Hihi, het valt me nog mee dat je dat niet in 5 minuten doetquote:Op vrijdag 3 juni 2005 15:19 schreef lelibel het volgende:
Wat me nog het meeste stoort is dat ze het ook bij meisjes van 14 doen (zelf ook ooit 1 keer gehad). Nu dat ze opeens terugkomen dreun ik ze zo de grond in, stuk voor stuk. Na een enkel uurtje hebben ze allemaal genoeg van me
.
Jah als ze dat denken hebben ze toch echt pech, want ik ben niet klaar te laten komen. Das kennelijk ook een beetje leeftijdsgebonden en ook geestelijk/fysiek. Maar ik wou alleen maar even duidelijk maken dat ze het dus niet hoeften te proberenquote:Op zaterdag 4 juni 2005 06:54 schreef MarkyMarkx het volgende:
Omdat je hier de afgelopen tijd weer zit te mekkeren dat je niet klaar kunt komen en er heel veel "gastjes" zijn die denken dat ze dat wel voor elkaar krijgen bij jou. Maargoed, mensen die blind via MSN een wijf zoeken kunnen alleen maar aan hun piel rukken, dus tenzij je een vent bent, veel succes ermee![]()
Meuh, je weet niet hoe ziek die geestjes zijn. Binnen 5 minuten krijg je ze er absoluut niet uit, maargoed komaar langs, dan mag je het proberenquote:Op zaterdag 4 juni 2005 11:59 schreef Keksi het volgende:
Hihi, het valt me nog mee dat je dat niet in 5 minuten doetWel sociaal van je
Krijg de hip: je bent zo gek nog niet
Ik kijk wel uitquote:Op zondag 5 juni 2005 09:30 schreef lelibel het volgende:
Meuh, je weet niet hoe ziek die geestjes zijn. Binnen 5 minuten krijg je ze er absoluut niet uit, maargoed komaar langs, dan mag je het proberen.
Fantaseer je wel goed genoeg?quote:Op vrijdag 27 mei 2005 13:50 schreef lelibel het volgende:
Nee, ik ben nog nóóit klaargekomen.
Als ik dit topic doorlees denk ik dat jij het juiste antwoord hebt gevonden. Gefeliciteerd!quote:Op zondag 5 juni 2005 18:56 schreef vrijdag23maart2029 het volgende:
[..]
Fantaseer je wel goed genoeg?
Wow dus misschien is er voor mij ook nog hoop. Alhoewel, ik ben nu 27, sex een jaar of 8 en ben echt nog nooit vaginaal klaargekomen.quote:Op woensdag 8 juni 2005 22:17 schreef w32.bolke het volgende:
Pas na 4 jaar had ze haar eerste vaginale orgasme.
Oefenen. We hadden heel veel seks. Soms 4 keer per dag. (regenachtige zondagen waren heet).quote:Op woensdag 8 juni 2005 22:30 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Wow dus misschien is er voor mij ook nog hoop. Alhoewel, ik ben nu 27, sex een jaar of 8 en ben echt nog nooit vaginaal klaargekomen.
kijk eens naar de datum van de reactie die je quotequote:Op woensdag 27 juli 2005 19:39 schreef runaway het volgende:
[..]
heb je al eens een vibrator geprobeerd?
*zuchtquote:Op woensdag 27 juli 2005 19:39 schreef runaway het volgende:
[..]
heb je al eens een vibrator geprobeerd?
pardon, het kwam voorbij in de actieve topicsquote:Op woensdag 27 juli 2005 22:06 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
kijk eens naar de datum van de reactie die je quote.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |