brake up baby, dit is niks...
dat had ik gedaan iig
nofi natuurlijk
quote:Ik denk niet, dat ze je echt meer terug wilt.... (mijn mening)
Op zaterdag 13 september 2003 08:44 schreef -Lightning- het volgende:
De vraag is: Wil ze me terug of niet?
Ga normaal met d'r om, en begin een nieuwe start voor jezelf.... (zou ik zeggen)
Houd haar aan als een "goede vriendin" maar vergeet je kansen met haar en relatie op te bouwen (de herinneringen van ruzie's en ouders beledigingen zouden anders in een nieuwe relatie van jullie 2 toch weer troubles brengen)
(nogmaals dit is mijn mening!)
En luister.......
Geniet van je leven.....
Zoek een andere meid.....
Neem de tijd.....
Geen hand vol, maar een land vol
(verschrikkelijke taalfout, en daarna niet het editknopje aangeklikt -djeez wat is het vroeg .-)
[Dit bericht is gewijzigd door k_i_m op 13-09-2003 09:07]
quote:
Op zaterdag 13 september 2003 09:05 schreef k_i_m het volgende:
Ik vind het niet gek van haar. Ik vind dat je behoorlijk kinderachtig bent, als je niet meer bij jou thuis wil afspreken, omdat je niet meer bij haar ouders naar binnen mag. Ik vind het ook heel kinderachtig dat als zei een berichtje stuurt, jij uit boosheid niks terugstuurt. En opmerkingen over ouders is al helemaal een terrein waar je je niet op moet begeven.En dat ze nu ineens nieuwe vrienden maakt? Klinkt niet onwaarschijnlijk, ze heeft op een bepaalde manier meer tijd over, en waarschijnlijk een hoop nieuwe mensen ontmoet op haar stage.
Ik gok er op dat je het wel aardig hebt verpest, misschien had je iets aardiger tegen haar moeten zijn
.
* mee-eens
quote:
Op zaterdag 13 september 2003 09:05 schreef k_i_m het volgende:
Ik vind het niet gek van haar. Ik vind dat je behoorlijk kinderachtig bent, als je niet meer bij jou thuis wil afspreken, omdat je niet meer bij haar ouders naar binnen mag. Ik vind het ook heel kinderachtig dat als zij een berichtje stuurt, jij uit boosheid niks terugstuurt. En opmerkingen over ouders is al helemaal een terrein waar je je niet op moet begeven.En dat ze nu ineens nieuwe vrienden maakt? Klinkt niet onwaarschijnlijk, ze heeft op een bepaalde manier meer tijd over, en waarschijnlijk een hoop nieuwe mensen ontmoet op haar stage.
Ik gok er op dat je het wel aardig hebt verpest, misschien had je iets aardiger tegen haar moeten zijn
.
Mijn advies zou zijn te praten over wat er mis ging. Al wil ze je wel of niet terug, dan leer je er in elk geval wel iets van.
quote:wow ik heb zojuist mn eigen antwoord gevonden in de 1e regel, damn tis vroeg
Op zaterdag 13 september 2003 08:54 schreef Ingridh007 het volgende:
en hoe lang hadden jullie iets?
"Nou een maandje terug is het uit gegaan met mijn vriendin. Ik heb er 2 jaar en 3 maanden wat mee gehad."
quote:en zo is het ja
Op zaterdag 13 september 2003 09:06 schreef k_i_m het volgende:[..]
quote:Gmorge
Op zaterdag 13 september 2003 09:20 schreef Ingridh007 het volgende:[..]
wow ik heb zojuist mn eigen antwoord gevonden in de 1e regel, damn tis vroeg
"Nou een maandje terug is het uit gegaan met mijn vriendin. Ik heb er 2 jaar en 3 maanden wat mee gehad."
Maar om terug te komen op het probleem. Ik denk dat als je duidelijkheid wil er niets anders op zit dan met haar te gaan praten. Face to face lijkt mij het beste, maar ja, jij kan dat waarschijnlijk beter inschatten.
Of was jullie relatie eigenlijk al niet meer echt een relatie, voordat zij op vakantie ging?
quote:Wie weet hoeveel ze er eigenlijk voor over had, maar gewoon niet wist hoe te uiten. Misschien had ze wel het idee dat jij het niet leuk vond, als ze iets voor je wilde doen. Het kan soms heel moeilijk zijn om iets te bedenken waarvan je zeker weet dat de ander het leuk vindt.
Op zaterdag 13 september 2003 09:40 schreef -Lightning- het volgende:Ik heb het ook al eens uit willen maken, toen was ze de dag erop huilend naar mij thuis gekomen, en hebben we hier alles uitgepraat. Toen was het weer goed. Ik vond gewoon dat ik niet terugkreeg wat ik verdiende, ik deed echt alles voor haar, ik kreeg alleen woorden terug, dat ze veel van me hield, maar geen daden, ze had er niks voor over.
En bovendien, over de ouders.. Daar is hier ook es een topic over geweest van een andere gebruiker, die had ook zo'n problemen met de ouders van zijn vriendin.. Maar daar leek het er duidelijk op dat het meer aan hem lag dan aan de ouders in kwestie. Ben gewoon aardig tegen die mensen, je moet je nou eenmaal een beetje aanpassen voor je schoonouders (ook al vind je dat misschien niet altijd even leuk)
Even samengevat: Geef haar niet de schuld van alles, en ga met 'r praten.. Want jullie zijn nu wel heel vaag bezig tegen elkaar
quote:Vertel haar dat allemaal eens dan!
Op zaterdag 13 september 2003 09:49 schreef -Lightning- het volgende:[...]
Nu zei ze die laatste keer aan de telefoon: nu ben ik teminste helemaal mezelf.
Dat was juist wat ik wilde al die tijd tijdens onze relatie, maar ze ziet dit niet in.
Je doet btw ook wel een beetje denigrerend over haar:
quote:
zegt ze natuurlijk dat ze zo weg moet met die vrienden die ze niet heeft,
Edit:
En wat geef jij eigenlijk nog om haar?
Give it up, tenzij je er op af stapt gaat het niet lukken.
quote:Dus niet hetzelfde.
Op zaterdag 13 september 2003 09:45 schreef dMaestr0 het volgende:
ik heb zelf iets dergelijks gehad, hetzelfde, maar heel anders.
quote:tjah, das een beetje moeilijk voor ons om te bepalen. dat is iets wat heel erg persoonsafhankelijk is. jij kent haar het best dus ik denk dat als je even goed nadenkt dat je zelf wel weet wat je moet zeggen
Op zaterdag 13 september 2003 10:57 schreef -Lightning- het volgende:
En wat zou ik ongeveer moeten gaan vragen aan de telefoon?Ik weet wel al ongeveer wat.
quote:
Op zaterdag 13 september 2003 09:40 schreef -Lightning- het volgende:[..]
Vooral bij het begin had ze het moeilijk met zichzelf, ik heb haar eigenlijk geholpen met volwassen worden.
Jaaaa, sorry hoor. Volwassen worden doen mensen zelf, niet omdat iemand anders ze dat probeert op te leggen.
quote:
Zj rookte, ik niet. Daar had ik eigenlijk niet zo'n problemen mee. Ze wist wel dat ik het vies vond, als zij ermee zou stoppen, kon ik tenminste zien wat ze nou echt voor me overhad.
quote:Catch my drift? Ik denk dat ze blij is, dat ze er nu met een sisser vanaf komt. Van JOU dus, bedoel ik. Niet onaardig bedoelt ofzo, maar als je haar zo goed hebt geholpen met volwassen worden, mag je ook wel eens aan jezelf gaan werken, want ik vind je behoorlijk egoistisch en onzeker klinken
Ik heb het ook al eens uit willen maken, toen was ze de dag erop huilend naar mij thuis gekomen, en hebben we hier alles uitgepraat. Toen was het weer goed. Ik vond gewoon dat ik niet terugkreeg wat ik verdiende, ik deed echt alles voor haar, ik kreeg alleen woorden terug, dat ze veel van me hield, maar geen daden, ze had er niks voor over.
quote:Maar het is toch nog niet echt uit dan? Sorry, vind dit gewoon een beetje vaag, ik zou zelf wel juist ook met haar willen praten (vooral als ik daar toch moest zijn)
Op zaterdag 13 september 2003 10:32 schreef -Lightning- het volgende:[..]
Ik had geen kaart ontvangen toen ze op vakantie was, dus ik wist het eigenlijk al, dat het uit was.
Dus ik belde haar op, ze deed niet aardig, dus ik zei alleen dat ik dat kaartje wilde. En het kwam halen.
quote:Ik herken dit wel een beetje, was eerst ook (in mindere mate) zo..
[..]Daar kun je best wel eens gelijk in hebben. Misschien was ze bang dat ik het afkeurde, of haar zou "uitlachen" als ze iets van plan was.
(Niet echt uitlachen, maar dat ik het iig niet leuk vond.)
Omdat ik met bepaalde dingen anders ben, is ze onzeker hoe ik tegen iets bepaalds aankijk.
Ik ben er zelfs best zeker van dat het zo was.Ze zei ook aan de telefoon de laatste keer, dat ze het niet leuk vond dat ik altijd alles bepaalde.
Ik wilde bijvoorbeeld wel eens ergens uitgaan, of naar een optreden ofzo. Maar zij zei nooit wat we konden gaan doen. We gingen wel eens naar de bioscoop, niet vaak, terwijl ik niks om films geef, maar ik ging toch mee voor haar.
quote:Oke.. Ik ken ze natuurlijk ook niet, maar dit leek een beetje zo, dat jij je er gewoon steeds meer tegen ging verzetten...
[..]Die EX-schoonouders zijn gewoon rare mensen, blijkbaar ben ik niet de enige die dat vind, aangezien ze alleen nog contacten hebben met opa's oma's tante's etc. verder niemand.
quote:Sorry, dit was niet echt als een "aanval" bedoeld..
[..]Ik geef haar ook niet de schuld, maar waarom komt zij niet met een idee om het uit te praten?
quote:Oke.. Het kwam wel zo over (niet te zuinig).
Op zaterdag 13 september 2003 10:44 schreef -Lightning- het volgende:
[..]Ik bedoelde dat niet denigrerend.
Maar het is gewoon zo dat ik wat hogers deed als haar, en dat zij zich daar niet prettig bij voelde, dat ze ging denken dat ze daardoor minder was. Maar dat vond ik helemaal niet, iedereen heeft andere goeie en slechte eigenschapopen.
quote:Nou, waar wacht je op dan?
[..]Ze probeert in de SMS-jes zo over te komen dat het allemaal wel goed gaat met haar, dat ze heel veel vrienden heeft ineens. Of ze zegt dat juist om mij te laten denken, dat ik snel moet zijn om haar terug te krijgen. En dat ze heel gelukkig lijkt te zijn nu.
Of ze wil juist heel graag dat ik haar ga bellen. Die kans is ook vrij groot.
quote:Misschien moet je haar eens een brief schrijven, of langsgaan (telefoon/sms werkt niet...) en duidelijk laten merken dat jij het nog wel wilt, maar dat het ook van haar kant moet komen..
[..]Ik denk dat het eigenlijk allemaal nog zo kan worden als dat het geweest is. Maar als het nog goed zou komen zullen we het zeker niet vergeten. Maar het hangt ervan af of zij daar nog wel zin in heeft, ik heb haar vaak genoeg opnieuw een kans gegeven, toen ik er geen zin meer in had. En achteraf had ik daar geen spijt van gehad. Nu is het eens andersom.
We hebben een leuke tijd gehad, zij ook! We hebben veel samen gedaan en meegemaakt. En zij heeft ook veel leuke herinneringen aan mij.
En natuurlijk vergeet je zoiets niet, maar dat hoort er nou eenmaal bij.. Zorg wel dat je het goed uitpraat, anders komen er later zeker weer frustraties over
Succes ermee, en laat even weten hoe het gaat/wat je nog gedaan hebt enzo...
quote:Hoe het met haar gaat, gecondoleerd met haar opa, en dat je graag met haar wilt praten omdat het je helemaal niet lekker zit hoe het nu gaat met jullie..
Op zaterdag 13 september 2003 10:57 schreef -Lightning- het volgende:
En wat zou ik ongeveer moeten gaan vragen aan de telefoon?Ik weet wel al ongeveer wat.
Een beetje toegeven kan btw niet vaak kwaad
quote:
Op zaterdag 13 september 2003 19:51 schreef -Lightning- het volgende:
Ik heb haar net gebeld, en ik ben nogal HEEL ERG opgelucht.
het was echt een gesprek, zoals het in de betere tijden ging.
Bij het begin ging het allemaal een beetje formeel aan mijn kant. Maar ze vond het gewoon leuk dat we weer als normale vrienden kunnen praten.
Ze zei ook vaker, als het weer goed komt....... etc. En ze zei dat ze me wel gemist had.
En op het einde zei ze per ongeluk "nee schat".
En ze zei nog bedankt voor je telefoontje.
quote:Beetje vaag van haar ook.. Laat haar niet te lang twijfelen..
[..]Nu heb ik haar laten weten dat ik gewoon minstens vrienden wil blijven.
We hebben elkaar duidelijk laten weten dat we er nog over moeten nadenken of we nog verder willen.Toen ik vroeg: denk je dat het nog zo kan worden als het was? Zei ze dat ze het nog niet wist.
quote:Maar zij dus ook.. Zolang je er onzeker over bent, voel je iig nog wat voor haar.. Anders kan het je al gauw niet veel meer schelen.
Op zaterdag 13 september 2003 19:57 schreef -Lightning- het volgende:[..]
Vooral de onzekerheid houdt me bezig.
[..]
quote:Nog een keer:
De volgende stap laat ik door haar zetten. En als dat te lang duurt doe ik zelf misschien nog eens wat. In dat telefoongesprek waren we eerlijk tegen elkaar. Lief ook wel.
quote:Maar misschien is het toch verstandig om het er nog vaker over te hebben (al zal dat ws ook wel gebeuren), want 1 telefoongesprek is niet echt genoeg lijkt me om het écht uit te praten.. Zorg dat er bij beide niets blijft knagen...
[..]Nou nu voel ik me een stuk beter als toen ik vanmorgen deze topic opende. *zucht*
En uitgepraat hebben we het zeker. Of het nog goed komt, misschien wel misschien niet, dat kan nog even duren. Maar het belangrijkste is dat ik nu een beetje duidelijkheid heb.
Succes ermee iig nog
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |