A.s. papa's en mama's:
31 oktober 2003:SheDeviltje. We wachten nog even op bericht
12 december 2003: Yfke
12 december 2003: Lewis.de.boxer
12 januari 2004: 70four (papa)
27 januari 2004: Belana & Kbot2000
22 februari 2004: Catootje
24 februari 2004: Gaoxing
* *1 maart 2004: Swetsenegger & E.T.
5 april 2004: ezzi
7 april 2004: Jambo
17 april 2004: MikMau
14 mei 2004 : Noukie
25 mei 2004: Psyche2003 (papa)
26 juni 2004: poemojn
30 juni 2004: Berkery (papa)
2 juli 2004: Xeliana
* * 5 juli 2004: pluisje en rickmans
13 juli 2004: LadyS
15 juli 2004: Loena-tik
16 juli 2004: Moots
* * * vermeldingen in het rood zijn (as) officiele fokbaby's
De perssmilie: http://home.wanadoo.nl/jmwvd/Smilies/push.gif
De emo-smilie: http://home.wanadoo.nl/jmwvd/Smilies/emo-smilie
[Dit bericht is gewijzigd door Karin op 20-11-2003 22:11]
Phileine, ik heb geen idee hoe je je zus zou moeten aanpakken. Ik hoop toch dat ze zelf snel tot inzicht komt. Misschien is dit alleen haar eerste reactie en gaat ze het snel rustiger aan doen.
Verder hier geen nieuws, wel veel harde buiken. Ik ben dan ook druk bezig met de laatste dingetjes regelen. Ik ben nu alle kleertjes maat 50/56 aan het wassen en ik ben bezig de maxi-cosi en de wieg en de kinderwagen weer helemaal schoon en netjes te krijgen.
Zowel de wasmachine, stofzuiger als stoomapparaat maken overuren. Ik heb de laatste tijd toch al zo'n schoonmaakmanie. Ik wil absoluut dat het huis netjes is en alle was weggewerkt voor de geboorte.
Opruimen gebeurt dan nu ook vrij rigoreus, er gaat een hoop naar het groot vuil. Ik heb overal lijstjes liggen van wat er nog moet gebeuren. Eigenlijk vrij irritant, maar ik kan het gewoon niet laten. De vorige keer had ik dat niet zo erg.
quote:Zou dat niet komen omdat je nu precies weet wanneer het zal zijn? De vorige keer was het natuurlij kspannend van wanneer komt het kindje...
Op dinsdag 11 november 2003 14:05 schreef livelink het volgende:
De vorige keer had ik dat niet zo erg.
quote:[irrie-feminist-mode] Heb hubbie iets aan ze handjes, of ken-ie de wasmasjien gewoon niet vinden?[/uit]
Op dinsdag 11 november 2003 15:15 schreef livelink het volgende:
en dat er dan alweer een stapel wasgoed ligt
Ik bedoel, een wasje in de machine is zo gebeurd hoor, en ik neem aan dat hij niet die 4 dagen full-time bij jou in het ziekenhuis gaat bivakkeren.
Phileine, wat spuuglokje al zei zo zou ik het ook brengen denk ik. Laat haar de ernst zien dat als het mis gaat omdat ze zelf te ver is gegaan ze uiteindelijk het wel op haar geweten heeft dat ze een miskraam zou krijgen. En kun je daar mee leven. Misschien ben ik dan wel een kreng maar je zou er zelf toch niet aan moeten denken dat het met jouw gebeurt omdat je moedwillig te ver bent gegaan. Ik hoop dat ze na haar telefoontje van de gyn echt wat meer sense ziet, want het is toch heel wat om een tweeling te dragen in plaats van gewoon 1 baby en helemaal nadat je net pas een baby hebt gebaard.
Ik kan me trouwens ook wel voorstellen dat ze het zat is, zelf wil ik nu ook wel dat kindje in mijn armen en dat mijn lichaam weer normaal wordt. Ja als je meteen daarna weer zwanger bent en dan ook nog van een tweeling, poeh dat valt nou niet bepaald mee.
Livelink, ikzelf heb al mijn gordijnen, lamellen, bankkussen slopen en eigenlijk alles wat van stof is gewassen. Voor mijn gevoel is nu alles schoon en voor mijzelf ook lekker opgeruimd. Oh ja en alle ramen zijn ook van binnen gelapt. Verders valt er weinig uit te mesten bij mij want we wonen er nog maar 2.5 jaar in dat huis en hebben in die tussen tijd veel kamers onder handen genomen. Dus alles is nu netjes.
Zelf ben ik ook wel lui maar kon het toch niet laten om dit allemaal te doen. En nu het allemaal klaar is ben ik zelf ook opgeruimd in mijn hoofd. Dus ik kan me er wel wat bij voorstellen hoor
Ik ben nog wel gaan werken deze week. Toch maar gedaan, maar ik ben echt moe nu. Morgen vrij en dan maar zien wat ik met de rest van de week doe.
quote:Van de vorige keer weet ik dat er vrij veel op hem af kwam in die 4 dagen. Veel telefoontjes en de bezoekuren was hij in ieder geval wel bij mij in het ziekenhuis. Hij heeft die dagen ook de verzorging van Katja helemaal. De rest van het huis zal hij wel min of meer bijhouden op mijn verzoek, maar de was mag hij van mij laten liggen. Mijn vriend draagt behoorlijk zijn steentje bij in het huishouden en de verzorging van Katja, dus wat dat betreft heb ik gelukkig helemaal niks te klagen.
Op dinsdag 11 november 2003 16:00 schreef Brighteyes het volgende:[..]
[irrie-feminist-mode] Heb hubbie iets aan ze handjes, of ken-ie de wasmasjien gewoon niet vinden?[/uit]
Ik bedoel, een wasje in de machine is zo gebeurd hoor, en ik neem aan dat hij niet die 4 dagen full-time bij jou in het ziekenhuis gaat bivakkeren.
Laat maar, let maar niet op mij. Misschien het de 'single' hormonen die bij mij opspelen.
quote:Stiekem ben ik gewoon jaloers op je schoonmaakwoede. Je moest eens bij mij komen kijken. Daar dwarrelen de kattenhaar vlokken dwarrelen vrolijk in het rond en ik ben als de dood dat de makelaar belt voor een bezichtiging.
Op dinsdag 11 november 2003 17:23 schreef livelink het volgende:
Hindert niet hoor, Brighteyes. Je hoeft je echt niet te verontschuldigen. Als je gelijk had gehad, had ik dat ook volmondig toegegeven. Ik liep vanmiddag ook wel een beetje te zeuren, vond ik zelf. Ik geef gewoon lekker de hormonen de schuld. En gelukkig heeft Lewis dezelfde schoonmaakneigingen gehad, lees ik.
Toen ik net thuis kwam gelijk weer gecheckt, gelukkig geen bloed meer..... Toen het misging bleef het geloof ik wel bloeden.
Wel bemoedigend om te lezen dat er meer ervaringen zijn met bloedverlies terwijl het uiteindelijk gewoon goed is gegaan. Helpt wel om positief te blijven.
Ik las ook ergens over mogelijke innestelingsbloeding, maar dat is toch veel eerder in de zwangerschap?
Ik weet hoe rot je je voelt meid, maar lees even wat al die lieve mensen ( ) vandaag tegen mij hebben gezegd.
De bezorgdheid voor meer bloed gaat denk ik niet meer weg, maar probeer je er bij neer te leggen dat het kan gebeuren, en niet direct het ergste hoeft te betekenen.
T is echt een rotsituatie
Ik ga het heel stoer proberen uit te zingen tot de 25e, dan staat mijn afspraak bij de VK. Als het bloeden niet erger wordt, en steeds vanzelf ophoudt, is er toch eigenlijk nog geen sprake van een miskraam, en zal zij, als ik eerder langskom, ook alleen maar kunnen zeggen dat ik af moet wachten. De 25e kan Rick ook gewoon mee, en dat vind ik ook wel een fijn idee, en tot die tijd gaan we er gewoon van uit dat het goed gaat, met in ons achterhoofd de gedachte dat het ook wel eens mis zou kunnen gaan.
Maar dat zeg ik dus nu heel stoer, het kan zijn dat ik hier morgenochtend heel anders over denk als ik weer bloed aantref....
Heb al de reacties op jou gelezen, doet zeker goed! Ook prettig om het hier even van me af te kunnen schrijven. Mijn hartslag is inmiddels wel weer naar een normaal tempo gedaald.
Het enige is dat naar de WC gaan nog nooit zo spannend is geweest....
Maar goed, ik probeer in mijn oren te knopen dat bloedverlies niet meteen het ergste betekent!
Ik heb 8-12 de eerste afspraak bij de VK. Nog wel even wachten dus.
Ik voel me nog steeds megazwanger (zeg, hoe lang blijven die borsten nog doorgroeien? ) en daar hou ik me maar aan vast
Pluisje die borsten groeien voorlopig nog wel ff door
Verder iedereen die een knuf kan gebruiken.. *KNUF*
*terug naar megalurkstand*
Zo rond 16 juli 2004 mogen Moots en hub hun kleine verwelkomen!
(Karin, volgens mij moet je Loena er ook nog bij zetten in het lijstje hierboven. 15 juli was het volgens mij.)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |