abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 16 april 2002 @ 14:02:14 #51
12395 mistraldk
Sailing's the game!!!
pi_3851943
quote:
Op zondag 08 april 2001 00:24 schreef Uiruru het volgende:
Ik geef als tip ga niet naar de cafe's of disco's.

Heb gewoon lol op de pleinen.

Wij kwamen de eerste dag een school uit hengelo tegen. Hartstikke veel lol mee gehad.


hier heb ik al op gereageerd..

[Dit bericht is gewijzigd door mistraldk op 16-04-2002 14:11]

"Spuug niet onder de tafel...daar zou je dronken vriend kunnen liggen"
  zondag 21 april 2002 @ 22:30:48 #52
9883 Marble
Was liever geaborteerd.
pi_3913527
quote:
Op zondag 14 april 2002 21:26 schreef Nerd het volgende:
Alleen de sfeer binnen de groep was niet zo heel goed. Of binnen de groep leerlingen was het beter dan ooit, maar tussen de leraren en leerlingen ging het totaal niet. Is daarna ook nooit meer goed gekomen. Die leraren hebben het voor sommige echt verpest. Ze waren streng, dat kan nog, maar ze waren vooral onrechtvaardig streng. stelletje eikels
Dat viel bij mij wel mee. Wij hadden wel gezellige en aardige leraren mee die het zelf ook echt als een uitje zagen. Wij hadden zelf ook best veel vrijheid, zo mocht je 's avonds gewoon gaan eten waar je wilde enzo.
My mother was a drug addict. When she got pregnant, she took more drugs. She even tried to kill me inside her with a coat hanger, but I survived. I was born blind as a result, but my mother didn't care. She overdosed choking on her own vomit.
pi_6435479
Rome, de mooiste stad die ik ooit heb bezocht.


Mijn hoogtepunten waren:

De Pauselijke Basilieken
De Sint-Pieter
Op audiëntie bij de Paus
Sixtijnse Kapel
Il Gesu

pi_6435795
Ik ben er een korte dag geweest en vond het ook heel mooi.
Op weg naar het Colosseum verdwaalden we, dus ik heb veel onbekende oude ruīnes gezien.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  woensdag 23 oktober 2002 @ 21:12:50 #55
33160 akkien
nemo in amore videt
pi_6436032
Rome is cool, kben dr afgelopen mei met school geweest (ook nog in Florence, Siena, Pisa en Ostia) en kheb het er erg naar mn zin gehad. Vooral het forum romanum vond ik leuk.
En idd...op de piazza navona kwamen we een school uit utrecht tegen, was erg gezellig.
imagination is more important than knowledge
pi_10481209
Wat een ontzettend vieze en gore stad. Maar verder echt heel erg mooi. Ik ben gister teruggekomen van bijna een week met school. Het was echt super. Gezellig enzo. En heel erg mooi.
Ik heb ontzettend veel gebouwen enzo gezien. Ik ben de helft nu alweer vergeten, denk ik, maar het was wel echt heel mooi allemaal. Het mooiste vind ik denk ik het Forum Romanum 's avonds. Dan is dat allemaal verlicht en dat ziet er echt heel erg mooi uit. Het monument voor Victor Emanuel II vind ik niet zo mooi. Het is zo groot enzo maar mooi niet, zeg maar.
En over dat vies: er zaten echt overal zwervers. Het hoogtepunt was nog wel dat er 's avonds rond een uur of 8 gewoon een zwervende vrouw midden op een drukke straat haar behoefte zat te doen (poepen of plassen zijn we het niet over eens geworden). Dat was pas een lekker uitzicht. Ze had een rode onderbroek aan, voor de mensen die dat willen weten. En al die auto's enzo he.
Het is ook zo heel anders dan Nederland, vooral het verkeer. In een week tijd heb ik nog geen 20 fietsen gezien....
En qua criminaliteit viel het me mee, er is maar 1 iemand beroofd: horloge weg. En ik had me daar toch meer van voorgesteld, zeg maar. Ik had gedacht dat bijna niemand z'n portemonnee tot het einde zou hebben. En we hebben toch veel met de metro en bus gereisd.
En het mooist vond ik de Piazza Navona en de Trevifontijn. Ik heb me volgens mij teveel van de Spaanse Trappen voorgesteld, maar dat viel mij echt vies tegen. De sfeer vond ik daar ook minder. Ook leuk: op de laatste avond bij de Trevifontijn zaten nog meer Nederlandse groepen en toen begon iedereen het Wilhelmus te zingen . Tot ergernis van andere mensen.
Maar dat viel me ook op: we hebben zo ontzettend veel Nederlandse groepen gezien. Allemaal scholen. Wel leuk natuurlijk. Waren we in Ostia op de tribune van een theater en gingen we zingen voor iemand die mee was en jarig was, kwamen er 2 groepen Nederlanders ook aan die daar ook wat gingen kijken enzo, zongen ze gewoon mee. Da's toch leuk dan!
pi_10481429
Wat ik wel irritant vond waren die verkopers met rozen of andere lelijke troep die pas na 5 minuten zeggen dat je het niet wilt weggaan. Vooral die mensen met rozen waren erg. Die duwen ze echt in je hand en als je 'm vastpakt moet je 'm kopen.
pi_10491377
Mooiste stad die ik ooit bezocht heb.

Nou, gelijk met Barcelona dan.

While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_10512809
Veel Nederlandse groepen inderdaad.
Sneek, Heerenveen (onze collega's van het OSG), Ede, Haarlem...

Wel lachen want de marktkooplui die kenden ook Nederlands (al meenden ze eerst allemaal dat we Duitsers waren).
Er was een die de hele tijd 'Rot op' 'Rot op' zat te roepen, vast een geintje geweest van een andere club

pi_10513411
quote:
Op vrijdag 16 mei 2003 20:29 schreef Tom_Tom- het volgende:
Wat ik wel irritant vond waren die verkopers met rozen of andere lelijke troep die pas na 5 minuten zeggen dat je het niet wilt weggaan. Vooral die mensen met rozen waren erg. Die duwen ze echt in je hand en als je 'm vastpakt moet je 'm kopen.
Idd, die rozen verkopers waren zeer irritant. Heb dr nog 1tje bijna op zn bek geslagen omdat die me geld uit mn hand pakte en eerst niet terug wou geven..

Voor de rest is rome een geweldige stad, wij zaten op loopafstand van het colloseum, redelijk in het centrum dus..
In die week dat ik dr was met mn school, waren dr ook erg veel andere scholen, en zelfs nog een paar goede bekende gezien af en toe op de spaanse trappen enzo..

"Are you gonna bark all day, little doggie, or are you gonna bite?"
pi_10513470
quote:
Op zondag 18 mei 2003 16:05 schreef mystical het volgende:
(al meenden ze eerst allemaal dat we Duitsers waren).
Ja, zeggen ze eerst 'Danke schön' enzo, maar later gaan ze Nederlands lullen. Die 2 talen halen ze erg door elkaar. Maar dat is dan weer wel leuk.

Wij zaten vlakbij station Termini en konden dus ook overal snel komen.

  maandag 19 mei 2003 @ 19:53:27 #62
42940 Kang-He
Sklansky $$$ Millionaire
pi_10543165
Donerdag naar Rome met school . We zitten midden in het centrum. Naast het Piazza Navona.

Trouwens nog even een Hoe en Wat Italiaans halen bij de Slegte deze week.

  maandag 19 mei 2003 @ 20:39:34 #63
16389 Marinus
Paper! Snow! A ghost!!
pi_10544751
Zitten we bij Piazza Navona? Ow tof, weet je wat voor relaxte pizzaria's en gelateria's daar vlak in de buurt zijn!

* Marinus ziet het wel zitten!

  vrijdag 23 mei 2003 @ 20:45:37 #64
44760 Nachtdier
Heeft usericon gejat!
pi_10637419
quote:
Op maandag 19 mei 2003 19:53 schreef Kang-He het volgende:
Donerdag naar Rome met school . We zitten midden in het centrum. Naast het Piazza Navona.

Trouwens nog even een Hoe en Wat Italiaans halen bij de Slegte deze week.


Daar heb ik 4 jaar geleden ook gezeten...Hotel Navona waarschijnlijk! Bereid je maar al voor op het eten. Pasta, pasta en nog eens pasta. Verschrikkelijk als je saus, veel saus gewend bent. (maar ergens om de hoek zit een Mac:))


Rome is echt super. Ik heb er spijt van dat ik maar een keer ben geweest, terwijl ik zowel met HAVO als VWO er heen kon gaan. Het is het geld echt waard!

Vergeet niet op de Spaanse trappen het Nederlandse volkslied met z'n allen te zingen. Wij hebben dat gedaan, en zowaar, het leverde ons nog een applaus op ook. Echt, Rome is geweldig. Ik zou er zo weer heen gaan. Alleen jammer dat het zo duur is...

Amaranta is een dropmuts!
"Your body only has enough blood to run either your brain or your cock".>>>ik denk dus met mn lul!

Webicon maximum 100kB, geen 1.4MB. Removed by Jump
pi_11096585
quote:
Op zondag 18 mei 2003 16:33 schreef Tom_Tom- het volgende:

[..]

Ja, zeggen ze eerst 'Danke schön' enzo, maar later gaan ze Nederlands lullen. Die 2 talen halen ze erg door elkaar. Maar dat is dan weer wel leuk.

Wij zaten vlakbij station Termini en konden dus ook overal snel komen.


ow ik ook....welk hotel dan?
pi_11097719
quote:
Op vrijdag 13 juni 2003 22:18 schreef Rocket het volgende:

[..]

ow ik ook....welk hotel dan?


Ik ook .
Hotel Morgana.
pi_11099046
ow nee ken ik niet...ik hotel casali...was op 1/2 minuten van termini...
pi_11099056
Hotel Manzoni zaten wij.
  zaterdag 14 juni 2003 @ 00:31:12 #69
42530 Jerruh
I'm rocking one leg!
pi_11099248
quote:
Op zondag 1 april 2001 14:28 schreef Nerd het volgende:
Begin mei gaan wij met school een week naar Rome. Ik heb er nu al erg zin in. Wie van jullie is wel eens in Rome geweest?

Aangezien het een 'studiereis' () is moet ik daar ook nog een spreekbeurt houden over de Trevi-fonteinen.

Weet iemand wat te vertellen over Rome???


heb je ff?
ik ben 4 jaa rgeleej met studiereis twee weken naar rome en pompeii geweest en we hebben echt ALLES bekant gezien, elke dag gingen we van sochtends vroeg tot ongeveer vijf uur de stad in om de bekende en midne rbekende plekken te bezoeken (en dan vooral de kerken en musea)

het leukste is trouwens om savonds uit te gaan bij de trevifontein of de spaanse trappen, en als je relaxen wilt, is villa borghese (+ park) of de thermen van caracalla super, daar kan je supergezellig zitten om te relaxen en te genieten van het weer.

als je meer wilt weten, zoek op internet naar de wat filosofischere en religieuzere sites, want dan kom je bij kleine kerkjes die supermooie dingen hebben (bijvoorbeeld ene knekelhuis, of bepaalde supermooie beeldhouwwerken)

put
your
clothes
on!
  zaterdag 14 juni 2003 @ 00:38:37 #70
1607 Ali Salami
Altijd actueel
pi_11099387
Ik denk dat ie al is geweest!

Maar Rome is prachtig, echt waar!

Hatsjoe!
  zaterdag 14 juni 2003 @ 00:41:37 #71
42530 Jerruh
I'm rocking one leg!
pi_11099437
quote:
Op zondag 18 mei 2003 16:33 schreef Tom_Tom- het volgende:

[..]

Ja, zeggen ze eerst 'Danke schön' enzo, maar later gaan ze Nederlands lullen. Die 2 talen halen ze erg door elkaar. Maar dat is dan weer wel leuk.

Wij zaten vlakbij station Termini en konden dus ook overal snel komen.


wij zaten tussen termini, park borghese en de spaanse trappen, ik weet de naam nie meer, ik zal morge ff opzoeke .
put
your
clothes
on!
pi_11245838
quote:
Op vrijdag 23 mei 2003 20:45 schreef Nachtdier het volgende:

[..]

Daar heb ik 4 jaar geleden ook gezeten...Hotel Navona waarschijnlijk! Bereid je maar al voor op het eten. Pasta, pasta en nog eens pasta. Verschrikkelijk als je saus, veel saus gewend bent. (maar ergens om de hoek zit een Mac:))


Rome is echt super. Ik heb er spijt van dat ik maar een keer ben geweest, terwijl ik zowel met HAVO als VWO er heen kon gaan. Het is het geld echt waard!

Vergeet niet op de Spaanse trappen het Nederlandse volkslied met z'n allen te zingen. Wij hebben dat gedaan, en zowaar, het leverde ons nog een applaus op ook. Echt, Rome is geweldig. Ik zou er zo weer heen gaan. Alleen jammer dat het zo duur is...


Ik heb ook in dat hotel gezeten Van het echtpaar Natale !

Zoals je zegt, inderdaad pasta, pasta en pasta Maar goed, met de MAC en vele restaurants om de hoek Verder veel cafe's in de buurt

  woensdag 23 juli 2003 @ 20:56:27 #73
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_11970237
Kom net terug uit Rome, en wat een prachtige stad! Overal waar je loopt is eigenlijk wel iets om onder de indruk van te zijn (en dan heb ik het niet over de beeldschone vrouwen die er rondlopen..).

Ik was erg blij dat ons hotel op een redelijk goede locatie zat zodat je binnen no-time op de mooie plekjes kon zijn.

Voor mij de hoogtepunten:
- Piazza del Campidoglio
- Foro Romano
- Fontana Di Trevi
- Vaticaan

Maar eigenlijk was alles gewoon geweldig, heerlijk eten, prachtige gebouwen... snel weer eens terug denk ik

Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
  maandag 28 juli 2003 @ 13:21:44 #74
61399 Superher0
Is it a plane?
pi_12065607
Roma is fantastisch. Ik heb onlangs bij een vriend in Roma gelogeerd en hij heeft mij op een typische italiaanse rit op een scooter getracteerd. O mio dio, met 80 over de straten tussen het verkeer in. Het is even wennen maar dan kun je volop genieten van alles waar je langs rijdt.

De kleine straatjes tussen de pleinen zijn erg de moeite waard om te bezoeken, vaak kleine obscure eettentjes waar je voor weinig lekker kunt snacken. Het is alleen jammer dat Roma zo verdom warm en smerig (lucht) is in de zomer. Vervelen doe je zo ie zo niet.

Voor degene die zich een beetje indruk wilt maken op de vrouwen.
sei stupenda - je bent prachtig (in alles)
sei la piu bellissima donna nel mondo. - Jij bent de meest mooiste vrouw in de wereld.
sei una vera principessa. - Jij bent een echte prinses.

En als afscheid zeg je gewoon: bacione (dikke zoen)

Gegarandeerd succes.

Superhero to the rescue!
  vrijdag 1 augustus 2003 @ 21:58:36 #75
61672 hellkitty
looks can be deceiving...
pi_12172599
Ik ben april 2002 naar Rome geweest, en 1 aanrader voor je: DE SPAANSE TRAPPEN IN SPAGNA!!!!! Daar komen 's avonds echt onwijsssss veel jongeren ;-) En voor de vrouwen onder ons...er loopt ook veel mannelijk schoon rond..en voor de mannen..ja, daar let ik toch niet op hihi
it's a BIRD, it's a PLANE, no no it's HELLKITTY!!
  zaterdag 2 augustus 2003 @ 00:40:15 #76
61399 Superher0
Is it a plane?
pi_12175998
Nog een tip. Ga naar park Pinco, dat is bij piazza del popolo. Hier kun je over de stad heenkijken. Mooi uitzicht. Dan kun je via de via borghese naar de scale dell` espagna gaan.

Zeker de moeite waard.

Superhero to the rescue!
pi_14387575
Ik ben dit jaar voor het tweede achteréénvolgende jaar naar Rome geweest en ik blijf een fascinatie houden voor deze eeuwige stad.
Mijn favorieten zijn;
- Coloseum;
Ondanks z'n afbrokkeling toch nog een lust voor het oog; vooral aan de buitenkant (ook 's avonds). Van binnen is het iets minder; hoewel er wel weer een klein stukje vloer (met een laagje zand zelfs) is aangelegd. Erg leuk gedaan. Toch blijft het jammer dat er nog maar zo weinig structureel van binnen is overgebleven. Wat dat betreft is de Arena in Verona nog wel mooier. Toch blijft het Coloseum nog steeds adembenemend
- het Vaticaan - St. Pieterskerk;
Tsja; moet je geweest zijn. Een totaal andere wereld. En denk om bedekking etc van blote schouders.....
- Via Appia Antica
Ook zeer boeiend. Weliswaar ingehaald door de tijd in vele opzichten (net toen ik mij als Ceaser inbeeldde op deze oude weg; zoemde er een vliegtuig over mee heen....) maar daarom niet minder boeiend. Je hebt af en toe wat inbeeldingsvermogen nodig, maar wat is het een zalige route om te bewandelen. Het is wel aan te raden om aan het begin van de avond weer weg te gaan, aangezien er na ca 19.00 uur geen bussen meer rijden. Tsja; en anders moet je een (dure) taxi nemen of wellicht terug gaan lopen naar Rome (ABSOLUUT NIET AAN TE RADEN!!!!; vooral niet doen!!!).

Ben nog trouwens wel benieuwd naar meer ervaringen en eventueel leuke aanraders,tips etc.

pi_15077055
Ik ben net terug uit Rome... Wat een fantastische stad zeg!

Het Vaticaans museum, de Sint Pieter, de paus zondag om 12 uur, Forum Romanum, Colosseum, Capitool, Pantheon en nog veel meer. De hoofdstad van het Romeinse Rijk maar ook van het Christendom.
Dat maakt deze stad uniek.

Ook de sfeer in de stad beviel prima. Ik voelde me er helemaal thuis.

Het is teveel om op te noemen.

Maar... Rome ziet me zeker terug.

pi_15078391
quote:
Op maandag 1 december 2003 23:52 schreef zeppos het volgende:
Ik ben net terug uit Rome... Wat een fantastische stad zeg!

Het Vaticaans museum, de Sint Pieter, de paus zondag om 12 uur, Forum Romanum, Colosseum, Capitool, Pantheon en nog veel meer. De hoofdstad van het Romeinse Rijk maar ook van het Christendom.
Dat maakt deze stad uniek.

Ook de sfeer in de stad beviel prima. Ik voelde me er helemaal thuis.

Het is teveel om op te noemen.

Maar... Rome ziet me zeker terug.


Totaal mee eens. Kan het iedereen aanraden. Alleen het zwemmen in de trevi fontein was niet al te slim: Maar het was dan ook 40 graden oid in de zomer!!
pi_16361964
ik ga 5 febr. 6 dagen naar Rome, en ik ben wel benieuwd naar de paus als ie tegen die tijd nog leeft. Is het mogelijk een mis o.i.d. van hem bij te wonen of waar en wanneer is hij te zien?
pi_16364093
quote:
Op zondag 18 januari 2004 11:46 schreef esnaider het volgende:
ik ga 5 febr. 6 dagen naar Rome, en ik ben wel benieuwd naar de paus als ie tegen die tijd nog leeft. Is het mogelijk een mis o.i.d. van hem bij te wonen of waar en wanneer is hij te zien?
Hij geeft elke zondag om 12.00 een mis op het Sint Pietersplein. Tenminste, dat was vorig jaar. Maar goed, toen was die vent ook al meer dood dan levend, dus dit jaar zal dat ook nog wel zijn.
  zondag 18 januari 2004 @ 14:53:23 #82
44377 Litman
Live a sunny life!
pi_16366550
en ga ook naar Ostica Antica: nu een ruine maar eens de oude haven van Rome.
"the same sun that melts the wax, hardens the clay"
pi_16437129
quote:
Op zondag 18 januari 2004 13:14 schreef Tom_Tom- het volgende:

[..]

Hij geeft elke zondag om 12.00 een mis op het Sint Pietersplein. Tenminste, dat was vorig jaar. Maar goed, toen was die vent ook al meer dood dan levend, dus dit jaar zal dat ook nog wel zijn.


en dat is gewoon voor iedereen toegankelijk? en is het niet ontzettend druk, oftewel is het wel een beetje mogelijk hem te zien?
pi_16437175
quote:
Op zondag 18 januari 2004 14:53 schreef Litman het volgende:
en ga ook naar Ostica Antica: nu een ruine maar eens de oude haven van Rome.
bedankt voor de tip, we hebben 6 dagen dus ik ga zeker even kijken.
pi_16438930
Het hele plein stroomt vol en je hebt de kans dat je 'm ziet als je goed kijkt. Verstaan doe je 'm ook niet. Maar het is wel hip om te kunnen zeggen dat je de Paus hebt gezien.
pi_16575646
De vlucht was al geboekt, en het hostel nu ook. We gaan!
pi_16612250
'K ben net terug van een paar dagen Rome! Supergave stad met een hele relaxte uitstraling. We hebben alles lopend gedaan wat wel goed te doen is en zo krijg je een goed beeld van de stad! Trastevere, Collosseum en het Vaticaan waren de hoogtepunten wat mij betreft! En niet te vergeten al die kleine Italiaanse winkeltjes met olijven, vlees en wijnen, hmmmm! Rome superstad!
pi_16630440
Wie weet waar je echt goedkoop een vlucht naar Rome kan boeken?

Vbird heeft voor mij onhaalbare tijden om met openbaar vervoer te komen en weer thuis te komen.

Transavia vind ik weer teveel geld dat ik ervoor moet betalen

Ryanair moet je helemaal naar Belgie

Ik denk dat ik iets vraag dat er niet bestaat

pi_16631037
quote:
Op dinsdag 27 januari 2004 16:45 schreef PhoolieEdje het volgende:
Wie weet waar je echt goedkoop een vlucht naar Rome kan boeken?

Vbird heeft voor mij onhaalbare tijden om met openbaar vervoer te komen en weer thuis te komen.

Transavia vind ik weer teveel geld dat ik ervoor moet betalen

Ryanair moet je helemaal naar Belgie

Ik denk dat ik iets vraag dat er niet bestaat


www.virginexpress.com gaat er ook heen
  dinsdag 27 januari 2004 @ 18:51:06 #90
16389 Marinus
Paper! Snow! A ghost!!
pi_16634013
Wij hebben een vlucht van BudgetAir (met Al Italia) voor 184 euro per persoon (incl. luchthavenbelasting).
pi_16634094
Ryanair is wel echt goedkoop hoor. Wij gaan met zijn vieren voor 285 euro heen en terug, daar zitten alle toeslagen voor luchthavenbelasting e.d. al bij in. Tuurlijk is het wel een eind reizen naar Brussel Charleroi en kost dat ook geld, maar voor ons vanuit het zuiden van NL prima te doen.
pi_16634330
Ik heb ook bij Budgetair gekeken, maar ik vind dat persoonlijk een *** organisatie. Ik wil namelijk in de mei-vakantie en dan geven ze ipv de 118 euro een duurdere optie.

Maare ik woon in het noorden van het land, is het dan haalbaar om naar dat vliegveld te reizen met het openbaar vervoer? Is het vliegveld 's nachts open zodat je er kunt verblijven als je een vroege vlucht neemt?

  dinsdag 27 januari 2004 @ 19:21:19 #93
16389 Marinus
Paper! Snow! A ghost!!
pi_16634965
Dat betekent dat alle stoelen die ze voor 118 euro verkopen al volgeboekt zijn, en je dus een duurdere optie krijgt. Helaas niets aan te doen.
pi_16638491
Ik heb zelf al wat uitgevogeld.

Je kan voor rond de 18 euro naar Brussel met de trein (retour) (OV-jaarkaart en korting Belgische spoorwegen denk ik). Ik vond op de site van Brussel Charleroi Airport dat Ryan Air met bussen naar het vliegveld reist vanaf Brussel Zuid. Hier volgt dan mijn vraag : Is deze busdienst betrouwbaar??? Want dan is het wel haalbaar! Ik moet dan wel iets van 6 uur reizen, maar ik kan dan ook voor 30 euro per persoon vliegen .

pi_16641134
Die busdienst is van Ryanair zelf, en sluit dus aan op de vluchten. Er rijdt een bus voorafgaand aan elk vertrek en direct na elke aankomst. De keren dat ik ging zat die bus behoorlijk vol, ik vermoed dus dat ze het vliegtuig gewoon niet laten vertrekken als er nog een bus met veertig passagiers in de file staat. Maar goed, dat weet ik niet zeker, wij stonden nl. niet in de file.
Je moet natuurlijk WEL zorgen dat je die bus haalt Neem daarvoor ruim de tijd op station Brussel Midi, want het is helemaal aan de buitenkant van het station, behoorlijk eindje lopen.
  zondag 1 februari 2004 @ 21:20:19 #96
29155 Midori
Midori, pure passion!
pi_16792267
Ok, vlucht is dus geregeld, maar wat doe je met het overnachten?


Welke hostels/hotels zijn aan te raden?

Trefwoorden: budget en als het kan niet al te ranzig.

Midori

pi_16792417
www.hostelworld.com

Vorige week stond trouwens in de krant dat Ryanair overweegt te stoppen met vluchten vanaf Charleroi en uit te wijken naar een andere plaats. Ik ga er maar vanuit dat ze die plannen niet al te snel uit gaan voeren. Wij vliegen eind april. Als ze al uitwijken, dan graag naar Maastricht of Eindhoven

  zondag 1 februari 2004 @ 21:27:45 #98
29155 Midori
Midori, pure passion!
pi_16792700
Thanks, ik had zelf ook al wat hostelsites bezocht. Maar het zijn er zoveel en ik kan moeilijk kiezen.

Heeft iemand ook ervaringen (gehoord?) met een hostel in rome.
Welke is goed?

Ik heb gehoord dat je de regio ten noorden van Termini moet vermijden, zeker als vrouw alleen. Balen dat daar juist de meeste hostels zitten.

Midori

pi_17155173
Ik zoek ook nog een betaalbaar hotel/hostel in Rome. Ga van 23 tot en met 27 april met mn ouders en broer.
Heb al flink wat zitten zoeken, maar kom weinig tegen dat minder dan 30 euro pppn kost in een 4 persoonskamer (geen dorm, dat doe ik mn ouders maar niet aan! )
pi_17155410
Misschien de jeugdherberg? Ik zal even kijken of ik een webadres kan vinden.
In Rome ben ik niet naar een jeugdherberg geweest, maar in Napels wel en het beviel wel redelijk.
'It isn't the vote that counts, it's who counts the votes'
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')