quote:Mooi, einde discussie, Bedankt allemaal
Op woensdag 3 september 2003 22:45 schreef Saekerhett het volgende:[..]
Oranje traint toch bij Quick Boys? Ik weet voor 99% zeker niet in de Arena, dus bericht is bullshit.
Als vleugelspitsen ziet Koeman deze mensen als opties: Pienaar, Sikora, Soetaers, Wamberto. Hij heeft dan Mitea nog achter de hand, eventueel een jeugdspeler, terwijl hij Sonck ook al op de flanken heeft ingezet. Dus op zich kan je Nourdin en Cedric wel missen.
En dan ook nog dat polletje
quote:Als ik het echt serieus had genomen had ik er niet aan getwijfeld
Op donderdag 4 september 2003 16:12 schreef Da_Sandman het volgende:
Dat je een gastenboek bericht met die naam serieus neemtEn dan ook nog dat polletje
quote:
Euronext bespreekt binnenkort regels met Ajax
4/9/2003 16:59UPDATE-1 met commentaar Ajax in alinea 5, 6 en 7:
AMSTERDAM (De Financieele Nieuwsdienst) Euronext spreekt binnenkort met AFC Ajax over het al dan niet direct publiceren van koersgevoelige informatie door de voetbalclub. Dat zegt woordvoerder van de Amsterdamse effectenbeurs Alice Jentink donderdag desgevraagd.
Het gesprek vindt plaats omdat Ajax door zijn manier van rapporteren mogelijk het fondsenreglement overtreedt. De voetbalclub is gewend om bijvoorbeeld opbrengsten uit transfers niet direct openbaar te maken, maar pas tijdens de publicatie van de jaarrekening. Artikel 28h schrijft echter voor dat mogelijke koersgevoelige informatie terstond moet worden gemeld.
Jentink stelt dat de recente transfer van verdediger Christian Chivu naar AS Rome de aanleiding vormt voor het gesprek. Er was toen veel onduidelijkheid over de hoogte van het bedrag dat Ajax zou ontvangen. Door de geruchten ging de koers van het aandeel op en neer. Er is nu veel onduidelijkheid bij partijen.
De woordvoerder zegt dat Euronext Ajax niet op de vingers gaat tikken. Het is ook geen onderzoek of zo. Wel leggen we de vraag op tafel of Ajax nu wel of niet gevoelige informatie, zoals transferbedragen, direct openbaar moet maken. De woordvoerder wil niet specificeren wanneer het gesprek precies plaatsvindt.
Financieel directeur Jeroen Slop van Ajax erkent dat de twee organisaties binnenkort in dialoog treden over de situatie. Hij denkt dat Euronext ervan overtuigd kan worden dat Ajax transferbedragen voor zich houdt. We zullen uitleggen dat het om financieel strategisch informatie gaat. Andere bedrijven doen ook geen uitspraken over bedragen als ze een acquisitie doen. Wij zitten in een bijzondere bedrijfstak, maar bij ons moet dat niet anders zijn.
Slop denkt dat het naar buiten brengen van transferbedragen verstorend kan werken bij transfers van andere spelers. Daarom ziet hij niet in hoe aandeelhouders gebaat zouden kunnen zijn bij een dergelijke openheid.
De financiële man ziet dat Euronext het niet waardeert als Ajax bedragen verhult, maar deze via andere kanalen toch naar buiten komen. Vooral veel Zuid-Europese clubs houden zich niet aan de geheimhoudingsclausule over prijzen. Dat was bij AS Roma ook het geval. We hebben de Romeinen per brief gezegd dat we bezwaar maken tegen die handelswijze, maar aanklagen zullen we ze niet.
Vak 405 ditmaal... Niet echt een sfeervak maar dat maken we er dan zelf wel van ![]()
Nog meer mensen die al kaarten hebben of nog gaan halen?
quote:Financieel dagblad
Op vrijdag 5 september 2003 20:20 schreef MC.Hammer het volgende:[..]
Bron?
quote:Prima vak hoor, mooi over zicht en bij dergelijke wedstrijden is er altijd wel sfeer. 112 euro voor 3 dergelijke wedstrijden vind ik best goed te doen voor een dergerlijk vak. Het is goedkoper dan 3 PL wedstrijden bij AFC, LFC of ManU of zo.
Op vrijdag 5 september 2003 23:36 schreef devv05 het volgende:
Mijn 4 passepartouts voor de 1e ronde CL zijn binnenKostte me wel 448 euro in totaal
maar dan heb je ook wat
Vak 405 ditmaal... Niet echt een sfeervak maar dat maken we er dan zelf wel van
Nog meer mensen die al kaarten hebben of nog gaan halen?
quote:Vak 423.
Op vrijdag 5 september 2003 23:36 schreef devv05 het volgende:
Nog meer mensen die al kaarten hebben
quote:414 enzo zijn de goedkoopste vakken idd, maar neemt niet weg dat je vlak naast vak 410 zit, een echte sfeervak
Op zaterdag 6 september 2003 16:38 schreef Againzender het volgende:
Volgens mij zit ik wel goedkoop met mijn 48,75 voor mijn passe-partout. Maar 414 is geloof ik dan ook het goedkoopste stuk (zal het door mij komen?)
quote:Ik zit er dan ook prima, al sinds de opening van het stadion. Met het inrichten van 410 is er wel wat meer sfeer naar de noordzijde gekomen.
Op zaterdag 6 september 2003 17:32 schreef G1Ace het volgende:[..]
414 enzo zijn de goedkoopste vakken idd, maar neemt niet weg dat je vlak naast vak 410 zit, een echte sfeervak
quote:Hij kan dus ook vanaf de stip scoren.
Op zaterdag 6 september 2003 18:03 schreef okkidude het volgende:
Twee goaltjes van Ibrahimovic tegen San Marino, dat smaakt naar meer.
quote:Altijd leuk dat we boven die andere 2 clubs staan
5/9/2003 - Ajax stijgt door op wereldranglijst IFFHS
Door de ongeslagen reeks bij de start van de competitie en in de voorronde van de Champions League heeft Ajax weer drie plaatsen weten te winnen op de wereldranglijst voor clubs van de IFFHS. Ajax staat nu op de veertiende plaats. De ranglijst wordt maandelijks berekend op basis van de resultaten in officiele wedstrijden, waarbij de zwaarte van de competities worden meegenomen. De ranglijst is te vergelijken met die van de tennissers, de laatste 12 maanden tellen mee. AC Milan behoudt de leiding voor het verrassende Glasgow Rangers dat profiteerde van een goede competitiestart en winst in de Europese voorrondes. Feyenoord is terug te vinden op een 60ste plaats, PSV op een 62ste.
quote:En hoe
Op zaterdag 6 september 2003 19:51 schreef Duiveltja het volgende:[..]
Altijd leuk dat we boven die andere 2 clubs staan
quote:In iedergeval al eentje..
Op zaterdag 6 september 2003 18:46 schreef Againzender het volgende:
Misschien gaat VdV ook nog wel scoren vanavond!
vak 405 is opzich wel oke qua zicht, mooi in het midden enzo, maar qua prijs wat minder (vergeleken met die 50 eur voor vak 414 etc)
Het is ook niet echt een sfeervak maar daar zorgen we dan zelf wel voor
quote:Sfeer begint inderdaad bij jezelf! En tijdens CL wedstrijden is de sfeer toch al compleet anders dan tijdens competitiewedstrijden.
Op zaterdag 6 september 2003 22:00 schreef devv05 het volgende:[..]
vak 405 is opzich wel oke qua zicht, mooi in het midden enzo, maar qua prijs wat minder (vergeleken met die 50 eur voor vak 414 etc)
Het is ook niet echt een sfeervak maar daar zorgen we dan zelf wel voor
Alle sal reg kom:)
quote:nu is het natuurlijk hopen dat dit doorgezet wordt in de competitie
Op zaterdag 6 september 2003 23:56 schreef okkidude het volgende:
Goeie avond voor het vertrouwen van Ajax. Ibrahimovic twee keer en een heerlijke goal van Van der Vaart.Alle sal reg kom:)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |