abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 10 maart 2005 @ 03:03:42 #181
76143 Forumschorem
Het schorem van Fok!forum
pi_25451870
Iemand His and Her Circumstances toevallig gezien?
weg
pi_25452132
quote:
Op donderdag 10 maart 2005 03:03 schreef Forumschorem het volgende:
Iemand His and Her Circumstances toevallig gezien?
De eerste zeven delen, ofzo.

Het is een romantische comedy. De hoofdpersoon is een meisje en dat is nogal een strebertje. Klassepresident, enzo... organiseert zo'n beetje alles, altijd. En haalt natuurlijk hoge cijfers, is goed in sport en ziet er oogverblindend uit.
En zo viel ze altijd op en kreeg ze veel aandacht, tot er op een dag een jongen in de klas komt die net zo erg is als zij. En ze gaat de strijd aan (en raakt natuurlijk verliefd).
Alleen hebben zowel het meisje als de jongen een geheim waar ze niet zo trots op zijn...

Een erg leuke animé... een aanrader als je wel wat voelt voor ietwat romantische comedy die zich vooral rond de school afspeelt...
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_25452929
quote:
Op woensdag 9 maart 2005 18:51 schreef Jordy-B het volgende:
Het viel me van Angelic Layer vooral erg op hoe onwijs spannend en mooi die gevechten zijn. Die hele atmosfeer in het stadion... geweldig!
Inderdaad. De laatste 10 afleveringen waren ook zeker de moeite waard. Gevecht met Wizard was toch wel een van de leukste, afgezien van Athena natuurlijk. Een beetje vage uitleg op een vaag verhaal, maar leuke gevechten. Aanrader!
Roses are red
Violets are blue
Wololo Wololo
Now violets are red too
  donderdag 10 maart 2005 @ 12:38:08 #184
51748 H4ze
wait...what?
pi_25455897
Naruto episode 125 is door dattebayo gereleased. just so you guys know

Bleach episode 22 was trouwens een beetje suf imho.
*BURP*
  donderdag 10 maart 2005 @ 21:07:40 #185
18360 cYbErTiM
Moet Niet Zeuren!
pi_25462368
Beste anime serie die'k tot nu toe gezien heb is wel:
Kimi Ga Nozomu Eien
Wel erg wijverig in het begin, maar als je er eenmaal in zit

Beste anime film zal ik wel nooit kunnen kiezen
Beste die'k laatste gezien heb moet wel howling castle zijn.. damn
Je leeft maar één keer...
pi_25462458
quote:
Op donderdag 10 maart 2005 21:07 schreef cYbErTiM het volgende:
Beste anime serie die'k tot nu toe gezien heb is wel:
Kimi Ga Nozomu Eien
interesting.. details?
Roses are red
Violets are blue
Wololo Wololo
Now violets are red too
  donderdag 10 maart 2005 @ 21:22:18 #187
18360 cYbErTiM
Moet Niet Zeuren!
pi_25462586
quote:
Op donderdag 10 maart 2005 21:13 schreef Mr_Belvedere het volgende:

[..]

interesting.. details?
Soort puber-soap Gaat over een groep vrienden waarbij een jongen verliefd wordt op een meisje maar uiteindelijk op aandringen gaat met het andere meisje uit de groep, wordt dan toch soort van verliefd op haar en dan BAF gebeurt er iets waar de hele verdere serie om draait, een ongeluk. Het meisje raakt in coma. En dan gaat ie gewoon verder met het andere meisje. Tot dat ze weer ontwaakt.
Erg emotioneel en erg diepgaand doordacht gebeuren. Vooral de laatste aflevering hou je het echt niet droog mijn hemel wat een ontknoping. Weken later denk je nog terug aan het hele verhaal. (is in totaal 20 afleveringen ofzo kan ik me vaag herrineren) De serie staat geloof ik op de nr2 van de top200 animes.
Je leeft maar één keer...
  vrijdag 11 maart 2005 @ 08:33:53 #188
109342 Ixionn
Saatanan Mulkku
pi_25469112
http://www.animenfo.com/a(...)kimi_ga_nozomu_.html

Serie staat eeeerg hoog bij mij aangeschreven


Cybertim spoiled nu eigenlijk wel al een groot deel van het verhaal...
#Team-mirage
  vrijdag 11 maart 2005 @ 10:39:04 #189
78498 classpc
I don't like change
pi_25470496
* classpc meldt dat Bleach 22 sinds gisteren bij Lunar online staat.

Chichiro weet ik niet, want die ken ik niet. En ik verander liever niet van subbing group, want er zijn verschilen tussen vertaling die soms een beetje irritant kunnen zijn.
Dit baseer ik overigens op de Anbu AOne Naruto's en de Toriyana World Naruto's waar ik vroeger naar keek. Daar worden dingen soms heel anders vertaald.
De reden dat ik niet meer Naruto kijk, is trouwens wel een beetje een domme.
Destijds downloadde ik met Kazaa al die afleveringen, maar dat begon uiteindelijk best irritant te worden. Dan heb je namelijk Aflevering 28 gedownload, maar dan blijkt het Aflevering 27 te zijn.
En ik kende Bittorrent toen amper, maar dat downloaden ermee duurde wel ongelovelijk lang voor mijn ervaring. (daarvoor had ik alleen met kazaa gewerkt)
En daarom ben ik er toen mee gestopt.
Maar goed, dit wilde ik gewoon even melden.
Op zoek naar een nieuwe printer? Kies voor een Brother laser printer. Uiterst betrouwbaar en economisch!
  vrijdag 11 maart 2005 @ 11:24:37 #190
58816 sleepflower
Missing pieces of sleep.
pi_25471162
Ik kijk op dit moment de serie Elfen Lied.

Beetje rare anime, maar wel leuk. Wel erg geweldadig, moet ik zeggen. Afgehakte lichaamsdelen enzo. Maar goed. Ook veel naakte meisjes.

Ik heb nu tot en met aflevering 6 gezien en ben op dit moment de rest aan het downloaden.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')