ik eigenlijk niet beantwoorden. Ja, ik werd ouder... ik werd volwassener, zekerder van mezelf, de "ware" Känsterle kwam naarboven Zoiets. Ik merk nog steeds dat mijn omgang met meisjes aan 't verbeteren is.

Nu schijnt het (ik kan en ga daar niet zelf over oordelen) dat ik er goed uitzie. Maar dat is volgens mij zeker niet het belangrijkste. Ik ken jongens die er "normaal" uitziet en die het niet lukt met de vrouwen, en lelijkerds die het wel lukt...

En nog steeds zijn er periodes dat het niet of nauwelijks "lukt" en periodes dat het om de haverklap (toch wel elk weekend) raak is. Waar dat aan ligt weet ik ook niet... raar allemaal.

Dus hier het antwoord op je vraag, maar tips heb ik dus niet.

BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15460831
ik ben zelf ook best wel onzeker. Ben nou niet echt blij met me hoofd. Terwijl veel meisjes me knap vinden, sommige zeggen ook leukste jongen van de school enzo maar toch blijf ik erg onzeker echt verrot is dat Als ik in de stad ben, kijken wel vaak meisjes naar me maar ik ben altijd te schijterig om erna toe te gaan. Plus dat ik ook erg kieskeurig ben, ze moeten echt mooi zijn voor mij. Ik heb het af en toe al voor mekaar gekregen maar dan kwam het initiatief van hun uit.

Echt verrot vind ik dit.

pi_15461021
Op zich kom ik best wel vaak in contact met meiden. Ga regelmatig met een meid op stap of naar de bios. Maar de eerste benadering naar meer is vaak het grootste probleem. Op een of andere manier ben ik te schijterig om een arm om haar heen te doen of haar te zoenen. Het is nu zelfs zo erg dat ik na 10 jaar stappen en bioscoopje bezoeken met een hele leuke meid (waar ik echt verliefd op ben) er nog steeds niks is gebeurt. Hoe gaat dit bij anderen?
If mother nature had to choose a name, i'm sure that she would choose the same...
pi_15462122
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 17:50 schreef svn het volgende:
ik ben zelf ook best wel onzeker. Ben nou niet echt blij met me hoofd. Terwijl veel meisjes me knap vinden, sommige zeggen ook leukste jongen van de school enzo maar toch blijf ik erg onzeker echt verrot is dat Als ik in de stad ben, kijken wel vaak meisjes naar me maar ik ben altijd te schijterig om erna toe te gaan. Plus dat ik ook erg kieskeurig ben, ze moeten echt mooi zijn voor mij. Ik heb het af en toe al voor mekaar gekregen maar dan kwam het initiatief van hun uit.

Echt verrot vind ik dit.


je moet eens wat dingen over psychologie lezen, dan krijg je vanzelf meer zelfvertrouwen...

althans zo werkte het bij mij, ik kreeg meer inzicht in mezelf en daardoor meer zelfvertrouwen... dit komt denk ik voort uit het feit dat mensen nu eenmaal het onbekende vrezen, je weet niet hoe je reageert en daarom ben je bang

op kazaa psychology intikken en er komen leuke dingen langs

Lachen is gezond :D!
pi_15462617
Zorg dat je weet wat meiden/jongens leuk vinden of wat meiden/jongens bezighoud. Hier kan je op inspelen als je iets probeert, of je hebt gespreksstof.

Het hoeft niet altijd in de kroeg te zijn om iemand te versieren. Het is natuurlijk wel erg makkelijk, omdat alcohol de drempel om iets te doen verlaagd, waardoor je sneller op een meisje/jongen afstapt.

Zorg er in ieder geval voor dat je geen dingen doet/zegt die een meisje/jongen niet leuk vind. Als je met een leuke meid naar de bios bent geweest kan je best vragen om nog een keer te gaan, maar moet je niet beginnen over een ex van je.

Er zijn verschillende boeken beschikbaar die je kan lezen over deze onderwerpen. (bijvoorbeeld: "waarom mannen altijd liegen en vrouwen altijd schoenen kopen", "waarom mannen liegen en vrouwen niet kunnen kaartlezen") Doe dit ook. Het helpt misschien niet direct, maar je krijgt er wel een beter inzicht van in mensen van hetzelfde en andere geslacht.

The Only Fear Is Running Out Of Beer
pi_15462668
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 15:54 schreef heropscyho het volgende:
Volgens mij is onzekerheid de ''Dooddoener' bij het versieren! Ik denk dat, als je gewoon jezelf bent het alemaal van zelf komt. Alleen de truc is: Hoe kom je van die onzekerheid af!!! . Dus................als iemand daar tips voor heeft? Graag melden

ps. Leuke topic


Als je een paar post terug had gelezen
"Happiness is not getting more, but wanting less"
pi_15467563
Ga zo door met tips
"A little dirty doodoo, To see trough you"
  dinsdag 16 december 2003 @ 22:37:24 #29
61910 mymoodfentje
SHENS troll'd hard
pi_15467740
versieren gaat bij mij puur op gevoel
komt geen nadenken bij aan te pas of ben me er niet heel bewust van


niet echt een tip alleen de meest clichetip die er is

wees jezelf

of check de thread over Masterflirt :
Cursus Masterflirt

hahaha

[Dit bericht is gewijzigd door mymoodfentje op 16-12-2003 22:45]

"If you had a million years to do it, you couldn't rub out even half the "Fuck you" signs in the world."
Always look at the bright side of death
pi_15467931
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 22:37 schreef mymoodfentje het volgende:
versieren gaat bij mij puur op gevoel
komt geen nadenken bij aan te pas of ben me er niet heel bewust van


niet echt een tip alleen de meest clichetip die er is

wees jezelf


"Wees jezelf, er zijn al zoveel anderen"

(van Loesje, geloof ik)

BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15468520
Wees jezelf! Dat is volgens mij ook een vak apart? Maar goed.

Andere stelling!?
- Wat als je verlegen bent? En niet durft te versieren
- Of als je versierd wordt en je klapt dicht?
- enz.

"A little dirty doodoo, To see trough you"
  woensdag 17 december 2003 @ 09:27:35 #32
407 Hik
La vida es un carnaval
pi_15475009
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:11 schreef Harmonius het volgende:

[..]

dat is dus een grote fout imo, vraag nooit gelijk of iemand wat te drinken wil, pas als je met hem/haar gezoend hebt ofzo of als je zelf tyfus dorst hebt en zij/hij het jou duidelijk niet gaat aanbieden....


Ik weet niet (meer) hoe het zit als je 16 bent, maar ik kan wel iemand wat aanbieden, of wat aangeboden krijgen, zonder dat daar gelijk van alles aan vast hangt....

Nogmaals: Niet zo spastisch doen en niet je 100x gaan afvragen "wat de ander denkt als je.... "

Als iemand vriendelijk teruglacht op jouw lach is de kans niet zo groot dat ze je daarna een hengst met haar tasje zal geven (tenzij je de aanbieding voor een drankje vergezeld laat gaan door een kneep in haar borsten )

Travel is fatal to prejudice,bigotry and narrow-mindedness and many of our people need it solely on these accounts. Broad, wholesome, charitable views of men and things cannot be acquired by vegetating in one corner of the earth all one's lifetime.
pi_15477329
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 23:01 schreef heropscyho het volgende:

Andere stelling!?
- Wat als je verlegen bent? En niet durft te versieren


Tja, wat dan? Als je niets doet, dan gebeurt er waarschijnlijk niets. Helemaal als je een man bent, dan blijft het meestal van de vrouw uit bij kijken en andere subtiele hints.
Er is maar één oplossing en die is te eenvoudig voor woorden... Stap er gewoon op af en knoop een gesprek aan (niet met van die cheesy openingszinnen). Het gesprek gaat dan vanzelf.
Ik ben ook best verlegen, maar sinds ik een keer over die drempel heen ben gestapt en dus op iemand ben afgestapt heb ik geen schroom meer. Het stelt echt niets voor. Je maakt jezelf alleen maar gek als je niets doet.
¨The better you look, the more you see.¨
pi_15485135
quote:
Op woensdag 17 december 2003 09:27 schreef Hik het volgende:

[..]

Ik weet niet (meer) hoe het zit als je 16 bent, maar ik kan wel iemand wat aanbieden, of wat aangeboden krijgen, zonder dat daar gelijk van alles aan vast hangt....

Nogmaals: Niet zo spastisch doen en niet je 100x gaan afvragen "wat de ander denkt als je.... "

Als iemand vriendelijk teruglacht op jouw lach is de kans niet zo groot dat ze je daarna een hengst met haar tasje zal geven (tenzij je de aanbieding voor een drankje vergezeld laat gaan door een kneep in haar borsten )


Ok, ik zal het (proberen toe te) toelichten... Zoals ik in een eerder post al heb gezegd moet je de ander laten zien wat er nu zo speciaal/goed is aan jou. Wanneer je nu op een meisje afstapt en vraagt of ze wat wil drinken is het eerste wat ze denkt owh, heeft ie niks beters te zeggen, of oh heb je er weer zoeen die met denkt te kunnen versieren met een drankje. Het komt over alsof je te verlegen, danwel incapabel bent om een echt gesprek te beginnen. Dit heeft alleen effect als je stinkend rijk bent (of jezelf zo voordoet) en een fles champagne haalt en de beste plaats in de kroeg regelt.... voor de meeste van ons niet ons straatje denk ik zo.
Daarnaast geef je haar de indruk dat jij een type bent dat drankjes voor haar haalt, wat imo het foutste is dat je kunt zijn, je moet namelijk de ander zover krijgen om het eerste drankje aan te bieden

ondersteunende voorbeelden:
Een mooie meid kan een hele avond zuipen zonder wat uit te geven omdat er veel van die sukkels rondlopen die haar een drankje aanbieden. Deze mooie meid geeft jou echter slechts 1 kans, want er zijn genoeg kerels die interesse hebben. Deze kans moet je gebruiken om de beste indruk achter te laten. Koop je een drankje, dan is dat je kans geweest en zal ze je drankje aannemen en interesse tonen in de volgende jongen. Je bent namelijk een van de zovelen die haar een drankje aanbiedt en je hebt dus niks wat jou beter maakt dan al die andere gasten.

Stel jij staat in een kroeg en er komt iemand op je af en bied je een drankje aan, gratis drank altijd welkom dus je neemt het aan. In de tijd dat die ander een drankje haalt komt er nog iemand op je af, zelfde uiterlijk, maar biedt je geen flikker aan en begint een goed gesprek. Dan komt die eerste terug met dat drankje.... wat doe je dan? Ik denk toch dat 99% van de mensen door blijft praten met degene die met het goede gesprek begon.


geef maar commentaar, misschien zit ik wel fout, maar wel argumenten graag

Lachen is gezond :D!
pi_15486878
quote:
Op woensdag 17 december 2003 15:43 schreef Harmonius het volgende:

[..]

Ok, ik zal het (proberen toe te) toelichten... Zoals ik in een eerder post al heb gezegd moet je de ander laten zien wat er nu zo speciaal/goed is aan jou. Wanneer je nu op een meisje afstapt en vraagt of ze wat wil drinken is het eerste wat ze denkt owh, heeft ie niks beters te zeggen, of oh heb je er weer zoeen die met denkt te kunnen versieren met een drankje. Het komt over alsof je te verlegen, danwel incapabel bent om een echt gesprek te beginnen. Dit heeft alleen effect als je stinkend rijk bent (of jezelf zo voordoet) en een fles champagne haalt en de beste plaats in de kroeg regelt.... voor de meeste van ons niet ons straatje denk ik zo.
Daarnaast geef je haar de indruk dat jij een type bent dat drankjes voor haar haalt, wat imo het foutste is dat je kunt zijn, je moet namelijk de ander zover krijgen om het eerste drankje aan te bieden

ondersteunende voorbeelden:
Een mooie meid kan een hele avond zuipen zonder wat uit te geven omdat er veel van die sukkels rondlopen die haar een drankje aanbieden. Deze mooie meid geeft jou echter slechts 1 kans, want er zijn genoeg kerels die interesse hebben. Deze kans moet je gebruiken om de beste indruk achter te laten. Koop je een drankje, dan is dat je kans geweest en zal ze je drankje aannemen en interesse tonen in de volgende jongen. Je bent namelijk een van de zovelen die haar een drankje aanbiedt en je hebt dus niks wat jou beter maakt dan al die andere gasten.

Stel jij staat in een kroeg en er komt iemand op je af en bied je een drankje aan, gratis drank altijd welkom dus je neemt het aan. In de tijd dat die ander een drankje haalt komt er nog iemand op je af, zelfde uiterlijk, maar biedt je geen flikker aan en begint een goed gesprek. Dan komt die eerste terug met dat drankje.... wat doe je dan? Ik denk toch dat 99% van de mensen door blijft praten met degene die met het goede gesprek begon.


geef maar commentaar, misschien zit ik wel fout, maar wel argumenten graag


Je hebt denk ik wel gelijk, ik zou zelf ook niet zo snel een drankje van een vreemd persoon aannemen (je kunt niet voorzichtig genoeg zijn haha) en ik krijg sowieso snel het idee bij jongens die me een drankje aanbieden dat ze denken dat ik niet voor mezelf kan zorgen zeg maar. Is niet zo, weet ik, en bij veel meiden zal het misschien ook wél werken, maar het lijkt me niet dat ik de enige ben die zo denkt.

Ik denk ook dat dat je gewoon een beetje met hem/haar moet gaan kletsen, ipv met slappe openingszinnen komen en het maakt niet zoveel uit waar het gesprek dan over gaat. Als je maar geïnteresseerd bent in wat hij/zij vertelt en niet alleen maar nadenkt over hoe je hem/haar het beste kan proberen te zoenen, want dat merken ze toch wel. Ik vind het zelf in ieder geval vervelend als ik in gesprek ben met een jongen en hij nauwelijks reageert op wat ik zeg.
Je moet sowieso niet op iemand aflopen met de gedachte van: heey misschien kan ik wel scoren, maar gewoon een gezellig gesprek aangaan. Gebeurt er niets, jammer dan, dan was hij/zij het ook niet waard om verder op door te gaan.

Open zijn is ook belangrijk, zolang je maar niet je hele levensverhaal ("mijn kleine hondje Kees, snif, is weggelopen toen ik 8 was ") vertelt. Een beetje mysterieus zijn is juist spannend

Naja, ik ben nog maar 17 dus zoveel weet ik er ook niet van, maar ach, misschien heeft iemand er toch iets aan

Op 09-02-2008 13:35 schreef Triggershot:
Kanet Shay'an M3 Al-Fa O+
pi_15488209
gaat zo al redelijk met de tips hier. ik heb net zelf even gezocht naar psychologische dingen betreft versieren en heb de documenten/ebooks hier verzamelt:

http://www.abandondata.nl/download/fok/psychology/

Er zitten interessante stukken tussen

pi_15488736
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 17:11 schreef Kaensterle het volgende:

[..]

Precies. Zo lijkt 't d'rop alsof je d'r "koopt" met drank ofzo... kan je net zo goed naar de hoeren gaan.


Dat gaat ook niet altijd goed hoor, naar de hoeren gaan Escortservice, wat is normaal.

Maar goed, drank kopen voor iemand is altijd een no go als je dat persoon niet kent Realiseer me dat ik dat maar 1x in mijn leven gedaan heb, al bedoelde ik er toen geeneens iets mee

Overigens wat misschien ook helpt is eerst met degene een beetje dansen en dan pas wat kletsen.... hoef je iig geen stomme openingszin te maken: als je merkt dat het dan al niks is, kun je je die ramp besparen

  woensdag 17 december 2003 @ 18:02:13 #38
67401 Evennaar
Where's the Glue?!
pi_15488884
Versieren, nergens voor nodig.

I'm going for a Walk (BR)
pi_15510699
HAHAH Hij is strak!
"A little dirty doodoo, To see trough you"
pi_15545100
mijn tip:

Doe eerst geinterseerd, en daarna arrogant.

Niet te arrogant natuurlijk, klinkt heel onlogisch maar meiden zijn gewoon moeilijk te begrijpen.

Wat ook goed helpt, gewoon orgineel beginnen.

Als je uit bent, loop je naar een willekeurig meisje toe en vraag je: Of ze misschien een een plaat willen aanvragen bij de DJ. Dan vragen ze waarom doe je het zelf niet: Nah jij maakt denk ik meer kans, want veel jongens vinden jouw erg knap.

zegt zij (waarschijnlijk): Jij ook?
jij: ........... Kom vraag die plaat maar aan
zij: ok
jij: ok bedankt

Je komt later terug, en plaagt er een beetje dat ze niet de goede heeft aangevraagd etc. Beetje plagen en daarna zul je zien dat alles goed loopt.

Serieus, werkt altijd ook al is het mooiste mokkel wat rond loopt.

pi_15545303
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 16:39 schreef pimpin het volgende:
mijn tip:

Doe eerst geinterseerd, en daarna arrogant.

Niet te arrogant natuurlijk, klinkt heel onlogisch maar meiden zijn gewoon moeilijk te begrijpen.

Wat ook goed helpt, gewoon orgineel beginnen.

Als je uit bent, loop je naar een willekeurig meisje toe en vraag je: Of ze misschien een een plaat willen aanvragen bij de DJ. Dan vragen ze waarom doe je het zelf niet: Nah jij maakt denk ik meer kans, want veel jongens vinden jouw erg knap.

zegt zij (waarschijnlijk): Jij ook?
jij: ........... Kom vraag die plaat maar aan
zij: ok
jij: ok bedankt

Je komt later terug, en plaagt er een beetje dat ze niet de goede heeft aangevraagd etc. Beetje plagen en daarna zul je zien dat alles goed loopt.

Serieus, werkt altijd ook al is het mooiste mokkel wat rond loopt.


Ik geloof er geen woord van.

Geboortedatum 1987 zie ik nu...

BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15545410
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 16:48 schreef Kaensterle het volgende:

[..]

Ik geloof er geen woord van.

Geboortedatum 1987 zie ik nu...


Dan niet jongen (een vriend van mij vertelde mij dit, en ik probeerde het).

Probeer het maar en je zult het zien, dit werkt zo goed als altijd

pi_15545440
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 16:53 schreef pimpin het volgende:

[..]

Dan niet jongen (een vriend van mij vertelde mij dit, en ik probeerde het).

Probeer het maar en je zult het zien, dit werkt zo goed als altijd


Bij meisjes van 15 misschien wel ja.
BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15545524
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 16:39 schreef pimpin het volgende:

Serieus, werkt altijd ook al is het mooiste mokkel wat rond loopt.


Mokkel...
pi_15545669
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 16:54 schreef Kaensterle het volgende:

[..]

Bij meisjes van 15 misschien wel ja.


Het is een bekende regel.

C&F, Cocky and Funny. (dacht ik)

Probeer niet charmant te zijn, gewoon lekker slap ouwehoeren over jezelf maar wel op een toon, dat je het niet meent.

Je bent gewoon anders bezig (dat zie je ook wel aan je reactie), en dat vinden ze leuk.

pi_15545790
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 17:02 schreef pimpin het volgende:

[..]

Het is een bekende regel.

C&F, Cocky and Funny. (dacht ik)


Het is niet funny en je bent inderdaad cocky als je denkt dat dit afgetrapte cliché uit de categorie "wie weet een goede openingszin voor mij" werkt.

Althans, ik sluit niet uit dat er miepen zijn die hier intrappen. Maar veel zullen 't er niet zijn.

BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15545961
wat voor een afgetrapt cliché bedoel je?
pi_15546016
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 17:16 schreef pimpin het volgende:
wat voor een afgetrapt cliché bedoel je?
quote:
Als je uit bent, loop je naar een willekeurig meisje toe en vraag je: Of ze misschien een een plaat willen aanvragen bij de DJ. Dan vragen ze waarom doe je het zelf niet: Nah jij maakt denk ik meer kans, want veel jongens vinden jouw erg knap.

zegt zij (waarschijnlijk): Jij ook?
jij: ........... Kom vraag die plaat maar aan
zij: ok
jij: ok bedankt


BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15546114
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 17:18 schreef Kaensterle het volgende:

[..]


[..]


Dat is totaal niet afgetrapt. Ok hij is niet orgineel maar het gaat meer om de manier op je dat doet.

Als ze vragen loop je even mee, zeg je nee ik ga naar me vrienden toe. Iets wat niemand anders zou doen, gewoon anders doen en vooral blijven teasen. Dit helpt vooral bij de meiden die normaal gezien héél veel aandacht krijgen.
Jij hebt de macht ipv. dat hun dat hebben, die hebben ze altijd al van al die aanbidderge lui.

pi_15549869
* mattttPUNTnl zit dus met het probleem dat hij een meisje al 2 jaar kent redelijk leuk vindt, maar nooit de eerste stap durft te zetten

help mij over m'n pleinvrees heen

One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got in my pajamas, I don't know.
pi_15549961
Je telefoonnummer op een bierflitje schrijven en dan door iemand laten afgeven wie je leuk vindt.
pi_15550069
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 17:29 schreef Kaensterle het volgende:

Nu ben ik 20 en heb de afgelopen 3 jaar met - ik gok - een stuk of 40-45 meisjes en 4 jongens gezoend (waarvan het merendeel in de afgelopen twee jaar).


(.......)
pi_15550197
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 20:07 schreef Konijn het volgende:
Je telefoonnummer op een bierflitje schrijven en dan door iemand laten afgeven wie je leuk vindt.
Als dat een antwoord op mijn vraag is, moet ik je teleurstellen dat het in dit geval niet opgaat..

Ik heb namelijk allang haar nr, adres, msn, email adres, etc

One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got in my pajamas, I don't know.
pi_15550234
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 20:12 schreef sn7ke het volgende:

[..]

(.......)


Kan ook leuk zijn hoor
BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15550264
lol, inderdaad...Een beetje experimenteren kan nooit weg tog??
pi_15550339
Nog een tip trouwens:

Ross Jeffries

intypen in kazaa. Deze vent heeft een aantal boeken geschreven met wat versier tips er in. het is vooral interessant om te zien dat hij ook de gedachten van de vrouw er bij betrekt. Wat zij dus bijna zeker gaat denken als je iets zegt....Ik heb er al het een en ander van geleert.

Durf het alleen niet in praktijk te brengen....... -_-

pi_15550359
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 20:25 schreef sn7ke het volgende:
Nog een tip trouwens:

Ross Jeffries

intypen in kazaa. Deze vent heeft een aantal boeken geschreven met wat versier tips er in. het is vooral interessant om te zien dat hij ook de gedachten van de vrouw er bij betrekt. Wat zij dus bijna zeker gaat denken als je iets zegt....Ik heb er al het een en ander van geleert.

Durf het alleen niet in praktijk te brengen....... -_-


Hoe weet je dan of je iets hebt geleerd? Voor 't zelfde geld is 't baarlijke nonsens

[Dit bericht is gewijzigd door Kaensterle op 19-12-2003 20:26]

BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15550432
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 20:18 schreef mattttPUNTnl het volgende:

[..]

Als dat een antwoord op mijn vraag is, moet ik je teleurstellen dat het in dit geval niet opgaat..

Ik heb namelijk allang haar nr, adres, msn, email adres, etc


Ja ehh wat wil je horen? Vraag gewoon of ze 'n keer mee uit gaat ofzo.

Het cliché nee heb je, ja kan je krijgen heb je vast al honderden keren eerder gehoord, maar is wel waar. Of hoe ging die andere ook alweer, beter blauw dan groen?

[Dit bericht is gewijzigd door Kaensterle op 19-12-2003 20:31]

BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15551021
Ross Jeffries

Typ het in en oordeel zelf!!

pi_15551347
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 20:30 schreef Kaensterle het volgende:

[..]

Ja ehh wat wil je horen? Vraag gewoon of ze 'n keer mee uit gaat ofzo.

Het cliché nee heb je, ja kan je krijgen heb je vast al honderden keren eerder gehoord, maar is wel waar. Of hoe ging die andere ook alweer, beter blauw dan groen?


Ik durf gewoon niet
One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got in my pajamas, I don't know.
pi_15551391
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 21:12 schreef mattttPUNTnl het volgende:

[..]

Ik durf gewoon niet


Ja dat begrijp ik. Maar waarom leg je je probleem dan voor in dit topic? Er is niets wat iemand kan zeggen dat je het wél laat durven...

GEWOON TSJAKKAAA!!!

BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15551504
je bent nu 22, op die leeftijd moet je leren dat er niet zoiets bestaat als "ik durf niet", lees wat van die Jolex heeft gedownd, dan krijg je wat meer kennis over jezelf en kan je de wereld aan
Lachen is gezond :D!
pi_15562119
nog een goude tip.

Je hoort toch veel meisjes zeggen waarom val ik altijd op verkeerde types en op eikels.
Jongens zeggen dan waarom willen ze geen lieve jongens.

Nou dat is heel simpel, een vrouw wil een Man en geen vriend geen mietje. En het is gewoon dat ze worden aangetrokken door dat soort "slechte" mensen.

Je moet het gewoon beetje immiteren door af en toe een beetje lullige opmerking te maken, niet TE lullig natuurlijk. Maar gewoon ouwehoerig opmerkingen van, Zo jij bent ook op zoek (bijv. als ze in kort rokje loopt)
Dat soort dingen.

Dan voelen ze zich ook aangetrokken tot jou serieus!

  zaterdag 20 december 2003 @ 13:13:46 #64
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_15562180
hoe je ook versierd doe het met humor. zodra ze lacht is she all yours. andersom werkt dit bij mij ook perfect trouwens.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_15563022
Pimpin, er zijn veel soorten vrouwen, de vrouwen waar ik interesse in heb daar werkt dat absoluut niet bij! Hoe ouder de vrouwen worden hoe slechter dat trucje van jou werkt. Het is namelijk zo dat vrouwen die zeggen dat ze op de verkeerde man vallen bedoelen dat die man eerst anders leek. Hij deed zich lief en hulpvaardig voor, maar bleek uiteindelijk anders te zijn. Mijn advies, blijf vriendelijk en beleefd doen, maar laat niet over je heenlopen. Dat dwingt veel meer respect af
Lachen is gezond :D!
pi_15565973
quote:
Op zaterdag 20 december 2003 14:03 schreef Harmonius het volgende:
Pimpin, er zijn veel soorten vrouwen, de vrouwen waar ik interesse in heb daar werkt dat absoluut niet bij! Hoe ouder de vrouwen worden hoe slechter dat trucje van jou werkt. Het is namelijk zo dat vrouwen die zeggen dat ze op de verkeerde man vallen bedoelen dat die man eerst anders leek. Hij deed zich lief en hulpvaardig voor, maar bleek uiteindelijk anders te zijn. Mijn advies, blijf vriendelijk en beleefd doen, maar laat niet over je heenlopen. Dat dwingt veel meer respect af
Ik bedoel niet dat je héél lullig moet doen. Gewoon een beetje, het zit gewoon in vrouwen dat ze op dat soort mensen vallen. Ipv. iemand die altijd meteen doen wat zeggen en overal mee instemmen.
pi_15567432
quote:
Op zaterdag 20 december 2003 13:09 schreef pimpin het volgende:
nog een goude tip.

Je hoort toch veel meisjes zeggen waarom val ik altijd op verkeerde types en op eikels.
Jongens zeggen dan waarom willen ze geen lieve jongens.

Nou dat is heel simpel, een vrouw wil een Man en geen vriend geen mietje. En het is gewoon dat ze worden aangetrokken door dat soort "slechte" mensen.

Je moet het gewoon beetje immiteren door af en toe een beetje lullige opmerking te maken, niet TE lullig natuurlijk. Maar gewoon ouwehoerig opmerkingen van, Zo jij bent ook op zoek (bijv. als ze in kort rokje loopt)
Dat soort dingen.

Dan voelen ze zich ook aangetrokken tot jou serieus!


Ahuh, bijna goed.....!

Het is niet zozeer dat de een een "Mietje" is, en de ander een slecht persoon.

Wat de mietjes doen is hun sexualiteit, en hun sexuele behoeftes verbergen voor het meisje. Aanraken, zwaar flirten etc, doen ze niet omdat ze anders bang zijn om het meisje kwijt te raken.

De "jerk" echter, is niet bang om zijn sexuele gevoelens te tonen. Regelmatig aanraken, een zoentje hier en daar....Het is iets dat doodgewoon is voor die mensen. Dit tot succes dus!!

Dus probeer niet bang te zijn om je behoeftes te laten doorschemeren, Als je het op de juiste manier aanpakt gaat dit allemaal in je voordeel werken

pi_15568433
quote:
Op zaterdag 20 december 2003 16:50 schreef sn7ke het volgende:

Dus probeer niet bang te zijn om je behoeftes te laten doorschemeren, Als je het op de juiste manier aanpakt gaat dit allemaal in je voordeel werken


Inderdaad. Je wil d'r toch iets duidelijk maken? Wees dan ook duidelijk
BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15569159
quote:
Op maandag 15 december 2003 15:37 schreef Kogando het volgende:
Je moet degene die je probeert te versieren zien als een hond, ren jij er achteraan dan rent de hond weg.. Ren jij weg, dan rent de hond achter jou aan.
ik ben lui, heb geen zin om te rennen. Dacht als eerste eigenlijk aan waarom je als man een kluif hebt gekregen

Maargoed ik kan niet mee lullen aangezien ik niet versier maar gewoon iemand leer kennen. Niet altijd zo geweest, dus bij deze mijn 2 cents;

- als mensen iets leuks zien verwijden de pupillen zich. Uiteraard is dit moeilijk te zien, die dingen zijn maar klein en het gebeurt in een fractie van een seconde. En in een disco/bar heb je niet veel licht, buiten werkt het toch beter. Toch is het soms zichtbaar als je goed genoeg kijkt en weet wanneer ze naar jou kijkt en wanneer naar een ander object in de ruimte. En mocht je het toch niet zien, dan heb je wrs. zo lang in haar ogen zitten staren dat je toch al gebakken zit
- leer lichaamstaal; eerste woordje is het strijken door het haar. Meisjes doen dit onbewust, gaan ongemerkt in een seconde met de hand door het haar of strijken het achter het oor. Dit doen ze om zichzelf onbewust mooier te maken voor hun gesprekspartner. Uiteraard niet verwarren met irritante haren die achter het oor worden teruggestopt of de neurotische harenstrijkster.
- ook niet zo'n altijd even duidelijke lichaamstaal is staand, benen gekruist of armen over elkaar - "ik voel me niet op mijn gemak" wat kan zijn doordat zij je leuk vind en verlegen is of je gewoon een eikel vindt.
- vergeet alle "trucjes", enige trucje is lachen en hoi zeggen, meer niet. Werkt dat niet dan zou het ook niet tussen jullie werken is je troost. Op naar de volgende

  dinsdag 23 december 2003 @ 17:53:53 #70
69609 DePeer
Leve de postbank! Hoera! Hoera
pi_15645420
quote:
oogcontact.. lachen..
Hm, ik stond vanmiddag met een ongelofelijk chagrijnige rotkop te wachten op een lange gele buis die over den spooren rijdt (had net een aantal kilometers door de stromende regen + ijzige kou + veel (tegen)wind gefietst; met daardoor een vieze broek van opspattende zooi van de weg, is erg dodelijk voor een goed humeur), keek opzij en zag dat er een (best wel leuk ) meisje naar me keek.. (en ze bleef kijken toen ik dat zag)

Helpt het dan nog om snel te gaan (glim)lachen of is de kans dan al verkeken?

* DePeer heeft best vaak dat er iemand staat te kijken, maar weet eigenlijk niet of dat nou is omdat ze 'gewoon' staan te kijken of kijken om andere redenen.....
(misschien moet ik maar voor de zekerheid altijd (glim)lachen wanneer iemand kijkt?)

Aan de andere kant.. waarom zou iemand (blijven) kijken wanneer ze je lelijk vindt en/of geen interesse heeft...

Zucht, een kerstboom blijft makkelijker om te versieren.
(en geeft nog mooi licht ook)

Dat is nou de kracht van de Postbank. Grrrauw!
pi_15645510
quote:
(misschien moet ik maar voor de zekerheid altijd (glim)lachen wanneer iemand kijkt?)
Baat 't niet dan schaadt 't niet...
BEAR... FORCE... ONE! HOO HA!
pi_15647386
quote:
Op dinsdag 23 december 2003 17:53 schreef DePeer het volgende:

Aan de andere kant.. waarom zou iemand (blijven) kijken wanneer ze je lelijk vindt en/of geen interesse heeft...


Persoonlijk vind ik (erg) lelijke mensen soms bijzonder interessant om uitgebreid te bestuderen, een eigenschap die al enige malen tot ehhhh, misverstanden heeft geleid.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  dinsdag 23 december 2003 @ 22:24:46 #73
78230 dobey
i'm just me
pi_15653160
LOL
(__/)
(='.'=)This is Bunny. Copy and paste bunny into
(")_(")your signature to help him gain world domination.
pi_15655260
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 20:03 schreef mattttPUNTnl het volgende:
* mattttPUNTnl zit dus met het probleem dat hij een meisje al 2 jaar kent redelijk leuk vindt, maar nooit de eerste stap durft te zetten

help mij over m'n pleinvrees heen


Les 1: JIJ bent de meest fantastische persoon in de wereld en een meisje moet het een eer vinden om bij jou te mogen zijn.

Ok, niet letterlijk misschien, maar je moet niet tegen een meid opkijken alsof ze een halfgod is. Ze is ook maar gewoon, en door bij jou te zijn heeft ze iets goeds. En geen onderdaan ofzo.

Everything under the sun is in tune
but the sun is eclipsed by the moon
(Ik scrobbel ook audio)
  dinsdag 23 december 2003 @ 23:28:44 #75
25318 Kaalhei
under a dead Ohio sky
pi_15655416
Spiegelen. Zowel qua houding als gedrag.
Zeer effectief als je aardig en interessant gevonden wil worden.
Ik sta hier voor de hemelpoort - Nergens is een god te zien - Volgens mij bestaat hij niet -
Onze leider zei doe niet zo dom - En vertel het de wereld nooit - Beneden staat de vodka klaar
  woensdag 24 december 2003 @ 01:53:28 #76
69609 DePeer
Leve de postbank! Hoera! Hoera
pi_15658296
quote:
Op dinsdag 23 december 2003 17:57 schreef Kaensterle het volgende:

[..]

Baat 't niet dan schaadt 't niet...


Klopt.. njah, misschien toch maar eens proberen, misschien dat ik dan ook eens van m'n "hey-wat-kijk-je-boos" syndroom af kom
quote:
Op dinsdag 23 december 2003 19:10 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Persoonlijk vind ik (erg) lelijke mensen soms bijzonder interessant om uitgebreid te bestuderen, een eigenschap die al enige malen tot ehhhh, misverstanden heeft geleid.


Dus jij gaat (erg) lelijke mensen recht in de ogen aankijken?
Dat is nou de kracht van de Postbank. Grrrauw!
pi_15658313
ik denk dat voor lelijke mensen de kleinste blik al genoeg is
Lachen is gezond :D!
pi_15668019
quote:
Op dinsdag 23 december 2003 23:28 schreef Kaalhei het volgende:
Spiegelen. Zowel qua houding als gedrag.
Zeer effectief als je aardig en interessant gevonden wil worden.
qua gedrag zou ik niet doen... dan komt het over alsof je niet jezelf bent (wat je dan eigenlijk ook niet bent) en dat zou ik iig totaal niet aantrekkelijk vinden. Tis niet zo dat je overal tegenin moet gaan, maar een beetje eigen dingen hebben is toch ook wel leuk!
Spiegelen qua houding werkt lijkt me wat eerder. Ik denk dat heel veel mensen wel weten dat dat een teken is dat je je aangetrokken voelt tot iemand, en dan kunnen ze zelf wel zien. Van die kleine dingetjes, door de haren strijken, aan je glas zitten (kringetjes erom heen draaien), dat soort dingen willen wel eens helpen.
Lef hebben wil ook wel eens helpen (ben op mijn vriend afgestapt en ik zei: he, jij bent eigenlijk best wel knap! Is totaal niets voor mij normaal (alcohol ) maar het werkte wel).
Op 09-02-2008 13:35 schreef Triggershot:
Kanet Shay'an M3 Al-Fa O+
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')