Regels:
History:
Site Checks deel 1 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 2 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 3 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 4 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 5 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 6 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 7 - aub GEEN spam!
Site Checks deel XIII - aub GEEN spam!
Site Checks deel 9 - aub GEEN spam!
Site Checks deel X - a.u.b. GEEN spam!
Site Checks deel 11 - a.u.b. GEEN spam!
Site Checks deel 12 - a.u.b geen spam!
Site Checks deel 13 - a.u.b geen spam!
Site checks deel 14 - aub GEEN spam!
Site checks deel 15 - aub GEEN spam!
Site checks deel 16 - aub GEEN spam!
Site checks deel 17 - aub GEEN spam!
Site checks deel 17 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 18 - aub GEEN spam!
Site checks deel 19 - aub GEEN spam!
en nog een oudere die gebruikt werd voor deze topic reeks
Maak hier reklame voor je eigen internetsite
Dus hier maar weer verder.
quote:De laatste van mijn inhaalslag van sitechecks.
Op zaterdag 4 oktober 2003 01:18 schreef Dwork het volgende:
Al eerder een check geplaatst, maar nu is ie dan echt helemaal af.
Kijk eens naar mijn site maar dan kritisch hier is ie dan!!Graag de fouten melden!
De kleuren vind ik wel oké, lekker plain en basic. Alleen wel vreemd dat de scrollbars fel licht blauw terwijl de rest een totaal andere kleur heeft. Staat erg vreemd.
Dat Welcome! staat trouwens een beetje tegen de bovenkant geplakt. Kom ik gelijk op het punt dat ik de combi's erg vreemd vind. Je mixt engels en nederlands op een vreemde manier door elkaar. Als je het mij vraagt, heb je dat welcome! en News/Weblog en more info van een andere site geript. Je moet btw ook een titel van de pagina instellen.
Ik zie het nu pas, je hebt een dubbele scrollbar! Heel, heel, heeeeel slecht. Eentje voor de gewone pagina en eentje voor je iframe.
Het zwanger woordenlijst werkt trouwens niet en op de error pagina zie ik ook weer opeens engels opduiken. Is "Klik here if u want to go back to the main page!!" trouwens goed engels?
Nog een foutje. Als ik naar log archief gaat en dan naar augustus dan blijft ie de pagina maar refreshen.
De vormgeving van zwanger in beeld is trouwens totaal anders dan de vormgeving van de site. Kijk eens of je dat gelijk kan trekken.
Het gastenboek is wel netjes gedaan.
Dat "Pagina geladen in 0.341346 seconden. De datum van vandaag is 04-10-2003 en het is 07:46:06" onderaan de pagina in grijs zonder font is totaal niet nodig en ook helemaal niet goed zichtbaar.
Je site mist ook een DTD en Encoding en komt ook niet door de validator heen. Je source is trouwens helemaal één grote mess met van alles door elkaar. Zie ik opeens een dubbele title staan in de body.... maak ook eens meer gebruik van CSS.
Foto album, zelf geschreven? Ripper en nepper
Maar nu kom ik op een ander punt. Het fotoalbum. Correct me if I'm wrong, maar je valt wel erg door de mand. Heel erg zelfs.
http://www.darkbluestar.com/mygallery/index.php
http://www.sdmug.org/gallery/index.php
Gebruiken ze daar toevallig dezelfde gallery? Hebben ze het van jou gejat? Nee, dacht het niet. Is het misschien gewoon een gratis script? Ja!
http://www.whiteangle.com/whitealbum.php
Maar zeg je niet een paar bladzijdes eerder
quote:Op je pagina lees ik ook
Op donderdag 25 september 2003 10:01 schreef Dwork het volgende:[hier krijg je complimentjes dat je, als je de gallery zelf hebt geschreven, dat erg goed hebt gedaan]
ja, ik ben nog bezig met de styling.
En ben vanplan om hem als download op te geven vandaar.
quote:Zit je hier nou gewoon gigantische bullshit te vertellen? Ja.
Website Ukkienet.com
Papa heeft speciaal voor deze homepage van wesley een foto album gemaakt, voor de webmasters leuk om te weten. (het is geschreven in PHP waar papa op dit moment erg gek van is.)
Iemand die van PHP houdt gebruikt geen Frontpage, zoals in je source staat:
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
Er staat meer in je source dan je zou denken. De hele site bijv. ook zelf ontworpen? Dacht het niet. Komt
http://www.titoonic.dk/products/games/snowboard/
me niet erg bekend voor? De meta tags van die site staan nog gewoon in jouw source.
Het was gewoon allemaal iets te ongeloofwaardig. Volgende keer beter!
wat vinden jullie ervan?
bijdeweg: ik heb het niet gemaakt, maar een designer die met ons samenwerkt: www.orionseven.com
[Dit bericht is gewijzigd door webfreaky op 04-10-2003 14:47]
quote:Orgineel en stijlvol!
Op zaterdag 4 oktober 2003 14:41 schreef webfreaky het volgende:
www.webdesigntools.nl/site/ alleen layout, site nog niet af verder...wat vinden jullie ervan?
Ik zou alleen de letters we've got the tools wat dichter bij elkaar zetten
quote:Die hebben we al uitgebreid besproken in deel 19. Je hebt je menu van onderen naar links of rechts verplaatst. Goed zo. Maar we blijven niet bezig hè.
Op zaterdag 4 oktober 2003 14:30 schreef crN het volgende:
www.excessum.nlBand site, met fotos en muziek.
Check it out!
quote:ziet er goed uit!
Op zaterdag 4 oktober 2003 14:41 schreef webfreaky het volgende:
www.webdesigntools.nl/site/ alleen layout, site nog niet af verder...wat vinden jullie ervan?
bijdeweg: ik heb het niet gemaakt, maar een designer die met ons samenwerkt: www.orionseven.com
quote:mooi
Op zaterdag 4 oktober 2003 14:30 schreef crN het volgende:
www.excessum.nlBand site, met fotos en muziek.
Check it out!
quote:mooi
Op zaterdag 4 oktober 2003 14:41 schreef webfreaky het volgende:
www.webdesigntools.nl/site/ alleen layout, site nog niet af verder...wat vinden jullie ervan?
bijdeweg: ik heb het niet gemaakt, maar een designer die met ons samenwerkt: www.orionseven.com
Maar check eerst zelf wat pagina's voordat je een sitecheck plaatst. Anders gaat natuurlijk het hele idee van sitechecks verloren en wordt het meer een ELTino & Sop beoordelen sites topic. Iedereen ziet weer andere dingen dus iedereen moet dan ook zijn mening over een site geven voordat ie zelf zijn site laat checken!
quote:Ik zit nu trouwens met een ander probleem, ik heb wel indicaties voor nieuwe berichten, ook nieuws, afbeeldingen (dat staat off-line). Maar goed nieuwe berichten moet je controleren op tijd en op mijn server is de datumnotatie anders
Op zaterdag 4 oktober 2003 13:45 schreef ELTino het volgende:[..]
Kleuren vind ik erg leuk. Fris en fruitig om het zo maar te noemen
Dat registeren en inloggen vind ik een beetje vreemd staan in het midden van dat verticale tabblad, misschien kan je het beter bovenaan uitlijnen.
klopt, ik ben er zelf nog niet uit hoe ik het ga oplossen
Die knoppen bovenaan zijn misschien een beetje groot en gekarteld, dus probeer eens wat kleiner en anti-aliased.
Nu zit ik een beetje te snuffelen overal en moet zeggen dat als je het zelf hebt geschreven, ik veel respect voor je heb. Het werkt werkelijk goed en heb niks aan te merken op het forum. Het is gebruiksvriendelijk, snel, duidelijk en heeeel overzichtelijk en werkt ook gewoon goed. De smilies invoegen bij berichten en mijn extra bij profiel wijzigen gaat erg goed.
Je moet trouwens nog wel een beetje aan je source werken. Zet veel meer in stylesheets, dat steelt een boel bandbreedte ten eerste en het is voor jou als developer ook nog eens veel makkelijk editten. De DTD en encoding zie ik btw ook niet en hij is niet helemaal HTML 4.01 (11 errors)
dat stylesheet is wel een goed idee, ik stel namelijk 100 keer hetzelfde font in verder is het wel vrij variabel (dacht ik)Waarmee vind je trouwens die html errors? ik ben best wel benieuwd.
Maar toch, erg goed. Ik ben benieuwd naar het uiteindelijke resultaat.
quote:Hoe wordt het in de db gezet dan?
Op zaterdag 4 oktober 2003 16:14 schreef ErikN het volgende:
www.springels.nl/index.asp
[..]Ik zit nu trouwens met een ander probleem, ik heb wel indicaties voor nieuwe berichten, ook nieuws, afbeeldingen (dat staat off-line). Maar goed nieuwe berichten moet je controleren op tijd en op mijn server is de datumnotatie anders
. Anders was het nog gebruikersvriendelijker
.
En je kan de site controleren op
Maar dan moet je wel eerst een DTD in je pagina's hebben. Ik heb bijv. in mijn huisje HTML 4.01 strict gedefinieerd. Ik heb dan
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/strict.dtd">
helemaal bovenaan mijn pagina, boven <html> gezet. Check
http://www.w3schools.com/html/html_whyusehtml4.asp
om te kijken welke DTD bij je past. De meesten gebruiken transistional... zorg dat je aan de eisen voldoet en haal hem door de validator heen.
De validator zal ook aangeven wat je fout doet. Naast de DTD moet je ook een encoding in je pagina zetten:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
Gewoon in het rijtje van de meta's in je head. Je kan het beste deze gebruiken, deze is van west-europa (correct me if i'm wrong)
Heb een site voor een bevriende band gemaakt:
http://www.liposuction-band.nl
Wat denken jullie er van? Van Tino weet ik het al
quote:ziet er wel leuk uit, je moet alleen de javascript fout eruit halen,
Op zaterdag 4 oktober 2003 17:10 schreef Sjoewe het volgende:
Bij het vorige topic door de mand gevallen geloof ik, maar nu hier opnieuw.Heb een site voor een bevriende band gemaakt:
http://www.liposuction-band.nl
Wat denken jullie er van? Van Tino weet ik het al
graag serieuze reacties,
quote:
Op zondag 5 oktober 2003 10:07 schreef markusmarkus het volgende:
na de sitecheck van de vorige keer, heb ik het een en ander aangepast, de frames zijn niet meer te resizen en de borders van de frames zijn wat dunner, zonder borders wordt het zo'n raar vlak namelijk, ben benieuwd of het zo al wat wordt,graag serieuze reacties,
http://home.wanadoo.nl/m.vander.werf
quote:Zie vorige sitecheck voor mijn sitecheck...
Op zondag 5 oktober 2003 10:07 schreef markusmarkus het volgende:
na de sitecheck van de vorige keer, heb ik het een en ander aangepast, de frames zijn niet meer te resizen en de borders van de frames zijn weg, ben benieuwd of het zo al wat wordt,graag serieuze reacties,
http://home.wanadoo.nl/m.vander.werf
quote:Ik vind het iets te.... kinderlijk is misschien het goede woord. Speels op een verkeerde manier.
Op zaterdag 4 oktober 2003 18:16 schreef jagermaster het volgende:
www.puinweb.nl
alleen layout want het is nog een plaatje en verder niets, maar ziet dat er een beetje uit???
Het komt denk ik door de lichte kleur blauw en het ontbreken van échte graphics. Zo zijn al je lijntjes even dik en die fade in het midden bij de lijntjes draagt ook niet echt iets bij.
Maar misschien is het helemaal anders als alle content erop staat.
quote:1) Blijf met je gore poten van mijn schermgrootte af
Op zaterdag 4 oktober 2003 19:06 schreef vincenr8 het volgende:
www.scoob-elst.nl
website voor een discotheek alleen de banner rechtsboven moet je ff niet op letten want die doet et nog niet
[Dit bericht is gewijzigd door Renoud op 06-10-2003 18:16]
quote:ziet er zeker aardig uit, heel netjes gescript volgens mij.
Op maandag 6 oktober 2003 16:31 schreef -MEXX- het volgende:
http://www.digivlieg.nlVrij eenvoudige HTML-site, hoe vindt u het design?
Erg origineel verder!
quote:Jouw sites staan garant voor een mooie site en nu dus ook weer.
Op maandag 6 oktober 2003 18:14 schreef Renoud het volgende:
soort opdracht voor school:
gaat met name om layout: http://honk.e-xcess.nl
(sub pagina's werken nog niet, ben nog niet helemaal zeker over de layout)
Goed afgewerkt en die foto is erg goed op zijn plaats en past er ook goed bij. Die kleuren streepjes boven je menu-items zijn wel een beetje onduidelijk. Die oranje bij gedichten verdwijnt tegen het rood terwijl het lichtblauw bij contact er heel erg uitspringt.
Ook rechtsboven vind het grijs wel heel erg leeg. Ook helemaal onderaan zie je de footer (copyright etc.) heel erg slecht.
Verder is hij erg netjes afgewerkt en geeft gelijk goede indruk.
quote:Bedankt voor je reactie.
Op maandag 6 oktober 2003 18:42 schreef ELTino het volgende:[..]
Jouw sites staan garant voor een mooie site en nu dus ook weer.
Goed afgewerkt en die foto is erg goed op zijn plaats en past er ook goed bij. Die kleuren streepjes boven je menu-items zijn wel een beetje onduidelijk. Die oranje bij gedichten verdwijnt tegen het rood terwijl het lichtblauw bij contact er heel erg uitspringt.
Ook rechtsboven vind het grijs wel heel erg leeg. Ook helemaal onderaan zie je de footer (copyright etc.) heel erg slecht.
Verder is hij erg netjes afgewerkt en geeft gelijk goede indruk.
Waar ik dus nog over zit te denken, is de vraag of deze site zich wel richt op de juiste doelgroep (jongeren 15-25)? Misschien kan jij me er een beetje mee helpen.
quote:De site ziet er denk ik iets te professioneel voor. In de zin van te corporate en glad voor een jongerenhonk (als ik het goed begrijp)
Op maandag 6 oktober 2003 19:05 schreef Renoud het volgende:[..]
Bedankt voor je reactie.
Ik heb al geprobeerd een oplossing te vinden voor het "saaie" grijze boven in, maar alles wat ik probeerde was weer te druk -> trok teveel aandacht.Waar ik dus nog over zit te denken, is de vraag of deze site zich wel richt op de juiste doelgroep (jongeren 15-25)? Misschien kan jij me er een beetje mee helpen.
Komt denk ik door het grijs en het rood. Om het iets vrolijker eruit te laten zien, kan je denk ik beter meer contrastkleuren gebruiken. Die foto, is dat van het honk zelf? Anders kan je beter een foto iets doen dat 'de jeugd' meer aanspreekt. Een breezer-flesje ofzo Ook het rood-wit maakt het iets te statisch denk ik.
Ik kan trouwens moeilijk oordelen over wat jongeren nou mooi/goed vinden, omdat ik zelf ook veel met vormgeving bezig ben. Daardoor heb ik een iets andere kijk dan de meeste 'standaard'-jongeren. Ik kan er dus alleen maar naar gissen.
Ow ja, misschien meer foto's en plaatjes en dergelijke gebruiken...
quote:Check je zelf eerst een site? Dan zal ik die van jou doen...
Op maandag 6 oktober 2003 21:47 schreef DJ.KRIZZ het volgende:
site in aanbouw:
quote:Same for you
Op dinsdag 7 oktober 2003 18:20 schreef KinKyJ het volgende:
http://users.pandora.be/jspotNog veel werk aan, maar goed...
Het principe van sitechecks is toch niet zo lastig? Als iedereen alleen maar sites post, dan schiet het niks op. Het is een 'interactief spel' van checken en gecheked worden.
Daarom:
Check éérst zelf een site en post dáárna je eigen sitecheck
[Dit bericht is gewijzigd door paulusie op 07-10-2003 20:07]
quote:Ik vind 'm ook heel goed en origineel. Niets op aan te merken dus.
Op maandag 6 oktober 2003 16:31 schreef -MEXX- het volgende:
http://www.digivlieg.nlVrij eenvoudige HTML-site, hoe vindt u het design?
quote:Ik ben geen voorstander van popups.
Op zaterdag 4 oktober 2003 14:30 schreef crN het volgende:
www.excessum.nlBand site, met fotos en muziek.
Check it out!
De layout vind ik cool en hopelijk is die origineel.
quote:Heel erg strak design: ziet er goed uit. Nu misschien nog een agenda-functie, wat fototjes en wat extra content en het zit wel snor.
Op dinsdag 7 oktober 2003 20:01 schreef paulusie het volgende:
dan ook maar die van mijhttp://www.dance-index.com
en die van jullie zijn allemaal heel mooi
Tip: profileer je site ook een beetje dmv het design: wat is de bedoeling? Wie wil je bereiken? Welke genres komen aan bod? ...
Misschien kan je eens naar de volgende sites gaan kijken voor inspiratie: www.lazerhothits.com (nog een oud project van mij) en www.partyguide.be
ps: zo goed El Tino?
al weer even wat ouder, maar ben toch benieuwd wat mensen er van denken!
Eenvoud was mijn doel
quote:Het komt een beetje druk maar anderzijds té eenvoudig op me over. Doordat ik 3 banners zien plus twee keer een tekstje onderaan (laatste update en designed for). Vooral dat designed voor kan je wel laten vallen, niemand heeft daar iets aan. Het eenvoudige komt doordat je weinig graphics gebruikt en je eigenlijk maar twee kleuren gebruikt, oranje en rood). Probeer er nog een iets meer 'spetterende' header in te gooien en experimenteer eens met contrastkleuren.
Op dinsdag 7 oktober 2003 18:20 schreef KinKyJ het volgende:
http://users.pandora.be/jspotNog veel werk aan, maar goed...
Verder zijn je pagina's een rommeltje. Zo zie ik daar iedere keer links van het linker blok 'related links:' staan, wat eigenlijk nergens voor dient. Verder vind ik de indeling verschrikkelijk warrig. Waar staat nou de inhoud, wat staat waar en waar gaat het eigenlijk om.
Bij contact is het trouwens zo, dat er ruimte boven de foto en ':: Contact me' zit. Ik snap trouwens helemaal niet waarvoor dat oranje kader nog dient als er eigenlijk geen info in staat.
Kijk dus eens goed wat je nou precies voor info wil geven en hoe je die op een overzichtelijke manier plaatst.
quote:Ziet er niet slecht uit. Wel een opmerking: in die sectie advanced geef je wel een paar teasers op de homepage, maar je bent vergeten door te linken.
Op woensdag 8 oktober 2003 09:34 schreef MlR het volgende:
www.mirdesign.nlal weer even wat ouder, maar ben toch benieuwd wat mensen er van denken!
Eenvoud was mijn doel
quote:Ok, goeie tip.
Op woensdag 8 oktober 2003 09:37 schreef ELTino het volgende:[..]
Het komt een beetje druk maar anderzijds té eenvoudig op me over. Doordat ik 3 banners zien plus twee keer een tekstje onderaan (laatste update en designed for). Vooral dat designed voor kan je wel laten vallen, niemand heeft daar iets aan. Het eenvoudige komt doordat je weinig graphics gebruikt en je eigenlijk maar twee kleuren gebruikt, oranje en rood). Probeer er nog een iets meer 'spetterende' header in te gooien en experimenteer eens met contrastkleuren.
quote:Related links (zoals het woord zelf zegt) zijn links naar andere secties in de site (of off site locaties) die te maken hebben met de sectie. Niet echt supernuttig, maar het vergemakkelijkt de trafiek wel wat dacht ik.
Verder zijn je pagina's een rommeltje. Zo zie ik daar iedere keer links van het linker blok 'related links:' staan, wat eigenlijk nergens voor dient. Verder vind ik de indeling verschrikkelijk warrig. Waar staat nou de inhoud, wat staat waar en waar gaat het eigenlijk om.
quote:Die oranje blokken dienen om te navigeren binnen een sectie (quite obvious). Bij links en contact staat er inderdaad niets in omdat die secties maar een page groot zijn. Waarom laat ik die balk dan staan? Kwestie van wat coherentie in het design te houden.
Bij contact is het trouwens zo, dat er ruimte boven de foto en ':: Contact me' zit. Ik snap trouwens helemaal niet waarvoor dat oranje kader nog dient als er eigenlijk geen info in staat.
quote:Lijkt me nochtans vrij overzichtelijk:
Kijk dus eens goed wat je nou precies voor info wil geven en hoe je die op een overzichtelijke manier plaatst.
De rest spreekt voor zich. Is dat zo rommelig?
Overigens, ik heb die zooi eens op een half uur in elkaar gesmeten met Frontpage. Ik zou eens werk moeten maken van de Dreamweaverversie...
Als ik bijv. naar BusinessNetwerkCafé ga bij office hours, dan valt een deel van de tekst onder de banner.
Ik had het natuurlijk wel door waarvoor dat linker blok is, maar maak het iets duidelijker een submenu. Voor mij werkte het een beetje verwarrend.
En naar je source had ik nog niet gekeken, maar daar moet je ook maar eens naar gaan kijken. Ga sowieso dreamweaver gebruiken en geen frontpage. Of leer het liever om gewoon zelf te schrijven en doe het dan in HomeSite of iets dergelijks. Gebruik ook stylesheets en probeer alles daarin te zetten. Ook een DTD zou geen kwaad kunnen (als je site validated is natuurlijk)
Het is van UnknownForums
eerlijke reacties graag
Oh ja als je hem mooi vind. Registreer je dan. Ik kan wel Gebruikers gebruiken
quote:Leer eerst eens lezen. Optiefen met je forum.
Op woensdag 8 oktober 2003 10:41 schreef gewoongek het volgende:
forum
Het is van UnknownForums
quote:Dat het van UnknownForums is zegt al genoeg.
Op woensdag 8 oktober 2003 10:41 schreef gewoongek het volgende:
Wat vinden jullie van mijn forum dan?Het is van UnknownForums
eerlijke reacties graag
Oh ja als je hem mooi vind. Registreer je dan. Ik kan wel Gebruikers gebruiken
Lees de openingspost eens!
Grrrrrr
quote:Gast, ik heb in '95 m'n eerste site volledig onder Notepad geschreven...
Op woensdag 8 oktober 2003 10:13 schreef ELTino het volgende:
Of leer het liever om gewoon zelf te schrijven
quote:En 2 jaar later kwam Frontpage op de markt en dacht je: da's een mooi pakket, laat ik voortaan dat verder gebruiken
Op woensdag 8 oktober 2003 11:08 schreef KinKyJ het volgende:[..]
Gast, ik heb in '95 m'n eerste site volledig onder Notepad geschreven... [afbeelding]
quote:Klopt, tot ik Dreamweaver wat later ben tegengekomen
Op woensdag 8 oktober 2003 11:40 schreef sop het volgende:[..]
En 2 jaar later kwam Frontpage op de markt en dacht je: da's een mooi pakket, laat ik voortaan dat verder gebruiken
De reden waarom ik FP heb gebruikt is omdat ik nog geen tijd heb gehad om iets fatsoenlijks in elkaar te steken. Voorlopig doet het ding wat het moet, dus jah.
Why does everything always has to have a reason?
wat vinden jullie van dat kleur-verander-systeem?
oh en ik gebruik altijd kladblok....
quote:ik ben er nou niet echt van onder de indruk eigenlijk. Site veranderd alleen van kleurtjes.
Op woensdag 8 oktober 2003 12:58 schreef seweso het volgende:
check: http://www.seweso-systems.comwat vinden jullie van dat kleur-verander-systeem?
oh en ik gebruik altijd kladblok....
quote:Zonde van je tijd?
Op woensdag 8 oktober 2003 12:58 schreef seweso het volgende:
wat vinden jullie van dat kleur-verander-systeem?
quote:Ik vond het zelf wel brilliant, heb jij het ergens anders wel eens gezien dan? En het komt alleen simpel over omdat het zo subtiel is.
Op woensdag 8 oktober 2003 13:02 schreef sop het volgende:[..]
ik ben er nou niet echt van onder de indruk eigenlijk. Site veranderd alleen van kleurtjes.
(en ja ik heb gezien dat de plaatjes dynamisch worden opgebouwd).
quote:ik vind het wel geinig gevonden, je site wordt in ider geval gecheckt op deze manier, nogmaals, ik vind het wel geinig
Op woensdag 8 oktober 2003 13:06 schreef seweso het volgende:[..]
Ik vond het zelf wel brilliant, heb jij het ergens anders wel eens gezien dan? En het komt alleen simpel over omdat het zo subtiel is.
quote:Sorry. Ik ben het niet met je eens.
Op woensdag 8 oktober 2003 13:06 schreef seweso het volgende:
Ik vond het zelf wel brilliant, heb jij het ergens anders wel eens gezien dan? En het komt alleen simpel over omdat het zo subtiel is.
Of gewoon lekker met CSS een ander stylesheet eronder hangen, zie http://www.volkomenkut.com en klik op de "Steve Stiffbone", "Kyle
Cumshot", "Tommy Tosser", "Batti Mode", "Boney Masturbate", "Lula Lovelips" knoppen aan de linker kant.
quote:Ja, zoiets noemen ze skins. Alleen bij skins gebeurd het met echte ontwerpen en niet alleen met kleurtjes.
Op woensdag 8 oktober 2003 13:06 schreef seweso het volgende:[..]
Ik vond het zelf wel brilliant, heb jij het ergens anders wel eens gezien dan? En het komt alleen simpel over omdat het zo subtiel is.
quote:ik vind het wel grappig, maar heb je nou allemaal plaatjes gemaakt in verschillende kleuren dus voor elke kleur een ander JPGtje? of heb je ze laten genereren met GD?
Op woensdag 8 oktober 2003 13:06 schreef seweso het volgende:[..]
Ik vond het zelf wel brilliant, heb jij het ergens anders wel eens gezien dan? En het komt alleen simpel over omdat het zo subtiel is.
Juist bij jouw hele site zou dit systeem perfect werken...
[Dit bericht is gewijzigd door seweso op 08-10-2003 15:40]
quote:we weten het nu wel, is leuk die veranderende kleuren, ik zou er een topic over openen!!
Op woensdag 8 oktober 2003 15:22 schreef seweso het volgende:
Okee dus dit is niet coolie?Juist bij jouw hele site zou dit systeem perfect werken...
quote:Mijn techniek is juist perfect te combineren met die van dat eerste linkje.
Op woensdag 8 oktober 2003 13:26 schreef sop het volgende:[..]
Sorry. Ik ben het niet met je eens.
Als je echt 'brilliant' van kleur wilt wisselen, kijk dan eens hier naar en klik op de gekleurde vierkantjes linksboven: http://www.netwindows.org/index2.htmlOf gewoon lekker met CSS een ander stylesheet eronder hangen, zie http://www.volkomenkut.com en klik op de "Steve Stiffbone", "Kyle
Cumshot", "Tommy Tosser", "Batti Mode", "Boney Masturbate", "Lula Lovelips" knoppen aan de linker kant.
Bij volkomenkut hebben ze gewoon een x aantal skins gemaakt. Met mijn systeem heb je meteen toegang tot oneindig veel skins (nou ja niet oneindig maar ongeveer 10^16).
quote:blablabla
Op woensdag 8 oktober 2003 15:27 schreef seweso het volgende:[..]
Mijn techniek is juist perfect te combineren met die van dat eerste linkje.
Bij volkomenkut hebben ze gewoon een x aantal skins gemaakt. Met mijn systeem heb je meteen toegang tot oneindig veel skins (nou ja niet oneindig maar ongeveer 10^16).
quote:Vind er geen hol aan.. Geen kleurgebruik is namelijk een keuze, en geen onkunde.
Op woensdag 8 oktober 2003 15:22 schreef seweso het volgende:
Okee dus dit is niet coolie?Juist bij jouw hele site zou dit systeem perfect werken...
quote:Toch niet zo brilliant.
Op woensdag 8 oktober 2003 13:06 schreef seweso het volgende:[..]
Ik vond het zelf wel brilliant, heb jij het ergens anders wel eens gezien dan? En het komt alleen simpel over omdat het zo subtiel is.
En je bent lang niet de eerste.
Die van VK vind ik toch wel wat beter dan jouw 'truukje'
quote:Stiekeme sitecheck: je hebt geen achtergrondkleur ingesteld (ik heb de achtergrond van IE op licht grijs staan, dan wordt een en ander er niet echt mooier op).
Op woensdag 8 oktober 2003 18:07 schreef Roonaan het volgende:[..]
Vind er geen hol aan.. Geen kleurgebruik is namelijk een keuze, en geen onkunde.
quote:Sorry, maar dan vind ik mijn 'kleurverandering' origineler:
Op woensdag 8 oktober 2003 13:06 schreef seweso het volgende:[..]
Ik vond het zelf wel brilliant, heb jij het ergens anders wel eens gezien dan? En het komt alleen simpel over omdat het zo subtiel is.
Er is geen hol aan, voegt absoluut niks toe en is ver weg van mooi..
Dan is dat van mij nog mooier..
quote:idd vergeten. zat ooit een background-image in. stom van me.
Op donderdag 9 oktober 2003 00:47 schreef sop het volgende:[..]
Stiekeme sitecheck: je hebt geen achtergrondkleur ingesteld (ik heb de achtergrond van IE op licht grijs staan, dan wordt een en ander er niet echt mooier op).
Verder gaat je menu over je content heen als je het schermpje kleiner maakt.
Maar dat menu over de content dat is alleen op de frontpage toch? Of ook in de rest van de site? edit: nu je het zegt.. zal het veranderen. tnx.
en als ik wat anders invul dan roonaan dan krijg ik: Error unknown type:()
wat is er dan dynamisch aan?
quote:ja, dat plaatje staat niet op zijn webspace....
Op donderdag 9 oktober 2003 09:04 schreef STFU het volgende:
als deze plaatjes dynamisch gegenereerd worden waarom kan ik dan niet de naam aanpassen???
hij staat nu op Roonaan
http://test.seweso.com/image_jpeg.php?color=0000003030FFFFFFFF&img=roonaanen als ik wat anders invul dan roonaan dan krijg ik: Error unknown type:()
wat is er dan dynamisch aan?
quote:
Op donderdag 9 oktober 2003 09:22 schreef STFU het volgende:
als iedereen alleen deze url gebruikt dan gaat hem dit veel dataverkeer kosten!
http://test.seweso.com/image_jpeg.php?img=roonaan
quote:Als het dynamisch is kan je toch ook wel de naam aanpassen toch?
Op donderdag 9 oktober 2003 09:12 schreef Roonaan het volgende:[..]
ja, dat plaatje staat niet op zijn webspace....
quote:Die naam 'Roonaan' is het logo van mijn voorpagina. Wat hij doet is een kleurenfilter over een stapel images heengooien. Vraag me af of hij caching gebruikt..
Op donderdag 9 oktober 2003 09:28 schreef STFU het volgende:[..]
Als het dynamisch is kan je toch ook wel de naam aanpassen toch?
als hij het met een script genereerd!
edit: je kan alleen de kleur aanpassen! niet speciaal dus!
quote:Nee.
Op donderdag 9 oktober 2003 09:59 schreef STFU het volgende:
nog effe een vraagje tussendoor vraag is te nutteloos om er een nieuw topic voor te openen, dus....
een site heeft een exacte kopie van mijn site gemaakt met mijn plaatjes mijn scripts , hij heeft zelfs de plaatjes gelinkt naar mijn server.
ik heb er copyright in staan, mag dit?
Gewoon die kerel een mailtje sturen en dreigen met gerechterlijke stappen. Stuur hem eerst een vriendelijk mailtje dat hij zijn site offline moet halen. Daarna dreigen.
quote:ik ga er geen moeite aan besteden het is zo'n gratis kut accountje van http://lynkonline.web1000.com/
Op donderdag 9 oktober 2003 10:02 schreef sop het volgende:[..]
Nee.
Kun je er wat aan doen: Ja.
Is dat ook haalbaar: nee.Gewoon die kerel een mailtje sturen en dreigen met gerechterlijke stappen. Stuur hem eerst een vriendelijk mailtje dat hij zijn site offline moet halen. Daarna dreigen.
quote:Provider van die gast contacten en zeggen wat je hier hebt gezegd. Tenzij je de moeite van het mail-schrijven er niet in wilt steken. Bij een gratis provider willen ze nog wel eens de sites stopzetten.
Op donderdag 9 oktober 2003 11:09 schreef STFU het volgende:[..]
ik ga er geen moeite aan besteden het is zo'n gratis kut accountje van http://lynkonline.web1000.com/
fuckthem
quote:Als hem nou check, stop je dan met die linkjes plaatsen?!
Op donderdag 9 oktober 2003 13:10 schreef markusmarkus het volgende:
heb een site om te checken, vroeger was de layout onhandig en saai, heb hem nu wat gestroomlijnd, als hetgoed is loopt het nu ietwat beter, graag commentaar?http://home.wanadoo.nl/m.vander.werf
De header: font: Bradley Hand ITC, ik heb die niet. Is geen standaard font volgens mij. Als je aparte fonts gebruikt, zorg dan voor een font-family. Je kunt dan meerdere fonts opgeven, als de eerste niet bestaat, pakt hij de tweede.
Ik zie trouwens niet in waarom je Frames zou gebruiken.
Waarom maak je niet een javascript popup die een pagina opent die net zo groot is als de foto, zonder scrollbar,toolbar, etc.
quote:Je zou eens kunnen proberen met photoshop / paintshop oid de standaard blauwe balk te vervangen door een iets mooier exemplaar. Waarom je frames gebruikt zie ik ook niet echt in. Verder is er weinig te zeggen dan dat het werkt.
Op donderdag 9 oktober 2003 13:10 schreef markusmarkus het volgende:
heb een site om te checken, vroeger was de layout onhandig en saai, heb hem nu wat gestroomlijnd, als hetgoed is loopt het nu ietwat beter, graag commentaar?http://home.wanadoo.nl/m.vander.werf
quote:Kom maar eens terug als het af is.
Op vrijdag 10 oktober 2003 08:14 schreef Takemenow het volgende:
Site is nog in opbouw, wil alleen even weten wat jullie vinden van het logo (dat ook nog niet helemaal af is)
quote:Je zegt dat je site nog niet af is, maar vraagt om het logo te checken.
Op vrijdag 10 oktober 2003 08:14 schreef Takemenow het volgende:
Site is nog in opbouw, wil alleen even weten wat jullie vinden van het logo (dat ook nog niet helemaal af is)http://www.cyberwatch.nl/test.php
Maar dan zeg je zelf dat het logo ook nog niet af is. Wat valt er dan te checken? Het is geen poging tot spammen, want daar heb je niets aan aangezien er nog niks staat. Gewoon domme/vreemde actie dus, of ben je dronken
quote:Wat de bedoeling is zal ik even kort uitleggen :
Op vrijdag 10 oktober 2003 09:28 schreef ELTino het volgende:[..]
Je zegt dat je site nog niet af is, maar vraagt om het logo te checken.
Maar dan zeg je zelf dat het logo ook nog niet af is. Wat valt er dan te checken? Het is geen poging tot spammen, want daar heb je niets aan aangezien er nog niks staat. Gewoon domme/vreemde actie dus, of ben je dronken
- Het is idd geen spam,
- Eerste x dat ik een "logo" zelf maak met Photoshop,
- Wil weten of jullie de kleurencombo logo / site oke vinden,
- Wordt een site over hackers, virussen e.d.
- Moet dus wel een beetje strak zijn ingericht, geen kleurige kinderboel dus, beetje professioneel............vandaar
Je hebt een foto met gefade randjes en daarnaast de naam (kan even niet op lettertype komen. Toch eentje uit de SF serie?)
*waarom zijn er nergens sites met de mooiste logo's?
Dit zijn logo's
http://logo-design-logo-design-logo-design.com/samples_1.shtml
Wat jij hebt gemaakt is een header. Een logo moet ook bruikbaar zijn voor drukwerk etc.
quote:Thanks voor de uitleg man
Op vrijdag 10 oktober 2003 09:38 schreef ELTino het volgende:
maar je HEBT nog geen logo.Je hebt een foto met gefade randjes en daarnaast de naam (kan even niet op lettertype komen. Toch eentje uit de SF serie?)
*waarom zijn er nergens sites met de mooiste logo's?
Dit zijn logo's
http://logo-design-logo-design-logo-design.com/samples_1.shtml
Wat jij hebt gemaakt is een header. Een logo moet ook bruikbaar zijn voor drukwerk etc.
[Dit bericht is gewijzigd door Art.Vandalay op 10-10-2003 13:20]
quote:Ja is goed, heb de code van dat php ding trouwens hier staan (het zou ook leuk zijn als iemand daar es mijn vraag beantwoord).
Op donderdag 9 oktober 2003 09:47 schreef sop het volgende:
Maar goed. Sewose vind het brilliant, de rest niet.
Zullen we verder gaan met sitechecks en de PHP scriptjes met kleurenfilter verder laten liggen?
quote:* handig
Op vrijdag 10 oktober 2003 09:38 schreef ELTino het volgende:
maar je HEBT nog geen logo.Je hebt een foto met gefade randjes en daarnaast de naam (kan even niet op lettertype komen. Toch eentje uit de SF serie?)
*waarom zijn er nergens sites met de mooiste logo's?
Dit zijn logo's
http://logo-design-logo-design-logo-design.com/samples_1.shtml
Wat jij hebt gemaakt is een header. Een logo moet ook bruikbaar zijn voor drukwerk etc.
[Dit bericht is gewijzigd door TheRoach op 12-10-2003 11:34]
quote:- Je thumbnails zijn geen thumnails, maar mega groot (90 KB). Gebruik kleinere plaatjes.
[b]Op zaterdag 11 oktober 2003 21:37 schreef TheRoach het home.zonnet.nl/peterhoogendoorn.
Verder vind ik het allemaal weinig bijzonder. Ook inhoudelijk stelt het weinig voor. Na 5 minuten googlen heb ik meer info over cameron Diaz dan jij nu in je site hebt staan.
Bijvoorbeeld: link je films naar www,imdb.com, bijvoorbeel There's Something About Mary, trouwens die site heeft ook alles wat jij ook hebt. Foto's, biografie, etc. Kijk hier maar bijvoorbeeld:
http://us.imdb.com/name/nm0000139/bio
quote:Ok hartelijk dank, hier kan ik wat mee en ik zal proberen er zo goed mogelijk aan te werken. Als nog meer mensen wat hebben over mijn site hoor ik dat graag.
Op zondag 12 oktober 2003 14:56 schreef sop het volgende:[..]
- Je thumbnails zijn geen thumnails, maar mega groot (90 KB). Gebruik kleinere plaatjes.
- gebruik een schreefloos lettertype (schreefloos wil zeggen dat een I geen horizontale streepjes heeft).
- Blokken gecentreerde tekst leest niet lekker (zie biografie & Home).Verder vind ik het allemaal weinig bijzonder. Ook inhoudelijk stelt het weinig voor. Na 5 minuten googlen heb ik meer info over cameron Diaz dan jij nu in je site hebt staan.
Bijvoorbeeld: link je films naar www,imdb.com, bijvoorbeel There's Something About Mary, trouwens die site heeft ook alles wat jij ook hebt. Foto's, biografie, etc. Kijk hier maar bijvoorbeeld:
http://us.imdb.com/name/nm0000139/bio
quote:Tnx!
Op vrijdag 10 oktober 2003 22:23 schreef Renoud het volgende:[..]
* handig
http://logo.nino.ru/main/?id=84175&query_id=42073&page=1
Die zocht ik. Ik zat al te kijken bij logo.da.ru maar dat was hem niet
Hier bij nino zitten echt prachtige logo's bij!
quote:Van wie is deze nou weer geript?
Op zondag 12 oktober 2003 18:01 schreef Dwork het volgende:
Een nieuwe site, wil um ook laten checkken.
hier is ie dan
hij is nog niet af maar begin is er...
Of heb je deze net zoals pixelsurgeon met toestemming geript?
Je hebt trouwens nog steeds dat fotoalbum op je site staan met veranderde copyrights. Kijk maar naar mijn check op de 1e pagina...
quote:Gezien je historie met sitetjes jatten, ben ik benieuwd waar je deze vandaan hebt.
Op zondag 12 oktober 2003 18:01 schreef Dwork het volgende:
Een nieuwe site, wil um ook laten checkken.
hier is ie dan
hij is nog niet af maar begin is er...
quote:-Edit-
<META name="keywords" content="flash,linux, slackware, irc, mirc, ukkienet, zoomvliet, rc, rc-cars, model, sport, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 0, fun, free, download, kazaa, all, modelling, controll, unit, control, internet, exsess, sex, porn, frontpage, bill, gates, laptop, marketing, money, lopes, jeniver, lo, j, free internet, gratiz, divx, h-man, pokemon, domain, free, domein, lead, direct marketing, banner, ads, adverteren, mediaplaning, ad management, targeting, advertising, network, online, ad network, ad sales, banner management, branding, clicks, kliks, kliks.nl, Internet advertising, Internet marketing, advertising, marketing, Marketing, media, network, online, online advertising, webmaster, webmasters, merchant, merchants publisher, publishers, flex-banner, flex-bunner, bunner, button, flex-button, box, bit, flex-box, flex-bit, tekstlinks, bannerexchange, reclame, reclameruimte, inkoop, media bestedingen, geld verdienen, online sales, banner netwerk, reclame netwerk, banner rotatie, one stop shop, fraude detectie, banner distributie, reclame distributie, nederland, Nederland, Belgie, belgie, advertentie markt, campagne, CPM, CPC, CPL, CPO, affiliate, affiliates, adverteerders, Premium, Standaard, websites, grootste, clickratio, reclame, baby, flash, downloads, candy, porn, sex, aduld, childachtergronden, achtergrond, background, hintergrunde, wallpaper, free, gratis, download, downloaden, animation, animations, anime, animated, bewegende, plaatjes, homepage, webmaster, webmasters, web-master, site-beheerder, foto's, buttons, button, signs, bullets, webdesign, design, download, knoppen, web, internet, internetdesign, webpagina, frontpage, gifs, gif, but, banners, banner, keys, leejoo,leejo,lejo,leo,webhebbies, anigif, jpeg, ani, webplaatjes, knopjes, websitedesign, webontwep, animierte, animatione, buttonontwerp, clips, designer, clickers, klikkers, homepage, plaatjes, signs, knoppen, jpeg, design, internet, afbeeldingen, searchengines, submit, aanmelden, javascript, download, goedkoopste gsm , GSM, top100, webmaster, web, internet, internetdesign, webpagina, frontpage, keys, leejoo, webhebbies, anigif, ani, webplaatjes, buttonontwerp, clips, klikkers, generator, generators, online tools, starters, scripts, bewegende plaatjes, bmp, ontwerpen, php, programmeren, programmataal, ontwerphulp, flash, links, linker, tips, truuks, trikcs, java script, JavaScript, HTML, HTMLinfo, info, popup, muis, mouse, collections, resource, resources, free library,logos, utilities, friendly, make, money,samples, editor, menu, help, manual, free, page, collection, construction, server-side,webconstruction, frames, layers, java, applet, applets, tutorials,internet, explorer, development, games, how, to, programming, rotating, text, rollover, regular, tool, review, scrolling, property, pop, up, popup, pop-up, window, spawning, java script, JavaScript, HTML, HTMLinfo, info, navigation, builder, dhtml, html, computer, language, languages, best, examples, voorbeelden, voorbeeld, menumaker, buttonmaker, lessen, homepagemaken, internet, dhtml, aanbieding, aanbiedingen, computertijdschrift, computerbladen, computers, database flash animation, character animation, webisodes, broadband entertainment, 3dflash, 3d-flash, animate, animated, online animations, creative, web animations, creativity, design, entertainment, animators, webisode, web designers, webdesign, online games, website design, websites, cartoon, cartoons, character, characters, comedy, comic, comics, computer games, kids, family, computers and internet, film, .fla, .swf, flash, game, games, game development, gaming, graphic design, graphic designers, graphics, greeting cards, interaction, interactive, interactive media, internetdesign, motion graphics, shockwave">
quote:hmm, wat zal ik zeggen...
Op zondag 12 oktober 2003 18:22 schreef ELTino het volgende:[..]
Van wie is deze nou weer geript?
ls
Of heb je deze net zoals pixelsurgeon met toestemming geript?Je hebt trouwens nog steeds dat fotoalbum op je site staan met veranderde copyrights. Kijk maar naar mijn check op de 1e pagina...
Kijk maar goed, dan zoek het internet op of je een RIP van deze site kan vinden...
Maar WAT vind je er van?
quote:...
Op zondag 12 oktober 2003 18:24 schreef sop het volgende:[..]
Gezien je historie met sitetjes jatten, ben ik benieuwd waar je deze vandaan hebt.
en dit is wel ultiem triest:
[..]-Edit-
eltino: GMTA
Denk wat je wil denken....
...
quote:
Op zondag 12 oktober 2003 18:25 schreef Dwork het volgende:[..]
Kijk maar goed, dan zoek het internet op of je een RIP van deze site kan vinden...
quote:TYP fout, kijk of je de orginele site kan vinden dan!!
Op zondag 12 oktober 2003 18:27 schreef sop het volgende:[..]
een RIP van deze site nog wel
![]()
![]()
![]()
. Denk eerder andersom dan hè!
[ontopic]
wat vind je ervan?
[/ontopic]
quote:als je het bewijs daarvan kan vinden....
Op zondag 12 oktober 2003 18:27 schreef sop het volgende:[..]
een RIP van deze site nog wel
![]()
![]()
![]()
. Denk eerder andersom dan hè!
KNAP!!!
http://www.denatuur.nl/test/denatuur/
Graag info over hoe deze werkt in je browser. Fouten?
Designfouten?
Oogt deze goed? Voor een 'natuur' site? etc.
alvast bedankt,
Alex
Oja, www.heinekeninternational.com. Het doel hier was om een site te maken die 'Heineken' schreeuwt, en waar je snel dingen kan vinden. Dat was best een moeilijk punt aangezien de site over 32000+ contentpagina's beschikt.
quote:De menuknoppen hebben een nogal onnatuurlijke kleur groen. Beetje toxic zelfs. Het past iig niet bij de header.
Op zondag 12 oktober 2003 23:02 schreef TechXP het volgende:
http://www.denatuur.nl/test/denatuur/
quote:Als ik op je eerste pagina aankom zie ik allerlei plaatjes met een tekst eronder (Concept Visualizing, Digital Artwork, Product Stickering, Etc.), die zijn niet clickable, terwijl ik dit wel zou verwachten.
Op maandag 13 oktober 2003 08:08 schreef raphidae het volgende:
www.dgid.nl
De navigatie an sich is erg eenduidig (en dus goed).
De algehele indruk is wel erg zwart-wit. En dit terwijl je artwork wel heel kleurig is.
quote:In wat opzicht is dit jouw site? heb je het design gedaan of heb je het gescript? Weinig zin om gratis (
www.heinekeninternational.com
quote:Mee eens, ik zat ook even te zoeken tot dat ik het door had.
Op maandag 13 oktober 2003 08:50 schreef sop het volgende:[..]
(bij een item uit je gallery kun je ook nog een scrollbar verplaatsen om tekst en uitleg te krijgen), ik zou dit wat meer onder de aandacht brengen.
[..]
verder een mooie, doelgerichte site.
quote:Je menu is juist niet eenduidig, soms als je op een link heb geklikt hou je een driehoekje er aan over, en bij andere links blijft deze zwart. Verder heb je je introductie (=content) in je menu staan, is niet echt logisch. (blijft een geil menuutje hoor
Op maandag 13 oktober 2003 08:08 schreef raphidae het volgende:
www.dgid.nl
Verder begin je met mooie zwart-wit plaatjes en je zou verwachten dat je deze corresponderen met je menu en dus ook aanklikbaar zijn.
Verder mag mediamonks (dus linkjes) wel onderstreept worden.
Verder heb je rechts onder een schuifbalk die makkelijk te missen is, ik zag hem pas erg laat staan. Blijkbaar heb je nog veel meer content op je site staan! Ik denk dat door de menu-animatie men helemaal mist dat de schuifbalk geactiveerd is. Verder ziet je verticale schuifbalk er beter uit (vervang + met >).
Waarom muziek op je site? Ik ben daar persoonlijk een tegenstander van, erg irritant als je net muziek aan het luisteren bent (of geluisterd hebt en je boxen staan nog hard).
Erg mooie site
beste lieve mensen,
ik heb pas me site vernieuwd en heb geprobeerd
om een orginele site te maken... nou zou ik graag
willen horen wat de meeste er van vinden... het is
geen commerciele instelling dus reclame is het niet.
Ik heb geprobeerd een zo'n klein mogelijke site te maken
hij is dus ook maar 320 bij 120 of zo...
maar ja orgineel zijn binnen al die millioenen pagina's is
zoeizo best lastig... maar ja kijk zelf maar ff...
http://www.speednotestudios.com
doeg...
quote:Had verwacht dat het in Flash gemaakt zou zijn...dan zou je het iets vloeiender kunnen maken. Verder is het belangrijkste dat je op je contact-pagina je e-mail adres aanklikbaar maakt, want je lettertype is moeilijk leesbaar.
Op maandag 13 oktober 2003 15:58 schreef Ytro het volgende:
(ok dan nu wel in de goede topic nog een keer...)beste lieve mensen,
ik heb pas me site vernieuwd en heb geprobeerd
om een orginele site te maken... nou zou ik graag
willen horen wat de meeste er van vinden... het is
geen commerciele instelling dus reclame is het niet.
Ik heb geprobeerd een zo'n klein mogelijke site te maken
hij is dus ook maar 320 bij 120 of zo...
maar ja orgineel zijn binnen al die millioenen pagina's is
zoeizo best lastig... maar ja kijk zelf maar ff...http://www.speednotestudios.com
doeg...
Maar wie is je beoogde publiek?
Waarom een info én een contact-pagina? Zou je info pagina niet wat minder een opsomming moeten zijn (en meer een verhaaltje overjezelf).
Waarom is de muziek gezipt?
De popup-windows voor de plaatjes vallen erg buiten de stijl van de site.
quote:mijn email kan idd wel wat duidelijker maar ruud is er toch wel
Op maandag 13 oktober 2003 16:10 schreef seweso het volgende:[..]
Had verwacht dat het in Flash gemaakt zou zijn...dan zou je het iets vloeiender kunnen maken. Verder is het belangrijkste dat je op je contact-pagina je e-mail adres aanklikbaar maakt, want je lettertype is moeilijk leesbaar.
Maar wie is je beoogde publiek?
Waarom een info én een contact-pagina? Zou je info pagina niet wat minder een opsomming moeten zijn (en meer een verhaaltje overjezelf).
Waarom is de muziek gezipt?
De popup-windows voor de plaatjes vallen erg buiten de stijl van de site.
(ik ben bezig met het remasteren van kill anyone
deze verschijnt waarschijnlijk nog eind dit jaar op
plaat... )
quote:Ik heb deze verandert in een andere lichtere groen:
Op maandag 13 oktober 2003 08:42 schreef sop het volgende:
De menuknoppen hebben een nogal onnatuurlijke kleur groen. Beetje toxic zelfs. Het past iig niet bij de header.
quote:Links midden maken??
Ik zou de site centreren. Hij staat nu erg linksboven. Dat boven is prima, maar van dat links zou ik midden maken.
quote:Ik vind het nog wel meevalen, maar ik zal kijken of ik deze 1 of 2 pixels kan opschuiven.
De tekst in de blokken met bijvoorbeeld Nieuws staan tegen de border aan. Je zou een beetje kunnen kloten met left-padding in het stylesheet.
quote:Kleuren zijn verandert en er is een middenlijn.
Het blok Agenda/Poll mist een middenlijn (tenminste dat vind ik) en de kop is zo mogelijk nog meer toxic dan het menu erboven. Ik vind het er ook uitzien alsof deze er later is ingeplakt.
quote:Ja, dat is wel zo. Ik probeer het nog wat vloeiender over te laten gaan. Nu zie je nog dat het blokken van plaatjes zijn. Daar ga ik nog aan werken. Maar voorlopig niet de belangrijkste prioriteit.
Ik vind je header niet zo mooi gemaakt, de overgangen tussen de verschillende foto's zijn nogal scherp en vrij klakkeloos neergezet.
Ik heb nu ook een menu gemaakt. Dit word automatisch in het midden gezet. Daarnaast ook even een dingetje ingebouwd, die zorgt dat het venster niet kleiner word dan 775 pixels. Resized automatisch terug. Is dit gewenst of is dit voor de gebruiker irritant? Ik heb voornamelijk 1024x768 gebruikers en een paar procent 800x600. Maar dat resizen is om te zorgen dat het menu goed in het midden staat. Was even de makkelijke oplossing voor een probleem die ontstaat als de gebruiker een kleiner venster heeft dan 775
Bedankt voor je commentaar.
groet,
quote:Hoe komt deze dan te staan? Ik heb deze zelf geprobeerd in Mozilla en IE 6. Daar verschuift deze ietsje als het goed is.
Op maandag 13 oktober 2003 18:29 schreef sop het volgende:
Je menu lijnt bij mij niet mooi uit, iig niet in het midden.
quote:In eerste instantie vond ik dat zelf mooi, maar als ik even denk, dan kan dat iets te veel aandacht op zich geven. Ik zal dat stippellijntje wat 'verzachten'.
In de onderstebalk (regels-privacy-contact) zie ik een stippellijntje en een vastelijn, lijkt me niet de bedoeling.
quote:Dan zal ik denk toch de moeilijkere manier moeten doen
Van de scherminstellingen moet je ten alle tijden afblijven. Ik sluit altijd onverbiddelijk af als een site dat doet. Overigens pas je ook de hoogte aan en dat is helemaal irritant omdat ik hem niet terug kan zetten omdat de IE Status balk achter de taakbalk valt.
bedankt,
Ik ga binnekort op zoek naar beter host, maar is erg lastig beetje goed host te vinden met php ondersteuning zonder reclame.
Dat wordt betalen
Ben zelf wel redelijk tevreden met lay-out.
De site werkt met php+mysql systeem waarmee ik makkelijk dingen kan toevoegen.
Comments plzzzzz...
quote:Ik zou even op www.webhostingtalk.nl kijken of een van de hosters je misschien wel wil sponsoren. (zie sponsor forum)
Op maandag 13 oktober 2003 20:09 schreef _Tijmen_ het volgende:
http://wistjedat.t35.com:8000/Ik ga binnekort op zoek naar beter host, maar is erg lastig beetje goed host te vinden met php ondersteuning zonder reclame.
Dat wordt betalen
quote:Ziet er goed uit. Enige opmerking is dat het menu in mozilla raar eruit ziet. Het ene item staat verder uit elkaar dan de ander. Vind het een beetje gek eruit zien, maar niet storend.
Ben zelf wel redelijk tevreden met lay-out.
De site werkt met php+mysql systeem waarmee ik makkelijk dingen kan toevoegen.Comments plzzzzz...
quote:Ben het niet zo eens met de popup die ik krijg als ik op bijvoorbeeld 'mobiel' klik..
Op woensdag 15 oktober 2003 17:40 schreef SjoerdV het volgende:
moet nog veel toevoegen aan attracties, downloads enz, maar het begin is er:
quote:Dit past iets beter bij het doel van je site.
Op donderdag 16 oktober 2003 22:37 schreef Dwork het volgende:
Graag zou ik mijn nieuwe layout willen laten chekken.
Graag feedback het gaat om deze site
Een geripte manga layout (vorige layout) vind ik nou niet echt bij ukkienet passen....
Ik vraag me nog steeds af of je deze site dit keer wel zelf hebt gemaakt, maar laat ik het maar aannemen (je hebt nou eenmaal slechte naam gekregen als gigantische ripper)
Even een paar dingetjes (ook al zit ik in NY )
- Helaas krijg ik een dubbele scrollbar en je source is een rommeltje.
- Wat is bijv. <style fprolloverstyle> ? Maak je nog steeds de site in frontpage? (dan twijfel ik een beetje eraan of je deze site wel zelf hebt gemaakt maar dat terzijde)
- Verder is je source een gigantische mess. Je zet een DTD erbij maar hij is geen html 4.01 trans. Haal hem maar eens door de validator heen. Style hoort bijv. in de head container en niet daarboven.
- Probeer ook meer in stylesheets te zetten. Dat is veel sneller en bovendien makkelijker te editten.
- Bij mail-us is er geen scrollbar dus kan het berichtje ook niet versturen
- Je mixt weer engels en nederlands door elkaar, kijk maar naar je menu-knoppen. Family, name, buikje etc. etc.
- Blijf van mijn cursor af. Maak er geen plusje van als ie over een link gaat
Ga btw nou eens HTML zelf leren schrijven ipv frontpage te gebruiken (final tip)
quote:Dank je ...
Dit past iets beter bij het doel van je site.
quote:Voordat je een opmerking plaats we nadenken, hij is niet geript.
Een geripte manga layout (vorige layout) vind ik nou niet echt bij ukkienet passen....
quote:Neem het maar aan. Ik heb um zelf gemaakt
Ik vraag me nog steeds af of je deze site dit keer wel zelf hebt gemaakt, maar laat ik het maar aannemen (je hebt nou eenmaal slechte naam gekregen als gigantische ripper)
quote:Nog een keer IK HEB UM ZELF GEMAAKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(dan twijfel ik een beetje eraan of je deze site wel zelf hebt gemaakt maar dat terzijde)
quote:Mijn excuus ik zal um weghalen..
- Verder is je source een gigantische mess. Je zet een DTD erbij maar hij is geen html 4.01 trans. Haal hem maar eens door de validator heen. Style hoort bijv. in de head container en niet daarboven.
quote:Ok thanx
- Probeer ook meer in stylesheets te zetten. Dat is veel sneller en bovendien makkelijker te editten.
quote:Foutje, komt eigelijk door jou!!
- Bij mail-us is er geen scrollbar dus kan het berichtje ook niet versturen
quote:Ik weet het staat wel leuk, moest van mama.
- Je mixt weer engels en nederlands door elkaar, kijk maar naar je menu-knoppen. Family, name, buikje etc. etc.
quote:Geloof me ik wil niet eens aan je muis komen, MAAR ik vind het wel leuk staan.
- Blijf van mijn cursor af. Maak er geen plusje van als ie over een link gaat
quote:Dream weaver ook goed?
Ga btw nou eens HTML zelf leren schrijven ipv frontpage te gebruiken (final tip)
Jammer dat je album-knop een geheel andere functie heeft dan de rest van de knoppen. Zowiezo vind ik het onzin om de foto's buiten de homepagina te houden.
Je Guestbook past niet bij de site.
De jongens en meiden namen pagina verschijnt in een popup. Ik zie het nut niet. Passen ook niet bij de rest.
O, wacht. Die komt natuurlijk van deze site af. Zonder bronvermelding
http://www.ikvader.nl/jongens.php
Dat moet je niet doen jongen. Geef eens een goed voorbeeld voor je zoon! En kom nou niet aan met dat je zelf die namen hebt verzonnen.
quote:Hij heeft niet echt veel content en je hebt hem niet zelf gemaakt. Voor Weblogs die je installeert/gehost worden, maar dus niet zelf hebt ontworpen geldt hetzelfde als bij de Fora (phpBB, etc).
Op vrijdag 17 oktober 2003 09:40 schreef Ni3L50L het volgende:
Even een checkje aub...De site heeft nog niet echt content, maar het gaat vooral ff om de layout.
NACHTVUUR.Hij draait op basis van de weblog b2
En voor de compleetheid, hier site nummer 2.
En even voor de goede orde :Ik bouw website en CMS implementaties voor m'n werk. Dit doe ik op basis van PHP/MySQL, ASP(.NET), C# en CMS, daarnaast gebruiken wij ook FLASH/actionscript en ben ik op dit moment bezig om Proce55ing te testen als mogelijke vervanger voor FLASH. Ik werk al vier en een half jaar in de internet business dus aan m'n capaciteiten als ontwikkelaar hoef ik niet te twijfelen. Het gaat, nogmaals voornamelijk om de layout... En dat er weinig content in staat, ja, dat had ik ook al geschreven...
Maar goed als je hier niet een mening kan vragen over layout, dan heb ik dit topic waarschijnlijk verkeerd ingeschat...
Laterz...
quote:Bron code komt er bij + link ... Tevreden?
De jongens en meiden namen pagina verschijnt in een popup. Ik zie het nut niet. Passen ook niet bij de rest.
O, wacht. Die komt natuurlijk van deze site af. Zonder bronvermelding
http://www.ikvader.nl/jongens.php
quote:Het zal me verder worst wezen wat je allemaal al gedaan hebt hoor. Maar je had er niet bij gemeld dat je de layout wel zelf had gemaakt.
Op vrijdag 17 oktober 2003 09:54 schreef Ni3L50L het volgende:
En op wat voor resolutie draai jij eigenlijk?
De links komen uit een database. Ik heb php/mysql ervoor gebruikt.
Hij is nog niet klaar!
quote:Eigenlijk gewoon een simpele startpagina.nl rip
Op vrijdag 17 oktober 2003 14:30 schreef Goldfish80 het volgende:
Ik laat mij siteje ook maaf ff checken:
http://www.tripleminds.nlDe links komen uit een database. Ik heb php/mysql ervoor gebruikt.
Hij is nog niet klaar!
quote:al was ik met internet-start.nl niet veel later dan startpagina.nl
Op vrijdag 17 oktober 2003 14:33 schreef Da_Koen het volgende:[..]
Eigenlijk gewoon een simpele startpagina.nl rip
alvast bedankt
quote:Het groen past niet bij je plaatje, 't is allemaal nogal compact en een stippellijn naast een vaste lijn vind ik niet mooi.
Op vrijdag 17 oktober 2003 16:51 schreef masuyo het volgende:
members.masuyo.com
quote:Helaas zie ik niet een LOI cursus Photoshop ertussen staan
Op vrijdag 17 oktober 2003 09:54 schreef Ni3L50L het volgende:
...Verhaaltje over zijn kwaliteiten met programmeren...Maar goed als je hier niet een mening kan vragen over layout, dan heb ik dit topic waarschijnlijk verkeerd ingeschat...
Laterz...
Hij is nogal ouderwets. Je maakt of een tijdloze layout of eentje van deze tijd (tenzij je bedoeling retro is). Die schaduw vind ik nogal cheap staan en het idee van blokken is niet goed uitgewerkt. Ook mis ik een krachtige header en het logo vind ik nergens terug.
Het komt nogal hard en kaal over. Als het doel is 'internet & uitgaan' dan zou ik de site iets meer laten aansluiten bij de doelgroep en niet zo plain houden.
Source ziet er netjes uit btw, op de missende DTD en Encoding na
Dreamweaver is ook goed om mee te beginnen, maar probeer het daarna zelf te schrijven. Gebruik bijv. Macromedia Homesite die highlighting heeft en veel beter werkt dan alleen notepad.
Je kan er trouwens bij mij niet doorkrijgen dat iemand die zijn sites in frontpage maakt een goed uitziende manga-pagina kan maken.
quote:Geen dank
Op vrijdag 17 oktober 2003 16:51 schreef masuyo het volgende:
members.masuyo.comalvast bedankt
Gebruik nooit, maar dan ook nooit een dashed line. Met het scrollen van de pagina verandert die dashed line soms in een solid line en soms in een dotted line bij IE. Kijk zelf maar eens goed.
Verder valt er niet heel erg veel te checken. De links doen het niet en ik mis een duidelijk kleurenschema plus logo. Die plaatjes zijn leuk alleen dan moeten ze wel dezelfde kleuren zijn of juist een contrast kleur.
Dat 'best viewed' vind ik trouwens nergens op slaan eigenlijk. Mensen gaan heus niet hun resolutie veranderen voor je. Kan je dus beter weglaten en de rest clean laten.
Ik heb vandaag een site in elkaar gedraaid over PGP: Pretty Good Privacy. Van alle mensen die ik ken ben ik de enige die weet wat het is én het op zijn computer heeft staan, en dat is m.i. vooral te wijten aan het te hoge niveau van de meeste sites over PGP. Vele daarvan verzanden namelijk in technisch gepraat dat de beginnende gebruiker meestal echt niet interesseert. Daarom heb ik een Nederlandstalige site geschreven, bedoeld om mensen die niet bijzonder veel affiniteit met computers hebben te leren wat PGP is en hoe je het gebruikt.
Omdat dit ongeveer het enige deel van het forum is waarvan ik mag verwachten dat er mensen zijn die überhaupt weten wat het is, vraag ik hier:
Wat voor commentaar heb je op de INHOUD van mijn site??
Verder nodig ik natuurlijk iedereen van harte uit om eens een kijkje te komen nemen op mijn site, en meer te leren over hoe je kunt voorkómen dat de Amerikanen, Britten, Russen, en je eigen internetprovider meelezen met alles wat je over de e-mail verstuurt
Het adres van de site is
http://www.pcrodent.tk/
of
http://home.planet.nl/~pcrodent/index.htm
Bij voorbaat bedankt voor je tijd, moeite en inzet,
JOOST PCRodent
quote:-Mmmm, ik haat frames moet ik zeggen, ik wil altijd ruimte
Op vrijdag 17 oktober 2003 22:57 schreef PCRodent het volgende:
Beste allemaal,Ik heb vandaag een site in elkaar gedraaid over PGP: Pretty Good Privacy. Van alle mensen die ik ken ben ik de enige die weet wat het is én het op zijn computer heeft staan, en dat is m.i. vooral te wijten aan het te hoge niveau van de meeste sites over PGP. Vele daarvan verzanden namelijk in technisch gepraat dat de beginnende gebruiker meestal echt niet interesseert. Daarom heb ik een Nederlandstalige site geschreven, bedoeld om mensen die niet bijzonder veel affiniteit met computers hebben te leren wat PGP is en hoe je het gebruikt.
Omdat dit ongeveer het enige deel van het forum is waarvan ik mag verwachten dat er mensen zijn die überhaupt weten wat het is, vraag ik hier:
Wat voor commentaar heb je op de INHOUD van mijn site??Verder nodig ik natuurlijk iedereen van harte uit om eens een kijkje te komen nemen op mijn site, en meer te leren over hoe je kunt voorkómen dat de Amerikanen, Britten, Russen, en je eigen internetprovider meelezen met alles wat je over de e-mail verstuurt
Het adres van de site is
http://www.pcrodent.tk/
of
http://home.planet.nl/~pcrodent/index.htmBij voorbaat bedankt voor je tijd, moeite en inzet,
JOOST PCRodent
ik draai btw op XP, IE6, 1024x768!
quote:Het is GEEN MANGA, maar ffx.
Je kan er trouwens bij mij niet doorkrijgen dat iemand die zijn sites in frontpage maakt een goed uitziende manga-pagina kan maken.
-edit-
Thanx dat je um GOED uit vind zien.
quote:Het is allemaal een beetje plain en easy.
Op vrijdag 17 oktober 2003 22:57 schreef PCRodent het volgende:
Het adres van de site is
http://www.pcrodent.tk/
of
http://home.planet.nl/~pcrodent/index.htm
Frames zijn ook not done en zeker niet een simpele frame border
Ik mis ook een logo/header en een goed kleurenschema. Ook het lettertype is nogal hard en kan best wat subtieler allemaal. Ik snap dat het informatief moet zijn, maar dat kan je ook beter verpakken natuurlijk.
Wel paranooide site btw
quote:Ik vind het een goed initiatief en de inhoud ziet er ook allemaal goed uit voor zover ik kan zien. Over de layout valt ook weinig aan te merken. Persoonlijk mis ik wat eyecandy, maar volgens mij doet deze site wat hij moet doen. Simpel maar efficient
Op vrijdag 17 oktober 2003 22:57 schreef PCRodent het volgende:
Het adres van de site is
http://www.pcrodent.tk/
of
http://home.planet.nl/~pcrodent/index.htm
verder wil ik een soort WIP van een layout laten checken, kan dit ?
Toekomstig Domein: renoud.nl
Omschrijving Site: Digitaal portfolio van mijn niet e-xcess werk: werk van school, fun, non-profit, etc..
Logo:
Site:
Layout
quote:ik vind het nogal onduidelijk hoe ik je site moet enteren, misschien kan je daar iets meer werk aan besteden. verder een nette layout, er zit trouwens een typfoutje in. turorials ipv tutorials
Op zaterdag 18 oktober 2003 14:11 schreef Sappa het volgende:
ik ben niet echt een disgener ofzo, dus alleen opbouwend commentaar graaglet niet echt op de content die op de site staat
[Dit bericht is gewijzigd door Renoud op 18-10-2003 16:03]
quote:Layout ziet er goed uit, tis nog allemaal een beetje simpel, maar het is wel mooi
Op zaterdag 18 oktober 2003 15:18 schreef STFU het volgende:
heb zelf effe snel een pagina in elkaar geknalt...
oude: http://www.ntce.tk
nieuw: http://www.watbenje.nl/ntce/index.php?id=acces
maakt bij beide nog gebruik van een "iframe" maar dat zal ik spoedig corrigeren.
opmerkingen graag over de layout!
quote:ik vind het bij allebei een goede lay-out
Op zaterdag 18 oktober 2003 15:18 schreef STFU het volgende:
heb zelf effe snel een pagina in elkaar geknalt...
oude: http://www.ntce.tk
nieuw: http://www.watbenje.nl/ntce/index.php?id=acces
maakt bij beide nog gebruik van een "iframe" maar dat zal ik spoedig corrigeren.
opmerkingen graag over de layout!
oja mijn site
www.appelsientje.tk
o als dat TK het niet doet KLIK
[Dit bericht is gewijzigd door appelsientje op 18-10-2003 16:53]
ps. Niets op de site werkt nog. Dat staat allemaal nog op mijn eigen computer. Dus gelieve nergens op te drukken. Kan wel maar je hebt er gewoon niets aan......
quote:De blauwe, die zwarte lijkt wel op een warez site ofzo
Op zaterdag 18 oktober 2003 16:59 schreef kramer65 het volgende:
Hallo beste mensen. Ik had dit topic net gestrat maar het werd al vrijwel meteen gesloten door een moderator omdat het onder dit topic hoorde. De betreffende kerel heeft uiteraard helemaal gelijk.:Y Ik ken fok alleen nog niet zoo goed.
Ik ben een site aan het maken genaamd LyricZZ.com met zoals jullie wel kunnen raden lyrics erop.
Nu ben ik aan het twijfelen. Ik heb 2 layouts gemaakt en krijg verschillende reacties erop. Daarom wilde ik jullie vragen wat jullie de mooiste layout vinden.
Layout Black >> http://www.lyriczz.com/indexblack.php
Layout Blue >> http://www.lyriczz.com/indexblue.phpps. Niets op de site werkt nog. Dat staat allemaal nog op mijn eigen computer. Dus gelieve nergens op te drukken. Kan wel maar je hebt er gewoon niets aan......
quote:idd
Op zaterdag 18 oktober 2003 17:15 schreef Renoud het volgende:[..]
De blauwe, die zwarte lijkt wel op een warez site ofzo
quote:Je blijft het hem maar weer doen!
Op zaterdag 18 oktober 2003 13:40 schreef Renoud het volgende:[..]
verder wil ik een soort WIP van een layout laten checken, kan dit ?
Toekomstig Domein: renoud.nl
Omschrijving Site: Digitaal portfolio van mijn niet e-xcess werk: werk van school, fun, non-profit, etc..Logo:
[afbeelding]Site:
Layout
Goed werk en veel oog voor detail.
BUT.
De O van Online Portfolio valt achter je log sowieso. Verder vind ik die soort swirls of spheres of hoe je het wil noemen (airbrush strepen eventueel) vind ik af en toe een beetje overdadig. Zoals rechtsbovenaan.
Ikzelf hou nogal van symmetrie en daarom zou ik de kop van het blok rechtsonder ook oranje maken. Mooie kleurcombi btw.
Die header is ook echt om te smullen. Beetje cell-shaded style. Hoe heb je die shit eigenlijk gemaakt? Zelf getekend of photoshop met wat effecten? Anders moet je mij die cartoon-achtige style ook eens leren
quote:Best OK!
Op zaterdag 18 oktober 2003 15:18 schreef STFU het volgende:
heb zelf effe snel een pagina in elkaar geknalt...
oude: http://www.ntce.tk
nieuw: http://www.watbenje.nl/ntce/index.php?id=acces
maakt bij beide nog gebruik van een "iframe" maar dat zal ik spoedig corrigeren.
opmerkingen graag over de layout!
Ik mis alleen nog een beetje de graphics. Kleuren zijn ook wel oke voor een leger site Kijk trouwens eens naar je ronde hoeken. Die zijn een beetje pixelig.
En voortaan de flash weglaten :p
quote:Bij home zit er nog 1 pixel transparant tussen de zwarte lijn rechts en het plaatje.
Op zaterdag 18 oktober 2003 16:40 schreef appelsientje het volgende:
o als dat TK het niet doet KLIK
Laat het lijntje bij fantasy rechtsonder helemaal weg of laat hem staan, maar niet een lichtere kleur.
Verder is ie gewoon erg plat en mis ik een contrast kleur. Het is nu allemaal nogal grijs met blauw.
Over and out :p
quote:dat van die pixel klopt
Op zaterdag 18 oktober 2003 23:55 schreef ELTino het volgende:[..]
Bij home zit er nog 1 pixel transparant tussen de zwarte lijn rechts en het plaatje.
Laat het lijntje bij fantasy rechtsonder helemaal weg of laat hem staan, maar niet een lichtere kleur.
Verder is ie gewoon erg plat en mis ik een contrast kleur. Het is nu allemaal nogal grijs met blauw.
Over and out :p
[Dit bericht is gewijzigd door TheDarkTruth op 19-10-2003 14:42]
quote:Idd.
Op zaterdag 18 oktober 2003 17:15 schreef Renoud het volgende:[..]
De blauwe, die zwarte lijkt wel op een warez site ofzo
quote:Het stelt weinig voor. Fijn dat je dat ook even vermeldt in je sitecheck. Is ook erg inspirerend voor mij om hem te checken :p
Op zondag 19 oktober 2003 13:00 schreef TheDarkTruth het volgende:
The Dark Truth. Is een erg bewerkte blogger template nog... ben bezig aan een ander, maar heb problemen met css...Ik weet het stelt nog niet veel voor maarkom who cares right?
Maar het is een blogger site. Erg bewerkt?
Zucht
niet dus.
Standaard weblog vormgeving. Links de content en rechts de links. Revolutionair!
Probeer eens iets originelers te doen met de indeling van de pagina. Zoals je het nu hebt is het dus nogal standaard. En saai. Heel saai. Zwart, wit en grijs zonder enige graphics.
Ga eens serieus iets maken met kleuren, graphics en een nieuwe pagina indeling. En zorg ervoor dat de comments in dezelfde stijl zijn.
En dat is meer sitecheck dan een blogger-site verdient
quote:okay
Op zondag 19 oktober 2003 13:00 schreef TheDarkTruth het volgende:
mmm wacht maar op new version voor commentaar :p
quote:Zelf vind ik het ook allemaal een beetje overdreven, maar ik ga ze animeren, zodat ze niet allemaal tegelijk zichtbaar zijn, hierdoor kan je de tekst in en rondom renoud __ portfolio beter lezen.
Op zaterdag 18 oktober 2003 23:43 schreef ELTino het volgende:[..]
Je blijft het hem maar weer doen!
Goed werk en veel oog voor detail.
BUT.
De O van Online Portfolio valt achter je log sowieso. Verder vind ik die soort swirls of spheres of hoe je het wil noemen (airbrush strepen eventueel) vind ik af en toe een beetje overdadig. Zoals rechtsbovenaan.
Ikzelf hou nogal van symmetrie en daarom zou ik de kop van het blok rechtsonder ook oranje maken. Mooie kleurcombi btw.
Die header is ook echt om te smullen. Beetje cell-shaded style. Hoe heb je die shit eigenlijk gemaakt? Zelf getekend of photoshop met wat effecten? Anders moet je mij die cartoon-achtige style ook eens leren
quote:So true, nou ja was al bezig met iets anders, maar ik lijd aan de kinderziekte dat je altijd als je iets hebt het wil showen aan de wereld, hoewel je eigenlijk zelf wel weet dat het keilelijk is.
Op zondag 19 oktober 2003 14:40 schreef ELTino het volgende:[..]
Het stelt weinig voor. Fijn dat je dat ook even vermeldt in je sitecheck. Is ook erg inspirerend voor mij om hem te checken :p
Maar het is een blogger site. Erg bewerkt?
Zucht
niet dus.
Standaard weblog vormgeving. Links de content en rechts de links. Revolutionair!
Probeer eens iets originelers te doen met de indeling van de pagina. Zoals je het nu hebt is het dus nogal standaard. En saai. Heel saai. Zwart, wit en grijs zonder enige graphics.
Ga eens serieus iets maken met kleuren, graphics en een nieuwe pagina indeling. En zorg ervoor dat de comments in dezelfde stijl zijn.
En dat is meer sitecheck dan een blogger-site verdient
quote:Maar je hebt nog niet gezegd hoe je die cell-shaded style hebt gemaakt. Het lijkt btw een beetje op die bacardi-breezer billboards die ik vanmiddag zag. Of is het een familie geheim
Op zondag 19 oktober 2003 14:49 schreef Renoud het volgende:[..]
Zelf vind ik het ook allemaal een beetje overdreven, maar ik ga ze animeren, zodat ze niet allemaal tegelijk zichtbaar zijn, hierdoor kan je de tekst in en rondom renoud __ portfolio beter lezen.
Mijn PSD is alleen in ene invalid geworden na een keer saven en ik moet dus overnieuw bouwenmaar ja ik kan gewoon overtrekken.. kan ik wel mooi rekening houden met je check. Thanks!
edit: http://www.2bc4u.com/viewthread.php?tid=167&page=1
wel iets meer tijd erin stoppen en meer shades maken, en illustrator ipv ps.
quote:Neat!
Op zondag 19 oktober 2003 16:43 schreef Renoud het volgende:
nee hoor, gewoon vergetenIk zag het in het bewerkte serfoto's topic. ff opzoeken..
edit: http://www.2bc4u.com/viewthread.php?tid=167&page=1
wel iets meer tijd erin stoppen en meer shades maken, en illustrator ipv ps.
Ga ik ook eens beetje mee experimenteren. Ziet er zeker goed uit
quote:Ik wil wel je resultaat zien he
Op zondag 19 oktober 2003 17:35 schreef ELTino het volgende:[..]
Neat!
Ga ik ook eens beetje mee experimenteren. Ziet er zeker goed uit
quote:Hoe zorg je ervoor dat die lijntjes mooi worden? Ik heb geen tablet en de lasso werkt ook niet goed. De gewone lasso is niet precies genoeg en de veelhoek-lasso is juist te grof. Ik kan het wel met de brush of pencil doen maar dat is ook weer te grof. Is er niet een handigere manier dan met de lasso?
Op maandag 20 oktober 2003 10:11 schreef Renoud het volgende:[..]
Ik wil wel je resultaat zien he
quote:Done
Op maandag 20 oktober 2003 22:25 schreef Renoud het volgende:
pen tool. voeg me anders toe op msn praten we daar verder, ist zelfde als mn email
Ik vind deze betere dan mijn oude,omdat hier alles in een frame opent..
whoops
check it...en reageer!!
[Dit bericht is gewijzigd door Thedrummer op 22-10-2003 15:41]
quote:Lees de openingspost en zie daar:
Op woensdag 22 oktober 2003 10:47 schreef Thedrummer het volgende:
vaagste site ooit!! geen idee wie of wat er achter zit, maar check t ff... r zit zelfs een chatbox op... alleen weet je niet wat je tikt en ist gecodeerd....check it...en reageer!!
quote:
Alleen eigen gemaakte sites kunnen hier worden aangeboden
quote:Met name de homepage is erg moeilijk leesbaar door die zwarte letters op een donkerrode achtergrond
Op maandag 20 oktober 2003 22:53 schreef gewoongek het volgende:
Mijn laatste ontwerp van gewoongek.nlIk vind deze betere dan mijn oude,omdat hier alles in een frame opent..
Oja, en het forum opent in een nieuw venster
quote:Dit zijn geen klachten, noem het goed bedoeld commentaar en tips.
Op dinsdag 21 oktober 2003 10:28 schreef markusmarkus het volgende:
ff een nieuw ontwerp gelanceerd, hopen dat er nu minder klachten over zijn als de vorige keerhttp://home.wanadoo.nl/m.vander.werf
Ik wil niet heel je design door de war gooien, maar waarom probeer je niet meer van je scherm te gebruiken.
Je kunt bijvoorbeeld je linkerframe met je menuitems verkleinen waardoor het hoofdcontent scherm wat meer ruimte krijgt
Ook de header bovenin is net iets te groot, bij mijn laptop komt hij
op zowel 1024 x 768 als bij de normale 1280 x 800 niet helemaal in beeld, een scrollbar in de header is totaal niet nodig, misschien een iets hogere resolutie pic van dat fototoestel?
Is er een speciale reden dat bijna ieder menuitem een ander font/grootte/kleur heeft?
Komt mij een beetje rommelig over.
Het lettertype van je hoofdtekst is op zijn minst apart te noemen, misschien een tikje groter?
De links : weblog, gastenboek en links staan een beetje verloren linksonderin.
je zou ze eventueel bij elkaar kunnen zetten of met 3 icoontjes aan kunnen duiden.
Ik hoop dat je er wat aan hebt.
quote:Ja, het is inderdaad een redelijk standaard ontwerp, beetje standaard php stuff.
Op donderdag 23 oktober 2003 08:21 schreef Struijsje het volgende:
Eerst in een verkeer topic gepost, dus dan hier mijn site check.
Wat vind je van: www.phonio.nl
Het gaat om een beltonen site (redelijk standaar onderwerp) en wat moet er aan veranderen volgens jullie?
quote:Ja, het is een redelijk standaard layout. Maar het kleurgebruikt is goed en rustig.
Op donderdag 23 oktober 2003 08:21 schreef Struijsje het volgende:
Wat vind je van: www.phonio.nl
Cijfer: 7/10
quote:Die 3-kolommen layout is erg jammer. Je hebt wel goed gebruik gemaakt van een witte achtergrond, wat je site meteen al een stuk professioneler er uit laat zien. Opzich ook goed overzichtelijk. Oh, maar ik zou wel wat doen aan de linkjes in je zij-menus, die zien er uit als gewone tekst, ik dacht in eerste instantie dat die gewoon nog niet werkten en er gewoon voorlopig alleen maar tekst stond. Je mag ook het blokje "statistieken" uit je menu weghalen, er is behalve jij waarschijnlijk geen hond die daarin geinteresseerd is, en al helemaal niet met zo'n nedstat teller. Zet 'm gewoon zelf in je bookmarks, of als je je echt aan nedstat's eisen wil houden en dat plaatje toch wil laten zien, doe dat dan in ieder geval helemaal onderaan.
Op donderdag 23 oktober 2003 08:21 schreef Struijsje het volgende:
Eerst in een verkeer topic gepost, dus dan hier mijn site check.
Wat vind je van: www.phonio.nl
Het gaat om een beltonen site (redelijk standaar onderwerp) en wat moet er aan veranderen volgens jullie?
quote:dit is een oude post over >> deze << site.
Op woensdag 1 oktober 2003 09:08 schreef sop het volgende:[..]
o.a.
Een selectie van dingen die niet mooi zijn:
De plaatjes zien eruit alsof ze zijn gemaakt in paint. De wereld kaart is lelijk (lees: korrelig).
Klokje is nergens voor nodig. Staat ook gewoon op je PC (sterker nog, hij pakt de PC tijd).
Het lettertype is er grof en groot. Het staat nogal schreeuwerig.
Gastenboek is niet vooruit te branden.
etc. etc.Echter de site is wel informatief en de informatie is ook gemakkelijk op te vragen, dus het is geen slechte site, alleen maar lelijk.
heel veel aangepast (behalve het gastenboek), maar ik hoor graag nog een mening (of meer )
alvast bedankt.
quote:IK VIND HEM GRUWELIJK!!!!!
Op zaterdag 18 oktober 2003 13:40 schreef Renoud het volgende:[..]
Ik vind het een goed initiatief en de inhoud ziet er ook allemaal goed uit voor zover ik kan zien. Over de layout valt ook weinig aan te merken. Persoonlijk mis ik wat eyecandy, maar volgens mij doet deze site wat hij moet doen. Simpel maar efficient
verder wil ik een soort WIP van een layout laten checken, kan dit ?
Toekomstig Domein: renoud.nl
Omschrijving Site: Digitaal portfolio van mijn niet e-xcess werk: werk van school, fun, non-profit, etc..Logo:
[afbeelding]Site:
Layout
Status: De site is in aanbouw, niet alles werk dus...
Onderwerp: Winkelcentrum dat na een grote verbouwing langzaam weer opengaat.
Doelgroep: Alle bewoners in de omgeving van het winkelcentrum, en uiteraard de bezoekers
Gedachte: Rustig en overzichterijk. Moet niet teveel bandbreedte kosten.
Gemaakt met: HTML/CSS en Java-script.
Geef je menig maar over de site.
dus welke is beter?
PS: er komen nog graphics bij en een mouseOver op t menu!
[Dit bericht is gewijzigd door STFU op 23-10-2003 21:43]
quote:Ik vind grijs wat mooier!
Op donderdag 23 oktober 2003 21:41 schreef STFU het volgende:
effe een kleine update qua kleur.... wat is beter?
groen: http://www.watbenje.nl/ntce?id=acces
grijs: http://watbenje.nl/ntce/remote/new/dus welke is beter?
quote:Ik vind grijs beter, ik vind echter wel de achtergrond van groen beter.
Op donderdag 23 oktober 2003 21:41 schreef STFU het volgende:
effe een kleine update qua kleur.... wat is beter?
groen: http://www.watbenje.nl/ntce?id=acces
grijs: http://watbenje.nl/ntce/remote/new/dus welke is beter?
PS: er komen nog graphics bij en een mouseOver op t menu!
quote:Ja en?
Op zaterdag 25 oktober 2003 18:35 schreef designmaker.nl het volgende:
Http://www.designmaker.nl
De site:
http://www.ahwassenaar.nl/
quote:Ziet er goed uit, ik mis alleen iets meer wit op je site (stijl van AH)
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:42 schreef DJH het volgende:
Status: Er staat nog niet veel tekst op, maar het ontwerp is wel klaar zegmaar
Onderwerp: AH filiaal, just info
Doelgroep: Alle bewoners in de omgeving van de supermarkt
Gedachte: Puur informatief
Gemaakt met: XHTML(index.php)/CSS JS en PHP/MySQLDe site:
http://www.ahwassenaar.nl/
Enige dat klaar is is het menu en wat gedichten.
Reden van die (ongebruiksvriendelijke) knopkes bovenaan als menu is dat mijn tabel background dus altijd verandert. En na veel sukkele leek me dit nog het beste alternatief voor een menu dat dus bij elke pagina moet veranderen.
Ik wil ook geen groot menu dat helft van beeld in beslag neemt, hetgeen men moet zijn zijn de gedichten niet het menu.
Zou wel nog willen proberen bij mouse over van die knopkes ergens text te laten verschijnen met de uitleg op (rechtsboven, linksonder?) maar moet er nog de code van zoeken en het lijkt me niet gemakkelijk het deftig uit te werken.
Knopkes onderaan voor navigatie zijn ook niet perfect, als je alternatieven weet pls let me know...
Tot zover mijn mening, nu liefst jullie mening
quote:Ziet er opzich best gaaf uit !
Op zaterdag 25 oktober 2003 22:53 schreef TheDarkTruth het volgende:
The Dark Truth
en nu we tog bezig zijn mijn newe site ben er nog wel mee bezig het php scriptloopt nog niet zoals ik wil maar dat komt vanzelf
www.picloader.tk
quote:Je staat open
Op zondag 26 oktober 2003 13:47 schreef vincenr8 het volgende:[..]
en nu we tog bezig zijn mijn newe site ben er nog wel mee bezig het php scriptloopt nog niet zoals ik wil maar dat komt vanzelf
www.picloader.tk
edit=typmiep
quote:vind het er wel gaaf uitzien.. al is er niet veel te zien hehe..
Op zondag 26 oktober 2003 13:47 schreef vincenr8 het volgende:[..]
Ziet er opzich best gaaf uit !
ik zou het alleen een wat vrolijkere uitstraling geven maar aan de andere kant past dit ook welbij het onderwerp van je site, maar ik zou er tog voor kiezen iets meer kleur er in te verwerken marja wie ben ik
en nu we tog bezig zijn mijn newe site ben er nog wel mee bezig het php scriptloopt nog niet zoals ik wil maar dat komt vanzelf
www.picloader.tk
Nu was mijn vraag, ik moet de portfolio nog maken voor foto's. Mijn oude layout zag er zo uit, maar dat wil ik wat overzichtelijker maken zodat elke foto aan te klikken is. Er gaan ook een hoop foto's uit btw, de meesten zuigen kont . Iemand enig idee hoe ik de portfolio het beste kan opzetten? Het moet dus in de stijl van deze layout en het moet meteen duidelijk en overzichtelijk zijn. Indelen in categoriën? En hoe dan een foto te kiezen?
Bvd .
quote:Je hebt geen background-color ingesteld. En aangezien mijn background color grijs is, ziet het er niet uit. (en de background color van de explorer wordt tegenwoordig meer en meer gewijzigd met het instellen van een windows theme).
Op zondag 26 oktober 2003 15:35 schreef nikao het volgende:
wat vinden jullie van www.wistudat.net?
ben met name hard bezig met de content.. en komende week ga ik de content categoriseren (om commentaar wat dat aangaat even voor te zijn)
[Dit bericht is gewijzigd door joris007 op 26-10-2003 21:45]
quote:Ja sorry echt veel layout vind ik er ook nog niet staan.
Op zondag 26 oktober 2003 21:10 schreef joris007 het volgende:
ook ik heb een poging tot website gedaan, op www.joris007.nl is ie te 'bewonderen'.er staat nog nix op (zie banner) dus graag alleen commentaar op de lay-out...
tnx
quote:Welke layout?
Op zondag 26 oktober 2003 21:10 schreef joris007 het volgende:
ook ik heb een poging tot website gedaan, op www.joris007.nl is ie te 'bewonderen'.er staat nog nix op (zie banner) dus graag alleen commentaar op de lay-out...
tnx
quote:ow, nou, sorry hoor, ik vroeg me gewoon af hoe 'men' dit eruit vind zien...
Op zondag 26 oktober 2003 21:13 schreef nova-eh het volgende:[..]
Ja sorry echt veel layout vind ik er ook nog niet staan.
Waarom komen steeds meer mensen naar dit topic om een site te laten zien waar ze net aan begonnen zijn.
quote:leeg en lijkt nog nergens op ?
Op zondag 26 oktober 2003 21:15 schreef joris007 het volgende:[..]
ow, nou, sorry hoor, ik vroeg me gewoon af hoe 'men' dit eruit vind zien...
quote:ok, tnx
Op zondag 26 oktober 2003 21:42 schreef Renoud het volgende:[..]
leeg en lijkt nog nergens op ?
quote:site ziet er leuk uit.. kzie aan de facts & figures dat je mijn site ook al bezocht hebt
Op zondag 26 oktober 2003 20:03 schreef portier het volgende:
Ik had even een specifiek vraagje.
Mijn site is www.deegroller.nl en ik heb er net een nieuwe layout overheen gegooid (graag commentaar). Ik weet dat ik de tables van de lifelog eigenlijk in percentages moet maken, dan wordt het wat mooier, maar dat komt nog wel
.
Nu was mijn vraag, ik moet de portfolio nog maken voor foto's. Mijn oude layout zag er zo uit, maar dat wil ik wat overzichtelijker maken zodat elke foto aan te klikken is. Er gaan ook een hoop foto's uit btw, de meesten zuigen kont
. Iemand enig idee hoe ik de portfolio het beste kan opzetten? Het moet dus in de stijl van deze layout en het moet meteen duidelijk en overzichtelijk zijn. Indelen in categoriën? En hoe dan een foto te kiezen?
Bvd
.
edit: ook het kwaken van een eend heeft een echo
quote:thx voor de tips.. background color ingevoegd en een extra linkje..
Op zondag 26 oktober 2003 21:02 schreef sop het volgende:[..]
Je hebt geen background-color ingesteld. En aangezien mijn background color grijs is, ziet het er niet uit. (en de background color van de explorer wordt tegenwoordig meer en meer gewijzigd met het instellen van een windows theme).
Het is vrij onduidelijk hoe je bij alle wist-u-datjes kunt komen. Je ziet alleen de nieuwe. Klikken op het menu: "wist u dat..?" biedt wel uitkomst. Ik zou die link ook in de openings tekst zetten en in het linker menu een knopje: "alle wist u datjes".
De popup voor een wist-u-dat..? vind ik onzin. Dat kan gewoon in de site blijven.
quote:Nee...
Op zondag 26 oktober 2003 21:49 schreef nikao het volgende:[..]
site ziet er leuk uit.. kzie aan de facts & figures dat je mijn site ook al bezocht hebt
(je hebt een mailtje
)
Nu iemand ideeen voor mijn portfolio? Daar kwam ik immers voor...
quote:Tja, voor echte tips moet je maar iets later terug komen, want hier kan niemand wat mee..
Op zondag 26 oktober 2003 21:44 schreef joris007 het volgende:[..]
ok, tnx
quote:Eerst je site. Hij is heel erg slordig.
Op zondag 26 oktober 2003 20:03 schreef portier het volgende:
www.deegroller.nl
code:Zo deel je het geheel netjes in. Gebruik ook niet meer code voor je tabellen, maar regel je afmetingen en vormgeving in je CSS, niet in je tabelcode.<table border="1">
<tr>
<td colspan="2">Header Area</td>
</tr>
<tr>
<td>Menu area</td>
<td>Content area</td>
</tr>
</table>
OK. nu je portfolio:
Je zult moeten thumbnailen (dat betekend dat je de foto's ook fysiek moet resizen, maar dat snap je denk ik wel).
Wat ik altijd prettig vind werken is dat als ik op een thumbnail klik ik de grote versie van die foto te zien krijg (duh) met daarboven/onder/naast een 5-tal thumbnails, waarvan de middelste de huidige foto is.
Ik maak even een grafische voorstelling:
geen commentaar op mijn MSPaint skilzz please
Deze pic is zeg maar de pagina die je ziet zodra je op de thumbnailverzamelpagina een thumnail hebt aangeklikt. Je laat dan dus altijd de 2 voorgaande en de 2 opvolgende thumbnails zien. Indien aanwezig.
De kleine vakjes met 1,2,3,4 en 5 zijn dus thumbnails. 3 is wat groter, da's de huidige thumbnail.
In het grote vak staat de originele grootte van 3.
Met pijltje naar links,rechts ga je naar de vorige/volgende foto.
Met << en >> ga je naar de volgende 5 thumnails.
quote:Inhoudelijk is er niets mis met de site. Qua uiterlijk layout vind ik het er nogal standaard frontpagethemerig uitzien. En da's geen compliment. Je hebt iig wel het lettertype gewijzigd, da's dan weer wel een pluspunt.
Op maandag 27 oktober 2003 11:11 schreef TenKSupport het volgende:
Hai luitjes,Wat vinden jullie van www.tenksupport.nl?
ow. het wordt trouwens wel op prijs gesteld als mensen die hun site ter check aanbieden ook wat over hun site vertellen. Anders wordt het allemaal wel erg gemakkelijk.
meldt dus bij je check het volgende:
Modje: wellicht een idee om bovenstaande in de openingspost te zetten?!
[Dit bericht is gewijzigd door sop op 27-10-2003 12:22]
gaarne opmerkingen
en inderdaad, tis een totaal nutteloze applicatie
quote:Nog nuttelozer maar wel extreem leuk: Een ASCII video codec. Ziet er best leuk uit, Lord of the Rings in ASCII art. En dat 3 uur lang
Op maandag 27 oktober 2003 21:20 schreef realist het volgende:
versie 1.0 van de JPEG naar ASCII converter is klaar ...
met dank aan Hemaworst voor de pseudocodegaarne opmerkingen
en inderdaad, tis een totaal nutteloze applicatie
Oh jah, en nog even m'n eigen site natuurlijk: http://mayham.dyndns.info
Staan wel wat "standaard" dingen op zoals m'n gastenboek maar het ging eigenlijk meer om het design. Vind het zelf wel aardig al moet ik er maar weer eens wat updates aan verrichten geloof ik......
quote:cool, ascii video codec
Op maandag 27 oktober 2003 21:24 schreef chown het volgende:[..]
Nog nuttelozer maar wel extreem leuk: Een ASCII video codec. Ziet er best leuk uit, Lord of the Rings in ASCII art. En dat 3 uur lang
Oh jah, en nog even m'n eigen site natuurlijk: http://mayham.dyndns.info
Staan wel wat "standaard" dingen op zoals m'n gastenboek maar het ging eigenlijk meer om het design. Vind het zelf wel aardig al moet ik er maar weer eens wat updates aan verrichten geloof ik......
ik heb de vertaalcode gekregen van Hemaworst, die is bezig (of inmiddels klaar ?) met een converter om films om te zetten naar ASCII die je dan bv. op het web kunt zetten
quote:Die Video Codec zit standaard bij VideoLanClient. Een multi-format movie player voor Unix besturingssystemen. Dus je zult toch ff aan de Linux of (Free)BSD moeten ben ik bang.
Op maandag 27 oktober 2003 21:32 schreef realist het volgende:[..]
cool, ascii video codec
kennik niet...ik heb de vertaalcode gekregen van Hemaworst, die is bezig (of inmiddels klaar ?) met een converter om films om te zetten naar ASCII die je dan bv. op het web kunt zetten
quote:helaas ben ik op mijn werk alleen root
Op maandag 27 oktober 2003 21:50 schreef chown het volgende:[..]
Die Video Codec zit standaard bij VideoLanClient. Een multi-format movie player voor Unix besturingssystemen. Dus je zult toch ff aan de Linux of (Free)BSD moeten ben ik bang.
de converter-meuk draait trouwens op een dedicated linux webbak
dat blijft toch wel roelen wat betreft hosting itt windows
maar das een ander topic
quote:Functioneel istie prima, maar qua layout een beetje erg simpel. Sitechecks gaat toch vooral (niet alleen) om het uiterlijk van de site. En die blijft wel erg achter.
Op maandag 27 oktober 2003 21:20 schreef realist het volgende:
JPG 2 ASCII converter
quote:yep dat klopt, beetje erg simpel
Op dinsdag 28 oktober 2003 01:13 schreef sop het volgende:[..]
Functioneel istie prima, maar qua layout een beetje erg simpel. Sitechecks gaat toch vooral (niet alleen) om het uiterlijk van de site. En die blijft wel erg achter.
het is helemaal zelf gemaakt in notepad/homesite, waarbij het grafische gedeelte in photoshop is gedaan met standaard patronen.
Om nog even met terugwerkende kracht je punten af te handelen:
ik ben ongeveer een weekje in de avonduren bezig geweest met de site. Eerst was alles in html, maar nadat ik een gesponsorde host kreeg van Hava.nl heb ik de hele mikmak overgezet naar PHP (een voor mij toen nog onbekende taal) en dit koste ongeveer 5 uurtjes.
Het ontwerpen van de plaatjes enzo kostte eigenlijk geen tijd... gewoon een vlakje tekenen, bevel&emboss erover + pattern artistic erover en klaar is kees.
Het doel van de site is het
a) aanwezig zijn op internet
b) mijn producten online aanbieden
c) eventuele webdiensten via deze hostnaam laten lopen
d) persoonlijk onderzoeken hoeveel mensen nou via internet iets aanschaffen op software gebied (in mijn geval met EZ-View III: 3500 downloads; 50 registraties in een half jaar = 0,15% van AL de downloades koopt daadwerkelijk een licentie)
Server side scripting: beetje PHP database connectie spul - verder geen enkele
Wat ik graag wil weten is:
a) wat vindt je van de site qua layout -> vooral grafisch en indeling
b) is het duidelijk wat tenksupport doet/is?
c) zijn er specifieke punten die echt anders moeten?
d) is de snelheid van de site voldoende - ook voor "echte" breedbanders
zozo wat een verhaal - maarja - ik wil ook een boel weten
Groet,
Christiaan
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2003 23:20 schreef TenKSupport het volgende:
Ik kan er nu ff niets aan doen, mijn baas houdt deze site tegen vanwege de websensecategorie 'sports' (de firewall dus).
[Dit bericht is gewijzigd door sop op 29-10-2003 10:45]
quote:ik vind hem le-lijk.
Op dinsdag 28 oktober 2003 22:01 schreef StonedKinG het volgende:
www.bennies-online.tk, site voor vriendengroep, vandaag aan begonnen, commentaar graag
quote:Inderdaad een goeie post, niet zoiets van : Oh ja ik ben net begonnen aan mijn website er staan 2 stippen op en kijk even wat er moet veranderen.
Op dinsdag 28 oktober 2003 23:20 schreef TenKSupport het volgende:
www.tenksupport.nl
Groet,
Christiaan
A: Indeling is duidelijk en snel, je had eventueel voor de switch naar engels niet een heel nieuw menu item hoeven maken.
Je nieuwsticker veranderd na het klikken op engels trouwens niet mee, ticker blijft vrolijk nederlands.
Het grafisch gedeelte is niet denderend, juist omdat je standaard patterns hebt gebruikt. Je hoeft niet ieder vlak op te vullen met patterns, af en toe leeg is ook mooi.
plaatje van de sponsor zou misschien iets verder van je menu af kunnen.
B: ja is duidelijk
C: laatste update, vind ik persoonlijk een beetje amateuristisch.
een paar tekstuele suggesties.
onder startpoint -
"businesses and normal people using" , zou ik businesses and consumers of iets van maken, bij bedrijven werken ook normale mensen
"to fit exactly your needs." , ik denk : to exactly fit your needs
onder EZ-View -
"easelly", easily
"As you can see has EZ-View a very easy to use structure and that you have easy access to the functions EZ-View offers.", As you can see EZ-View has a userfriendly structure, which gives you easy access to the functions offered by EZ-VIEW.
Ik heb nu niet veel tijd om de tekst goed te lezen, geef het maar aan als je graag hebt dat ik er wat beter naar kijk.
D: snelheid is fine, lekker snel.
Ik hoop dat je er wat aan hebt.
quote:Ik lees dit:
Op dinsdag 28 oktober 2003 23:20 schreef TenKSupport het volgende:
www.tenksupport.nl
quote:Maar dat geldt blijkbaar niet voor je broncode. Van dit soort dingen krijg ik jeuk:
TenKSupport maakt applicaties voor particulieren en bedrijven volgens het KIS principe (Keep It Simple).
code:Wat is er mis met 'gewone' hyperlinks? Nu verschijnt er geen handje als ik over een zo'n pseudo-link ga hangen (Mozilla Firebird).<td class="nt_navigation_td"
[...] onclick="javascript:navigate('index.php?id=1&mid=1');">
Bedankt alvast
quote:'k heb niet zo heel veel tijd, maar vooruit:
Op woensdag 29 oktober 2003 12:36 schreef Gijsje het volgende:
http://nl.urban-syndicate.net <--- wat vinden we ervan ? tis nog niet helemal af sommige links zijn nog niet werkend maar ben er bijna. Nog tips of aanmerkingen ?Bedankt alvast
quote:In het fotoboek staat Hermes te zoenen... of niet
Op woensdag 29 oktober 2003 12:36 schreef Gijsje het volgende:
http://nl.urban-syndicate.net <--- wat vinden we ervan ? tis nog niet helemal af sommige links zijn nog niet werkend maar ben er bijna. Nog tips of aanmerkingen ?Bedankt alvast
Die foto heb ik namelijk hoogstpersoonlijk gemaakt!!! op richard's examenfeest
Groet,
Christiaan
http://de.od.org/odde/index.html
Dit is dus de url, zeg maar wat jullie er van vinden.
En jah het is in duits... maar het is ook voor het duitse kantoor
Dus let niet op spel fouten ofzo, want ik kan echt geen woord duits maar goed.
Het lukt me alleen niet om de scrollbar mooi te krijgen, maar goed misschien nog wat dieper in CSS duiken.
schiet maar
quote:Logo fix , Logo flipt niet meer, lettertype overal verdana, minder content gecentreerd, nieuwe scherm hoort zo, kleur aangepast
Op woensdag 29 oktober 2003 09:11 schreef sop het volgende:[..]
www.bennies-online.tk
ik vind hem le-lijk.
- Logo is wit, achtergrond is smurf, waarom geen transpart GIF logo?
- lettertype (imho is een schreefloos lettertype een must, Times New Roman is nooit goed).
- bij je mouseover menu stuitert het logo/de tooltip tekst 'alle' kanten op. Het geeft iig geen rustig beeld.
- Al je content is gecentreerd, zelfs in je gastenboek.
- ik krijg een nieuw scherm voor de foto's
- de kleur
Nog meer tips iemand voor de beginnende site bouwer?
quote:Iets anders dan .tk zoeken. tk is traag en onbetrouwbaar. Zo duur is een domeintje niet hoor. Hij doet het bij mij nu helemaal niet meer.
Op woensdag 29 oktober 2003 22:50 schreef StonedKinG het volgende:
Nog meer tips iemand voor de beginnende site bouwer?
-edit- nu weer wel.
Uhm. Ik zie nog erg veel Times New Roman hoor. Alleen je menu is aangepast.
Kleur is nog steeds niet echt te pruimen (imho), wat heb jij met pasteltinten?!
Je gebruikt trouwens veel Engels en Nederlands door elkaar heen. "Please select a Bennie" en "More about this Bennie" En vooral dingen als "Name: Koen" . Doe of alles in het Engels of alles in het Nederlands.
[Dit bericht is gewijzigd door sop op 30-10-2003 10:54]
quote:Ik vind het persoonlijk ook een beetje saai
Op woensdag 29 oktober 2003 22:50 schreef StonedKinG het volgende:[..]
Logo fix , Logo flipt niet meer, lettertype overal verdana, minder content gecentreerd, nieuwe scherm hoort zo, kleur aangepast
Nog meer tips iemand voor de beginnende site bouwer?
Ik heb de afgelopen 3 dagen gecode aan het nieuwe systeem van Isvermist.nl
Voorheen stuurde isvermist.nl je alleen maar naar de site van bv. telefoongids.nl.
Maar nu ik php wat beter onder de knie heb, heb ik nu een site gemaakt die de content van bv. telefoongids.nl haalt. Uiteraard staat overal dat alle lof gaat naar telefoongids.nl en dat ik deze database niet zelf in handen heb.
Wat het doel van Isvermist.nl is, is dat als je een aantal gegevens invoerd, dat hij dan via sites als TPG en Telefoongids.nl met deze informatie langsgaat, de informatie van diverse sites kopelt, en dit op mijn website neerzet. Een goed voorbeeld hiervan, is bijvoorbeeld als je de Naam, postcode en huisnummer invult. TPG zoekt dan naar de woonplaats+straatnaam, en Telefoongids.nl geeft de rest van de informatie gebaseerd op de woonplaats+straatnaam
Nu kunnen jullie wel zeggen: Rip dan even de CDFoongids, maarja, dat is uiteraard minder legaal he en daarnaast is dat ook nog 100mb aan data die hij met elke zoekopdracht "even" door moet bladeren.
Ik heb de site al zonder problemen in Mozilla Firebird en IE gehad, maar als iemand hem door nog andere browsers wil halen, graag
[Dit bericht is gewijzigd door Geqxon op 30-10-2003 19:02]
quote:Ik heb mezelf opgezocht, en ik kreeg een hoop errors, Ik geloof omdat ik een spatie in de postcode had gedaan: XXXX AJ, als ik die weghaal gaat 't wel goed.
Op donderdag 30 oktober 2003 18:47 schreef Geqxon het volgende:
Kan iemand even op deze website kijken:
http://www.isvermist.nl/dev
De layout is op het moment even niet belangrijk, waar het mij om gaat is dat het systeem werkt.
Het feest wordt IMO een stukje aardiger als je door het combineren van gegevens wat nieuwe functionaliteit toevoegt.. Maar het hangt van je bronnen af of dat kan natuurlijk.. Verder is Telefoongids.nl de enige zoeker die echt handig is, naar mijn idee, dus die andere 2 voegen niet zo bar veel toe..
Technisch is het wel leuk gedaan moet ik zeggen.. Hebben die sites die je gebruikt geen scriptbeveiliging btw ?
Overigens heb ik wel de sites gecombineerd, type maar eens naam, postcode en huisnummer in . Het script geeft de uitkomst van de TPG door aan de Telefoongids. Dit is dus een combinatie van TPG en Telefoongids.nl
Ik zal de komende dagen dan ook waarschijnelijk wel zoekmachines toevoegen. Niemand opmerkingen over de layout van mijn site? Zoals bijvoorbeeld het kleurenschema, de plaatsing van de results+form enz?
[Dit bericht is gewijzigd door Geqxon op 30-10-2003 19:22]
De titel zegt al een heleboel waarschijnlijk --> het is inderdaad een forum met gesprekken op hoog niveau
Ik wil graag even weten wat gij vindt van het design en het gebruikersgemak e.d. De boel is opgezet met als doel zaak begrijpelijk te houden. Waarschijnlijk vinden critici de boel zelfs wat kaal. If so: ik sta open voor suggesties.
Check ook even het fancy poll-systeem (niet de inhoud ). Stemmen zonder een form te submitten zie ik nog niet veel gebeuren... De credits daarvoor moet ik dan ook afschuiven naar een medeprogrammeur
Enfin, ik ben een en al oor..
Verder wel netjes denk ik. Maar ik ben geen vormgever.
Ik heb nog wel een klein tipje voor je:
Forum | Dompraat Ensuh | ha jim ut ek warm
dit snapte ik in eerste instantie niet. als je er:
Forum > Dompraat Ensuh > ha jim ut ek warm
van maakt, is het al een stuk duidelijker.
quote:
Op donderdag 30 oktober 2003 20:44 schreef fr0sty het volgende:
De volgende site heb ik gebouwd, www.vivensranking.nl hier kun je zien hoe hoog je website in 10 verschillende veelgebruikte zoekmachines staat. Je kunt hier je webpagina in vullen in combinatie met max 5 zoekwoorden waarop je gevonden wilt worden. Zou graag willen weten wat jullie er van vinden
quote:heb een foutje gespot
Op donderdag 30 oktober 2003 20:44 schreef fr0sty het volgende:
De volgende site heb ik gebouwd, www.vivensranking.nl hier kun je zien hoe hoog je website in 10 verschillende veelgebruikte zoekmachines staat. Je kunt hier je webpagina in vullen in combinatie met max 5 zoekwoorden waarop je gevonden wilt worden. Zou graag willen weten wat jullie er van vinden
quote:dat moet uw zijn
Vivens Ranking gaat met behulp van de door u opgegeven zoekwoorden naar de 10 grootste zoekmachines van Nederland en gaat daar vervolgens bekijken op welke plaats u domeinnaam voorkomt in de gevonden resultaten.
Zoals misschien wel bekend, maar het gaat dus om mijn zoontjes site. Hij is nog een baby en daarom de lichtere kleurtjes en linkjes.
Feedback plzz
Wat heb ik verkeerd gedaan en wat kan verbeterd worden.
quote:bij die test vraagt ie bij mij of ik een chinees taalpakket wil installeren
Op donderdag 30 oktober 2003 22:45 schreef Dwork het volgende:
Hoi ik heb een nieuw layout, wat vinden jullie van deze test?
klink hier
die site tegen over deze?Zoals misschien wel bekend, maar het gaat dus om mijn zoontjes site. Hij is nog een baby en daarom de lichtere kleurtjes en linkjes.
Feedback plzz
Wat heb ik verkeerd gedaan en wat kan verbeterd worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |