quote:Daar heb ik mijn best op gedaan - en ik meen het serieus.
Op woensdag 3 december 2003 20:51 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Je mag in principe iedereen noemen, als je maar een redelijke verklaring hebt.
quote:Gesmoorde schoonheid ?
Op woensdag 3 december 2003 20:53 schreef SCH het volgende:
De progressie die Bakatti heeft gemaakt, da vinnik nou eenmaal interessanter dan de gesmoorde schoonheid van Henry
quote:Oh, het is dus wel een verkiezing om spelers als Henry en Nedved nog iets te geven. Dan heb ik het anders geinterpreteerd. Ik dacht dat het een topic was om vergeten spelers naar voren te schuiven.
Op woensdag 3 december 2003 20:52 schreef Tony_Montana67 het volgende:
We gaan eerst nomineren en dan stemmen, maar de 3 spelers met de meeste nominaties gaan door naar de eindronde
quote:www.nederlandsegezegdenvoorbeginners.nl
Op woensdag 3 december 2003 20:54 schreef tong80 het volgende:[..]
Gesmoorde schoonheid ?
quote:Ik was Bakatti niet vergeten hoor.
Op woensdag 3 december 2003 20:55 schreef SCH het volgende:Ik dacht dat het een topic was om vergeten spelers naar voren te schuiven.
Ik ken hem zowiezo niet.
1 van de weinige buitenlandse spitsen die bij AC Milan weet te slagen.
Damien Duff
Een fantastisch seizoen bij Blackburn en een meer dan verdiende transfer naar Chelsea, 1 van de beste linkeraanvallers van 't moment IMO.
Thierry Henry
Tsja, wat kan je hier nog over zeggen ?
quote:
Op woensdag 3 december 2003 20:56 schreef tong80 het volgende:[..]
Ik was Bakatti niet vergeten hoor.
Ik ken hem zowiezo niet.
quote:
Op woensdag 3 december 2003 20:38 schreef tong80 het volgende:Sorry dan.
Heb me vergist in je voetbalkennis.
quote:Pretendeer ik wel kennis te hebben dan ?
Op woensdag 3 december 2003 20:57 schreef SCH het volgende:[..]
[..]
Andriy Shevchenko Schiet al jaren de ene na de andere bal erin voor Milan. De CL winst is voor het grootste deel op zijn conto te schrijven
Roy Makaay Europees Topscorer van het afgelopen seizoen. Razendkanp hoe hij via Vitesse en Tenerife tot grote succesen kwam bij Depor

De ex-Ajacied die Ibrahimovic er niet doorheen liet.
.
[Dit bericht is gewijzigd door Evariste_Galois op 03-12-2003 21:01]
quote:Is ie uitsmijter tegenwoordig ?
Op woensdag 3 december 2003 20:59 schreef Evariste_Galois het volgende:
Kofi MensahDe ex-Ajacied die Ibrahimovic er niet doorheen liet.
.
quote:Nee, dan ik. Ik ben pas een opschepper
Op woensdag 3 december 2003 20:58 schreef tong80 het volgende:[..]
Pretendeer ik wel kennis te hebben dan ?
Maar, ik haal Ten Rouwelaar wel even weg in dat geval. Bakatti is dit seizoen beter dan Van der Vaart, dus die moet nog maar even blijven
quote:Dat mag ook, maar het is in eerste instantie bedoeld om onder de VBL users te peilen wie zij de beste speler van 2003 vinden. Maar je mag in principe iedereen nomineren, zolang je er maar een verklaring voor hebt.
Op woensdag 3 december 2003 20:55 schreef SCH het volgende:
Oh, het is dus wel een verkiezing om spelers als Henry en Nedved nog iets te geven. Dan heb ik het anders geinterpreteerd. Ik dacht dat het een topic was om vergeten spelers naar voren te schuiven.
quote:waarom heeft koffieboon de slechtste speler van de eredivisie-award niet gewonnen??
Op woensdag 3 december 2003 20:59 schreef Evariste_Galois het volgende:
Kofi Mensah.De ex-Ajacied die Ibrahimovic er niet doorheen liet.
.
3 x 1 = 3
2. Roy Makaay, europees topscorer erg knap hij hield zelfs Kezman achter zich.
3. Sjevchenko, hij is de gevaarlijkste spits van dit moment en winnaar van de CL, mede dankzij zijn beslissende penalty.
Henry- Zelfde type als Nedved, maar dan bij Arsenal, speelt mooi voetbal. Hij maakt doelpunten als geen ander, soms. ![]()
Sjevchenko-Groot aandeel in de CL winst van AC Milan, goede spits, en een doelpuntenmachine.
Thierry Henry: geweldige voetballer met een techniek waar je "U" tegen zegt.
David Beckham: de man met de gouden pass, en een van de belangrijkere spelers van England!
2. Henry, zeg ik met enige tegenzin, fabelachtige goals en acties, scort ook erg veel als je het afzet tot z'n speelminuten en schoten op goal.
3. Ik twijfel tussen Shearer, onvoorstelbaar dat ie er nog altijd zo vreselijk veel goals inlegd, Sheva, Goed voor de CL titel en dit seizoen met afstand de best scorende spits in de Serie A, alleen was ie begin dit jaar niet zo goed.
Op basis van dat laatste, gaat m'n stem naar Shearer.
Alles wat ik wilde zeggen over de eerste 2 is al door anderen gezegd en toch RVN omdat hij SCUM vorig seizoen op sleeptouw heeft genomen naar het kampioenschap met zijn vaak beslissende doelpunten.
Verder heeft ie uitstekend gepresteerd in de CL
Micheal Ballack
Met Kahn de enige goede Duitse "voetballer", hij heeft zijn transfer naar Bayern dubbel en dik verdiend.
Toch 1 van de steunpilaren bij Bayern vind ik
Thierry henry
Presteert al jaren goed bij Arsenal, heeft nooit een grote prijs gewonnen voor een individuele speler meen ik.
En het wordt wel eens tijd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |