Vaarwel voetbalseizoen 2003/2004
quote:nog niet bekend, maar duurt lang genoeg om dit seizoen neit meer in actie te komen
Op zaterdag 23 augustus 2003 20:05 schreef VikingGold het volgende:
Hoelang is de revalidatie ongeveer?
Vorig jaar juni mijn enkelbanden gescheurd en ben daar een half jaar zoet mee geweest
*zucht* klote spel
quote:Onzin is een aantal deuren verderop hoor. Waarschijnlijk heeft die jongen een goede verzekering en kost het jou geen flikker. Ik hoop dat je dit als geintje bedoelde, maar zet er dan een p.i. bij, als je het serieus bedoelde ben je echt supertriest
Op zaterdag 23 augustus 2003 20:25 schreef Unstable_Element het volgende:
Sja en wie kunnen daar weer voor betalen... inderdaad, wij de belasting betaler...*zucht* klote spel
Denk niet dat ik het niet klote vind voor hem, maar sommige mensen nemen echt extreme risco's (zoals met 55 nog op het voetbalveld stappen terwijl je hart problemen hebt of extreme down-hillen).
Sterkte iig en probeer zovaak mogelijk je team aan te moedigen he
Vanavond zelfs. Maar toch bedankt, en duimt mee!quote:Op donderdag 24 augustus 2006 19:19 schreef XL het volgende:
Ik hoor dat je morgen je rentree gaat maken! Succes!
ik nietquote:Op donderdag 24 augustus 2006 19:39 schreef Agiath het volgende:
Ik heb ook al een tijdje last van mijn knie...Wie wenst mij succes op de training dalijk?
3 Jaar, jeetje, kan je het nog wel?quote:Op donderdag 24 augustus 2006 19:25 schreef pfaf het volgende:
Vanavond zelfs. Maar toch bedankt, en duimt mee!
3 jaar!Dat had ik toen ook niet verwacht....
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 08:00 schreef Spooky4u het volgende:
Nu voor 5 jaar aan de kant?
Of ging het wel ok?
Woensdagavond training, vriendelijke collega's die ombeholpen slidingen inzetten. Ik heb die nacht niet kunnen slapen, mijn knie ookquote:Op zaterdag 23 augustus 2003 20:04 schreef pfaf het volgende:
Had ik net zo'n in de voetbalwedstrijd vandaag, moet ik er na 10 minuten uit --> door m'n knie gegaan --> kniebanden kapot.
Vaarwel voetbalseizoen 2003/2004
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |