Kwou even weten of jullie dit een leuk idee vinden.... Ik wil dus een nederlandse branch van het engelse The Official Monster Raving Loony Party maken in Nederland en heb jullie hulp daarbij nodig. Ik heb wel zin in wat lol in Nederland want dat is vrijwel niet meer te vinden.
Spui hier je standpunten (dus lollige) en laat weten als je er echt intresse in heb want mij lijkt het echt serieus lachen als het echt werkt.
Website van die partij in engeland: http://www.omrlp.com
Wel even naar de website kijken voordat je reageert aub, en kijk vooral naar Policies.
Als het werkt word het lachen.. zeker weten...
Borstimplantaten in het ziekenfonds.
Is dit niet spam?
quote:
Op maandag 6 oktober 2003 21:39 schreef onanymous het volgende:
Ik vind de politiek al iets teveel een rariteitenkabinet met die LPF de afgelopen jaren, sorry. Als de LPF der uit is praten we verder.
Volgens mij heeft Lord Sutch zelfmoord gepleegd een paar jaar geleden, hij is in ieder geval overleden.
Maar ja, in Nederland hebben we natuurlijk al de Partij van de Toekomst, onze eigen loonies.
quote:Slowchat en offtopic gepost is hier helaas niet toegestaan. Probeer mensen anders mee te laten denken over je partij door bijvoorbeeld zelf met ideeën te komen.
Op maandag 6 oktober 2003 21:45 schreef Arsenicem het volgende:
He onanymous... kzie net je logo..Was ik afgelopen vrijdag nog heen. P60 amstelveen... Was jij daaar?
quote:Als gewaardeerd lid der limburgse natie wil ik hier graag een korte respons op geven.
Op maandag 6 oktober 2003 22:36 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Verbod op polonaises en carnavalsmuziek, dan wordt het vanzelf een stuk leuker
idd. het is offtopic, bite me
- Meer sociale ontmoetingsplaatsen in de wijken bouwen, zodat mensen een gezellige tijd kunnen beleven buitenshuis
- De subsidies op buurtverenigingen en sportverenigingen gigantisch verhogen zodat ieder mens voor een prikkie kan sporten
Heel snel RTL4 en al haar commerciele klonen van de buis halen, en een stuk of 12 VPRO`s op de kabel knallen.
24 uur Theo & Thea
daar trek je stemmers mee
quote:Limburg weggeven aan Belgie, zou ook al een hoop schelen natuurlijk
Op maandag 6 oktober 2003 22:42 schreef Herostratos het volgende:Als gewaardeerd lid der limburgse natie wil ik hier graag een korte respons op geven.
idd. het is offtopic, bite me
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |