quote:
Op zaterdag 6 november 2004 18:52 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Vandaag ging het inderdaad al stukken beter!!!
(Reply om even subtiel te laten weten dat ik op de Asopos met mijn ploeg 2e ben geworden van de 101 C4 damesteams!!!)
En ik eerste bij de heren
![]()
(samen met mijn maatjes natuurlijk, roeien doe je niet alleen!)
Wij hebben er 85 ploegen keihard afgepaald.
![]()
We hadden ook de dagtijd.
Maar tegen blaren kan je weinig doen. Eelt kweken is eigenlijk de enige echte optie. Maar ik had twee weken geleden de Euros Knorresteijn Memorial Rgatta (een tijdrace over 4,4 km met keerboei) waar ik van al mijn eerste vingerkootjes (iig de kootjes die het dichtst bij je handpalm zitten) een blaar over de hele lengte. bij mijn trekhand. Bij de draaihand heb ik alleen last van de knokkels aan de palmkant van mijn hand en mijn duim. Al mijn eelt werd door een teveel aan enthousiasme daar weggevaagd al voordat we bij de keerboei waren. Hell to pay op de terugweg.
Als middeltje voor een snelle genezing gebruik ik zinkzalf. Die kan je halen bij de kruidvat. (lichtblauwe tube/verpakking bij de geneesmiddelen) gewoon direct na het roeien op de getroffen plekken smeren. alleen als het bloed niet in de wond smeren.
Een andere oplossing die ik wel een gezien heb bij wedstrijden is het gebruik vna handschoentjes, maar dat is iets waar op wordt neergekeken bij Euros. Echte mannen zijn immers van staal.
Ik kan je helaas niet vertellen welk soort handschoentjes dat waren. Het leken wel een beetje van dei wielrenhandschoentjes. Vooral scullsters hadden ze aan.
[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 10-11-2004 15:31:10 ]