Tallinn, superstad(je)!! Er hangt wel een lekker pittoresk gezellig sfeertje, maar wel veel toeristen in de middag. Maar vroeg in de ochtend/laat in de nacht als de zon net op is, dan is het lekker rustig en kan je prachtig door de oude gedeeltes slenteren. Er zijn veel kleine barretjes in de oude stad, sommige leuker dan de andere. Ik vond Hell Hunt (oudste pub in Estland, anno 1993quote:Op donderdag 11 mei 2006 16:32 schreef giulio1 het volgende:
Ik wou voor een culturele vakantie naar helsinki, maar zie ineens veel over tallin.
Kan alleen niets vinden over uitgaan, mezelf kennende zal ik dat het meest doen.
Is het leuk, hoe is de sfeer en wat kost een biertje?
Hollywood dusquote:Op vrijdag 12 mei 2006 20:45 schreef Public_NME het volgende:
Ik ben 3 jaar geleden echt helemaal door de geluidsbarriere gegaan in Tallinn. Waren met 24 studenten een weekendje daar, toen ik nog in Helsinki studeerde.
Zijn toen naar die discotheek geweest in dat grote gebouw met al die pilaren in het oude centrum. Entree was toen al 10e ofzo, maar er was wel speciale Ibiza night. Echt zoveel gezopen en veel mooie Estse vrouwen
Dan zou ik het zelf wel omdraaien en wat meer tijd in Tallinn rondhangen en dan een dagtochtje maken naar Helsinki. Zeker uitgaan is in Tallinn leuker dan in Helsinki.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:59 schreef Hik het volgende:
Waarom geen combinatie? Ik ben een poosje terug een weekendje gegaan, 2 dagen Helsinki en 1 dag Tallinn. Met de boot over is redelijk snel gebeurd en de vergelijking is gewoon erg leuk.
Smei offtopic, maar ik kwam die In Your Pocket gidsjes tegen in Gdansk, waar ze in een pension lagen waar we zaten, en ik vond het heel leuke resigidsjes. Eindelijk een reisgids met een beetje humor die ook durft te zeggen welke dingen je niet moet bezoeken of zo. Een aanrader dusquote:Op zaterdag 13 mei 2006 12:24 schreef DutchTrain het volgende:
Veel tips voor uitgaan in Tallinn kun je vinden in de gratis te downloaden In Your Pocket guides.
In het centrum zit ook een touristoffice waar je wat info kunt krijgen, maar het meeste kom je te weten door even door het grote winkelcentrum te lopen en alle foldertjes aan te nemen of de aanplakposters te lezen.
En inderdaad... dronken Finnen zul je er zeker tegenkomen
Tssss.... vergeet de Arctic Ice Bar in Helsinki niet hè...quote:Op dinsdag 16 mei 2006 13:14 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Dan zou ik het zelf wel omdraaien en wat meer tijd in Tallinn rondhangen en dan een dagtochtje maken naar Helsinki. Zeker uitgaan is in Tallinn leuker dan in Helsinki.
Lekker ding toch...quote:Op dinsdag 16 mei 2006 15:21 schreef Jaguarized het volgende:
Is dat je vriend Hik?Lijkt wel wat op DT.
Estse vrouwen zijn zeer mooi en lang! Taxi's zijn wel te vertrouwen, ben redelijk vaak met de taxi geweest n Estland, nooit afgezet.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 23:11 schreef giulio1 het volgende:
Ik studeer niet meer......
Hoe zit het met taxi's en vrouwen versieren dan?
Taxi's, kroegen, vrouwen en beetje cultuur is de bedoeling.
Die finnen heb ik wel een hekel aan gekregen na een aantal vakanties, das weer minder
Maar met Finnen hebben we het over mannen?
Geinig.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 17:19 schreef ETA het volgende:
Off topic: Hey Hik, ik zie nu pas dat ik een studiegenootje ben![]()
exacte prijzen voor taxi's kan ik niet echt geven. Maar een taxiritje kost over het algemeen weinig, duurste rit die ik had was snachts 20 minuten van buiten de stad naar het centrum, kostte 7-8 euro ongeveer.quote:Op donderdag 18 mei 2006 00:07 schreef giulio1 het volgende:
Iemand nog die reisgidsen link? Die waren wel leuk maar googlen schiet niet op...
En de kosten van die taxi''s dan?
Iemand nog tips voor een leuk hostel?
Vind op www.hostelworld.com al iets voor 8 euro nog wat, is dat dan ook wat?
quote:Op donderdag 18 mei 2006 00:07 schreef giulio1 het volgende:
Iemand nog die reisgidsen link? Die waren wel leuk maar googlen schiet niet op...
quote:Op zaterdag 13 mei 2006 12:24 schreef DutchTrain het volgende:
Veel tips voor uitgaan in Tallinn kun je vinden in de gratis te downloaden In Your Pocket guides.
http://www.inyourpocket.com/estonia/tallinn/en/category?cid=996&chid=56quote:Op donderdag 15 juni 2006 04:45 schreef giulio1 het volgende:
Hee, ik wil tips voor cheap hotels!!!
Ik heb helaas geen tips voor je, maar wel een vraag: met welke maatschappij (en via welk vliegveld) ga je, en welk hostel heb je geboekt?quote:Op maandag 28 februari 2011 16:13 schreef planethugo het volgende:
wij gaan eind maart met ons voetbalteam (17 man) een weekend naar Talinn. 20 euro voor het vliegtuig, 12 euro per nacht voor een hostel.
Iemand anno 2010 nog tips? We gaan niet bepaald voor het bezoeken van musea maar gewoon om een weekend gezellig te zuipen en stripclubs bezoeken
overigens gaan we de vrijdag dat wat aankomen al naar Estland - Uruguay
Kompressor <3quote:iig erg lekkere en goedkope pannenkoeken in een studentententje in het centrum! Weet alleen de naam even niet meer.
Thnx voor de info.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:50 schreef Lesz het volgende:
Afgelopen weekend de carnaval vermeden door naar Tallinn te gaan. Sinds kort een nieuwe Ryanair bestemming dus leek het ons de moeite wel waard.
De oude binnenstad is erg mooi en creëert een middeleeuws sfeertje. Hier zijn talloze sfeervolle kroegjes en restaurants te vinden. Olde Hansa is een echte aanrader, een restaurant geheel in oude sfeer. Geheel verlicht door kaarslicht, personeel in klassieke klederdracht, ouderwetse pullen van aardewerk met bier en een menukaart met oa. beren en hertenvlees. Wij hebben ons hier uitermate vermaakt :-).
Qua stappen; overal wordt club Hollywood aangeprezen, dit was echter niks. Je vind hier meer toeristen dan Esten zelf. De tweede avond waren wij in club Vabank. Deze club was een stuk chiquer. Alhoewel, soms hadden we het idee dat we op een porno-set rondliepen. Bijna elk meisje hier slaapt onder de zonnebank en heeft een geblondeerde coupe. Echt veel moeite om met ze in contact te komen hoef je ook niet te doen. Ze zaten soms letterlijk aan ons, overduidelijk op zoek naar de "rijkere" West-Europeanen.
Al met al, een zeer geslaagde bestemming voor een weekendje wat anders.
wat kost een biertje ongeveer in een cafe en/of disco?quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:50 schreef Lesz het volgende:
Al met al, een zeer geslaagde bestemming voor een weekendje wat anders.
ik denk dat er de week erna wat meer vrouwen langs de kant staan te kijkenquote:Op vrijdag 11 maart 2011 10:33 schreef Professional het volgende:
Als ik het verhaal van Lesz lees ben ik bang dat er bepaalde personen in onze groep wel eens voor "Rijke" Europeaan kunnen spelen
Dit breng je inderdaad op een erg negatieve manier! Ik kan echter niet zeggen dat ik het niet met je eens ben.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:06 schreef Leonidas82 het volgende:
Om ff de negatieveling uit te hangen:
Ik ben 2x in Tallinn geweest (studeerde in Helsinki) en vond het een 'shithole' Toegeven: de oude stad is schitterend, maar daar is dan ook alles mee gezegd. De lokale vrouwen zijn lelijk, ze zien eruit als russische hoeren, maar dan wat alternatiever. Als je de schoonheid van de Finse vrouwen in Helsinki gewend bent, zijn de Estse vrouwen een regelrechte klap in je gericht. De mensen over het algemeen zien eruit als staal of havenarbeiders, allemaal grauwe gezichten en ze rijden ook allemaal in 4-deurs bmw's of mercedessen of andere ragbakken (let er maar eens op). Wegen zijn slecht onderhouden, overal oude sovjet lantaarnpalen, bekabeling in de lucht, afgebladerde (verf wat loslaat) huizen overal en het lokale eten is niet 'te vreten' De enige voordelen van deze stad zijn:
spotgoedkoop bier
hoeren
mooie binnenstad
Dat is met vrijwel iedere stad die je als stedentrip bezoekt.quote:Op maandag 14 maart 2011 00:57 schreef Lesz het volgende:
Al met al, gewoon een leuke stad voor een weekendje stappen, je moet er geen weken gaan rondlopen nee
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |