ok en hoe kom ik daaraan kan ik ook wel zeggen AZ - NEC op canal +quote:Op vrijdag 21 januari 2005 20:56 schreef Kapmes het volgende:
Momenteel Nederland tegen Duitsland van het afgelopen EK op Al Jazeera Sport
			
			
			
			
			
			
			
			Online via een stream. Check de history van de user boven mij maarquote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:15 schreef Dos37 het volgende:
[..]
ok en hoe kom ik daaraan kan ik ook wel zeggen AZ - NEC op canal +
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Alleen schotel bezitters kunnen aardig wat dingen gratis zienquote:Op zaterdag 29 januari 2005 23:18 schreef assie het volgende:
volgende week niets behalve Ned. competitie ????
			
			
			
			quote:Op zondag 30 januari 2005 00:35 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Yepz ga ik gratis naar kijken via Polsat Sport
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Volgens mij geeft geen enkele kabelboer DSF door. Iemand een internetlink voor de livestream?quote:Op maandag 7 februari 2005 23:28 schreef Ludacriss het volgende:
12 februari 19:30 Az Alkmaar - Psv Eindhoven live op de Duitse kanaal DSF sport. Gratis te ontvangen via de schotel en misschien heb je geluk als je kabelmaatschappij het door geeft
Edit:
Sinds dit kanaal gratis te ontvangen is via de schotel zullen er uiteraard live internet streams van zijn maar die ga ik niet voor jullie zoeken
			
			
			
			
			
			
			
			Gelukkig wel.quote:Op dinsdag 8 februari 2005 12:23 schreef DIGGER het volgende:
Ned - Eng is gelukkig voor iedereen gewoon op de BBC.
			
			
			
			Gelukkig, hoeven we niet naar Hans Kraay jr. te luisteren..quote:Op dinsdag 8 februari 2005 12:23 schreef DIGGER het volgende:
Ned - Eng is gelukkig voor iedereen gewoon op de BBC.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Met dank aan http://www.tvgids.nl/detail.php?pid=1598524&tab=1quote:Programma: Kamphues zoekt de grens
Zender: Nederland 1
Tijdstip: 11-2-2005
21:50-22:20
Omroep: KRO
Genre: Informatief
Kenmerken: Teletekst ondertiteld
Heeft een voetbalvandaal met een stadionverbod nog een toekomst? De Hagenaar John van Zweden was tweeëntwintig jaar geleden een van de eerste Nederlandse hooligans die zwaar over de grens ging en bij zijn club voor twee jaar werd geweerd. Anno 2005 leggen ze bij ADO Den Haag weer de loper voor hem uit. Van Zweden is inmiddels een gerespecteerd en bemiddeld ondernemer geworden die sinds kort zelfs eigenaar is van een profclub. Helaas niet in Den Haag, maar in Wales: Swansea, de nummer drie van de vierde Engelse divisie. Van Zweden gaat nu elke week - letterlijk - de grens over om in Swansea zijn liefde voor voetbal te belijden, maar hoe zit dat met zijn kameraden bij ADO? Zijn zij ook wijzer geworden met de jaren? Op zoek naar het antwoord begeeft Rob Kamphues zich in deze aflevering met Van Zweden onder de Haagse hooligans
Titel aflevering: Hooligans
			
			
			
			Ja inderdaad hoorde het Genee gisteren ook zeggen. De NOS zal dan op hetzelfde tijdstip denk ik feyenoord - Sporting uitzenden.quote:Op maandag 14 februari 2005 20:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
RTL5 zal Auxerre - Ajax uitzenden op 24 februari.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Hier op de kabel zit TV5, zondagavond 21.00 uur samenvattingen uit Frankrijk.quote:Op maandag 7 februari 2005 18:44 schreef Greetings het volgende:
Ik wil even een overzichtje voor mezelf maken van samenvattingen van belangrijke europese competities. Ik heb al:
Duitsland: zaterdag 18:10 - 19:40 uur op ARD
Engeland: zaterdag 23:30-01:00 uur op BBC 1 en zondag 22:30-00:30 op BBC 2
Verder meen ik dat ook op de Spaanse, Italiaanse, Franse en Belgische zenders (en misschien nog wel meer) samenvattingen zijn, maar welke zender en hoelaat? Kan iemand me daarbij helpen?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Vreemd, na afloop van De Master of Darts zei hij nog dat ze AZ gingen uitzenden..quote:Op maandag 14 februari 2005 20:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
RTL5 zal Auxerre - Ajax uitzenden op 24 februari.
			
			
			
			
			
			
			
			20.45 Auxerre - Ajax is ook live op Eurosport te volgenquote:Op woensdag 23 februari 2005 11:37 schreef BliksemSchigt het volgende:
Morgen 4 Nederlandse ploegen, wie is waar te volgen:
18.30 AZ - Aachen op NED2
20.45 Feyenoord - Sporting op NED2
20.45 Auxerre - Ajax op RTL5
22.40 Samenvatting Newcastle - Heerenveen op RTL5
Verder natuurlijk alles te volgen op Radio 1 vanaf 20.00.
De Duitsers hebben ook voetbal:
17.45 FC Schalke 04 - FC Schachtjor op ARD.
20.15 Stuttgart - Parma op ZDF.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Eurosport 2quote:Op dinsdag 1 maart 2005 14:04 schreef rotskibo het volgende:
Hier (Rotterdam) zit sinds vandaag Eurosport 2 op de kabel, wat wel tijdelijk zal zijn denk ik. Maargoed, om 18:00 Clermond-Ferrand - Olympique Lyon en om 20:45 Nimes - Nice live.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			huh? deze opmerking heb ik gemaakt omtrent patrick kluivert, wat heeft dat met dit topic te maken? waarom verplaatst?quote:Op zaterdag 19 maart 2005 12:44 schreef Apekoek het volgende:
toch scoort hij weer in de engelse cup en de uefa cup.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |