Maar is er ook iets in de trend van
De 100 hardste overtredingen?? Zo ja, waar kan je die kopen bestellen????
Begreep dat Van der Heijden van Dordt vrijgesproken is wegens gebrek aan bewijs, jammer....
Van der Heijden is bij deze: Lama van de maand
Wat dacht je van dit??
Romario haalt door zonder bal in de buurt
[Dit bericht is gewijzigd door Droopie op 23-10-2003 19:23]
quote:Battiston had geen voortanden meer in z'n mond
Op donderdag 23 oktober 2003 19:33 schreef keeper het volgende:Schumacher
.
Battiston
.
quote:schwalbe
Op donderdag 23 oktober 2003 20:26 schreef Juan Zueco het volgende:
[afbeelding]J.
quote:
Op donderdag 23 oktober 2003 20:35 schreef Famas het volgende:[..]
schwalbe
quote:Hij stond toen op. Rende hinkend op één been naar de trainer die de dader had aangemoedigd om Lienen uit de wedstrijd te schoppen.
Op donderdag 23 oktober 2003 20:26 schreef Juan Zueco het volgende:
[afbeelding]J.
de trainer was Otto Rehagel.
De beenbreuk van Maradona na een overtreding van Goiquchea is ook niet mis.
tegen
quote:Nee die was raak lijkt me
Op donderdag 23 oktober 2003 21:16 schreef tong80 het volgende:[..]
De beenbreuk van Maradona na een overtreding van Goiquchea is ook niet mis.
tegen
quote:78. En het was Trappatini. Echt
Op donderdag 23 oktober 2003 21:52 schreef Sloggi het volgende:
die trap in johan neeskens' ballen tegen argentinië op 't (geloof ik) wk'74
quote:Gorlukowitch.
Op donderdag 23 oktober 2003 22:01 schreef Litman het volgende:
Overtreding op Marcel Peeper in Rusland tijdens zijn debuut in het NL-elftal> gebroken been was het gevolg en het einde van zijn interlandcarriere helaas en hij was echt goed!!
quote:Was zijn naam helemaal vergeten. Heb Peeper een keer zien voetballen bij fc twente en hij was sensationeel goed. Na die beenbreuk werd hij een modale voetballer zoals Danny Hesp trouwens na die gruwelijke overtreding van Fred van den Hoorn.
Op donderdag 23 oktober 2003 22:04 schreef tong80 het volgende:[..]
Gorlukowitch.
In dit oude topic staan er ook nog een paar historische.
Ik kan me nog een hele foute overtreding herinneren. Volgens mij tegen Volendam.
Andere partij heeft gescoord. Speler andere partij juicht en knalt met een onvervalste uppercut een speler van Volendam onderuit.
Volgens mij was het Fräser, maar ik ben niet zeker.
J.
quote:Thanx voor het geven van de site!!!! Heb hem meteen besteld, kostte maar 5,50 (pond)
Op donderdag 23 oktober 2003 16:30 schreef BobRooney het volgende:
http://www.footballheaven.net/acatalog/Documentaries.htmlSoccers Hard Men is daar nog te bestellen
quote:Danny was zelf ook niet de slimste in dat duel
Op donderdag 23 oktober 2003 22:14 schreef Litman het volgende:[..]
Was zijn naam helemaal vergeten. Heb Peeper een keer zien voetballen bij fc twente en hij was sensationeel goed. Na die beenbreuk werd hij een modale voetballer zoals Danny Hesp trouwens na die gruwelijke overtreding van Fred van den Hoorn.
quote:het staat er niet bij maar de porto zal er ook nog wel bij komen
Op vrijdag 24 oktober 2003 00:56 schreef mr.marcus het volgende:[..]
Thanx voor het geven van de site!!!! Heb hem meteen besteld, kostte maar 5,50 (pond)
![]()
hopelijk heb ik hem snel!!!
Na vijf minuten weet Jantje Oosterhuis al Robert van der Weert (topscoorder dat seizoen bij Fortuna) uit het veld te trappen (gaat gewoon ff vol op zn knie staan, op tv zie je bij wijze van de band knappen). Van der Weert moet meer dan een jaar revalideren met een zware knieblessure. Als ik de beelden zie krijg ik nog tranen in mn ogen, die ik toen ook de de tribune had.
Wedstrijd eindigde overigens in 0-0, maar de week daarna werd in Ijmuiden het feestje wel gevierd
Brak ooit de kaak van een Club Brugge speler.
Trapte tevens de knie van een Deen doormidden tijdens het EK-92.
AC Milan - Perugia, zal ergens rond 98/99 zijn geweest. Rossi vs. Nakata. Nakata scoort een penalty en rent naar het doel om de bal te halen, vond Rossi niet zo leuk, en gaf de rennende Nakata zo'n ongelooflijk harde knal vol op zn muil, dat de arme Japanner minutenlang bleef liggen. (Had er ooit een filmpje van).
En Gilles de Bilde in Belgie. Die sloeg zn tegenstander ook vol met de vuist op zn muil. Die brak volgens mij alles wat je maar breken kan in je gezicht. Gilles is toen maar naar Nederland gevlucht.
quote:volgens mij was het slachtoffer Kris de Porter,heeft nog een bauwe maandag bij VVV gespeelt
Op vrijdag 24 oktober 2003 11:50 schreef Butra het volgende:
En Gilles de Bilde in Belgie. Die sloeg zn tegenstander ook vol met de vuist op zn muil. Die brak volgens mij alles wat je maar breken kan in je gezicht. Gilles is toen maar naar Nederland gevlucht.
quote:tegen feyenoord in de uefa cup maakte ie ook nog een paar leuke overtredingen
Op vrijdag 24 oktober 2003 09:59 schreef Damzzz het volgende:
Ik ga voor alle overtredingen van Marco Materazzi (InterMilan).Dat is wel zo'n smerige voetballer!GAtverdamme. Tijdens AmsterdamTournament nog zo'n vieze natrap actie die niemand zag (scheids niet tenminste).smeerlap 1e klas
quote:tegenvallend bandje
Op donderdag 23 oktober 2003 16:30 schreef BobRooney het volgende:
http://www.footballheaven.net/acatalog/Documentaries.htmlSoccers Hard Men is daar nog te bestellen
quote:Was dit niet Steven Gerrard?
Op vrijdag 24 oktober 2003 11:43 schreef jimjim1983 het volgende:
Traore, vorig seizoen.
een speler maakt een sliding, Traore komt van opzijn aangerend springt in de lucht en raakt met een flying kick met 2 benen die andere speler vol op zijn dijbeen.
quote:Krist Porte idd.
Op vrijdag 24 oktober 2003 12:15 schreef DutchGooner het volgende:[..]
volgens mij was het slachtoffer Kris de Porter,heeft nog een bauwe maandag bij VVV gespeelt
quote:Pascal Plovie en Henrik Andersen. Sneu voor die jongens was dat.
Op vrijdag 24 oktober 2003 11:06 schreef tong80 het volgende:
Van Basten kon er ook wat van.Brak ooit de kaak van een Club Brugge speler.
Trapte tevens de knie van een Deen doormidden tijdens het EK-92.
ASWH heeft een echte recidivist in de spits, Louis van Kleef. Die kan fantastisch ballen, maar kan nooit zijn kop houden en maakt de vreemdste overtredingen. Gevolg: veel schorsingen.
Enkele hoogtepunten van vorig seizoen:
- veroorzaakt massale vechtpartij tegen Deltasport Vlaardingen thuis, die doorgaat tot in de kleedkamer.
- scoort fraai tegen Spakenburg, maar kort daarna - in de 9e minuut - slaat ie zonder aanleiding een verdediger half knock-out. Rood.
Dit seizoen mocht ie ook al weer een keer met 2 x geel weg.
quote:Oh dat was zo'n mooie
Op donderdag 23 oktober 2003 23:08 schreef mitt het volgende:
Esnaider vs Witschge
jerry taihuttu was topscorer van TOP Oss en de Eerste Divisie en leek klaar voor de overstap naar de Eredivisie, ware het niet dat hij uit tegen RBC onze keeper Mukwayanza "zeg maar Eugène" Bulayima tegenkwam...
in de hoek van de 16 meter gaf hij die Taihuttu wel zo een ongelooflijke doodschop he, ik stond er als 9 of 10 jarig mannetje echt vol ongeloof naar te kijken... hell wat was dat een verschrikkelijke doodschop
in de weken erna zat Taihuttu allemaal te zeiken in de media omdat die keeper zogenaamd zijn carrière had geruineerd... terwijl het eerste wat hij deed toen hij weer fit was (na 1,5 jaar) die Van der Hoeven ongelukkig schoppen... terwijl dat echt een redelijk talent was...
selectieve verontwaardiging
Fred vd Hoorn op Ruudje Hesp
Dani doorschoppend op Lodewijks
en inderdaad Rustu was ook erg lomp laatst. Die had van het veld afgehaald moeten worden wegens openbare geweldpleging en een stadionverbod voor het leven moeten krijgen.
quote:Zijn allemaal al genoemd.
Op vrijdag 31 oktober 2003 18:58 schreef Reanimatie.com het volgende:
Barry v Galen op Richard Stricker, heeft naderhand nooit zijn excuses aangeboden of een gevraagd heo het met Richard ging. De vrouw van Richard heeft ooit eens aan ons gevraagd of wij die graftak niet eens konden ...... hè, witte nie?Fred vd Hoorn op Ruudje Hesp
Dani doorschoppend op Lodewijks
en inderdaad Rustu was ook erg lomp laatst. Die had van het veld afgehaald moeten worden wegens openbare geweldpleging en een stadionverbod voor het leven moeten krijgen.
quote:Was dat niet op Ronald de Boer ? In ieder geval die vieze sliding ja (Athletico Madrid).
Op donderdag 23 oktober 2003 23:08 schreef mitt het volgende:
Esnaider vs Witschge
quote:*zucht* dadelijk mijn bril maar weer eens opzetten.
Op vrijdag 31 oktober 2003 18:58 schreef tong80 het volgende:[..]
Zijn allemaal al genoemd.
quote:Nee was tegen Witschge.
Op vrijdag 31 oktober 2003 19:00 schreef elcastel het volgende:[..]
Was dat niet op Ronald de Boer ? In ieder geval die vieze sliding ja (Athletico Madrid).
Witschge lag zelfs al achter de achterlijn toen Esnaider er met gestrekt been in kwam.
quote:Heb er niets van gevoeld
Op vrijdag 31 oktober 2003 19:15 schreef tong80 het volgende:[..]
Witschge lag zelfs al achter de achterlijn toen Esnaider er met gestrekt been in kwam.
quote:Geweldig idd dat ie met 5-0 verloor van het Nederlands elftal terwijl ie voor de eerste keer aanvoerder mocht zijn.
Op vrijdag 31 oktober 2003 19:26 schreef Gunner het volgende:Vinnie Jones
quote:1988 in het OS?
Op vrijdag 31 oktober 2003 19:31 schreef tong80 het volgende:[..]
Geweldig idd dat ie met 5-0 verloor van het Nederlands elftal terwijl ie voor de eerste keer aanvoerder mocht zijn.
quote:Nee kwalificatie toernooi voor een EK-of WK. Ik dacht in 95.
Op vrijdag 31 oktober 2003 19:32 schreef DutchGooner het volgende:[..]
1988 in het OS?
quote:Was Marcel Liesdek, tegen Erik Steltenpool van Volendam. Is tig keer herhaald op tv met een cirkeltje eromheen.
Op donderdag 23 oktober 2003 23:46 schreef Juan Zueco het volgende:
Ok, die tegen Lienen was smerig (vooral de beelden).... en indrukwekkend inderdaad toen Lienen met zijn gehavende been verhaal ging halen.Ik kan me nog een hele foute overtreding herinneren. Volgens mij tegen Volendam.
Andere partij heeft gescoord. Speler andere partij juicht en knalt met een onvervalste uppercut een speler van Volendam onderuit.
Volgens mij was het Fräser, maar ik ben niet zeker.
J.
quote:in Eindhoven was dat dan,maar werd at niet 7-0?
Op vrijdag 31 oktober 2003 19:36 schreef tong80 het volgende:[..]
Nee kwalificatie toernooi voor een EK-of WK. Ik dacht in 95.
quote:Ja, dat was 7-1. Maar was ie niet al captain in het uitduel, 1-3, toen Pierre van H. Oranje moest redden? Was in 1996 of 1997, kwalificatie voor WK 98.
Op zaterdag 1 november 2003 16:12 schreef DutchGooner het volgende:[..]
in Eindhoven was dat dan,maar werd at niet 7-0?
quote:volgens mij Hughes
Op zaterdag 1 november 2003 16:31 schreef methodmich het volgende:[..]
Ja, dat was 7-1. Maar was ie niet al captain in het uitduel, 1-3, toen Pierre van H. Oranje moest redden? Was in 1996 of 1997, kwalificatie voor WK 98.
Overigens maakte volgens mij in beide duels Dean Saunders het doelpunt voor Wales.
quote:dacht het ook
Op zaterdag 1 november 2003 16:35 schreef methodmich het volgende:
Okee, dan was het die 7-1.Overigens maakte volgens mij in beide duels Dean Saunders het doelpunt voor Wales.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |