quote:Done.
Op vrijdag 3 oktober 2003 13:03 schreef popolon het volgende:
Hools[Het VBL-café]#115: groeten Mabel Wisse SmitFrankyMG is halverwege het aanmaken van het topic in slaap gevallen, een titel graag.
quote:No problem.
Op vrijdag 3 oktober 2003 13:20 schreef Frenkie het volgende:
ooops sorry golfer ik dacht dat je er niet was
kijk maar effe wat het het moet zijn/worden
quote:Done.
Op zondag 5 oktober 2003 20:34 schreef FrankyMcG het volgende:
Deze mag dicht: [Tournament] Slechtste HCE speler 2003 (Voorronde)
Kan een modje 1 van de drie k's in de titel verwijderen, kies zelf maar welke
Beetje rare associaties mee nu
quote:alsjesblieft
Op maandag 6 oktober 2003 11:22 schreef SCH het volgende:
Spreekkoren: waar is de humor gebleven???Kan een modje 1 van de drie k's in de titel verwijderen, kies zelf maar welke
Beetje rare associaties mee nu
quote:Ik beschouw dit als verzoek tot een edit. Ik heb zitten twijfelen of het ge-edit moest worden: ik vond het een typisch voorbeeld van een user die zichzelf behoorlijk voor lul zet. Zie ook de reacties van de overige users.
Op maandag 6 oktober 2003 20:59 schreef Eilanden het volgende:[..]
Weer inconsequent beleid ... kan me een topic over Sjakie Wolffs herrineren waar scherpe grappen werden gemaakt en waar de moderators volop aan het editten waren.... en dit blijft gewoon staan en men krijgt een 'note' ... poeh poeh...
Ja, ja .. ik weet dat er een ander topic is om te klagen, maar dit topic is over waar is de humor gebleven en dergelijke opmerkingen zijn dus echt geen humor... en nee, Kezman behoort dus absoluut niet tot mijn favorieten!
Er staan overigens zat zaken in dit topic die wel humor zijn! Kan me inderdaad het stilleggen van Twente-Utrecht herrineren waarin inderdaad liedjes gezongen werden zoals "foei, het zijn boefjes' ... dat is humor!
Maar heb er geen enkele moeite mee de boel te editten en zal dat zo ook doen.
Edit: gedaan.
(ook Tong80, DylanDog en Keano lieten duidelijk merkend niet van de opmerking gediend te zijn, en golfer en ik zijn dat dus ook niet)
[Dit bericht is gewijzigd door Doc op 06-10-2003 21:32]
quote:Doc, ik ben het met je eens dat de desbetreffende user zichzelf inderdaad voor lul zette en zijn club, helemaal na zaterdag, niet echt in een beter daglicht heeft gezet bij de VBL Fokkers. Maar ik vind het goed dat er nu consequent gehandeld, dus ge-edit is
Op maandag 6 oktober 2003 21:21 schreef Doc het volgende:[..]
Ik beschouw dit als verzoek tot een edit. Ik heb zitten twijfelen of het ge-edit moest worden: ik vond het een typisch voorbeeld van een user die zichzelf behoorlijk voor lul zet. Zie ook de reacties van de overige users.
Maar heb er geen enkele moeite mee de boel te editten en zal dat zo ook doen.
Edit: gedaan.
(ook Tong80, DylanDog en Keano lieten duidelijk merkend niet van de opmerking gediend te zijn, en golfer en ik zijn dat dus ook niet)
was getekend, Golfer.
Doe dat nou niet man. Als je vindt dat ie open moet blijven, laat je hem open. Maar ga niet flamen.
nou ja, het is je vergeven voor deze ene keer, ik zou ook in de war zijn als zo'n Melkertkloon directeur van mijn clubbie werd
quote:Bedankt.
Op donderdag 9 oktober 2003 19:51 schreef golfer het volgende:
Oké, verder dus inderdaad maar in het Ajax-topic, zodat alle huilebalken hier kunnen stoppen met klagen.
Ik zal in het vervolg ook meer uien gaan schillen.
In plaats van een appeltje.
quote:Tong is het gewend.
Op donderdag 9 oktober 2003 21:01 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Beetje kinderachtig dat dat topic dicht is...
quote:Ik vind het best. Ik kan niet flamen.
Op donderdag 9 oktober 2003 21:52 schreef popolon het volgende:[..]
Tong is het gewend.
Dat wil ik graag zo houden. Sluit maar.
Ieder z'n lol.
quote:Ben je nog boos, Tong?
Op donderdag 9 oktober 2003 23:18 schreef tong80 het volgende:
Ik vind het best. Ik kan niet flamen.Dat wil ik graag zo houden. Sluit maar.
Ieder z'n lol.
Kan topictitel aangepast worden naar 2e ronde?
quote:Done
Op zondag 12 oktober 2003 15:05 schreef FrankyMcG het volgende:
[Tournament] Slechtste Speler HCE 2003 (2e ronde)Kan topictitel aangepast worden naar 2e ronde?
Nederland speelt eerst uit.
quote:Wordt in de openingspost vermeld.
Op maandag 13 oktober 2003 12:31 schreef popolon het volgende:
[EK-Barrage] Nederland - SchotlandNederland speelt eerst uit.
quote:Ik pas 'm toch aan. Ik vermoed dat tegen de tijd dat de thuiswedstrijd gespeeld wordt, dit topic al vol zit
Op maandag 13 oktober 2003 12:32 schreef zjroentje het volgende:[..]
Wordt in de openingspost vermeld.
quote:Puik.
Op maandag 13 oktober 2003 12:56 schreef Doc het volgende:[..]
Ik pas 'm toch aan. Ik vermoed dat tegen de tijd dat de thuiswedstrijd gespeeld wordt, dit topic al vol zit
quote:Graag gedaan
Op maandag 13 oktober 2003 13:05 schreef zjroentje het volgende:[..]
Puik.
quote:de tweede is gesloten - die was niet iets later (zie volgnummers)
Op dinsdag 14 oktober 2003 13:01 schreef zjroentje het volgende:
William Hill: Oranje favoriet voor EK-winstNederland 1 van de favorieten voor de EK-eindzege
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |