Dat is leuk hoor.. finnen zijn namelijk wel HEEL gastvrijquote:Op woensdag 21 juni 2006 16:32 schreef HeatWave het volgende:
Ik ben eerlijk gezegd niet echt bekend met Finnen. Zweden ken ik na 3 jaar een relatie gehad te hebben daar wel een beetje.
Het meisje dat ik ga opzoeken is zeker niet verlegen. Maar ze zegt idd zelf dat Finnen dat opzich dus wel zijn.
Ach, ik ben op bezoek bij een inboorling, dus ik neem aan dat ik snel een beetje ingeburgerd zal zijn.
Wat er dus verder nog gaat gebeuren qua vervolg, vriendschappen etc, is nog afwachten. Maar ik heb er wel zin in.
Dit is een soort eerste kennismaking zeg maar. We hebben elkaar natuurlijk relatief kort gezien toen ze hier was.quote:Op donderdag 22 juni 2006 12:38 schreef Public_NME het volgende:
Ontbijt in Café Engel tegenover de Witte Kerk op zondagochtend is ook aan te raden. Echt lekkere (gezonde) ontbijtjes heb je daar!
Jammer dat je niet wat langer gaat, anders had je zeker naar Lapland moeten gaan! Lapland is echt ultiem mooi en het is daar zooo schoon en de lucht zo fris... Dat is echt puur natuur.
Ja Finland zal ik zeker aan houden als ik jou was, is echt mijn 2e vaderland geworden tijdens mijn 2 periodes in Finland. (ook door mijn inmiddels Finse ex-vriendin)quote:Op donderdag 22 juni 2006 12:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dit is een soort eerste kennismaking zeg maar. We hebben elkaar natuurlijk relatief kort gezien toen ze hier was.
Als het bevalt zullen er vast nog wel wat vervolg bezoekjes komen. En misschien dan ook wat langer enzo.
We zullen zien hoe het allemaal loopt. Een extra vakantie adresje is nooit weg natuurlijkquote:Op donderdag 22 juni 2006 12:46 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Ja Finland zal ik zeker aan houden als ik jou was, is echt mijn 2e vaderland geworden tijdens mijn 2 periodes in Finland. (ook door mijn inmiddels Finse ex-vriendin)
Studeert ze nou in Amsterdam? Aangezien ik zeer veel Finnen ken omdat ik op die Finse link zit en 75% van mijn klas native Fins is. (zitten/zaten dus ook in A'dam nu)
quote:
Ik ga in de herkansing in september!quote:Op woensdag 22 februari 2006 22:25 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
En het Olympisch Stadion en Suomenlinnen.
Had je toch nog een middag mee kunnen vullen
lekker hoorquote:Op zaterdag 21 juli 2007 21:16 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
[..]
Ik ga in de herkansing in september!
Woensdag een ochtendvlucht naar Helsinki, donderdag en vrijdag vergaderen en moet alleen nog evern verzinnen of ik zaterdag of zondag terug ga. Ik neig naar de avondvlucht op zaterdag eigenlijk.
Ik heb één nacht in het Eurohostel geslapen een paar jaar geleden, maar dat beviel me eigenlijk juist wel erg goed. Ik zat er welliswaar in de winter, maar het was er prettig vertoeven. Tijd om naar een gemeenschappelijke kamer te zoeken had ik niet echt, dus verwacht van mij geen tipsquote:Op vrijdag 21 juli 2006 01:15 schreef snoop het volgende:
Heeft er iemand ervaring met een hostel in Helsinki? Het liefst wil ik er een waar je mensen kunt ontmoeten, waar dus een gemeenschappelijke kamer is ofzoiets waar mensen iets drinken savonds of gewoon zitten. Over dat Eurohostel heb ik toch wel mindere dingen gelezen...
Als iemand iets weet zou ik dat erg op prijs stellen.
Wat betaal je nou voor zo'n hostel per nacht per persoon?quote:Op zondag 22 juli 2007 15:13 schreef umberrella het volgende:
Ik vond stadion hostel prima... NIET in de buurt van t centrum, maar mij stoorde het niet... ik vondt t zelfs wel lekker om stuk te lopen steeds
Nee klopt. Al willen ze je dat op hun site wel zo doen geloven. Maar dat stukje lopen is ook voor mij geen probleem. En anders kan je altijd nog de tram pakkenquote:Op zondag 22 juli 2007 15:13 schreef umberrella het volgende:
Ik vond stadion hostel prima... NIET in de buurt van t centrum, maar mij stoorde het niet... ik vondt t zelfs wel lekker om stuk te lopen steeds
Goede zaak! Veel plezier!quote:Op woensdag 22 augustus 2007 11:54 schreef bassieVL het volgende:
Volgende week breng ik ook een kort bezoekje aan Helsinki. Mijn eerste keer aldaar.
Verrassendquote:Op woensdag 22 augustus 2007 14:50 schreef Mitä_kuuluu het volgende:
Tipje van de sluier, er komt veel drank bij kijken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |