quote:Daar krijgen ze toch subsidie voor ? dat zou iig de enige logische reden zijn dat er zoveel drempels bij ons bijkomen
Op woensdag 10 december 2003 11:59 schreef Petra76 het volgende:
Weer een gedlverspillende actie van de gemeente Tilburg.
bij scholen, ok. Maar ergens in the middle of knowere??
quote:LOL, doe Marijn van de Laar de groeten (Lage Witsiebaan)
Op woensdag 10 december 2003 11:59 schreef Petra76 het volgende:
Ik woon in Tilburg-west (omg. Postelse Hoeflaan/lage witsiebaan). Nu heeft de gemeente daar een compleet nutteloze 30-kilometerzone aangelegd. Ik heb echt nog niemand gezien die zich daar aan de snelheid houdt. Ja behalve mijn vriend, maar als die 30 rijdt wordt ie gewaarschuwd met lichtsignalen, krijgt ie last van bumperklevers of wordt ie uitgescholden door medeweggebruikers (gister nog door een BBA-busschauffeur). Nee echt nuttig zo'n 30-kilomerzone. Weer een gedlverspillende actie van de gemeente Tilburg.
Dus moeten de chauffeurs wel harder blijven rijden, totdat de nieuwe dienstregeling ingaat en de routes zijn aangepast [september 2004].
* Sjeekie_Beekie d'r vriendje is BBA-chauffeur concessie Tilburg.
En dat terwijl de gemeente Tilburg opdrachtgever is van de BBA. Zo zie je maar dat ambtenaren kortzichtig bezig zijn met hun werk.
Ik ben helemaal met je eens dat die 30km-zone niet echt nuttig is, maar bij ons in de buurt [Heikant; omgeving Wagnerplein] knort iedereen ook nog steeds met 50 door de straat.
Volgens mij houdt NIEMAND zich aan de snelheid nu. Echt complete waanzin die zone. We hadden al rotondes....was dat niet voldoende?
quote:aha, voortaan maar even medeleven tonen met de chauffeurs op lijn 41 (opstap: Dillenburglaan)
Op donderdag 11 december 2003 10:24 schreef Sjeekie_Beekie het volgende:
De gemeente legt die 30km-zone aan, maar de buschauffeurs krijgen geen extra tijd om hun rondje te rijden. Met als gevolg dat dan alle bussen op die lijn te laat zitten, waardoor het onder andere op het CS een zooitje wordt en de passagiers de dupe worden.
quote:Ja en daar komt nog bij dat ze de voorrangssituatie nu gewijzigd hebben. De zijwegen van de Postelse hoeflaan hebben nu ineens weer voorrang. Heeft ook niemand in de gaten. Dus ik de hele tijd stoppen voor verkeer van rechts, maar die mensen stoppen dus ook
Op donderdag 11 december 2003 10:52 schreef Nolius het volgende:
Ik woon dus in de Postelse Hoeflaan en mijn bek viel dus echt open toen ik zag wat ze gedaan hadden. Het slaat compleet NERGENS op. Buiten dat ik met mijn auto nog met 120 over die drempels zou kunnen, leent deze weg zich totaal niet voor een 30 kilometer zone. Er is veel verkeer, dus voetgangers moeten er zowieso goed uitkijken.Volgens mij houdt NIEMAND zich aan de snelheid nu. Echt complete waanzin die zone. We hadden al rotondes....was dat niet voldoende?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |