Beetje vies van mezelf wat dat betreft ![]()
De sub doet het weer trouwens
quote:Oftewel " Gatverdamme, die troep is voor m'n vriendin" ?
Op dinsdag 23 december 2003 13:45 schreef Asmo het volgende:
GADVERDAMME!Kan niet snappen dat mensen dat doen! Nou ja ikzelf vind het gewoon vies!, en heb het gelukkig ook nog nooit gedaan en ga dat ook niet doen!
Je liefdesdrankje is toch niet voor jou maar voor je vriendin!!!!
![]()
quote:hoe kun jij in vredes naam weten dat het goor is als je het zelf nog nooit geproeft hebt?
Op dinsdag 23 december 2003 13:45 schreef Asmo het volgende:
GADVERDAMME!Kan niet snappen dat mensen dat doen! Nou ja ikzelf vind het gewoon vies!, en heb het gelukkig ook nog nooit gedaan en ga dat ook niet doen!
Je liefdesdrankje is toch niet voor jou maar voor je vriendin!!!!
![]()
quote:De ene keer smaakt t weer anders dan de andere keer. Het ligt er ook aan wat die persoon heeft gegeten. Soms proef je niks, andere keer is t niet vies en een keer erop ga je bijna over je nek.
Op maandag 3 november 2003 01:29 schreef Grayburn het volgende:
Swowball of hoe heet dat? Ik snap de ophef niet, smaakt niet echt vies ofzo.
quote:misschien vind hij het wel lekker
Op dinsdag 23 december 2003 15:59 schreef punkjunk het volgende:[..]
hoe kun jij in vredes naam weten dat het goor is als je het zelf nog nooit geproeft hebt?
tis niet lekker
quote:Jah inderdaad!
Op dinsdag 23 december 2003 14:49 schreef ParanoidEv het volgende:[..]
Oftewel " Gatverdamme, die troep is voor m'n vriendin" ?
zeg je nu.
quote:meer fruit eten makker.
Op woensdag 24 december 2003 00:06 schreef Party_P het volgende:[..]
misschien vind hij het wel lekker
tis niet lekker
quote:Op welke trefwoorden zocht je toen je dit topic vond
Op dinsdag 23 december 2003 11:34 schreef Popperdepop het volgende:
Ik heb het wel eens gedaan... Waarom zoveel ophef
het geslachtsdeel is gewoon een deel van je lichaam, een verzameling van zenuwen met een stuk huid erover en als je dat gewoon elke dag wast onder de douche is er helemaal niks vies aan. (MG vind beffen leuk
, want je hebt een soort macht
)
quote:Maar het gaat hier niet om het geslachtsdeel zelf, maar om wat er uit komt.
Op woensdag 24 december 2003 16:01 schreef mg794613 het volgende:
Nou sorry wat een gezeur zeg he. als ik m'n vriendin net heb gebeft dan zoen ik haar gewoon en als ze me gepijpt heeft zij mij ook! maarja sommige vrouwen hebben nog een klein beetje haar daar dus dat haal ik dan eerst uit mijn mond voordat ik verder ga (vice versa ook, flossen met je eigen schaamhaar).
het geslachtsdeel is gewoon een deel van je lichaam, een verzameling van zenuwen met een stuk huid erover en als je dat gewoon elke dag wast onder de douche is er helemaal niks vies aan. (MG vind beffen leuk
, want je hebt een soort macht
)
quote:Maakt me ook niet uit, als het maar niet de volledige lading is!
Op woensdag 24 december 2003 16:14 schreef Mr_Brownstone het volgende:[..]
Maar het gaat hier niet om het geslachtsdeel zelf, maar om wat er uit komt.
quote:Ja hoor deed ik als 15-jarige regelmatig na 't rukken. Ben je meteen van de troep af.
Op maandag 3 november 2003 01:26 schreef GWD het volgende:
Ik niet dus, maar ik kan me best voorstellen dat iemand eens zoiets heeft van ..hmm, hoe zou het eigenlijk smaken.en dan heel stiekum even proeft....
iemand?
Dat vind ik tegenwoordig wel wat veel van 't goeie, maar vies vind ik 't absoluut niet. Erg lekker ook niet, gewoon neutraal.
Zoenen na pijpen dus geen enkel probleem mee. Dan vind ik 't zelfs wel geil om "mezelf" in haar mond te proeven (niet een heel kwakkie, maar gewoon dat de smaak nog is blijven hangen).
quote:echt wel. er is geen man in hier die nog nooit zijn eigen zaad heeft geproeft. net zoals je weet hoe bloed smaakt van jezelf. maar dat maakt het voor sommigen nog geen pretje. zaadsmaak is heel erg afhankelijk van je voedsel.
Op woensdag 24 december 2003 17:12 schreef ondeugend het volgende:
Ik ben vrouw en proef mezelf ook wel eens.... dus volgens mij kan ik daar uit opmaken dat als ik man was geweest... ik ook wel nieuwsgierig was geweest hoe ik proef
quote:ja ok, met bloed kun je wel vergelijken, maar is wel (heel) anders. Als je bijvoorbeeld in je vinger hebt gesneden en het bloed flink, dan gaat die vinger vaak wel snel naar je mond om het bloed eraf te halen, totdat je bij de kraan + pleisters bent.
Op woensdag 24 december 2003 17:20 schreef zoalshetis het volgende:[..]
echt wel. er is geen man in hier die nog nooit zijn eigen zaad heeft geproeft. net zoals je weet hoe bloed smaakt van jezelf. maar dat maakt het voor sommigen nog geen pretje. zaadsmaak is heel erg afhankelijk van je voedsel.
quote:zo gaat het soms met een beetje sperma op je vingertjes ook. best handig toch om te weten hoe je smaakt voordat je haar mond volblaft?
Op woensdag 24 december 2003 20:35 schreef Party_P het volgende:[..]
ja ok, met bloed kun je wel vergelijken, maar is wel (heel) anders. Als je bijvoorbeeld in je vinger hebt gesneden en het bloed flink, dan gaat die vinger vaak wel snel naar je mond om het bloed eraf te halen, totdat je bij de kraan + pleisters bent.
quote:tis niet zo dat de meeste mannelijke fokkers ladingen zaad naar binnen werken hoor, toch??
Op donderdag 25 december 2003 20:55 schreef Asmo het volgende:
Bah, eten meer mensen sperma als dat ik dacht
quote:
Op donderdag 25 december 2003 21:09 schreef speknek het volgende:
Ja natuurlijk. Anders had een meisje kunnen zeuren dat het vies is en ze daarom niet slikt. Nu weet ik dat het niet vies is en heeft ze geen excuus.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |