Ik ga btw in de week van 27-02-2004.
Is het groot/massaal?! Iemand deze winter al geweest?
quote:Klopt Husk is erg goedkoop
Op donderdag 8 januari 2004 17:41 schreef MauriceVD het volgende:
Ik ga morgen middag met Husk.nl naar Risoul. Ik ben daar voor 415 euro klaar. Met z'n zessen in een 8 pers appartement. inclusief les, skiverhuur en pas. Niet echt duur. Zover ik zie op www.risoul.com is er voldoende sneeuw op de pistes. 140 cm. en in het dorm 50 cm. Is meer geweest maar er ligt voldoende.Is het groot/massaal?! Iemand deze winter al geweest?
quote:Nee is ook me 1e keer in Risoul, ik zit waarschijnlijk in zelfde soort complex als jij. Iig als op husk.nl kijk
Op donderdag 8 januari 2004 18:03 schreef MauriceVD het volgende:
Welke complexen zit je? Heb je nog tips, of ben je er nog niet eerder geweeest?
Maar zijn er hier nog mensen die er wel zijn geweest en tips hebben?
anders kun jij mij tips geven als je terug bent hehe
[Dit bericht is gewijzigd door pimpin op 08-01-2004 21:30]
quote:Yeti is een Nederlandse bar en was meestal al vroeg gezellig, daarna was er een leuke discotheek op de hoek, maar ben even de naam kwijt
Op donderdag 8 januari 2004 21:19 schreef pimpin het volgende:[..]
Nee is ook me 1e keer in Risoul, ik zit waarschijnlijk in zelfde soort complex als jij. Iig als op husk.nl kijk
Maar zijn er hier nog mensen die er wel zijn geweest en tips hebben?
Veel plezier iig. Verwacht er niet al te veel van(Risoul zelf en het uitgaan etc.), want veel stelt het niet voor. Neemt niet weg dat ik me er goed vermaakt heb..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |