quote:
Op woensdag 24 september 2003 21:10 schreef Vampier het volgende:
Het is allemaal nep
quote:Ja heel erg leuk allemaal, maar dit is dus een spoiler-topic, dus de spoiler-tags zijn niet nodig
Op zaterdag 27 september 2003 01:32 schreef SoesGSX600 het volgende:
In aflevering 4 gaat jezus achter de dames aan
quote:Ik vond het anders zo lullig voor Jorma, dan heeft hij/zij voor niks die dingen lopen proggen
Op zaterdag 27 september 2003 01:37 schreef Svensational het volgende:[..]
[..]Ja heel erg leuk allemaal, maar dit is dus een spoiler-topic, dus de spoiler-tags zijn niet nodig
Survivalsoap wordt spannend
Het gaat mis met een van de leiders
Het vierde seizoen van Expeditie Robinson wordt spannend. Presentator Ernst-Paul Hasselbach schrok van de situatie die ontstond rondom een van de nieuw geïntroduceerde leiders op de twee eilanden.
Hasselbach, vanaf het begin presentator van Expeditie Robinson, constateert dat het na drie seizoenen, steeds moeilijker is om de deelnemers inhoudelijk te verrassen. 'Ze weten inmiddels wat ze kunnen verwachten. Ze kennen de gebruiken van het spel. Maar ik ben blij dat we er dit jaar weer een verrassende wending aan hebben kunnen geven.' De meest in het oog springende verandering is de rol van de leiders. Zo krijgt in de beginfase het vrouweneiland een mannelijke leider en het manneneiland een vrouwelijke. De kijker ziet dan staaltjes van rolbevestiging. De man, die zich in zijn hut terugtrekt en min of meer verwacht dat het eten voor hem wordt bereidt, wat ook gebeurt, en de vrouw die juist niet onder wil doen voor de mannen en ' s nachts stoer hun nabijheid verkiest boven de eenzaamheid van de hut. Maar het gaat mis met een van de leiders, behoorlijk mis in de vierde aflevering. Over de ins en outs van deze 'alarmfase één' wil Hasselbach om begrijpelijke redenen niet te veel uit de doeken doen, maar dat hij 'schrok' van de ontstane situatie staat vast. 'Gelukkig konden we snel handelen. Ja, het was even spannend. Absoluut.' Expeditie Robinson is nog lang niet over zijn houdbaarheidsdatum heen. In Zweden bijvoorbeeld, waar al zeven edities zijn verschenen, blijven de kijkcijfers stijgen. Neuh, Hasselbach maakt zich op voorhand dan ook geen zorgen over de populariteit van zijn programma. 'Expeditie Robinson is een sociaal experiment, een survival-soap. Het blijft blijkbaar intrigeren hoe mensen zich verhouden in extreme situaties, in een paradijselijke omgeving.' Want zwaar is het, daar op de onbewoonde eilanden ten zuidoosten van Maleisië. Een snoepreisje is het allerminst. Want dagelijks een halve kokosnoot gevuld met rijst, aangevuld met wat slakjes, staat nou niet bepaald te boek als krachtvoer. Over de smaak van de eenzijdige gerechten maar te zwijgen. 'Sommige kandidaten verliezen tien tot twintig kilo aan lichaamsgewicht. Dan ga je op den duur toch achter kikkers aan. En je hebt natuurlijk pech als op het eiland maar één kokosboom staat.'
quote:Dat is geen spoiler, dat was al bekend toch?
Op zondag 28 september 2003 15:23 schreef amaranta het volgende:
spoiler:
esther heeft een stem meer vanavond
Ik bedenk met net, dat ik weer moet werken zondag a.s. kutzooi, waarom kan ik nou geen vrij krijgen.
quote:Ik hoop het want ik vind het zo'n nerd. Jammer dat door hem Esther weg is gegaan
Op maandag 29 september 2003 10:16 schreef Strolie75 het volgende:
Bjorn was wel gisteravond zijn tas aan het pakken. Misschien is hij weggestuurd.
quote:
het laatste nieuws.......
wisten jullie al dat fatima er vervroegd uitgaat omdat ze er achter komt dat ze 4(!!!!!)maanden zwanger is?????????????
quote:dat was toch al lang bekend
Op donderdag 2 oktober 2003 18:28 schreef cowgirly het volgende:
ik las net dit:
[..]
quote:http://expeditierobinson.startkabel.nl/forum/?username=expeditierobinson&id=32916&blz=1&msg=4
Op donderdag 2 oktober 2003 19:09 schreef berney het volgende:
Bron?
tja.......ik weet niet of dit echt betrouwbaar is
quote:ooooohhh? heb je nog meer van dit soort al bekende dingen?
Op donderdag 2 oktober 2003 20:23 schreef dolle_hond het volgende:
dat was toch al lang bekend
Nee spoilers zijn flauw, lekker morgen weer kijken
quote:En die is?? Dit is een spoiler-topic dus je mag het hier vermelden.
Op dinsdag 7 oktober 2003 17:07 schreef Sevein het volgende:
In de televizier van volgende week is een grote fout gemaakt door bij het wekelijkse verhaaltje van de afvallers niet degene te laten praten die in afl 4 weg is gegaan... m.a.w. er staat waarschijnlijk het verhaal in van degene die de volgende keer er uit gaat..
quote:Meestal begint er pas een buik te komen vanaf 3 maanden. En als je op eiland zit waar geen eten is, kan die buik nog wel langer op zich laten wachten denk ik... Niet zo gek dus dat ze geen dikke buik had
Op zaterdag 4 oktober 2003 15:14 schreef amaranta het volgende:
NOU ja zeg
is fatima zwanger? van een erwt zeker want ze heeft dus een deuk ipv een buik
spoiler:
quote:Lees een paar posts hoger en ik had hetzelfde antwoord.
Op donderdag 2 oktober 2003 20:23 schreef dolle_hond het volgende:[..]
dat was toch al lang bekend
quote:Nou, het klopte wel dus...
Op dinsdag 7 oktober 2003 17:17 schreef Sevein het volgende:
Voor de zekerheid zal ik een spoilertag gebruiken..spoiler:
eva
zal dit voor onvermoede lezers toch met spoilertag doen..
spoiler:
[Dit bericht is gewijzigd door Sevein op 17-10-2003 19:47]
quote:Bjron?
Op vrijdag 17 oktober 2003 19:38 schreef Sevein het volgende:
Door toeval in bezit gekomen van intermediair.. kan niet scannen, maar wel beschrijving van de foto geven...zal dit voor onvermoede lezers toch met spoilertag doen..
spoiler:
Op de foto is een tafel te zien waaraan de deelnemers zitten bij schemer..Duidelijk te zien zijn Jutta, Robin, Franca, Ryan, Giovanni, Robin, Judge en waarschijnlijk hoofd Geert... er staat nog iemand die lijkt op Ilona, maar die staat tussen crew-mensen.. weet dus niet zeker of zij het is.. Ontbreken duidelijk Eric en Karen
quote:sorry.. aangepast..
Op vrijdag 17 oktober 2003 19:44 schreef SoesGSX600 het volgende:[..]
Bjron?
quote:Pfffffiew ik maakte me al zorgen, vind het een goede gast voor dat programma
Op vrijdag 17 oktober 2003 19:48 schreef Sevein het volgende:[..]
sorry.. aangepast..
quote:Sevein bedoelt deze foto denk ik. Sorry, heb geen scanner, alleen een digicam en een bibberige hand.
Op vrijdag 17 oktober 2003 19:44 schreef SoesGSX600 het volgende:[..]
Bjron?
Als je het verhaal erbij leest ga je er heel anders over denken. Dikke nep dat hele Robinson, ze zijn met 7 verschillende tegelijk aan het filmen, 300 man op die eilanden. Maar goed.
quote:Ah Bjorn is zo te zien geintegreerd in de groep
Op vrijdag 17 oktober 2003 19:51 schreef JeOma het volgende:[..]
Sevein bedoelt deze foto denk ik. Sorry, heb geen scanner, alleen een digicam en een bibberige hand.
[afbeelding]
Als je het verhaal erbij leest ga je er heel anders over denken. Dikke nep dat hele Robinson, ze zijn met 7 verschillende tegelijk aan het filmen, 300 man op die eilanden. Maar goed.
Btw kan je dat artikel ook ff inscanne? Ben wel benieuwd
[Dit bericht is gewijzigd door SoesGSX600 op 17-10-2003 19:57]
quote:En dat wou ik nou weer net niet weten, hele droom aan duigen.
Op vrijdag 17 oktober 2003 19:51 schreef JeOma het volgende:
Als je het verhaal erbij leest ga je er heel anders over denken. Dikke nep dat hele Robinson, ze zijn met 7 verschillende tegelijk aan het filmen, 300 man op die eilanden. Maar goed.
quote:Hehe... welkom in het spoilertopic. Het is juist de kunst hier info neer te zetten waarvan de lezer ECHT denkt "shit, dat wilde ik niet weten".
Op vrijdag 17 oktober 2003 19:54 schreef elcastel het volgende:[..]
En dat wou ik nou weer net niet weten, hele droom aan duigen.
quote:Maar dus wel 7 ploegen tegelijkertijd. Ook de Griekse Robinson deelnemers, de Finnen, de... (etc).
Op vrijdag 17 oktober 2003 20:00 schreef Sevein het volgende:
Wat misschien scheelt is dat ze de eilanden meestal vanaf 2100 tot 's morgens 0500 uur voor zichzelf hebben (daarna komt de cameraploeg weer) ... toch nog een beetje onbewoond eiland...
quote:Nee, dat meen je niet!
Op vrijdag 17 oktober 2003 20:04 schreef JeOma het volgende:[..]
Maar dus wel 7 ploegen tegelijkertijd. Ook de Griekse Robinson deelnemers, de Finnen, de... (etc).
Ben nu wel erg nieuwsgierig naar het artikel. Kan iemand met snelle vingers het niet even overtikken of inscannen?
quote:U vraagt, wij draaien.
Op vrijdag 17 oktober 2003 20:38 schreef Tinkepink het volgende:[..]
Nee, dat meen je niet!
Geweldig!
Ben nu wel erg nieuwsgierig naar het artikel. Kan iemand met snelle vingers het niet even overtikken of inscannen?
pagina 1 artikel Intermediair
pagina 2 artikel Intermediair
pagina 3 artikel Intermediair
(edit: [url] ipv [img]...)
[Dit bericht is gewijzigd door JeOma op 17-10-2003 21:24]
quote:Ik vind het wel grappig eigenlijk
Op vrijdag 17 oktober 2003 20:04 schreef JeOma het volgende:[..]
Maar dus wel 7 ploegen tegelijkertijd. Ook de Griekse Robinson deelnemers, de Finnen, de... (etc).
Ernst-Paul zei dat ook in een interview; dat de Finse, Deense, Noorse, en Zweedse tegelijkertijd worden opgenomen.En dat de cameraploegen dus ploegendiensten draaien.
spoiler:
spoiler:
Spoiler over eventuele volgende afvaller:
spoiler:
[Dit bericht is gewijzigd door -Mk- op 26-10-2003 22:03]
of het zou zo moeten zijn dat degene waarvan ik denk dat die er volgende week uitgaat... de immuniteitsproef wint...
hmm... gewoon maar blijven kijken...
btw wel idioot van net5 om een wallpaper zo op het net te zetten..
quote:is ook weer waar...
Op zondag 26 oktober 2003 23:51 schreef Gia het volgende:
Kan natuurlijk ook dat Karen voorlopig het duel op duivelseiland wint. Dus dan weet je niet wanneer die foto is gemaakt.
quote:Kun je hem niet een URL geven in een spoiler ?
Op zondag 26 oktober 2003 23:59 schreef -Mk- het volgende:
Zal ik die wallpaper hier neerplanten?
En eigenlijk ben ik wel nwsgierig..
duszzz... graag
quote:Goed plan:
Op maandag 27 oktober 2003 00:00 schreef elcastel het volgende:[..]
Kun je hem niet een URL geven in een spoiler ?
spoiler:
quote:Dat lijken me Ryan en Karen.
Op maandag 27 oktober 2003 00:02 schreef -Mk- het volgende:[..]
Goed plan:
spoiler:
quote:Dat was ook mijn eerste gedachte ja
Op maandag 27 oktober 2003 00:04 schreef SEMTEX het volgende:[..]
Dat lijken me Ryan en Karen.
http://www.net5.nl/er2003/dark_1024_768.jpg
Kijk ook naar die rotsen, je ziet steeds hetzelfde stukje erin terug, lekker bewerkt dus
[Dit bericht is gewijzigd door -Mk- op 27-10-2003 00:07]
Zou het iemand van de crew zijn???
quote:ah die was ik vergeten... idd Gio
Op maandag 27 oktober 2003 00:05 schreef elcastel het volgende:
En ik denk weer meer aan Gio.
quote:Gio heeft volgens mij niet zo'n domme zwembroek..
Op maandag 27 oktober 2003 00:05 schreef elcastel het volgende:
En ik denk weer meer aan Gio.
quote:Zo goed weet ik dat soort dingen niet meer op dit moment.
Op maandag 27 oktober 2003 00:09 schreef SEMTEX het volgende:
Gio heeft volgens mij niet zo'n domme zwembroek..
En die man?
Volgens mij Ryan. Als je op die foto van dat kampvuur kijkt, zie je volgens mij dat Ryan een roze kniebroek aan heeft. En ik geloof niet dat de andere mannen roze broeken dragen.
quote:Ik geloof dat Ryan deze zwembroek deze aflevering aan had. Maar z'n haar is hier zo donker... Het zou dus net zo goed Gio kunnen zijn met de zwembroek van Ryan.
Op maandag 27 oktober 2003 00:09 schreef SEMTEX het volgende:[..]
Gio heeft volgens mij niet zo'n domme zwembroek..
quote:Karen heeft heel kort haar en altijd hetzelfde aan.
Op maandag 27 oktober 2003 00:10 schreef Gia het volgende:
Volgens mij kan het ook wel Jutta of Ilona zijn. Karen heeft toch langer haar?!En die man?
Volgens mij Ryan. Als je op die foto van dat kampvuur kijkt, zie je volgens mij dat Ryan een roze kniebroek aan heeft. En ik geloof niet dat de andere mannen roze broeken dragen.
quote:ja daar is een spoilertopic toch voor?!
Op maandag 27 oktober 2003 11:13 schreef GFP het volgende:
Als dit een spoilertopic is, mag je dan al de naam prijsgeven van een van de finalisten
quote:Flikker hem dan in ieder geval we leffe in een spoiler, soort dubbelop voor de zekerheid.
Op maandag 27 oktober 2003 11:13 schreef GFP het volgende:
Als dit een spoilertopic is, mag je dan al de naam prijsgeven van een van de finalisten
Weet niet hoe veel finalisten er nou precies zullen zijn ivm met dat hele duivelseiland gedoe...
Edit op verzoek.
[Dit bericht is gewijzigd door static op 29-10-2003 20:01]
quote:Dit meen je ?
Op maandag 27 oktober 2003 11:23 schreef GFP het volgende:
quote:'t is wel een leuke
Op maandag 27 oktober 2003 11:29 schreef elcastel het volgende:[..]
Dit meen je ?
quote:Ik denk Karen en Giovani
Op maandag 27 oktober 2003 00:02 schreef -Mk- het volgende:[..]
Goed plan:
spoiler:
quote:Als dit zo is dan is het echt wel bizar. En als hij wint dan krijgt mijn vriend gelijk.......die zeg het al een tijdje namelijk....
Op maandag 27 oktober 2003 11:23 schreef GFP het volgende:
Naam van een van de finalisten, voor de zekerheid in spoilertag, ook al is dit een spoilertopic...Weet niet hoe veel finalisten er nou precies zullen zijn ivm met dat hele duivelseiland gedoe...
Edit op verzoek.
[Dit bericht is gewijzigd door static op 29-10-2003 20:02]
quote:dit meen ik idd...
Op maandag 27 oktober 2003 11:29 schreef elcastel het volgende:[..]
Dit meen je ?
quote:Idd, de bron ben ik zelf
Op maandag 27 oktober 2003 12:58 schreef elcastel het volgende:[..]
quote:ok maar het is dus zeer waarschijnlijk niet de winnaar anders had je wel gezegt dat de winnaar judge was... .. uh .. bijvoorbeeld
Op maandag 27 oktober 2003 13:07 schreef GFP het volgende:[..]
Idd, de bron ben ik zelf
Nee hoor, de bron is een kandidaat van ER zelf
quote:Finalist kan ook de winnaar zijn
Op maandag 27 oktober 2003 17:17 schreef Loona35 het volgende:[..]
ok maar het is dus zeer waarschijnlijk niet de winnaar anders had je wel gezegt dat de winnaar judge was... .. uh .. bijvoorbeeld
quote:er zijn andere pragramma's om aan die behoeftes te voorzien.
Op maandag 27 oktober 2003 17:23 schreef SoesGSX600 het volgende:
Wat ik me nou afvraag he, zouden die Karen en die andere man (zeker als het Ryan is) die erbij staat de verleiding kunnen weestaan om snachts ff lekker te neuken als de crew weg is ? Neuken op zo'n mooi eiland, die kans krijg je maar 1 keer lijkt mij
quote:Ow vertel
Op maandag 27 oktober 2003 17:26 schreef Loona35 het volgende:[..]
er zijn andere pragramma's om aan die behoeftes te voorzien.
quote:ga maar verder dromen van die mooie moter...
Op maandag 27 oktober 2003 17:28 schreef SoesGSX600 het volgende:[..]
Ow vertel
quote:Nee, nu wil ik het weten ook
Op maandag 27 oktober 2003 17:30 schreef Loona35 het volgende:[..]
ga maar verder dromen van die mooie moter...
quote:Winnar is nog niet bekend, finalisten wel, winnaar wordt uit de finalisten gekozen door degenen die de samensmelting hebben gehaald maar er daarna uit zijn gestemd, dacht ik...
Op maandag 27 oktober 2003 17:17 schreef Loona35 het volgende:[..]
ok maar het is dus zeer waarschijnlijk niet de winnaar anders had je wel gezegt dat de winnaar judge was... .. uh .. bijvoorbeeld
quote:Wat een eikel dat hij dat zegt.
Op dinsdag 28 oktober 2003 08:44 schreef Skoukov_Yiar_Tavali het volgende:
Bjorn zegt dat hij de winnaar is..
http://bjorn_op_3fm.tripod.com/Bjorn.zip
Helaas zonder ondertiteling.
quote:Ik zal luisteren
Op dinsdag 28 oktober 2003 09:14 schreef Sheepcidus het volgende:
Heb hem gupload op tripod, heb zelf niet genoeg space op mijn provider site.http://bjorn_op_3fm.tripod.com/Bjorn.zip
Helaas zonder ondertiteling.
quote:Zucht...
Op dinsdag 28 oktober 2003 08:44 schreef Skoukov_Yiar_Tavali het volgende:
Bjorn zegt dat hij de winnaar is..
Daarom betwijfel ik ook de juistheid..
aan de andere kant alles lekt tegenwoordig
quote:Loodgieters are working overtime
Op dinsdag 28 oktober 2003 12:51 schreef Sevein het volgende:
Ik vraag me af of de genoemde heren geen boete riskeren doordat ze "gelekt" hebben...Daarom betwijfel ik ook de juistheid..
aan de andere kant alles lekt tegenwoordig
quote:Wat??
Op dinsdag 28 oktober 2003 11:12 schreef Christine het volgende:
Ik kan hem niet downloaden
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2003 15:56 schreef Tweater het volgende:
ik kan em niet downloadenblablabla... iemand em ergens anders online gooien... blablabla
![]()
quote:Dat MP3tje van het interview met Bjorn.
Op dinsdag 28 oktober 2003 13:20 schreef schatje het volgende:[..]
Wat??
quote:Jamaar, dan weet je 'kennis' toch ook wel wie de andere finalist is?!
Op dinsdag 28 oktober 2003 12:31 schreef GFP het volgende:[..]
Zucht...
Winaar is nog niet bekend wel de finalisten...
quote:Hijs 7mb? stuur hem wel op als je wilt
Op dinsdag 28 oktober 2003 18:05 schreef Afwezig het volgende:
MP3'tje is offline .. Ik wil hem graag horenKan iemand hem toevallig mailen ofzo? Dan kan ik hem ook weer online zetten.
quote:IK KAN HEM NIET DOWNLOADEN!.
Op dinsdag 28 oktober 2003 13:20 schreef schatje het volgende:[..]
Wat??
Iemand mirror?
quote:You've got mail.
Op dinsdag 28 oktober 2003 18:08 schreef Afwezig het volgende:
GraagM'n email staat in me profiel
Zodra ik hem heb ge upload gooi ik ook wel even een linkje neer
quote:Als ie nu bij jou weg is vrees ik dat chello geen mails van 7 MB slikt .. ff denken .. Anders even via Fok! irc ofzo
Op dinsdag 28 oktober 2003 18:19 schreef Sheepcidus het volgende:[..]
You've got mail.
kan hem ook wel iemands anders ftp gooien.
[Dit bericht is gewijzigd door Sheepcidus op 28-10-2003 18:52]
quote:http://members1.chello.nl/a.wielaard/Bjorn.zip
Op dinsdag 28 oktober 2003 18:54 schreef Sheepcidus het volgende:
http://bjorn_op3fm.tripod.com/Bjorn.zip
[Dit bericht is gewijzigd door Afwezig op 28-10-2003 19:17]
quote:Helemaal niets. Maar ik wilde het wel even horen (of het nou echt / nep was, maakt niet uit, misschien zijn er nog meer mensen die dat willen
Op dinsdag 28 oktober 2003 21:48 schreef schatje het volgende:
En wat is er zo bezonder aan dat interview??
en ik zat er helemaal naast (deze aflevering dan)
[Dit bericht is gewijzigd door cptmarco op 02-11-2003 21:26]
En in een spoilertopic hoef je geen spoilertags te zetten joh
quote:Inderdaad, zat ik ook te denken. Jammer dat Geert eruit gaat
Op zondag 2 november 2003 21:39 schreef -Mk- het volgende:
Nee, die foto kan later gemaakt zijn, het kan dus zijn dat Geert de proef verliest en Karen daar met de afvaller van afl 9 of hoger staat.
quote:spoiler:
Op zondag 2 november 2003 20:14 schreef cptmarco het volgende:
volgens mij weet ik wie er vanavond uit gaat:
spoiler:eerder van de week heeft -Mk- een wallpaper gepost met twee personen op het Duivelseiland. De man die naast Karen stond had een roodachtige (zwem)broek aan. Tijdens de laatste proef (adem inhouden) had Ryan zo'n (zwem)broek aan. Dus mijn gok is dat Ryan vanavond het eiland gaat verlaten....en ik zat er helemaal naast (deze aflevering dan)
quote:dus eens heb ik het goed
Op zondag 2 november 2003 21:39 schreef -Mk- het volgende:
Nee, die foto kan later gemaakt zijn, het kan dus zijn dat Geert de proef verliest en Karen daar met de afvaller van afl 9 of hoger staat.
quote:Karen dus.
Op zondag 2 november 2003 21:39 schreef schatje het volgende:
Wie gaat winnen?? Geert of Karen??
quote:maar niet één die tot net boven z'n knieën kwam.
Op zondag 2 november 2003 21:40 schreef wizarddragon het volgende:[..]
spoiler:
Niet alleen Ryan had een rode zwembroek ook Giovani had een rode zwembroek
spoiler:
quote:
Op zondag 2 november 2003 21:44 schreef -Mk- het volgende:
Spoiler over duivelseiland:spoiler:
Woessssssshhhhhhh pssssssssssss wssssssssssssss sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss de windrichting = noordoost
quote:
Op zondag 2 november 2003 21:44 schreef -Mk- het volgende:
Spoiler over duivelseiland:spoiler:
Woessssssshhhhhhh pssssssssssss wssssssssssssss sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss de windrichting = noordoost
quote:Waar staat die wallpaper trouwens...?
Op zondag 2 november 2003 21:53 schreef amaranta het volgende:
de man op de wallpaper is niet geert
de vrouw op de wallpaper is wel karen
dan is het tohc duidelijk dat karen deze proef gaat winnen
quote:edit
Op zondag 2 november 2003 22:00 schreef Qarinx het volgende:[..]
Waar staat die wallpaper trouwens...?
quote:Is Giovanni volgens mij...
Op zondag 2 november 2003 22:14 schreef amaranta het volgende:[..]
edit
http://www.xs4all.nl/~mk84/spoiler.jpg
quote:Volgens mij ook, qua postuur dan. Qua lengte is er twijfel, omdat Giovanni best een klein menneke is.
Op zondag 2 november 2003 22:51 schreef Qarinx het volgende:[..]
Is Giovanni volgens mij...
quote:Ja dat denk ik dus ook......
Op zondag 2 november 2003 22:51 schreef Qarinx het volgende:[..]
Is Giovanni volgens mij...
Ryan heeft veeeeeeeeel lichter en weinig haar.
quote:Volgens mij loopt het deel waar ze staan af, waardoor Giovanni hoger staat en groter lijkt dan Karen. Haar en postuur komen ook overeen.
Op zondag 2 november 2003 22:56 schreef wizarddragon het volgende:[..]
Volgens mij ook, qua postuur dan. Qua lengte is er twijfel, omdat Giovanni best een klein menneke is.
quote:Gemeen?? Ik vind het zwaar belachelijk dat die wallpapers erop staan.. zo geven ze al veel weg. Ik vind het bijv. echt niet leuk dat ik dus weet dat Geert er volgende week uit gaat.. ik had nl. nog hoop...
Op maandag 3 november 2003 10:13 schreef schatje het volgende:
Wat gemeen van Net5 om ons zo te laten gissen wie het nu is.
quote:Ach voor hetzelfde geld hebben ze na afloop van de Expeditie gewoon effe 2 mensen ( in dit geval Giovanni en Karen ) genomen die effe n leuke wallpaper gingen maken
Op maandag 3 november 2003 13:31 schreef Qarinx het volgende:[..]
Gemeen?? Ik vind het zwaar belachelijk dat die wallpapers erop staan.. zo geven ze al veel weg. Ik vind het bijv. echt niet leuk dat ik dus weet dat Geert er volgende week uit gaat.. ik had nl. nog hoop...
quote:Denk je echt? Dus stel dat Karen het volgende week zou verliezen, dan zouden ze haar nog 20 dagen daar in Maleisië laten zitten.. en dus ook de overige afvallers?
Op maandag 3 november 2003 17:46 schreef TheGHunter het volgende:
Ach voor hetzelfde geld hebben ze na afloop van de Expeditie gewoon effe 2 mensen ( in dit geval Giovanni en Karen ) genomen die effe n leuke wallpaper gingen maken.
quote:Ja want dan voelde ze zich dichter bij ilona
Op maandag 3 november 2003 17:58 schreef Qarinx het volgende:[..]
Denk je echt? Dus stel dat Karen het volgende week zou verliezen, dan zouden ze haar nog 20 dagen daar in Maleisië laten zitten.. en dus ook de overige afvallers?
quote:Vast
Op maandag 3 november 2003 17:59 schreef -Mk- het volgende:[..]
Ja want dan voelde ze zich dichter bij ilona
quote:Ik heb de foto iets uitvergroot.
Op zondag 2 november 2003 23:32 schreef charmed_angel het volgende:[..]
Ja dat denk ik dus ook......
Ryan heeft veeeeeeeeel lichter en weinig haar.
En ik denk dus echt dat het Gio is.
quote:Ik denk het ook
Op maandag 3 november 2003 18:22 schreef charmed_angel het volgende:[..]
Ik heb de foto iets uitvergroot.
En ik denk dus echt dat het Gio is.
quote:Gio heeft als enige nog spiermassa over, dus het zou hem idd kunnen zijn ja
Op maandag 3 november 2003 18:22 schreef charmed_angel het volgende:[..]
Ik heb de foto iets uitvergroot.
En ik denk dus echt dat het Gio is.
quote:Dan had je het spoilertopic ook niet moeten lezen...
Op maandag 3 november 2003 13:31 schreef Qarinx het volgende:Gemeen?? Ik vind het zwaar belachelijk dat die wallpapers erop staan.. zo geven ze al veel weg. Ik vind het bijv. echt niet leuk dat ik dus weet dat Geert er volgende week uit gaat.. ik had nl. nog hoop...
Of had jij toevallig ook al die wallpaper gezien voordat het hier gepost werd en dezelfde conclusies getrokken als in dit topic?
quote:Nee ik had die wallpaper niet gezien.. maar er zullen vast wel mensen zijndie hem wel hebben gezien en niet in het spoiler topic zijn geweest. Ik bedoelde dus dat het jammer is dat de programmamakers zelf al veel verraden dmv deze kleine hints op wallpapers enzo.....
Op maandag 3 november 2003 22:13 schreef texelonia het volgende:
Dan had je het spoilertopic ook niet moeten lezen...Of had jij toevallig ook al die wallpaper gezien voordat het hier gepost werd en dezelfde conclusies getrokken als in dit topic?
quote:Iedereen blijft in Maleisië tot het hele programma afgelopen is. Dat doen ze volgens mij elk jaar. Dus misschien is het geen onzin dat die foto achteraf gemaakt werd.
Op maandag 3 november 2003 17:58 schreef Qarinx het volgende:
Denk je echt? Dus stel dat Karen het volgende week zou verliezen, dan zouden ze haar nog 20 dagen daar in Maleisië laten zitten.. en dus ook de overige afvallers?
Ik kan me niet voorstellen dat Gio een afvaller is. Of hij is de laatste die overblijft en dan naar Duivelseiland moet en tot de ontdekking komt dat Karen daar nog lekker zit.
quote:Je komt degene die op Duivelseiland zit pas weer in de finale tegen.... Als Gio de finalist is en Karen weet haar eilandje te overleven, dan staan ze op een gegeven moment toch samen...Zou dus idd prima kunnen.
Op dinsdag 4 november 2003 10:21 schreef Mariposa het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat Gio een afvaller is. Of hij is de laatste die overblijft en dan naar Duivelseiland moet en tot de ontdekking komt dat Karen daar nog lekker zit.
quote:Hoe werkt het dan met het stemmen als er nog 2 mensen op het normale eiland zijn?
Op woensdag 5 november 2003 10:30 schreef LOST het volgende:[..]
Je komt degene die op Duivelseiland zit pas weer in de finale tegen.... Als Gio de finalist is en Karen weet haar eilandje te overleven, dan staan ze op een gegeven moment toch samen...Zou dus idd prima kunnen.
maarre ik weet nog steeds niet wie de goede kandidaat daarvoor nou eigenlijk is......
quote:Ik bedoelde dat wanneer er 2 mensen nog op het normale eiland zitten (want daar kan je niet met z'n 2-en iemand wegstemmen) en er zit er nog 1 op het duivelseiland.. hoe bepalen ze dan welke 2 er naar de finale gaan. Er zijn er dan namelijk nog 3 over....
Op vrijdag 7 november 2003 21:57 schreef ALICENOR het volgende:
Als er nog maar twee mensen zijn dan stemmen normaal gesproken alle afgevallen kandidaten op diegene die zij de beste robinson vinden. Dus dat die moet winnen.maarre ik weet nog steeds niet wie de goede kandidaat daarvoor nou eigenlijk is......
heeft iemand toevallig al de vooraankondiging gezien van aankomende zondag... want ik weet niet op wie ze nou eigenlijk boos zijn is het Ryan of Giovanni?
genieten zondag
quote:Er staat me iets van bij dat de al weggestemde deelnemers daar over beslissen.
Op vrijdag 7 november 2003 22:04 schreef Qarinx het volgende:[..]
Ik bedoelde dat wanneer er 2 mensen nog op het normale eiland zitten (want daar kan je niet met z'n 2-en iemand wegstemmen) en er zit er nog 1 op het duivelseiland.. hoe bepalen ze dan welke 2 er naar de finale gaan. Er zijn er dan namelijk nog 3 over....
Nu lees ik de vraag pas goed.
Maar het antwoord zou hetzelfde kunnen zijn, dat de weggestemde deelnemers daar over beslissen.
quote:Lijkt mee en beetje raar dan.. moeten ze eerst beslissen welke 2 er naar de finale mogen en dan nog een keer beslissen wie de winnaar is
Op vrijdag 7 november 2003 22:15 schreef mazaru het volgende:.
Nu lees ik de vraag pas goed.
Maar het antwoord zou hetzelfde kunnen zijn, dat de weggestemde deelnemers daar over beslissen.
quote:Boos waarover?
Op vrijdag 7 november 2003 22:09 schreef ALICENOR het volgende:
heeft iemand toevallig al de vooraankondiging gezien van aankomende zondag... want ik weet niet op wie ze nou eigenlijk boos zijn is het Ryan of Giovanni?
quote:Dan gewoon met z'n drieën strijden waarvan er dan weer twee overblijven. Is al eerder voorgekomen geloof ik.
Op vrijdag 7 november 2003 22:04 schreef Qarinx het volgende:[..]
Ik bedoelde dat wanneer er 2 mensen nog op het normale eiland zitten (want daar kan je niet met z'n 2-en iemand wegstemmen) en er zit er nog 1 op het duivelseiland.. hoe bepalen ze dan welke 2 er naar de finale gaan. Er zijn er dan namelijk nog 3 over....
* Sai heeft er zin in!
quote:Het zijn ze wel, maar niet in de context waarin wij ze hadden geplaatst.
Op maandag 10 november 2003 07:43 schreef amaranta het volgende:
nou, het waren dus niet karen en gio/ryan op die poster
quote:Volgens mij gaat het als volgt. Er blijven er 4 over op het 'normale' eiland. Die stemmen er nog 1 weg. Deze persoon gaat het duel met de survivor van het duivelseiland aan. Immers alle afvallers krijgen tot de finale een kans. De winnaar van dit duel voegt zich bij de top 3. Er volgt spelletje 1: winaar naar de finale.
Op zaterdag 8 november 2003 15:06 schreef schatje het volgende:[..]
Dan gewoon met z'n drieën strijden waarvan er dan weer twee overblijven. Is al eerder voorgekomen geloof ik.
quote:Lijkt me onwaarschijnlijk. Denk dat dan de factor geluk een te grote rol speelt. Als de wedstrijd je toevallig ligt of jij je toevallig super lekker voelt die dag, dan heb je een goede kans om de proef te winnen. Denk dus gewoon wel dat er tot aan het einde gestemd gaat worden en dat de groep bepaalt.
Op maandag 10 november 2003 13:52 schreef mvroegin het volgende:
Volgens mij gaat het als volgt. Er blijven er 4 over op het 'normale' eiland. Die stemmen er nog 1 weg. Deze persoon gaat het duel met de survivor van het duivelseiland aan. Immers alle afvallers krijgen tot de finale een kans. De winnaar van dit duel voegt zich bij de top 3. Er volgt spelletje 1: winaar naar de finale.
De overgebleven drie spelen spelletje 2: winaar naar de finale. De andere twee vallen. af.
quote:JA! Naar jou luisteren we dus niet meer
Op maandag 10 november 2003 19:29 schreef -Mk- het volgende:
Oke m'n hele wallpaper theorie was dus fout.
Overigens zat ik wel met de instelling:"Karen gaat toch winnen", naar het duel te kijken. Dus wat dat betreft heb je ons wel misleidt en bleef de aflevering erg spannend
[Dit bericht is gewijzigd door Qarinx op 10-11-2003 19:30]
quote:Ik denk dat de productie het expres gedaan heeft, karen zou eerst wel blijven, maar omdat ze op de wallpaper stond (en ik dat zag) hebben ze andere beelden uitgezonden
Op maandag 10 november 2003 19:29 schreef Qarinx het volgende:[..]
JA! Naar jou luisteren we dus niet meer
Overigens zat ik wel met de instelling:"Karen gaat toch winnen", naar het duel te kijken. Dus wat dat betreft heb je ons wel misleidt en bleef de aflevering erg spannend
quote:Je moet gewoon niet zo slap lullen
Op maandag 10 november 2003 19:52 schreef -Mk- het volgende:[..]
Ik denk dat de productie het expres gedaan heeft, karen zou eerst wel blijven, maar omdat ze op de wallpaper stond (en ik dat zag) hebben ze andere beelden uitgezonden
Denk overigens dat de finale hetzelfde is als andere jaren. Blijven er op het eiland twee over, dan komt daar de overwinnaar van duivelseiland bij.
Ik denk dat de afvallers van na de samensmelting uit deze drie de afvaller moeten kiezen.
Of, kan natuurlijk ook, de drie laatsten moeten een uithoudingsproef doen, zodat er twee over blijven.
quote:Volgens mij moeten alle kandidaten vooraf een contract tekenen met dat ze niets mogen zeggen over het verloop van het programma voordat het is uitgezonden.
Op donderdag 13 november 2003 10:49 schreef Lady_J het volgende:
Dat valt wel mee. Ze vroeg zelfs eerst of we het wel echt wilden weten.
En dat wilden we!!! Dus vertelde ze het ons.
We vroegen ook wie er ging winnen en hoever zij kwam in het spel en dat vertikte ze allemaal om te zeggen.
quote:Nee joh, hij maakt het programma juist leuk
Op donderdag 13 november 2003 15:28 schreef schatje het volgende:
Als de makers er lucht van krijgen is ze nog niet jarig. Nee, niet erg netjes van haar. Neemt echter niet weg dat Bjorn een lul is.
Ach, ik hoop dat Ilona uit d'r nek kletst.
quote:*mail + link naar sbs stuurt*
Op donderdag 13 november 2003 15:28 schreef schatje het volgende:
Als de makers er lucht van krijgen is ze nog niet jarig. Nee, niet erg netjes van haar. Neemt echter niet weg dat Bjorn een lul is.
Ilona
Helemaal niet mijn bedoeling om mensen in de problemen te brengen. Ik haal mijn posts ook maar weg want ik heb weinig zin in gezeik.
quote:Gebeurt toch niet joh.
Op donderdag 13 november 2003 16:10 schreef Lady_J het volgende:
Nou, dat was de laatste keer dat ik een spoiler plaats. Wat een gejank meteen: "Snel een mailtje naar sbs sturen hoor!!!"Helemaal niet mijn bedoeling om mensen in de problemen te brengen. Ik haal mijn posts ook maar weg want ik heb weinig zin in gezeik.
quote:Ik heb m'n posts toch maar weg gehaald.
Op donderdag 13 november 2003 16:12 schreef schatje het volgende:[..]
Gebeurt toch niet joh.
En misschien had ik alles gewoon wel gedroomd... (wensdroom
)
quote:Niets van aantrekken, er staat met koeieletters [SPOILERS] in de topictitel, dus men moet niet miepen.
Op donderdag 13 november 2003 16:10 schreef Lady_J het volgende:
Nou, dat was de laatste keer dat ik een spoiler plaats. Wat een gejank meteen: "Snel een mailtje naar sbs sturen hoor!!!"Helemaal niet mijn bedoeling om mensen in de problemen te brengen. Ik haal mijn posts ook maar weg want ik heb weinig zin in gezeik.
quote:ja, het heet niet voor niks het spoiler topic
Op zondag 16 november 2003 21:57 schreef fredraket het volgende:
Hi....zes bladzijden met speculaties. ben ik dan de enigste niet deelnemer die het weet? zal dan wel he...Moet ik het dan maar zeggen?
quote:Is ook zo....Bjorn heeft uiteindelijk gewonnen in een discutabele finale van Gio
Op zondag 16 november 2003 21:58 schreef Virus.NL het volgende:[..]
ja, het heet niet voor niks het spoiler topic
quote:Hoezo discutabel?
Op zondag 16 november 2003 22:03 schreef fredraket het volgende:[..]
Is ook zo....Bjorn heeft uiteindelijk gewonnen in een discutabele finale van Gio
quote:Ge kent den Bjorn toch!
Op zondag 16 november 2003 22:06 schreef Virus.NL het volgende:[..]
Hoezo discutabel?
quote:Ja ik vind hem een toffe gozer aan de hele wereld scheit hebben, mag trouwens wel wat meer bloot van die vrouwen zien!
Op zondag 16 november 2003 22:10 schreef Thehost het volgende:
Bjorn gaat winnen? Wat is je bron? Ik hoop dat dit waar is. Hij is mijn favo.
Maar is het niet zo dat de winnaar pas gekozen gaat worden in de live-uitzending?
quote:Ok.....Het LIVe gebeuren is een conceptgedachte geweest dat men uiteindelijk heeft laten varen..Vandaar ! Mijn bron is geheim.....tsja
Op zondag 16 november 2003 22:16 schreef Thehost het volgende:
hij is zeker tof. De enige echte robinson. Maar nogmaals: wat is je bron? En wat weet jij van het live-uitzendingverhaal?
[Dit bericht is gewijzigd door Gert op 23-11-2003 21:57]
quote:Erg jammer, want ik had het graag willen lezen.
Op donderdag 13 november 2003 16:17 schreef Lady_J het volgende:[..]
Ik heb m'n posts toch maar weg gehaald.
[Dit bericht is gewijzigd door Tweater op 27-11-2003 12:36]
quote:Ja mij mag ook wel gemaild worden al vind ik het onzin dat het bericht weggehaald is een spoilertopic is een spoiler topic + spoilertags dan moeten ze maar niet in dit topic komen.
Op donderdag 27 november 2003 12:26 schreef Tweater het volgende:
ja, ik dus ookkan iemand uitleggen waar het over ging? of mischien een mail, als het hier niet mag? ik zet m'n e-mail adres wel neer als iemand bereid is het me te vertellen
(vond overigens de reacties op haar post ook nogal overtrokken!)
Ik kreeg net een oude Vara TV Magazine (nr. 37, van zaterdag 13 t/m vrijdag 19 september) in handen, en las daarin een reportage van Thomas van Aalten. Deze schrijver mocht op uitnodiging van Net 5 mee naar de Maleisische set van Expeditie Robinson, en deed daarna verslag van wat hij er gezien/meegemaakt had. (Een erg leuke reportage overigens.)
Ik citeer nu letterlijk uit de een na laatste alinea van het artikel...
"Het stemmen voor de Robinson ging wat onhandig. Op het podium zag je links twee overgebleven kandidaten zitten en rechts de laatste acht deelnemers. Zij werden in staat gesteld vragen te stellen aan de twee resterende kandidaten om zo tot een besluit te komen.
Het stellen van die vragen en het beantwoorden ervan moest echter ook enkele keren over, wat de spontaniteit van de reacties niet ten goede kwam. Tot op het banale af; een van de afgevallen deelnemers had een ludieke actie bedacht. Hij stelde een van de laatste twee tot de keuze; zou hij/zij ruilen met hem als hij diegene een doosje kipnuggets gaf? (Kennelijk was een van de twee finalisten geobsedeerd door kipnuggets). ...."
Trek jullie conclusies, ER 2003-fans...
quote:Maar het zou ook Robin kunnen zijn.. die had zijn kipnuggets toch afgepakt?
Op vrijdag 28 november 2003 11:50 schreef Tokay het volgende:
Omdat dit hier een apart spoiler topic is, neem ik aan dat ik op deze plek (zonder schroom en zonder ervoor bestraft te worden) dus iets kan verklappen over de finale van Expeditie Robinson 2003.Ik kreeg net een oude Vara TV Magazine (nr. 37, van zaterdag 13 t/m vrijdag 19 september) in handen, en las daarin een reportage van Thomas van Aalten. Deze schrijver mocht op uitnodiging van Net 5 mee naar de Maleisische set van Expeditie Robinson, en deed daarna verslag van wat hij er gezien/meegemaakt had. (Een erg leuke reportage overigens.)
Ik citeer nu letterlijk uit de een na laatste alinea van het artikel...
"Het stemmen voor de Robinson ging wat onhandig. Op het podium zag je links twee overgebleven kandidaten zitten en rechts de laatste acht deelnemers. Zij werden in staat gesteld vragen te stellen aan de twee resterende kandidaten om zo tot een besluit te komen.
Het stellen van die vragen en het beantwoorden ervan moest echter ook enkele keren over, wat de spontaniteit van de reacties niet ten goede kwam. Tot op het banale af; een van de afgevallen deelnemers had een ludieke actie bedacht. Hij stelde een van de laatste twee tot de keuze; zou hij/zij ruilen met hem als hij diegene een doosje kipnuggets gaf? (Kennelijk was een van de twee finalisten geobsedeerd door kipnuggets). ...."Trek jullie conclusies, ER 2003-fans...
Geen idee, aangezien ik niet weet wat Lady J hier ooit heeft gepost.
In ieder geval las ik dit artikel vandaag pas in een heel oude Vara-gids, dus ik weet niet of dit een oud 'nieuwtje' is.
Hoe dan ook, ik vond het nogal opzienbarend!
quote:Nee, ik had verklapt dat Björn in ieder geval de finale niet zou halen.
Op vrijdag 28 november 2003 13:18 schreef cowgirly het volgende:
Is dit nou hetzelfde verhaal wat Lady J eerder had geschreven?
Dat had ik van Ilona gehoord en ik heb het uiteindelijk weer weggehaald. Iemand op het forum ging namelijk Net5 mailen omdat hij het gemeen vond van Ilona dat ze dat verteld had. Toen heb ik het voor de zekerheid maar weer weggehaald omdat ik niet wou dat Ilona hierdoor problemen of zo zou krijgen.
Ik vind het overigens onbelangrijk wie er wint. Zolang het een vermakelijk programma is blijf ik kijken. Ik wil wel graag vooraf weten wie er in de finale komen zodat ik extra op hen kan letten.
quote:Ik snap waarom je het weer hebt weggehaald hoor, maar je had mij (en waarschijnlijk een aantal anderen) wel erg nieuwsgierig gemaakt!
Op vrijdag 28 november 2003 16:31 schreef Lady_J het volgende:
Nee, ik had verklapt dat Björn in ieder geval de finale niet zou halen.
Dat had ik van Ilona gehoord en ik heb het uiteindelijk weer weggehaald. Iemand op het forum ging namelijk Net5 mailen omdat hij het gemeen vond van Ilona dat ze dat verteld had. Toen heb ik het voor de zekerheid maar weer weggehaald omdat ik niet wou dat Ilona hierdoor problemen of zo zou krijgen.
quote:okay, bedankt
Op vrijdag 28 november 2003 11:50 schreef Tokay het volgende:
Omdat dit hier een apart spoiler topic is, neem ik aan dat ik op deze plek (zonder schroom en zonder ervoor bestraft te worden) dus iets kan verklappen over de finale van Expeditie Robinson 2003.Ik kreeg net een oude Vara TV Magazine (nr. 37, van zaterdag 13 t/m vrijdag 19 september) in handen, en las daarin een reportage van Thomas van Aalten. Deze schrijver mocht op uitnodiging van Net 5 mee naar de Maleisische set van Expeditie Robinson, en deed daarna verslag van wat hij er gezien/meegemaakt had. (Een erg leuke reportage overigens.)
Ik citeer nu letterlijk uit de een na laatste alinea van het artikel...
"Het stemmen voor de Robinson ging wat onhandig. Op het podium zag je links twee overgebleven kandidaten zitten en rechts de laatste acht deelnemers. Zij werden in staat gesteld vragen te stellen aan de twee resterende kandidaten om zo tot een besluit te komen.
Het stellen van die vragen en het beantwoorden ervan moest echter ook enkele keren over, wat de spontaniteit van de reacties niet ten goede kwam. Tot op het banale af; een van de afgevallen deelnemers had een ludieke actie bedacht. Hij stelde een van de laatste twee tot de keuze; zou hij/zij ruilen met hem als hij diegene een doosje kipnuggets gaf? (Kennelijk was een van de twee finalisten geobsedeerd door kipnuggets). ...."Trek jullie conclusies, ER 2003-fans...
Dus weten we eigenlijk nu al dat degene die in de finale tegenover Judge staat ER2003 zal winnen...
quote:Hm, maar als je zo bekijkt die Richard van ER2 was ook consant overal om aan het klagen en die gast van vorig jaar Derek ook.
Op zondag 30 november 2003 20:00 schreef amaranta het volgende:
ik weiger om dit te accepteren
ik accepteer niet dat jugde in de finale komt
als dit zo is dan ga ik gewoon klagen
hij is absoluut geen robinson
maar een klaagson
quote:we gaan derek
Op zondag 30 november 2003 20:04 schreef berney het volgende:[..]
Hm, maar als je zo bekijkt die Richard van ER2 was ook consant overal om aan het klagen en die gast van vorig jaar Derek ook.
.
quote:Ik wél.
Op zondag 30 november 2003 20:15 schreef dolle_hond het volgende:[..]
we gaan derek
toch niet met juds vergelijken
Dit is het [spoiler] topic, voor de chit-chat kun je in het andere topic terecht.
quote:We chit-chatten over de mogelijke Robinson 2003 dat kan natuurlijk niet in het andere topic.
Op zondag 30 november 2003 20:50 schreef static het volgende:
*klop klop*Dit is het [spoiler] topic, voor de chit-chat kun je in het andere topic terecht.
quote:Ok.
Op zondag 30 november 2003 21:40 schreef berney het volgende:[..]
We chit-chatten over de mogelijke Robinson 2003 dat kan natuurlijk niet in het andere topic.
.
.
*afdruipt*
quote:Ik doelde eigenlijk op reacties als deze:
Op zondag 30 november 2003 21:44 schreef berney het volgende:[..]
.
quote:Maar goed.
Op zondag 30 november 2003 20:19 schreef pro_jeex het volgende:
Die judgezielig verwend mannetje. Echt een jankbek, matennaaier en klootzak in 1
quote:Hoe weet je dat? Ik heb het echt niet kunnen ontdekken.
Op zondag 30 november 2003 21:51 schreef cigarman het volgende:
Ryan zat in de boot!
quote:I know maar een spoiler in dit topic verraad dat ie in de finale komt dat zielige jankbekje.
Op zondag 30 november 2003 21:50 schreef static het volgende:[..]
Ik doelde eigenlijk op reacties als deze:
[..]Maar goed.
Kandidaten die snel afvielen zijn bv bijna niet getoond (was elke week vreemd om iemand te zien vertrekken vanwie je eigenlijk niet eens wist dat hij/zij meedeed).
Van de overgebleven kandidaten zijn Robin, Judge, Giovanni en Ryan het meest frequent in beeld gebracht (in dat opzicht valt Jutta alvast af).
Ryan wordt opvallend en veelvuldig positief neergezet, terwijl van Judge naar ik vermoed alle vervelende gedragingen in de uitzending zijn geweest (in dat opzicht zou de finale tussen Judge en Ryan kunnen gaan).
Robin heeft al zo goed als gewonnen lijkt het wanneer je de beelden ziet, maar wat weten we eigenlijk van Jutta?
Ik heb het idee dat de montage al vanaf het begin het nodige verraad over de 2 eindkandidaten (afgezien van het wekelijkse portie Bjorn, maar dat had met de kijkcijfers te maken).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |