abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Redactie Frontpage / Spellchecker vrijdag 12 december 2003 @ 14:56:40 #51
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_15359131
Normaal gesproken kun je met 12 weken het hartje prima horen Ik ging ook met 12 weken en ik heb lekker liggen huilen bij dat mooie geluid
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_15359775
Ja bij 14 weken kreeg ik een echo maar het hartje was toch echt super goed te horen, dus het lijkt mij bij 12 weken ook wel hoor Pluis.

Wat vervelend van die collega zeg. Dat moet toch wel een teleurstelling zijn als je zoiets hoort. Wachten duurt dan wel erg lang zeg. Nou ja maar hopen dat het toch niet zo erg is.

Moots, veel geluk hoor maandag. Dat is zo leuk om voor de eerste keer het hartje te horen. Dan is het ineenkeer heel echt.

Babyfeet, gelukkig hoef ik niet zo lang te wachten. Bij mij gaan ze al inleiden na 10 dagen. Dus de 23ste zal ik toch echt die baby wel hebben neem ik aan. Eigenlijk wil ik er niet aan denken dat ik zo lang moet wachten. Maar ja onbewust spookt het toch door je hoofd heen.
Ik hoop maar dat hubby zijn voorgevoel goed is en dat het dit weekend komt.

  vrijdag 12 december 2003 @ 15:19:48 #53
3358 pluisje
Mevrouw Mans
pi_15359788
Ooooh, spannend
Nou ja, nog even afwachten dus, hopelijk horen we het, maar ik heb ook wel eens ergens gelezen dat het soms niet het geval is, dus ik reken nergens op
  Redactie Frontpage / Spellchecker vrijdag 12 december 2003 @ 15:27:44 #54
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_15360017
quote:
Op vrijdag 12 december 2003 15:19 schreef pluisje het volgende:
Ooooh, spannend
Nou ja, nog even afwachten dus, hopelijk horen we het, maar ik heb ook wel eens ergens gelezen dat het soms niet het geval is, dus ik reken nergens op
Je kunt pech hebben dat de placenta voor de buikwand ligt, dan wordt het soms lastig.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_15361395
Nou mensen hier ben ik weer
Ik ben dus pas 9 weken en 2 dagen (en ik heb een prima hartje gehoord gisteren, Pluisje ) Heb wel een fotootje van de echo, maar die is erg onduidelijk en de scanner moet nog aangesloten worden, dus vanavond misschien, als peter er even naar wil kijken.
Officiele uitgerekende datum is nu 14 juli 2004.

Verder was alles blijkbaar goed. De moederkoek lag een beetje laag zei de gyn, daar zou ik een beetje bloedverlies van kunnen krijgen. ik moest daar niet van schrikken, maar wel even de verloskundige bellen zodat het verder onderzocht kon worden.

  vrijdag 12 december 2003 @ 16:49:09 #56
24188 Belana
kloon van belana
pi_15362276
Dat klinkt toch goed LadyS?
Ah joh, is evengoed al bijna 1/3...
Wel fijn om te zien he, dat kleine leven in je buik met alees erop en eraan!
stormy waters...
sailin'
  † In Memoriam † vrijdag 12 december 2003 @ 17:00:33 #57
7074 moussy
kuttekop
pi_15362549
Wat is het echt he, als je het hartje hoort en ziet knipperen

Bij Cas mocht ik dat al bij 8 weken meemaken.

Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_15362623
quote:
Op vrijdag 12 december 2003 16:15 schreef LadyS het volgende:
Nou mensen hier ben ik weer
Ik ben dus pas 9 weken en 2 dagen (en ik heb een prima hartje gehoord gisteren, Pluisje ) Heb wel een fotootje van de echo, maar die is erg onduidelijk en de scanner moet nog aangesloten worden, dus vanavond misschien, als peter er even naar wil kijken.
Officiele uitgerekende datum is nu 14 juli 2004.

Verder was alles blijkbaar goed. De moederkoek lag een beetje laag zei de gyn, daar zou ik een beetje bloedverlies van kunnen krijgen. ik moest daar niet van schrikken, maar wel even de verloskundige bellen zodat het verder onderzocht kon worden.


LadyS je uitgerekende datum was toch op 13 Juli, dus je zit er maar 1 dagje naast dan. Wel goed dat je het hartje al kon horen, vroeg al. Maar dat maakt het ook gelijk wel allemaal heel spannend en echt.
  vrijdag 12 december 2003 @ 17:20:16 #59
20436 Jambo
Hakuna Matata
pi_15363054
quote:
Op vrijdag 12 december 2003 14:22 schreef pluisje het volgende:
[knip]

Zelf heb ik over anderhalve week weer een afspraak bij de VK, ik ben dan ruim 12 weken. Hoor je dan altijd het hartje al, of kan het ook gebeuren dat het nog niet lukt? Heel stom, want ik heb het hartje natuurlijk op de echo al gezien, en ik groei als kool, maar toch maak ik me dan weer druk daarover...


Bij mij was het hartje bij 12 weken nog niet te horen, dus maak je geen zorgen als het nog niet te horen is. Zoals Rewimo al zei kan het gebeuren dat het niet te horen is als de placenta voorwaarts ligt.

LadyS, gefeliciteerd met de goede echo. Ik ben benieuwd naar de foto van je echo.

Lewis, dit moet wel een rare dag zijn voor je. Je kijkt er toch 9 maanden naar uit, ook al weet je dat maar 4% van de kindertjes op de uitgerekende datum geboren worden. Succes met wachten de komende dagen.

Ik word er wel es mismoedig van dat ik, wat ik voel, niet zeggen kan. (Toon Hermans)
pi_15363128
Ik weet wel dat ik er maar 1 dagje naast zit, maar het was toch een kleine teleurstelling, dat ik zelfs minder ver was als ik dacht.

Evengoed was het natuurlijk prachtig om BabyS te zien Hij hing ondersteboven en ik heb zelfs de handjes gezien

pi_15363305
Lijkt me erg gaaf om het hartje te horen en iets van de baby te zien. Maar ik moet nog een maandje geduld hebben. Moeilijk....
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_15366790
JA jeetje zeg!!!! Kom je na anderhalve dag weer us kijken... ziek dat het vorige topic vol is en hier al drie blz.... dus ik verwacht al een babieke.... nix dus verdorie!!! Lewis doe is ploppen!!!!!!!
Snoopy en Bop Feliciflapstaart!!!!!
pi_15367255
We kunnen natuurlijk wel een weddenschapje sluiten. Ik gok dat de baby van Lewis zondag komt. Lijkt me een mooie dag!
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_15368159
Wij zijn 6 december de trotse ouders geworden van ons eerste kindje, een meisje van 4155gram. We noemen haar Ilva!
  vrijdag 12 december 2003 @ 23:40:44 #65
67528 Loena-tik-
Nachtzustertje
pi_15370108
quote:
Op vrijdag 12 december 2003 14:06 schreef pluisje het volgende:
Een collega van Rick, die precies 1 week op me achterliep, had vandaag haar eerste echo. Ze zou 10 weken moeten zijn, maar op de echo was te zien dat het kindje maar de grootte van 7,5 week heeft

Het hartje klopte wel, en dus zou het een behoorlijke groeiachterstand of een flinke misrekening moeten zijn. Dat laatste kan ik me zelf haast niet voorstellen, omdat ze het al vlak na mij wist (terwijl ze een week minder ver zou moeten zijn) maar ik hoop zo ontzettend dat het dat wel is.
Pas over 4 weken krijgt ze weer een echo, en ze gaat dus vreselijke kerstdagen tegemoet.

Ben er helemaal naar van, ik heb best veel met haar gemaild de laatste weken, en ze babbelde er gezellig heel de dag over met Rick. En nu dan dit....


Pluisje ik heb altijd begrependat er geen groeiachterstanden voorkomen voor de 14de week van de zwangerschap(vandaar ook dat ze de termijnecho`s altijd voor de 14de week van de zwangerschap doen, pas daarna gaan de babietjes van elkaar verschillen in grootte). Verder zou het zo kunnen zijn dat je collega pas heel laat in haar cyclus een eisprong heeft gehad, als ze dan ook nog eens altijd bijvoorbeeld een lange cyclus heeft, kun je er inderdaad een paar weekjes naast zitten. Ook leuk trouwens dat ze daar in het ziekenhuis ook een beetje uitleg over heeft gehad Of spiegelen ze daar tegenwoordig alleen doemscenario`s voor
Het is niet jouw taak mij aardig te vinden, dat is mijn taak.
Hyves!
pi_15374325
Ja, ik had ook al zitten rekenen met die eisprong, en dacht ook al dat het dat zou kunnen zijn. Maar ja, het is wel zo'n beetje het uiterste verschil dat je kan hebben, dus ik kan me voorstellen dat ze in het ziekenhuis een beetje voorzichtig waren.

Vind het vooral erg dat ze nu in die onzekerheid zit, ik weet zelf hoe klote dat is, en 4 weken lijken me dan echt een eeuwigheid. Want ook al weet je dat het voor 95% goed zit, het zijn juist die 5% die 's nachts door je hoofd spoken....
Ik hoop gewoon dat ze over 4 weken een wezentje zien dat netjes weer 4 weken groter is gegroeid

pi_15374450
quote:
Op vrijdag 12 december 2003 22:20 schreef stefimke het volgende:
Wij zijn 6 december de trotse ouders geworden van ons eerste kindje, een meisje van 4155gram. We noemen haar Ilva!
Van Harte Gefeliciteerd
  zaterdag 13 december 2003 @ 09:49:13 #68
24188 Belana
kloon van belana
pi_15374462
quote:
Op vrijdag 12 december 2003 22:20 schreef stefimke het volgende:
Wij zijn 6 december de trotse ouders geworden van ons eerste kindje, een meisje van 4155gram. We noemen haar Ilva!
Gefeliciteerd! En niet dat je hier niet welkom zou zijn natuurlijk, maar er is een speciaal babietjes topic, misschien is dat gezellig voor je en voor als je vragen hebt?

edit: en in deze edit wou ik net naar lewis gaan vragen, maar die heeft ook net gepost zie ik...goedemorgen meid, alles goed?
Ik heb zowaar weer redelijk geslapen, alleen wordt de pijn steeds erger, magoe, zodra ik op ben gestaan is het weg gelukkig.

[Dit bericht is gewijzigd door Belana op 13-12-2003 09:50]

stormy waters...
sailin'
pi_15374465
Goedemorgen, zo ik ben in een geweldige bui vandaag. Ik heb redelijk geslapen maar werd gisteravond zo gek van mijzelf dat ik in eerste plaats natuurlijk helemaal niet kon slapen.
Had een tijdje last van voorweeen en toen stopte het en ja ik maar wachten maar er gebeurde gewoon niet veel meer. Irritant is dat zeg. Nou ja we zien wel wat er vandaag gaat gebeuren allemaal.

In ieder geval heb ik straks visite, dan ben ik weer even bezig.

  zaterdag 13 december 2003 @ 09:51:45 #70
54058 babyfeet
08-09-2010 Trouwen!!!!!
pi_15374475
Gefeliciteerd wat een aparte mooie naam zeg..
pi_15378677
...volgens mij ben ik hier thuis niet de enige met nesteldrang, bij mijn vriend manifesteert het zich op een mannenmanier: beetje a la Samarindes' column....we hebben nu, want handig als de baby komt of voor mijn zwangerschap, een nieuwe digitale camera en een printer voor de digitale foto's en een nieuwe muziektoestand in de auto (haaandig!!) !!!! Ehmmmm, ik zou al blij geweest zijn met een babyfoon of zo. Wat zijn mannen toch RAAR!
DANYEL EN THIJS
....maar daarna ben ik weer triestig...
pi_15378743
trouwens: gisteravond liggen we op bed en mijn vriend (die dus helemala niet zo buikonderzoekerig is) legt zijn hand ineens op mijn buik: "Oww verrek, het hoofdje"...en jawel hoor, daar was ineens duidelijk het hoofdje te voelen, en ook beentjesgetrappel heeeeeeel kjoet! Wel balen dat ik daar dagelijks probeer te orienteren op de buik, en dat mijnheer met 1 greep het hoofdje voelt
DANYEL EN THIJS
....maar daarna ben ik weer triestig...
pi_15378911
Catoot, die mannen ook altijd he

Ik heb inmiddels al weer een zeer essentiele baby-aankoop gedaan, die je echt in huis moet hebben bij 11 weken: een luiertas
Tja, zat bij Baby Walz te zoeken naar beha's (degenen die ik net een maand heb lieten een afdruk achter die minimaal 3 uur bleef staan...iets te strak dus al weer ) en zag een geweldige Pooh-luiertas....in de aanbieding! Kon ik uiteraard niet laten staan, maar dat is logisch

  zaterdag 13 december 2003 @ 15:31:15 #74
24188 Belana
kloon van belana
pi_15379383
Wat graapig Pluisje, dat je al zo bzig bent met kopen. Ik had dat helemaal niet. In het begin interesseerd al die babydingen me niet zo eigenlijk. Nu wel, nu kan ik geen winkel inlopen of ik zie babydingen en alles moet nu ook af. (Heb net even de wieg opgemaakt, want ja, hij kan nu toch zomaar geboren worden... dat dat nog zeker 6 weken duurt, ach...)

Catootje, (de meeste) mannen gaan er nou eenmaal anders mee om dan wij. En ach, ik denk dat dat ook wel logisch is, wij volen alles de hele dag en voor hun veranderd er, op hun vrouw na dan, nog helemaal niks. Wel lief dat ie zo ff kwam voelen!
Ik krijg vaak sms'jes "ik hou van jullie"...dan smelt ik ook altijd even

stormy waters...
sailin'
pi_15380498
Hahaha, enig die van mij kwam met het idee dat ie toch nodig een playstation 2 moest hebben. Educatief stukje mechaniek voor als de baby later opgroeid. En ja voor als hubby zich verveeld straks.
Oh ja en hij had ook gelijk in gedachte om maar weer te gaan studeren, want daar ging hij nu ook wel tijd voor krijgen als hij straks een paar weken vrij is.

Bij mij gaat die buik nu echt alle kanten op als baby beweegt, hij is nu zo groot geworden dat ie echt niet veel ruimte heeft. Hubby vindt dat wel interessant want nu kan hij echt al een klein mensen vormpje voelen En af en toe praat ie ook tegen hem, nou is mijn hubby toch echt zo'n nuchter persoon die dat niet snel doet.

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')