wel in het engels graag hij leest mee en kan geen nederlands
Happy birthday to you Ozzy, and see you at christmas diner in 3 weeks
quote:je moeder heeft een irritant broertje
Op woensdag 3 december 2003 00:29 schreef leejow het volgende:
GEFELICITEERD OPA!oh kut nu is me geheim verraden
quote:Kijk dat vind ik nou weer zo'n opmerking die de feest vreugde goed kan verpesten, als je ozzy niet wilt feliciteren dan ga je toch fijn weg.
Op woensdag 3 december 2003 00:28 schreef RodrigodiazdeVivar het volgende:
ozzy sucks bigtime!
Sorry for that ozzy, his english is really bad and this guy is pretty stupid so he doesn't know what he's saying, he means: Ozzy if you where he I would suck your dick bigtime.
quote:OZZY! Kick RodrigodiazdeVivar his f#cking ass!!!
Op woensdag 3 december 2003 00:28 schreef RodrigodiazdeVivar het volgende:
ozzy sucks bigtime!
quote:
Op woensdag 3 december 2003 00:27 schreef vosss het volgende:
You wanna birdat to bite his head of??
quote:YEAH, you focking rule big time!!
Op woensdag 3 december 2003 00:51 schreef bob-de-bouwer het volgende:
in het geval hij echt mee leest
OZZY YOU RULE !!
HAPPY BIRTHDAY OZZY
quote:Beterschap OZZY !
Ozzy Osbourne breekt botten bij ongeluk in Engeland 09-12-2003Rockster Ozzy Osbourne (55) heeft zondag bij een ongeluk met een terreinvoertuig op zijn landgoed in Engeland zes ribben, een sleutelbeen en een nekwervel gebroken. Zijn woordvoerster Cindy Guangenti heeft dat maandag bekendgemaakt.
De verwondingen waren niet levensbedreigend. Osbourne onderging maandagmiddag in een niet nader genoemd Engels ziekenhuis een operatie aan het gebroken sleutelbeen, omdat dit een groot bloedvat naar een arm afknelde. Ook probeerden de chirurgen volgens de verklaring bloedingen in zijn longen te stelpen.
Osbourne was in Engeland in verband met het uitkomen van de single Changes, een duet met zijn dochter Kelly. Het is nog onduidelijk of het ongeluk gevolgen heeft voor de productie van de realityshow The Osbournes voor MTV. Afgelopen zaterdag meldde de krant Los Angeles Times op zijn website dat Osbourne volgens eigen zeggen 42 pillen per dag aan anti-psychotische medicijnen en kalmeringsmiddelen slikt. Dit zou verklaren waarom Osbourne in de MTV-show dikwijls niet uit zijn woorden kan komen, struikelt en gedesoriėnteerd lijkt. Eerder deze maand vertelde Osbourne aan een Britse krant dat hij als kind seksueel misbruikt is en daar als volwassene nog lange tijd emotionele gevolgen van heeft ondervonden.
[Copyright 2003, Novum Nieuws / Associated Press]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |